Anasayfa » Göztepe Kurye

Göztepe Kurye

Teknolojinin giderek arttığı günümüzde, hızlı olmak da artık çok fazla önem arz etmektedir. Tüm iş yerleri, zaman ile yarışır bir duruma gelmiştir. Vakit nakittir kavramı daha da ön plana çıkmış bulunmaktadır. Bir yandan yetişecek siparişler, diğer yandan önemli evraklar ve dosyalar en kısa sürede alıcılarına ulaştırılmak istenmektedir. Olası bir gecikmede işletmelerimizin büyük zararları söz konusu olabilmektedir. Peki, İstanbul gibi kalabalık bir şehirde, bu zaman sorunu nasıl çözülebilir? Güvenli ve hızlı teslimat nasıl olabilir? İşte tam bu noktada Göztepe kurye hizmetimiz devreye girmektedir.

Yakın zamana kadar kargolar, kamyonetler ve araçlar ile taşınmaktaydı. Bu da Kadıköy Belediyesi gibi yoğun trafik olan ilçelerde zaman kaybı anlamına gelmekteydi. Hele ki birde bu şehirlerin sokakları, İstanbul’un birçok semtinde olduğu gibi dar ise problemler kaçınılmaz oluyordu. Kargolarda gecikmeler, zaman ile yarışan iş yerlerinin operasyonlarında büyük sorunlara yol açabiliyordu. Bu sorunlar da, işletmelerin müşteri kaybına ve dolayısı ile zarar etmesine neden olabilmekteydi. Kargoların yerlerine hızlı ve sorunsuz ulaşması için pratik çözüm yolları gerekiyordu.

Bunun yanında araçlar içerisinde taşınan gönderilerin yoğunluğu ve çeşitliliği de birçok sorunlara sebep olabilmektedir. Her adreste bir köşeden diğerine aktarılan gönderilerin hem içeriğinin kırılma riski hem de arada kaybolma riski bulunmaktadır.

İşte biz size tam bu noktada bir çözüm yolu sunuyoruz. Artık Göztepe kurye hizmetimiz aktiftir. Bu hizmetimiz ile tüm gönderileriniz İstanbul içerisinde en kısa sürede, güvenle alıcısına ulaştırılmaktadır. Yetişmesi gereken siparişleriniz, çok önem arz eden ve kısa sürede iletilmesi gereken dosya ve evraklarınız için hizmetinizdeyiz.

Sürücülerimizin hepsi, sürüş tekniklerinde uzman olmakla birlikte, gönderilerinizi sorunsuz teslim etmek için gerekli tüm eğitimlere tabi tutulmaktadırlar. Bunun yanında sürücülerimiz seçilirken adres bilgileri de dikkate alınarak hepsi özenle seçilmektedir.

İstanbul’un tüm bölgelerine özel, itina ile sicilmiş ekiplerimiz hazır bir şekilde gönderilerinizi teslim etmek için beklemektedir.
Siz değerli müşterilerimizi de, kaliteli, hızlı, güvenli teslimat için özel olarak seçilmiş İstanbul Kurye  ekibimizden hizmet almaya davet ediyoruz. Bizi denemeden karar vermeyin.

7/24 hizmet verebilen firmamız acil kurye, il dışı kurye, toplu dağıtım gibi her duruma uygun geniş bir hizmet ağına sahiptir. Dosya, evrak, paket vb. gönderimini güvenli bir şekilde size temin ettiğimiz süre içinde istediğiniz adrese ulaştırmaktayız. Hediye, kırılacak eşya ya da gizlilik seviyesi yüksek belgeleriniz için tüm güvenilirliğimizle hizmetinizdeyiz.

Çalışanlarının deneyimiyle öne çıkan firmamız personel seçimine çok önem vermektedir. Bunun yanı sıra sık gerçekleştirdiğimiz şirket içi personel eğitimleriyle güvenliğin ve hizmetin bizim için ne kadar önemli olduğunu kanıtlıyoruz. Göztepe kurye hizmetinin sorumluluğu yüksek bir iş olduğunun bilincindeyiz ve bunun için çok çalışıyoruz. Sürat felaketimiz olmadan sizin zamanınızı istediğiniz şekilde değerlendiriyoruz.

Kuryeyi gönderen kadar bekleyen de stresli oluyor. Yol üstünde kurye dağıtmak, adreste olmanıza rağmen gelmeyen paketler kargo şirketlerinin en büyük sorunu. Bizim görevimiz tüm bu problemleri ortadan kaldırıp zamanınızdan çalmadan size hizmet vermek. Sizden teslim aldığımız emtianın belirttiğimiz süre içinde dilediğiniz adrese teslimatını yapmaktayız.

Gönderenin ve alıcının boş yere bekleme süresini ortadan kaldırıp zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Bu sayede iş hayatında ki en önemli şey olan zamanı doğru yönetmeniz firmamız yardımıyla sizin için daha kolay olmaktadır.

Göztepe kurye günümüz şartlarında bu kadar önemli ve iş kolaylaştırıcıyken, firmaların tecrübesizliğinden kaynaklı sorunları yaşamanızı işini seven deneyimli çalışma arkadaşlarımızla ortadan kaldırmaktayız. Sizin için önemli ve değerli emtianın güveninizi boşa çıkartmadan sizden teslim alıp gitmesini istediğiniz adrese dilediğiniz zaman diliminde ulaştırıyoruz.

Bunun için yapmanız gereken SYS Kurye‘ye ulaşmak ve size verdiğimiz birçok hizmetten size uygun olanı seçmektir. Hizmet anlayışımız sizin memnuniyetiniz üzerine kuruludur. Firmamızı tercih ederek hız ve güvenilirlik konusunda ki farkımızı deneyimlemeniz tekrar birlikte çalışmamızı sağlayacaktır.