İçeriğe geç

Yıldıztabya Kurye

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Yıldıztabya Kurye

Alanında uzmanlaşmış kadrosu ve donanımlı ekipmanları ile her zaman kaliteli bir şekilde hizmet veren firmamız Sys Kurye, Yıldıztabya kurye hizmetleri ile de müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Ulaşımın oldukça zor olduğu İstanbul’da kaliteli hizmetlerimiz ile sizlere her zaman en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Son teknoloji ve donanımlı motorlarımız ile geçilmesi zor sokaklardan kolay bir şekilde geçiyor ve trafiğe asla takılmıyoruz. Yıldıztabya kurye hizmetlerimiz sırasında gönderinize bir hasar gelmemesi için gerekli olan tüm önemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Bir problem yaşarsanız her zaman yanınızda olarak problemi en kısa sürede ortadan kaldırıyoruz.

Yıldıztabya kurye hizmetlerimizden faydalanarak pek çok türden gönderinizi sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırabilirsiniz. Taşıdığımız gönderilerden bazıları şunlardır:

 • Dosya, belge, evrak, fatura vb.
 • Ehliyet, ruhsat, kimlik, pasaport vb.
 • Teknolojik ürünler
 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Çikolata, ayıcık, pasta gibi hediyelik eşya çeşitleri
 • Kırtasiye ürünleri
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri
 • Sağlık malzemeleri
 • Süpermarket ve temel gıda ürünleri
 • Aksesuar, takı, çanta ve ayakkabı çeşitleri
 • Petshop ürünleri
 • Yedek parça
 • Hobi ve müzik ürünleri

Gibi daha pek çok gönderinizi İstanbul Kurye hizmetlerimizle en hızlı şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. Sizlere daha iyi şekilde hizmet vermek için 7 gün 24 saat boyunca çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dilediğiniz yerden dilediğiniz saatte bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Tarafınıza hızlıca dönüş yaparak sizlerden isim, soy isim, adres ve taşınacak gönderi hakkında bilgi alıyoruz. Konumunuza kuryemizi yönlendirerek gönderinizi teslim almasını ve alıcıya sorunsuz bir şekilde teslim etmesini sağlıyoruz.

Gaziosmanpaşa kurye hizmetlerimiz ile istek ve ihtiyaçlarınıza uygun çözüm seçenekleri sunuyoruz. Beklentilerinizi her zaman en iyi şekilde karşılayarak hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmanızı sağlıyoruz. Sizlere Express kurye ve Vip kurye hizmet seçeneği sunarak ihtiyacınıza yönelik bir hizmet sunuyoruz.

Gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz konum yakın mesafede ise 15 dakika ile 30 dakika arasında, gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz konum uzak mesafede ise 45 dakika ile 60 dakika arasında teslimat işlemlerimizi tamamlıyoruz. Yıldıztabya kurye hizmetlerimizi her zaman modern bir şekilde sizlere sunuyoruz. Gelişmeleri daima en yakından takip ederek teknolojinin fırsatlarından yararlanmanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimizin bünyesinde her zaman işini iyi bilen ve gerekli donanıma sahip olan kişileri bulunduruyoruz. Çalışanlarımıza sürekli eğitimler verip onları belirli testlerden geçirerek daha profesyonel hale gelmelerini sağlıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun bir şekilde ayrılmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Yıldıztabya kurye hizmetleri fiyatları tercih etmiş olduğunuz firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Sys Kurye olarak bizler her zaman uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimize pek çok fırsat sunarak avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlıyoruz. Gönderinizin uzunluğuna, ağırlığına, diğer özelliklerine, gönderinizin teslim alınmış olduğu konum ile teslim edilmesini istediğiniz konum arasındaki uzaklığa, tercih ettiğiniz kurye hizmetine ve motor modeline göre fiyatlarımızı belirliyoruz.

Dilerseniz iş yerimize gelerek motorlarımızı yakından görebilir ve ekibimizle tanışabilirsiniz. İş yerimize gelen müşterilerimizi her zaman en güzel şekilde ağırlıyoruz. Yararlanmak istedikleri hizmetler ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz. Akıllarınıza takılan soruları yanıtlayarak bize tam anlamıyla güvenmenizi sağlıyoruz. İsterseniz iş yerimize gelmeden dilediğiniz konumdan da hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da telefon numaralarımızdan her zaman bizi arayabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×