İçeriğe geç

Gazitepe Kurye

Gazitepe Kurye
Gazitepe Kurye

Gazitepe kurye işletmesi olarak her zaman müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesini sağlayacak şekilde hızlı hizmetler ortaya koymaktayız. Kurye hizmetlerinin hızlı şekilde sunulabilmesi için pek çok özelliğin aynı anda devrede olması gerekmektedir. Bizde işletme olarak bu özelliklere ayrı bir özen göstermekteyiz. Hızlı kurye hizmetleri için bünyemizde bulunan özellikler aşağıdaki gibi listelenebilmektedir;

  • Kullanılan motosikletlerin yüksek modelli ve bakımlı olması,
  • Kurye elemanlarımızın motor kullanımları konusunda yetenekli olması,
  • Güzergâh belirleme konusunda hassas ve titiz davranılması,
  • Trafik yoğunluk durumlarının yakından takip edilmesi gibi pek çok özellik işletmemiz bünyesinde bulunmaktadır.

Gazitepe kurye isimli işletme olarak hızlı hizmet sunabilmek adına güzergâh belirleme konusunda titiz ve hassas şekilde davranışlar sergilemekteyiz. Bu sebepten dolayı bünyemizde her zaman navigasyon cihazları bulundurmaktayız. Güzergâh belirleme aşamasında trafik yoğunluğu, trafik kazaları, inşaat çalışmaları, yol çalışmaları gibi pek çok durumu göz önünde bulundurmakta ve en doğru şekilde güzergâh belirlemekteyiz. Ayrıca sizlerin sipariş verme aşamasında aktardığınız yol tariflerinden de büyük oranda fayda sağlamaktayız. Elemanlarımıza verdiğimiz çevresel bilgiler hakkında ki eğitimler de sunulan hizmetlerin hızını artıran önemli etkenler arasında kendisine yer bulmaktadır. Hızlı hizmet sunmamızda ki en büyük amaç sizlerin memnuniyetlerinin kazanılmasıdır.

Gazitepe kurye işletmesi olarak sunduğumuz tüm hizmetleri en güvenli şekilde sunmaktayız. Güvenli hizmet sunabilmek için motorlarımızı güvenli şekilde yapılandırmaktayız, kurye elemanlarımıza motor kullanımları hakkında eğitimler vermekteyiz ve tüm siparişlerinizi detaylı şekilde paketlemekteyiz. Bu işlemlerin yapılıyor olması siparişlerinizin en ufak bir hasar dahi almadan adreslerinize teslim edilmesini sağlamaktadır. Siparişleriniz içerisinde bulunan ürünlerinizin paketlenmesi aşamasında kaliteli ambalajlar, köpükler ve kartonlar kullanmaktayız. Ayrıca paketleme aşaması için bünyemizde teknolojik cihazlar ve makinalar kullanmaktayız. Ayrıca kurye elemanlarımıza paketleme aşamaları hakkında detaylı ve geniş çaplı eğitimler vermekteyiz. Bu sayede siparişleriniz en ufak bir hasar dahi almamaktadır.

Gazitepe Kurye Hizmeti

Gazitepe kurye işletmesi olarak motorlarımızın güvenli şekilde yapılandırılması aşamasında yumuşak zeminler, köpükler ve kartonlar kullanmakta ve dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı ürünlerinizi koruma altına almaktayız. Ayrıca düzenli aralıklar ile kurye elemanlarımıza ileri derece motosiklet kullanımı hakkında eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde trafik kazası risklerini en alt seviyelere indirmekteyiz. Ayrıca sipariş verdiğiniz ürünleriniz kurye elemanlarımız tarafından teker teker kontrol edilmekte ve eksik ürün durumlarının yaşanmaması sağlanmaktadır. Tüm bu özellikler sayesinde siparişleriniz en ufak bir hasar dahi almadan sizlere güvenli şekilde teslim edilmekte ve bu sayede sizlerin memnuniyetleri, takdirleri ve beğenileri kazanılmaktadır.

Gazitepe kurye isimli işletme olarak en çok kullandığımız materyalimiz olan motosikletlere özel olarak ilgi göstermekteyiz. Motosikletlerimizin tüm periyodik bakımlarını zamanında, eksiksiz, orijinal yedek parçalar ile yaptırmakta ve gerekli görüldüğü zaman yüksek modelleri ile değişimlerini sağlamaktayız. Motorlarımızın manevra kabiliyetleri yüksek olmakta ve trafik kaza riskleri en alt seviyelere indirilmektedir. Ayrıca kurye elemanlarımıza motosikletler hakkında eğitiler verilmekte ve ufak arızalar anlık olarak onarılmaktadır.

Gazitepe kurye isimli işletme olarak bünyemizde her zaman deneyimli, tecrübeli ve profesyonel elemanlar bulundurmaktayız. Elemanlarımızın deneyimli ve tecrübeli olmalarından dolayı her zaman hızlı, güvenli, sorunsuz ve hasarsız kurye hizmetleri sunabilme şansına sahip olmaktayız. Elemanlarımızın saygılı, güler yüzlü olması sizler ile kaliteli şekilde iletişim kurulmasını ve memnuniyetlerinizin kazanılmasını sağlamaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara