İçeriğe geç

Uğur Mumcu Kurye

Uğur Mumcu Kurye
Uğur Mumcu Kurye

Uğur Mumcu kurye işletmesi olarak bünyemizde bulunan en önemli özellikler arasında güvenli hizmetler sunuyor olmamız yer almaktadır. Güvenli hizmetler sunabilmek için her zaman detaylı ve geniş çaplı çalışmalar yapmaktayız. Güvenli hizmetler sunabilmek için bünyemizde bulunan özellikler aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir;

  • Motosikletlerimizin ürün taşıma kısımlarının güvenli şekilde yapılandırılması,
  • Motosikletlerimizin manevra özelliklerinin üst basamaklarda yer alması,
  • Kurye elemanlarımızın motor kullanımı konusunda yetenekli olması,
  • Güvenli şekilde güzergâh belirlenmesi,
  • Tüm ürünlerin detaylı ve titiz şekilde paketlenmesi,
  • Paketleme aşamasında kaliteli yapılara sahip ambalajların kullanılması gibi pek çok önemli özellik bünyemizde bulunmakta ve güvenli hizmetlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Uğur Mumcu kurye işletmesi olarak kurye elemanlarımızın tamamına paketleme konusunda eğitimler vermekte ve bünyemizde teknolojik paketleme makinalarının bulunmasını sağlamaktayız. Bu sayede sipariş verdiğiniz ürünler her türlü darbeye karşı koruma altına alınmaktadır. Ayrıca kurye elemanlarımızın motor kullanım konusunda ki yetenekleri sayesinde trafik kaza riskleri en alt basamaklara indirilmekte ve güvenli hizmetler sunulmaktadır. İşletme olarak sipariş verdiğiniz tüm ürünleri sigortamız altına almakta ve teslimat aşamasında yaşanacak sorunlar işletmemiz tarafından karşılanmaktadır. Kurye elemanlarımızın tüm siparişlerinizi teker teker kontrol etmesi ve eksiksiz şekilde teslimat sağlanması da güven duygusunu ortaya çıkaran özelliklerimiz arasında yer almaktadır.

Uğur Mumcu kurye işletmesi olarak bünyemizde uzun yıllardan bu yana deneyimli, tecrübeli ve profesyonel yapılara sahip elemanlar bulundurmaktayız. Bu özelliklere sahip elemanlarımız sayesinde güvenli, hızlı ve sorunsuz şekilde hizmetler sunabilme şansına sahip olmaktayız. Bünyemizde hizmet veren elemanlarımıza düzenli aralıklar ile geniş çaplı şekilde pek çok eğitim sunmaktayız. Bu eğitimler her zaman deneyimli ve profesyonel eğitimciler tarafından verilmekte ve başarıya ulaşmamızda büyük fayda sağlamaktadır. Ayrıca bünyemizde hizmet veren elemanlarımız her zaman fazla sayıda olmakta ve aynı anda pek çok müşterimize hizmet verebilmemizi sağlamaktadır. Aynı anda pek çok müşterimize hizmet veriyor olmamızda hız konusunu ortaya çıkarmaktadır.

Uğur Mumcu Kurye Hizmeti

Uğur Mumcu kurye işletmesi olarak elemanlarımızın işe alımları aşamasında pek çok deneme ve sınav gerçekleştirmekteyiz. Bu deneme ve sınavlarda başarılı olan kişilerin işe alımlarını sağlamakta ve bu sayede her zaman kaliteli hizmetler sunabilme şansına sahip olmaktayız. Kurye elemanlarımız her zaman saygılı ve güler yüzlü kişilerdir. Bu özellikleri sayesinde sizler ile sorunsuz şekilde iletişim kurabilmektedirler. Elemanlarımızın bu şekilde güler yüzlü ve saygılı kişiler olması sizlerin memnuniyetlerinizi kazanmamız konusunda çok önemli bir konumda yer almaktadır. Bu sebepten dolayı elemanlarımıza her zaman diksiyon dersleri de vermekteyiz. Ayrıca post kullanım konusunda da bilgili olan elemanlarımız sayesinde ödemelerinizi sorunsuz şekilde yapabilmeniz sağlanmaktadır.

Uğur Mumcu kurye işletmesi olarak her zaman kaliteli, sorunsuz ve güvenli şekilde güzergâh belirlemekteyiz. Güzergâh belirleme aşamasında kurye elemanlarımızın çevresel bilgilerinden, sipariş verme aşamasında ki belirttiğiniz adres tariflerinden ve navigasyon sistemlerimizden büyük oranda fayda sağlamaktayız. Bu özellikler ışığında belirlenen güzergâhlarımız sayesinde siparişleriniz hızlı ve güvenli şekilde adreslerinize teslim edilmektedir.

Uğur Mumcu kurye isimli işletme olarak hizmetlerimizi bünyesinde her zaman teknolojiye yer vermekteyiz. Kurye elemanlarımız arasında bulunan özel haberleşme uygulamaları sayesinde adreslerinize en yakın olan kurye elemanlarımız sizlere hizmet sunmakta ve bu sayede hizmetlerimizin hızlı olması sağlanmaktadır. Ayrıca teknolojik sistemlerimiz sayesinde siparişleriniz eksiksiz olarak sizlere teslim edilmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp