İçeriğe geç

Selimiye Kurye

Günümüzde artan ofis sayısıyla birlikte e-ticarette de büyük bir artış yaşandı. İnsanlar artık gün içinde çok sayıda paket gönderip paket teslim alıyor. Fakat paket taşıma işlemlerinde kargo araçlarının tercih edilmesi zaman kaybına neden oluyor. İnsanlar daha kısa sürede işlemlerini tamamlamak adına kuryeleri tercih ediyor. Kurye, motosiklet kullanarak paket taşıma hizmeti veriyor. Selimiye kurye alanında hizmet veren firmamız SYS Kurye alanında tecrübe sahibi görevlilerle çalışıyor.

Günümüzde duyulan ihtiyaç doğrultusunda moto kurye geliştirilmiştir. Özel tasarlanan motosikletlerle yapılan taşıma işlemlerinde tecrübe sahibi kişiler görevlidir. Moto kuryeler özellikle acil teslim edilmesi gereken paketler için kullanılmaktadır. Evden eve, evden ofise, ofisten ofise paket taşıma işlemlerinde tercih edilen moto kurye, standart paketlere ek olarak özel evrak ve dosyaları, kimlik veya pasaport gibi kişisel eşyaları taşıyor.

Moto kurye olarak adlandırılan görevliler belirli saatler içinde hizmet vermektedir. Firmamız sektörde 7/24 çalışmaktadır. Sürekli yapılan çalışma işlemlerinde kuryeler çalışma saatlerini paylaşmaktadır. Bu sayede kuryeler uyku problemiyle ya da dinlenememe gibi bir problemle karşı karşıya kalmaz. Anadolu Yakası Kurye alanında hizmet veren firmamız her zaman belirli bir düzen içerisinde çalışmaktadır. Firmamız moto kurye ekibini özenle oluşturmuştur. Firmada görevli ekibimiz öncelikle paket göndermek veya paket teslim almak isteyen müşterimizle iletişime geçer. Paket taşıma işlemlerinin detayları belirlenir. Belirlenen detaylar doğrultusunda kuryemiz görevlendirilir. Kurye bilgileri kontrol edilir. Bu sayede paket güvenliği ve gizliliği riske atılmaz. Daha güvenli ve doğru hizmet için gönderici ve alıcı bilgileri alınmalıdır. Böylelikle olası aksiliklerin önüne geçilmiş olunur.

Paket göndermek isteyen müşterilerimiz bulunduğu adrese kurye çağırabilir. Aynı zamanda firmamıza gelerek doğrudan paket gönderebilir. Kuryeler kısa sürede adrese ulaşır. Paket alınır ve motosiklete yerleştirilir. Güvenlik önlemleri alınır, alıcı bilgileri ve adres bilgileri de alındıktan sonra paket taşıma işlemi yapılır. Eğer paketin teslim edilmesi gereken özel bir saat varsa paket o saatte teslim edilir. Paket teslim edildiğinde teslimat bilgisi firmaya ve müşteriye ulaştırılır. Ödeme ise gönderici tarafından yapılabileceği gibi alıcı tarafından da yapılabilir.

Üsküdar kurye alanında hizmet veren firmamız birçok avantajı beraberinde getirir. Bu avantajların başında zamandan tasarruf yer almaktadır. Zaman kaybını önleyen moto kurye aynı zamanda güvenliği sağlar. Kuryeler farklı kategorilere ait paketleri taşır. Paketler için doğru ve uygun fiyat aralığında ücretlendirme yapılır. İstanbul Kurye alanında hizmet veren firmamız zamandan tasarruf etmek isteyen, acil teslim edilmesi gereken paketleri özenle taşır. Adresten adrese paket taşıma yapıldığı gibi herhangi bir adrese teslim edilen paketler müşteri adına alınarak müşteriye ulaştırılabilir. Böylelikle müşterimizin kargosunu alması için havaalanına veya herhangi bir kargo şirketine gitmesine gerek kalmaz.

Selimiye kurye alanında farklı fiyat aralığı bulunmaktadır. Fiyatlar değişiklik gösterse de genel olarak uygun ve doğru fiyat aralığında çalışma yapılmaktadır. Selimiye kurye fiyatları paketin türüne göre değişir. Paket türü, ağırlığı ve adedi doğrultusunda fiyat listesi çıkarılır. Fiyatta anlaşma sağlandıktan sonra paket taşıma yapılır. Kurye ücreti gönderici tarafından ya da alıcı tarafından yapılabilir. Ödeme nakit olarak ya da kartla yapılabilir. Firmamız ödeme işlemlerinde bütçe dostu fiyatlarla çalışmaktadır. Üsküdar Belediyesi ilçe sınırları içinde paket gönderimi yapmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir. Doğru ve güvenilir paket taşıma işlemleri için firmamız tercih edilebilir. Bizler yılların bilgi ve birikimine sahip kadro eşliğinde hizmet vermekteyiz.

Selimiye Moto Kurye

İstanbul’da hızlı ve güvenilir şekilde hizmet veren kurye bulmak pek kolay değildir. Sys Kurye olarak bu sorununuzu çözüyoruz. Alanında uzman kuryelerimiz ve donanımlı motorlarımızla sektörde öne çıkmayı başarıyoruz. Selimiye moto kurye hizmetimizi tecrübe ve deneyimlerimizle profesyonel şekilde sunarak memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Taşıma hizmetlerimizi sunarken kuryelerimizin sağlığını da ön planda tutuyoruz. Gerekli tüm önlemleri alarak taşıma hizmeti vermelerini sağlıyoruz. Kuryelerimize düzenli eğitimler ve sınavlar yaparak bu alanda kendilerini geliştirmelerinde yardımcı oluyoruz.

Taşıma hizmeti için gerekli olan tüm evrakları bulundurarak yasal hizmet veriyoruz. Her türlü hava şartına, yol şartlarına ve diğer durumlara karşı önlemlerimizi eksiksiz şekilde alarak kaliteli hizmet veriyoruz. Selimiye moto kurye hizmetinden yararlanmak için istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. En ihtiyacınız olan anda bile yanınıza olarak çözümler üretiyoruz.

Selimiye Motor Kurye

Selimiye motor kurye hizmetimizi tercih ederek şu avantajlardan yararlanabilirsiniz:

 • Kısa sürede istediğiniz ürünü istediğiniz adrese teslim ediyoruz.
 • Uygun fiyatlarımızla ekonomik açıdan da destek oluyoruz.
 • Sizlere zaman kaybettiren işlemlerinizi adınıza hallederek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.
 • Hizmetlerimizin her zaman arkasında durarak bir sorun yaşamanız durumunda yanınızda oluyoruz.
 • Ürünlerinizin güvenilir şekilde taşınması için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz.
 • Express kurye ve VIP kurye hizmetimizle de ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyoruz.
 • 7/24 hizmet vererek en çok ihtiyacınız olan anlarda bile daima yanınızda oluyoruz.

Bunlar gibi daha pek çok avantajdan yararlanmak için Sys Kurye’yi tercih edebilirsiniz. Selimiye motor kurye hizmetimizle İstanbul’un her ilçesine kısa sürede ulaşım sağlıyoruz. Kıyafetten yiyeceğe, hediyelik eşyadan pasaporta, kimlikten dosyaya kadar çeşitli ürünlerinizi taşıyoruz. Taşımasını yapacağımız ürünün motora sığabilecek ürün olması gerekmektedir. Yanıcı, patlayıcı ve taşınması yasak olan ürünlerin taşımamaktayız. Ayrıca taşınacak ürün hakkında yanlış bilgi verme durumunda herhangi bir sorun yaşanırsa tüm sorumluluk size aittir.

Selimiye Motorlu Kurye

Selimiye motorlu kurye hizmet seçeneklerimizden birisi de Express kurye hizmetleridir. Express kurye hizmetimizi özel donanımlı motorlarla sunuyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde ürününüzü teslim etmek istediğiniz konum yakın ise 15 ile 30 dakika arasında, teslim etmek istediğiniz konum uzak ise 45 ile 60 dakika arasında teslim ediyoruz.

Taşıma hizmetlerimizde destek ekibimiz ve kuryelerimiz iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Destek ekiplerimiz yol durumuna ve trafik şartlarına göre kuryemizi daha sakin ve kestirme yollara yönlendirerek kısa sürede istenilen adrese ulaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca taşıma sırasında bir problem çıkarsa destek ekiplerimiz anında müdahale ederek sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Selimiye kurye fiyatlarımızı her zaman piyasanın altında tutarak yardımcı oluyoruz. Bireysel müşterilerimizin yanında kurumsal müşterilerimize de uygun fiyatlarla ve düzenli şekilde hizmet vererek memnun kalmalarını sağlıyoruz.

Fiyatlarımızı belirlerken değerlendirdiğimiz şartlar şunlardır:

 • Ürünün ağırlığı, uzunluğu ve özellikleri
 • Ürününüzü teslim etmek istediğiniz adresi konumu
 • Yararlandığınız hizmet çeşidi (Express kurye ve VIP kurye)
 • Tercih ettiğiniz motor modeli

Kurye fiyatlarımız belirlerken ilk olarak ürününüzün özelliklerine bakıyoruz. Boyutuna, ağırlığına ve özelliklerine uygun motor belirliyoruz. Daha sonra ürününüzün teslim edilmesini istediğiniz konuma göre fiyatımızı şekillendiriyoruz. Yararlandığınız hizmet çeşidine göre de uygun bir fiyat belirleyerek sizleri memnun ediyoruz.

Sys Kurye firmamızın hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz telefon numaralarımızdan bizi her zaman arayabilir ve WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. En kısa sürede sizlere dönüş yaparak hizmetlerimiz hakkında detaylı şekilde bilgilendiriyoruz. Uygun bir fiyatta anlaşarak ekonomik açıdan da destek oluyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp