Anasayfa » Selimiye Kurye

Selimiye Kurye

Günümüzde artan ofis sayısıyla birlikte e-ticarette de büyük bir artış yaşandı. İnsanlar artık gün içinde çok sayıda paket gönderip paket teslim alıyor. Fakat paket taşıma işlemlerinde kargo araçlarının tercih edilmesi zaman kaybına neden oluyor. İnsanlar daha kısa sürede işlemlerini tamamlamak adına kuryeleri tercih ediyor. Kurye, motosiklet kullanarak paket taşıma hizmeti veriyor. Selimiye kurye alanında hizmet veren firmamız SYS Kurye alanında tecrübe sahibi görevlilerle çalışıyor.

Günümüzde duyulan ihtiyaç doğrultusunda moto kurye geliştirilmiştir. Özel tasarlanan motosikletlerle yapılan taşıma işlemlerinde tecrübe sahibi kişiler görevlidir. Moto kuryeler özellikle acil teslim edilmesi gereken paketler için kullanılmaktadır. Evden eve, evden ofise, ofisten ofise paket taşıma işlemlerinde tercih edilen moto kurye, standart paketlere ek olarak özel evrak ve dosyaları, kimlik veya pasaport gibi kişisel eşyaları taşıyor.

Moto kurye olarak adlandırılan görevliler belirli saatler içinde hizmet vermektedir. Firmamız sektörde 7/24 çalışmaktadır. Sürekli yapılan çalışma işlemlerinde kuryeler çalışma saatlerini paylaşmaktadır. Bu sayede kuryeler uyku problemiyle ya da dinlenememe gibi bir problemle karşı karşıya kalmaz. Selimiye kurye alanında hizmet veren firmamız her zaman belirli bir düzen içerisinde çalışmaktadır. Firmamız moto kurye ekibini özenle oluşturmuştur. Firmada görevli ekibimiz öncelikle paket göndermek veya paket teslim almak isteyen müşterimizle iletişime geçer. Paket taşıma işlemlerinin detayları belirlenir. Belirlenen detaylar doğrultusunda kuryemiz görevlendirilir. Kurye bilgileri kontrol edilir. Bu sayede paket güvenliği ve gizliliği riske atılmaz. Daha güvenli ve doğru hizmet için gönderici ve alıcı bilgileri alınmalıdır. Böylelikle olası aksiliklerin önüne geçilmiş olunur.

Paket göndermek isteyen müşterilerimiz bulunduğu adrese kurye çağırabilir. Aynı zamanda firmamıza gelerek doğrudan paket gönderebilir. Kuryeler kısa sürede adrese ulaşır. Paket alınır ve motosiklete yerleştirilir. Güvenlik önlemleri alınır, alıcı bilgileri ve adres bilgileri de alındıktan sonra paket taşıma işlemi yapılır. Eğer paketin teslim edilmesi gereken özel bir saat varsa paket o saatte teslim edilir. Paket teslim edildiğinde teslimat bilgisi firmaya ve müşteriye ulaştırılır. Ödeme ise gönderici tarafından yapılabileceği gibi alıcı tarafından da yapılabilir.

Selimiye kurye alanında hizmet veren firmamız birçok avantajı beraberinde getirir. Bu avantajların başında zamandan tasarruf yer almaktadır. Zaman kaybını önleyen moto kurye aynı zamanda güvenliği sağlar. Kuryeler farklı kategorilere ait paketleri taşır. Paketler için doğru ve uygun fiyat aralığında ücretlendirme yapılır. İstanbul Kurye alanında hizmet veren firmamız zamandan tasarruf etmek isteyen, acil teslim edilmesi gereken paketleri özenle taşır. Adresten adrese paket taşıma yapıldığı gibi herhangi bir adrese teslim edilen paketler müşteri adına alınarak müşteriye ulaştırılabilir. Böylelikle müşterimizin kargosunu alması için havaalanına veya herhangi bir kargo şirketine gitmesine gerek kalmaz.

Selimiye kurye alanında farklı fiyat aralığı bulunmaktadır. Fiyatlar değişiklik gösterse de genel olarak uygun ve doğru fiyat aralığında çalışma yapılmaktadır. Selimiye kurye fiyatları paketin türüne göre değişir. Paket türü, ağırlığı ve adedi doğrultusunda fiyat listesi çıkarılır. Fiyatta anlaşma sağlandıktan sonra paket taşıma yapılır. Kurye ücreti gönderici tarafından ya da alıcı tarafından yapılabilir. Ödeme nakit olarak ya da kartla yapılabilir. Firmamız ödeme işlemlerinde bütçe dostu fiyatlarla çalışmaktadır. Üsküdar Belediyesi ilçe sınırları içinde paket gönderimi yapmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir. Doğru ve güvenilir paket taşıma işlemleri için firmamız tercih edilebilir. Bizler yılların bilgi ve birikimine sahip kadro eşliğinde hizmet vermekteyiz.