İçeriğe geç

İpsala Kurye

İpsala Kurye
İpsala Kurye

Hızla gelişen ve değişen dünya standartlarında, zamanı iyi ve verimli şekilde değerlendirmek büyük bir ayrıcalık haline gelmiş durumdadır. Özellikle de iş hayatında, yoğun temponun vermiş olduğu stres ve baskı; yetişmesi gereken yazılı doküman, evrak, irsaliye ya da fatura gibi tüm belgelerin hızlı bir biçimde yerine gitmesini gerektirir. Biz firmamızda başta İpsala kurye hizmetleri olmak üzere Edirne genelinde faaliyetler sürdürüyoruz.

Firmamız modern taşımacılık ve kurye anlayışı doğrultusunda geliştirmiş olduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini merkeze koyan çalışmalara imza atmaktadır. Bu doğrultuda bizden talep edebileceğiniz tüm işlemler için aktif taşıma hizmetlerini portföyümüze eklemeye devam ediyoruz. Firmamız kurye hizmetlerinde;

 • Güler yüz
 • Hızlı ve güvenli taşıma
 • Uygun fiyat anlayışı

temellerine bağlı olarak çalışmalarına yön vermektedir.

Firmamız kurulmuş olduğu 2013 yılından bu yana sektörde pek çok yeniliğin ve gelişmenin öncülüğünü üstlenmiş durumdadır. Öyle ki kurye süreçlerinde faaliyet gösteren aktif ekibimiz, deneyimli ve eğitimli bir kadrodan özel olarak seçilerek göreve başlamıştır. Sorumluluk bilinci yüksek, hizmet odaklı ve güler yüzlü ekibimizle sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bizi sektörde benzersiz bir konuma yükselten niteliklerimiz arasında;

 • Sorumluluk bilincine sahip olmamız
 • Kusursuz hizmet anlayışı benimsememiz
 • Çözüm odaklı teknik ekibe sahip olmamız
 • Hızlı ve güvenli ulaştırma prensibimiz

gibi çeşitli ayrıntılar yer almaktadır. İpsala kurye hizmeti süreçleri de, müşterimizin çağrı merkezini arayarak bulunduğu noktaya kurye talep etmesiyle hızlı şekilde başlamaktadır. Kısa süre içinde gönderiniz ne olursa olsun adresinize ulaşarak, sizlere nitelikli hizmetler sunuyoruz.

Ekibimiz kurye süreci boyunca hedefine odaklanarak, elindeki paketi mümkün olan en kısa süre zarfında ulaştırmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda motorlu kuryelerimiz güçlü bir yen yön duygusuna ve trafik hakimiyetine sahiptirler. Edirne Belediyesi il sınırları içinde hedef nokta ile paketin alındığı bölge doğrultusunda en güvenli ve sorunsuz rota hızlı şekilde oluşturularak süreç başlamaktadır.

Teknik ekipte yer alan arkadaşlarımız, İpsala kurye talebinde bulunduğunuz an, ilgili noktaya en yakın kuryeyi yönlendirmektedir. Bu şekilde süreç otomatik olarak ilerlemekte ve mümkün olan en hızlı şekilde ulaştırılması tarafımızca sağlanmaktadır. Hizmet verdiği bölgenin trafiğine hakim olan kuryelerimiz süreci en verimli şekilde yöneterek hedef rotaya hızlı şekilde ulaşım sağlamaktadır.

Geçtiğimiz yıllar içinde motorlu kurye hizmetlerini bu kadar popüler ve revaçta kılan en temel nokta, aynı gün içinde teslimat olanağının bulunuyor olmasından kaynaklanır. Bu şekilde hem kişisel gönderi, hem de kurumsal gönderiler uzun kargo standartlarına takılmadan istenen noktaya ulaştırılmaktadır. Firmamız İpsala kurye hizmetlerinde avantajlı fiyat teklifleriyle en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Motorlu kurye hizmetleri göndericilere pek çok avantajı da beraberinde getirir. Bu avantajlardan bazılarını saymak gerekirse;

 • Gönderiniz ister kurumsal ister kişisel bir paket olsun aynı hassasiyetle taşınır.
 • Gönderinin aciliyet durumuna bağlı olarak ekspres kargolarımız saatler içinde gönderim sağlamaktadır.
 • Taşıma süreçleri yalnızca sizin paketinize özel olarak organize edilir. Bu sayede paketin kaybolması, hasar görmesi ya da geç teslim edilmesi söz konusu değildir.

SYS Kurye ailesi olarak tüm çalışmalarımızda aynı hassasiyet ve profesyonelliği koruyarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Sizler de aklınıza gelebilecek tüm gönderiler için kaliteli ve hızlı bir hizmetten yararlanmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

İpsala Kurye Hizmeti

Günümüz koşullarında kuryelere olan ilgi giderek artıyor. Farklı sektörlerde kuryeye duyulan ihtiyaç artıyor. Kuryeler motosiklet kullanarak paket taşıma hizmeti veriyor. Günümüzde yemek sektöründe, online alışverişlerde kuryeler yoğun olarak çalışıyor. Kuryeler farklı iki adres arasında paket taşıma hizmeti veriyor. Sadece online alışverişlerde veya yemek sektöründe kuryeye ihtiyaç duyulmuyor. Evden eve, evden okula, ofisten ofise, ofisten eve birçok alanda paket taşınıyor. Paket taşıma çalışmalarında özel ekip hizmet veriyor. Bizler SYS Kurye ailesi olarak İpsala kurye alanında hizmet veriyoruz.

İpsala kurye alanında vermiş olduğumuz hizmetle ihtiyaç ve isteklerinize çözüm sunuyoruz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle geniş kapsamlı kurye çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Firma olarak bizler bulunduğunuz adrese geliyor ve göndermek istediğiniz paketi teslim alıyoruz. Ardından teslim edilmesi gereken adrese ulaşarak paketi teslim ediyoruz. Tam donanımlı ekibimiz müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumak adına özenle hareket ediyor. Sizler de firmamızı güvenle tercih edebilir, verdiğimiz hizmetlerden güvenle faydalanabilirsiniz.

Motor kurye firmamız İpsala genelinde hizmet veriyor. Bölgede bulunan ev, okul, işyeri, otel, hastane, mağaza gibi farklı noktalara hizmet veriyoruz. İpsala kurye ile paketlerinizi çok daha kısa sürede gönderebilirsiniz. Firma olarak bizler bulunduğunuz adrese geliyoruz. Göndermek istediğiniz paketi adresinizden alıyor ve teslim edilmesi gereken adrese teslim ediyoruz. Dilerseniz adrese kurye çağırmak yerine firmamıza gelebilirsiniz. Firmamıza gelerek göndermek istediğiniz paketi ekibimize teslim edebilirsiniz. Ekibimiz öncelikle paket incelemesi yapacaktır.

Paketin motosikletle taşıma için uygun olup olmadığı belirlenir. Eğer paket incelemesi sonrasında paket, taşıma için uygun değilse paket kabulü yapılmaz. Uygun olan paketler kabul edilir ve taşıma için ayarlanır. Taşıma için uygun olan paketlerin bilgileri alınır. Gönderici ve alıcı bilgileri, adres ve iletişim bilgisi alınmalıdır. Alınan bilgilerin ardından paket ölçüsü ve ağırlığı dikkate alınır. Paket ölçüsü, ağırlığı ve miktarı doğrultusunda fiyat belirlenir. İpsala kurye firmamız doğru fiyat aralığında hizmet vermektedir. Maddi ve manevi kayba uğramamak adına sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

İpsala alanında hizmet veren kurye firmamız her zaman aktif bir şekilde çalışmaktadır. Firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Sizler bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her an firmamızdan yardım alabilirsiniz. İpsala kurye firmamız bazı avantajları beraberinde getirir. Firmamızın kazandırmış olduğu bu avantajlar:

 • Zamandan tasarruf etmek
 • Enerjiden tasarruf etmek 
 • Paradan tasarruf etmek 
 • Paket güvenliğini sağlamak

Firmamız zamandan, enerjiden ve paradan tasarruf sağlar. Aynı zamanda firmamız paket güvenliğini sağlar ve korur. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde herhangi bir aksilik yaşanmadan paketler adrese teslim edilir. Dilerseniz paketlerinizi istediğiniz saatte teslim edebiliriz. Bunun için bizlere saat belirtmeniz yeterlidir. Aynı zamanda dilerseniz paketleri sadece istediğiniz kişilere teslim edebiliriz. Bunun için alıcı bilgileri önemlidir.

İpsala kurye firmamız farklı özelliklerde pek çok ürün taşımaktadır. Firmamız motosikletle taşınması uygun tüm paketleri taşır. Bu paketlerin içerisinde gıda, tekstil, hediyelik eşya, çiçek veya elektronik eşya olabilir. Aynı zamanda kişisel eşyalar, özel evrak ve belgeler de taşınabilir. Kuryeler farklı özelliklerde pek çok paket taşımaktadır.

Önemli olan paketin motosikletle taşıma için uygun olmasıdır. Firmamızda görevli ekibimiz aldığı önlemler eşliğinde hizmet vermektedir. Sizler de kısa sürede kuryelerle paket göndermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir aksilik olmadan kurye hizmetinden faydalanmış olursunuz. İpsala Kurye ekibimiz 7/24 hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp