İçeriğe geç

Kumköy Kurye

Kumköy Kurye
Kumköy Kurye

Kumköy kurye işletmesi olarak kaliteli hizmet sunabilmek en önemli özelliklerimiz ve hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Kaliteli hizmet alan müşterilerimiz her zaman memnuniyetlerini ve beğenilerini bizler ile paylaşmakta ve bizler de bu durumdan dolayı büyük mutluluk duymaktayız. Kaliteli hizmet sunabilmek kurye sektöründe en önemli noktalardan bir tanesi olmaktadır.

Kumköy kurye işletmesi olarak sunduğumuz tüm kurye hizmetlerinin kaliteli bir yapıya sahip olabilmesi adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılacağı şekilde kaliteli hizmetler sunabilme şanslarına sahip olmaktayız. Personellerin deneyimli olması, motorların bakımlı olması, teknolojik sistemlerin güncel olması gibi pek çok özellik kaliteyi sağlamaktadır.

Kumköy kurye işletmesi olarak müşterilerimizin zamandan tasarruf edecek şekilde hızlı hizmetler almalarına çok büyük özen göstermekte ve bu özen dâhilinde hizmetler sunmaktayız. Hızlı hizmet sunabilmek adına navigasyon kullanımı sağlamakta ve adreslerinize giden en kısa güzergâhları belirleyerek siparişlerinizi o güzergâhlar üzerinden adreslerinize getirmekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin mağdur olmayacak şekilde hızlı hizmet almalarını sağlamaktayız.

Kumköy kurye işletmesi olarak kullandığımız motorlarımızın manevra kabiliyetlerine büyük özen göstermekte ve bu manevra kabiliyetleri sayesinde motorlarımızın hızlı bir şekilde adreslerinize ulaşmamızı sağlamasını sağlamaktayız. Trafik sorunlarını en kısa sürede halletmekte ve siparişlerinizi olabildiğinde kısa süreler içerisinde sizlere teslim ederek mağdur olmadan hızlı kurye hizmetleri alabilmenizi sağlamaktayız.

Kumköy Kurye Hizmeti

Kumköy kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kaliteli ve profesyonel kurye hizmetleri sunmakta ve bu hizmetler bünyesinde her zaman yüksek modelli ve bakımlı motorlar kullanmaktayız. Kullanılan motosikletlerin yüksek modelli, donanımlı, bol özellikli ve bakımlı olması sunulan kurye hizmetlerinin kalitesini, güvenlik seviyesini ve hızını artıran en önemli özellikler arasında yer almaktadır. İşletme olarak bizde bu durumun farkında olmakta ve bu sebepten dolayı motorlarımıza büyük özen göstermekteyiz. Gösterdiğimiz bu özenlerden dolayı motorlarımızın tüm periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz olarak yapılmaktadır.

Kurye sektöründe hizmet veren işletme olarak tüm kurye elemanlarımıza motorlarımız ve motor kullanım teknikleri hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu sayede sunulan hizmetlerin sorunsuz ve hızlı olarak sunulmasını sağlamaktayız. Motorlarımızda meydana gelen ufak arızaların kurye elemanlarımız tarafından yapılabilmelerini sağlamaktayız. Ayrıca kurye elemanlarımızın motor kullanım konusunda ki yetenekleri günümüzün en büyük sorunları arasında yer alan trafik sorunlarını en kısa süreler içerisinde aşabilmelerini ve siz değerli müşterilerimizin mağduriyet yaşamadan ürünlerinizi hızlı bir şekilde teslim alabilmelerinizi sağlamaktayız. Sizler de kaliteli ve bakımlı motorlar ile hizmet almak istiyorsanız eğer mutlaka işletmemiz ile iletişime geçmelisiniz.

Kumköy kurye işletmesi olarak bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın işe alımları aşamasında sunduğumuz hizmet ile ilgili pek çok sınav yapmakta ve bu sınavlarda başarılı olanların işe alımlarını sağlamaktayız. Ayrıca kurye elemanlarımıza daha önceki yıllarda sigortalı olarak mesleklerinde çalışmış olma şartlarını da sunmaktayız. Bu şartlar ve sınavlar ile direkt olarak kaliteli hizmet sunabilmeyi hedeflemekteyiz.

Bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın tamamı bu özelliklerimiz sayesinde deneyimli, tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşmakta ve sizlerin mağdur olmayacağınız şekilde kurye hizmetleri alabilmenizi sağlayan en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Ayrıca kurye elemanlarımız sizlerin ürünlerinizi sizlere teslim etme aşamasında defalarca ürünlerinizi kontrol etmekte ve eksiksiz olarak hizmet verilmesini sağlamaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara