İçeriğe geç

Büyükbakkalköy Kurye

Büyükbakkalköy Kurye
Büyükbakkalköy kurye

Günümüzde birçok dağıtım firması Büyükbakkalköy kurye hizmeti sağlamaktadır. Biz, Sys Kurye ailesi olarak 2013 yılından itibaren yaptığımız tüm çalışmalarımızda göstermiş olduğumuz kusursuz performansla sektörümüzün en çok tercih edilen firması olmayı başardık. Büyükbakkalköy kurye denildiğinde müşterilerimizin aklına firmamız gelmektedir. Sizler de İstanbul’un en başarılı dağıtım firması olan kurumumuzdan hizmet alarak ayrıcalıklı bir ürün taşıma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Modern teknolojinin sağlamış olduğu kolaylıklara sahip olarak kaliteli ve refah bir yaşamı elde etmek isteyen birçok insan eskisi gibi uzun zamanlar harcayarak yüz yüze alışveriş yapmak yerine sanal platformlar üzerinden ürettiklerini dünyaya arz eden markaların ürünlerini inceleyerek istedikleri yerlere sipariş etmeyi tercih etmektedir. Bu durum müşteri portföyünü genişleterek ülke içi ve dışı pazarlardaki yerini almayı amaçlayan şirketlerin, sektörde uzun süreler hizmet sağlayarak dağıtım çalışmalarında uzmanlaşmış firmalardan hizmet almasını teşvik etmektedir.

Yoğun nüfuslu kalabalık şehirlerde gün içerisinde birçok insan tarafından oluşturulan zorlu araç trafiğinde hızlı bir şekilde ürün dağıtımı yapmak büyük bir bilgi birikimi gerektirmektedir. İstanbul, ülkemizin en kalabalık nüfuslu ilidir. Yapılan araştırmalar uzaktan eşya satın alan müşterilerin, siparişlerini en kısa süre içerisinde kendilerine ulaştırılmasını istediğini aksi durumlarda ise bir daha aynı firmadan alışveriş yapmayı tercih etmediğini göstermektedir. Kendi bünyelerinde ülke çapında kurye hizmeti bulundurmayan firmaların, çalışmalarında ekstra personel alımı yaparak gereksiz harcamalar yapmaması adına sektörün lider kurye firmalarından hizmet alması akla en yakın davranış olacaktır.

Moto kuryeler, binlerce ürün dağıtımının hızlı ve sağlam bir şekilde müşterilere ulaştırılması noktasında büyük sorumluluklar taşıyan hizmet elemanlarıdır. Firmamız olarak kurye çalışmalarında İstanbul’un her iki yakasını da çok iyi bir şekilde tanıyan, trafik kurallarına hâkim, deneyimli, dürüst ve pozitif enerjili kişilerle çalışmaktayız.

Müşteri memnuniyeti ve beğenisini maksimum seviyede tutmak adına günümüz teknolojisinin sektörümüzle ilgili konulardaki ilerleyişini yakından takip ederek personelimizi ve firmamızı sürekli olarak geliştirmekteyiz. Sizlerden gelen tüm talepleri en doğru şekilde yanıtlamış olmamız sayesinde sizlere hizmetlerimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Kurye hizmetlerimizde diğer müşterilerimizin ürünlerine zarar verecek içerikteki kimyasal içerikli ürünleri ve taşınması yasak olan malzemelerin taşınması hizmetini vermemekteyiz. Siparişleriniz, yakın mesafelerde en geç yarım saat uzak mesafelerde ise 1 – 2 saat içerisinde sağlam bir şekilde siz değerli müşterilerimizin belirttiği adreslere ulaştırılmaktadır.

Kurumsal firmaların gerek şirket içerisinde gerekse şirketler arası sürekli olarak evrak taşıma çalışmaları yürütmesi gerekir. Düzenli bir şekilde ve zamanında taşınmayan evraklar iş yükünü artırarak maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Firmamız, Büyükbakkalköy kurye çalışmalarında birçok kurumsal firmanın evrak taşıma noktasında güvenerek hizmet aldığı firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Hepimiz değer verdiğimiz kişilerin başarılarını kutlamak isteriz. Sizlerin sevdiklerinizin düğün, nikah, doğum günü veya yeni iş kutlaması gibi özel günlerinde ulaştırmak istediğiniz ürünleriniz için randevulu motor kurye hizmetleri sağlamaktayız. Tüm hizmetlerimizi sizlerin ceplerini düşünerek en uygun fiyatlar belirleyerek sunmaktayız.

Kurye dağıtımı bizim işimizdir. Yapmış olduğumuz çalışmalarda İstanbul trafiğine çözüm getirebilecek hizmetler sunmaktayız. Sizlerin kurye ihtiyaçlarınızda profesyonel bir dağıtım firmasından hizmet alabilmesi adına günün her saatinde çalışmaktayız.

Bizlere firmamızın müşteri irtibat numaralarından arayarak ulaşabilirsiniz. Sizleri de hizmet sağladığımız müşterilerimiz arasında görmek bizleri memnun edecektir. Profesyonel bir dağıtım hizmeti ile Büyükbakkalköy kurye çalışmalarınızda hayran kalacağınız bir hizmet için bizlere ulaşabilirsiniz.

Büyükbakkalköy Kurye Hizmeti

Her gün değişmekte ve gelişmekte olan dünyamızda artık teknolojiye ayak uydurmak, bize getirdiği yeniliklere uyum göstermek durumundayız. Günlük hayatımızı yeniliklere adapte ederken bazı avantajlı hizmetleri kullanmak işlerimizi kolaylaştıracaktır. Önceki yıllarda var olan kurye hizmeti, e- ticaretin gelişmesiyle birlikte hayatımızda çok daha fazla yer almaya başladı. Büyükbakkalköy kurye de bu hizmetin en önemli temsilcilerindendir. Kurye faaliyetlerini en iyi şekilde yerine getirmek için çıktığımız bu yolda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak öncelikli hedefimiz haline gelmiştir.

İstanbul’un zorlu trafik şartlarında tüm halkımız için ulaşım sorunları oluşmaktadır. İster bir yerden bir yere gitmeyi planlayalım istersek bir ürün teslimatı yapmamız gereksin iki durumda da kalabalık bir nüfusun kendini belli ettiği ve kargaşanın yer aldığı bir trafik ile karşılaşıyoruz. Transfer aksaklıklarına sebep olan, iş faaliyetlerimizi sekteye uğratan bu trafikte ihtiyacınız olan bir numaralı hizmet kesinlikle kurye hizmetleridir. Büyükbakkalköy kurye olarak ilçemizin de içinde bulunduğu Anadolu Yakası bölgelerinde her bir noktaya kısa sürede ulaşım sağlayıp teslimat yapan firmamız Avrupa Yakası için de teslimat ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Uzun süredir sahip olduğumuz tecrübelerimizi yansıttığımız, yapılan her faaliyetin kaliteli ve güvenilir olması için gerekli planlamaları gerçekleştirdiğimiz, hız ve yüksek kalite sunan Büyükbakkalköy Kurye hizmetimiz ile sizlerin yanındayız. İhtiyacınıza uygun olarak birlikte hizmet türümüzü belirleyeceğimizi unutmayınız. Gündelik hayatınızda ulaştırmak isteyeceğiniz kişisel teslimatlarınız için ya da kurumsal firma gönderimleriniz için size en doğru en güvenilir hizmeti sunmak amacıyla belirlenen adreslerden en kısa zamanda gönderilerinizi alacak ve yakın bölgelere 30, daha mesafeli yerlere 60 dakikayı aşmayan hizmetler ile yardımcı olacağız. İstanbul da yüz bini aşkın sayıda kurye bulunduğu resmi kanallarca belirtilmiştir. Yoğunluğun çok fazla olduğu bu teslimat işlemlerinde size sunduğumuz ayrıcalıklarla ile ön plana çıkmaktayız.

Büyükbakkalköy Kurye personellerimiz bulundukları bölgeyi çok iyi tanıyan, pratik yolları bilen ama aynı zamanda kişisel güvenlik tedbirlerinden taviz vermeyen çalışma arkadaşlarımızdır. Kendi güvenliklerini doğru şekilde uygularken sizlerin kıymetli eşyalarının da korunmasını sağlıyor ve vaktinde yerine ulaşmalarını temin ediyorlar. Kendilerine görev sırasında ulaşabilmemiz için özel teknik donanıma sahiptirler. Sizleri memnun edecek iş ahlakı ve deneyimleri sebebiyle gönül rahatlığıyla işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Değerli evraklarınız, kişisel eşyalarınız, hediyeleriniz olmak üzere dilediğiniz her bir ürünü kısacık bir zaman diliminde doğru konuma ulaştıracağız. Ve sizlerin beğenisine sunduğumuz Vip hizmetimiz ile çok daha hızlı 15 dakika ile 45 dakika gibi değişen sürelerde en az riskle teslim sağlıyoruz. Normal gönderim ve Vip gönderiler mesafe ve ücret farkıyla birbirinden ayrılsa bile tamamı size ve şirket bütçenize dost fiyatlardır.

7/24 hizmetlerimizle rekabetin çok fazla olduğu bu sektörde zaman kaybı yaşamayın, acillik gerektiren işlemleriniz gecikme yaşamasın diye kesintisiz ve etkili bir servis sunuyoruz.

•Hızlı ve güvenilir teslimat

•Uygun ve avantajlı fiyatlar

•Vip hizmet

•İşletmelere özel çözümler

•7/24 müşteri destek hattı

Ve diğer tüm uygulamalarıyla Büyükbakkalköy Kurye size harika bir deneyim yaşatıyor. Sıradanlıktan uzak, insana değer vermenin öneminin gösterildiği işletmemizde kuryelerimize ve taşıma sırasında diğer insanlarımıza zarar verebilecek sağlığı tehdit edici maddeleri taşıyamıyoruz. Sizlerde kişisel ihtiyaçlarınızın hızlı ve güvenilir olarak teslim edilmesini, şirket teslimatlarınızın zamanında ve doğru olarak yapılmasını istiyor, mark değerinizi korumak istiyorsanız Büyükbakkalköy Kurye hizmetlerimizi mutlaka deneyiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp