İçeriğe geç

Sinop Uçak Kargo

Sinop Uçak Kargo
Sinop Uçak Kargo

Uçaklar sayesinde kargolar olabildiğince hızlı bir şekilde adreslerine teslim edilmektedir. Ancak Uçak Kargo hizmetinde dahi aciliyetlik durumuna göre ulaşım süre ve hizmeti değişmektedir. Normal bir kargo da prosedürler ve yoğunluğa göre ulaşımı iki ya da üç günü bulmaktadır. Sinop uçak kargo ise kargonuzun aciliyetlik durumuna göre daha hızlı hizmet vermektedir.

Hızlı bir çağda yaşamanın getirdiği en büyük arzu her şeye aynı hızda ulaşma isteğidir. Kargo hizmetinde de en önemli unsur kargonun olabildiğince en hızlı şekilde sahibine ulaştırılmasıdır. Zamanla bu isteğe cevap verebilmek için farklı farklı alternatifler kullanılmıştır. Örneğin, şehir içi kargolarda oluşan yoğun trafikte araçların ulaşmakta zorluk çektiği alanlarda motorlu kuryeler devreye sokulmuştur. Şehirlerarası kargo hizmetinde ise kargo için kullanılan araçlardan sonra hızlı ulaşım için en önemli alternatif olan uçaklar devreye girmiştir.

Müşterilerimizin kargo tercihinde ilk sırada kargolarının hızlı iletilmesi beklentisi vardır. Sinop uçak kargo olarak, müşterilerimizin bu beklentilerinin farkında olup şehirlerarası kargo hizmetinde olabilecek en hızlı şekilde kargoları iletmekteyiz. Müşterilerimizin taleplerine göre zaman kaybetmeden 24 saat içerisinde kargo teslimatı yapmaktayız.

Kargo hizmetinde sadece hızlı teslimat değil aynı zamanda güvenle teslimat yapmak da son derece önemlidir. Kargo şirketlerinin sık sık hızlı kargo hizmeti verebilmesi için, daha önceki kargo taşımalarında hem hızlı hem de güvenli teslimat gerçekleştirmiş olması gerekmektedir. Sinop uçak kargo olarak hızımız kadar güvenli ulaşımımız ile de müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Sinop uçak kargo olarak hemen hemen her ürünün kargo hizmetini yapmaktayız. Evrak, dosya kargoların yanı sıra kırılabilen, çabuk bozulabilen; gıda, soğuk depo ürünleri, şarküteri ürünleri, ilaç gibi taşınması riskli olan grupları son derece profesyonel bir şekilde Hava Kargo hizmetimizle taşımaktayız. Taşıdığımız ürünün cinsine göre ekip ve ekipmanlarımız ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

İstanbul Sinop Uçak Kargo

Sys Kurye bünyesinde verdiğimiz İstanbul Sinop uçak kargo hizmetimiz şu şekildedir;

  • Hemen hemen her üründe kargo taşımacılığı yapmaktayız; dosya, evrak, gıda, ilaç, değerli eşya vb. uçak ağırlığını aşmayacak standart ölçülerde kargo hizmetini vermekteyiz.
  • Şehirler Arası Kurye hizmetinden 7/24 faydalanmanız mümkündür. İletişim numaraları ile daha detaylı bilgi sunulmaktadır.
  • Çok acil kargolarda koordinasyonu çalıştığımız uçak firmaları ile aynı gün kargo teslimi yapmaktayız.
  • Hassas, değerli, paha biçilemeyen özel kargolar için Vip kargo hizmeti sunmaktayız. Bu tarz kargolar için özel ekip ve ekipmanlarımızla çalışmaktayız.

Sizler de Turkish Cargo firmasının her türlü avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Kargo hizmeti sunmak için bilgi, deneyim, tecrübe, ekip ve ekipman gerekmektedir. Sinop uçak kargo olarak bir kargo şirketinin taşıması gereken bütün vasıflara sahibiz. Bunun yanında biz diğer firmalardan ayıran en önemli özellik müşteri odaklı çalışma sistemimizdir. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz ile hem güven dolu hem de özenle hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimiz kargolarını verdikleri andan itibaren teslim edilene kadar ki süreci takip edebilmektedirler. Güvenli taşıma sistemlerimizle kargolar herhangi bir deformasyona uğramadan ilk alındığı anda ki hali ile adrese teslimi sağlanmaktadır. Süreç içerisinde çalışan bütün ekiplerimiz profesyonel ve deneyimli taşıma ekipleridir. Ekipler arasındaki koordineli iletişim ağı sayesinde kargolar teslim edilmesi gereken saat ve tarihte teslim adresine ulaştırılmaktadır.

SYS Kurye bünyesinde çalışan Sinop uçak kargo firmamızın bütün avantajlarından sizler de kargolarınızı teslim ederek faydalanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hızlı, güvenli ve profesyonel bir çalışma hizmeti sunmaktayız.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp