İçeriğe geç

Batman Uçak Kargo

Batman Uçak Kargo
Batman Uçak Kargo

Ulaştırma ve kargo alternatifleri arasında en yenilikçi ve hızlı seçenek olarak Uçak Kargo hizmetleri popüler bir konuma yerleşmiş durumdadır. En güvenli yol olarak bilinen hava yolları, günümüz koşullarında kargo ulaştırma süreçleri için de sıklıkla tercih edilmektedir. Karayolu taşımacılığına göre daha hızlı ve güvenli bir yol olan Batman uçak kargo, çeşitli avantajları beraberinde getirmektedir.

Yılları aşkın bir süredir ulaştırma ve kurye sektöründe aktif olarak yer alan firmamız, Hava kargo süreçlerinde profesyonel bakış açısı ile verimli hizmetlere imza atmaktadır. Süreçlerde;

 • Gönderiler profesyonel bir bakış açısı ile firmamız güvencesinde taşınır.
 • Teslimat yöntemi bizzat müşterilerimiz tarafından belirlenir.
 • Uçak kargo fiyat tarifeleri, sağladığı hızlı ve güvenli ulaştırma avantajları ile karşılaştırıldığında oldukça makuldür.
 • Sürecin her bir aşaması teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmekte ve gereken hassasiyet her gönderi için gösterilmektedir.

Sizler de Batman uçak kargo süreçleri hakkında daha detaylı bilgi almak istediğiniz her an, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2013 yılından bu yana, profesyonel ve kaliteli süreçlere imza atan ekibimiz, Batman uçak kargo hizmetleri kapsamında kusursuz bir anlayış benimsemektedir. Esnek süreçlere imza atan ekibimiz, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak çok yönlü bir çalışma prensibi geliştirmiş durumdadır. Bu durumda süreçlerin her bir müşterimize özel olarak organize edildiğini söylemek mümkündür.

Turkish Cargo süreçlerinde izlenen yollardan kısaca bahsetmek gerekirse;

 • Öncelikli olarak müşterimizin gönderisini nasıl ulaştırmak istediğini tespit ediyoruz.
 • Evinizden ya da işyerinden teslim aldığımız paketleri gönderi merkezine ulaştırıyoruz.
 • Teslim alınan paket, gönderilmesi istenen ile hareket edecek olan uçağa yüklenir.
 • Hedef ilde bulunan ekip arkadaşlarımız paketi teslim alır.
 • Teslim alınan paket ya da paketler hedef noktaya güvenli bir şekilde ulaştırılır.

Süreç müşterilerimizin talep ettiği süre zarfında hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılmış olur.

Birçok müşterimiz ve potansiyel müşterilerimiz, Batman uçak kargo hizmetlerinin diğer ulaştırma yöntemlerinden çok daha masraflı olduğu yanılgısına kapılmaktadır. Diğer standart ulaştırma yöntemleri, örneğin karayolundan Şehirler Arası Kurye hizmetleri oldukça uzun bir zaman diliminde gerçekleşmektedir. Uzun yollar, taşınma esnasında paketlerin zarar görmesine sebebiyet verebilmektedir.

Biz alanında profesyonel ekibimizle, talep ettiğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz uçak kargo hizmetlerinde kusursuz bir süreç sunuyoruz. Paketlerinizin güvenliğini en üst seviyede sağlayarak, hızlı bir anlayış çerçevesinde ilerlemeye devam ediyoruz. Sizler de kurumsal ya da kişisel gönderilerinizin kaliteli ve güvenilir bir firma aracılığı ile istediğiniz noktaya ulaştırılmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Firmamız verdiği hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışı benimsemektedir. Bu doğrultuda ekibimiz baştauçak kargo süreçleri olmak üzere, her hizmetinde aynı hassasiyeti ve itinalı hizmet anlayışını korumaktadır. Süreç içinde kullandığımız tüm araçların bakımları düzenli olarak yapılarak, olası çeşitli sorunların önüne geçilmektedir. Böylece uçak kargo süreçlerinde sizler için kusursuz ve sıfır hata garantisiyle hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Sizlerin memnuniyet duyacağınız kaliteli süreçlere imza atmak bizim için oldukça değerli ve önemlidir. Bu anlayış doğrultusunda, süreçte aktif olarak bulunan teknik ekibimiz ve kurye arkadaşlarımızla ihtiyaç duyduğunuz Batman Uçak Kargo süreçleri en verimli şekilde organize etmeyi sürdürüyoruz. Sizler de Batman’dan hava yolu ile ulaştırmak istediğiniz tüm paket ve gönderiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere verimli ve kaliteli bir hizmet sunmaktan büyük memnuniyet duyacağız.

İstanbul Batman Uçak Kargo

Batman Havalimanı 2018’den beri havayolu şirketleri tarafından kullanılmaktadır ve düzenli uçuşlar gerçekleştirilmektedir. Uçak kargo hizmetleri de son yıllarda en sık kullanılan taşımacılık hizmetleri arasındadır. Havayolu ile taşımacılık daha kolay, hızlı ve güvenilir olduğu için şehirlerarası ulaştırma alternatifleri arasında gözdedir. Biz de firma olarak Batman uçak kargo hizmetleri ile gönderilerinizi Batman’a Batman’dan da diğer illerdeki hava alanlarına taşımaktayız.

Uzun süredir taşımacılık alanında hizmet veren firmamız, bilgi birikimini bu alanda da kullanmaktadır. Alanında uzman çalışanlarıyla kaliteli bir hizmet vermek için çalışmaktadır. Profesyonelliğe önem verirken aynı zamanda hizmetin merkezine insanı yerleştirir. Müşteri odaklı düşünerek hava yolu kargo hizmetinde de müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet seçenekleri sunar. Çok yönlü düşünüp çalışarak her gönderiyi müşterinin özelinde değerlendirir. Her gönderi için plan oluşturulur ve yerine ulaşana dek ekip tarafından izlenir.

Batman uçak kargo hizmetinin diğer taşımacılık yöntemlerine göre pek çok avantajlı yanı vardır. Bunların en başında hız gelir. Bir şehirden başka bir şehre kara yolu ile taşımacılık daha uzun zaman alır. Özellikle günümüzde zamanın ne kadar önemli ve değerli olduğunu düşündüğümüzde uçak kargo hizmetinin ulaşımda ne kadar büyük bir hizmet verdiğini fark ederiz. Acil durumlarda özellikle aynı gün içinde yapılması gereken teslimatta hızlı, etkili ve güvenli olarak tercih edilmektedir.

Gerek bireysel gerekse farklı sektörlerdeki pek çok şirket farklı pek çok ürün çeşidini Batman uçak kargo hizmetini kullanarak başka şehirlere göndermektedir. Firmamız da bu geniş ürün yelpazesini en hızlı ve dikkatli şekilde taşıyarak hizmet vermektedir. Ürünler arasında elektronik aletler, tıbbî malzemeler, otomotiv parçaları, endüstriyel ürünler, hazır giyim ürünleri, hatta gıda ürünleri yer almaktadır. Kurumlar arası sözleşmeler, belgeler, bireysel olarak gönderiler arasında hediye paketleri, narin ürünler olabiliyor.

Uçaklar taşımacılık konusunda daha hızlı olduğu kadar daha güvenlidir de. THY kargo güvencesi ile taşınan gönderilerinizin kaybolması, hasar görmesi veya başka birinin paketiyle karışması nadir rastlanan bir durumdur. En değerli ve hassas gönderileriniz en güvenli şekilde taşınır. Havayolu kargo işlemlerinde sıkı güvenlik prosedürleri vardır. Ayrıca Batman uçak kargo hizmetimizi en kaliteli şekilde gerçekleştiren tecrübeli çalışanlarımız her detayı en ince ayrıntısına kadar planlar.

Çağrı merkezimizi aradığınızda kargonuzu nasıl göndermek istediğinizi bildiriyorsunuz. Detayları not alan dikkatli personelimiz, gönderinizle ilgili uçuş planını yapıyor. Sunduğumuz seçenekler arasında kapıdan havalimanına olanı seçtiyseniz adresinize gelen personelimiz paketinizi alır. Ayarlanan uçuş saatine yetişmek için yola çıkar. Havalimanına gittiğinde kargo içeriği, ağırlığı, boyutu ve teslim edileceği yerle alâkalı ilgili personele bilgi aktarılır. Saati geldiğinde de kargonuz uçağa alınır.

Batman uçak kargo hizmetimizin takip sistemi bulunmaktadır. Kargonuzun nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini o takip sisteminden görebilirsiniz.

Batman uçak kargo hizmeti veren firmamız gerek son teknolojik donanımı ile gerekse alanında deneyimli personeli ile en kaliteli havayolu taşımacılığı sunmak için 7/24 çalışmaktadır. Kalite standartlarının üstünde bir hizmet vermek için bütün alanlarda en iyi performansı gösterir. Hizmette bir aksilik yaşanmaması için her birimimiz hem çok dikkatli hem de özenli çalışır.

Uçak kargo maliyetlerini belirlerken bazı unsurlara dikkat edilir:

 • Gönderinin ağırlığı
 • Gönderinin boyutu
 • Gönderileceği mesafe
 • Gideceği şehir
 • Sevkiyat süresi.

Hızlı teslimat yapmak isteyenler için şehirlerarası gönderilerde uçak kargo yöntemini tercih etmenin pek çok avantajı bulunmaktadır. Daha hızlı, daha güvenli ve daha kolaydır. Bütün unsurlara dikkat edilerek en uygun maliyet çıkarılır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp