İçeriğe geç

Sinop Uçak Kargo

Sinop Uçak Kargo
Sinop Uçak Kargo

Uçaklar sayesinde kargolar olabildiğince hızlı bir şekilde adreslerine teslim edilmektedir. Ancak Uçak Kargo hizmetinde dahi aciliyetlik durumuna göre ulaşım süre ve hizmeti değişmektedir. Normal bir kargo da prosedürler ve yoğunluğa göre ulaşımı iki ya da üç günü bulmaktadır. Sinop uçak kargo ise kargonuzun aciliyetlik durumuna göre daha hızlı hizmet vermektedir.

Hızlı bir çağda yaşamanın getirdiği en büyük arzu her şeye aynı hızda ulaşma isteğidir. Kargo hizmetinde de en önemli unsur kargonun olabildiğince en hızlı şekilde sahibine ulaştırılmasıdır. Zamanla bu isteğe cevap verebilmek için farklı farklı alternatifler kullanılmıştır. Örneğin, şehir içi kargolarda oluşan yoğun trafikte araçların ulaşmakta zorluk çektiği alanlarda motorlu kuryeler devreye sokulmuştur. Şehirlerarası kargo hizmetinde ise kargo için kullanılan araçlardan sonra hızlı ulaşım için en önemli alternatif olan uçaklar devreye girmiştir.

Müşterilerimizin kargo tercihinde ilk sırada kargolarının hızlı iletilmesi beklentisi vardır. Sinop uçak kargo olarak, müşterilerimizin bu beklentilerinin farkında olup şehirlerarası kargo hizmetinde olabilecek en hızlı şekilde kargoları iletmekteyiz. Müşterilerimizin taleplerine göre zaman kaybetmeden 24 saat içerisinde kargo teslimatı yapmaktayız.

Kargo hizmetinde sadece hızlı teslimat değil aynı zamanda güvenle teslimat yapmak da son derece önemlidir. Kargo şirketlerinin sık sık hızlı kargo hizmeti verebilmesi için, daha önceki kargo taşımalarında hem hızlı hem de güvenli teslimat gerçekleştirmiş olması gerekmektedir. Sinop uçak kargo olarak hızımız kadar güvenli ulaşımımız ile de müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Sinop uçak kargo olarak hemen hemen her ürünün kargo hizmetini yapmaktayız. Evrak, dosya kargoların yanı sıra kırılabilen, çabuk bozulabilen; gıda, soğuk depo ürünleri, şarküteri ürünleri, ilaç gibi taşınması riskli olan grupları son derece profesyonel bir şekilde Hava Kargo hizmetimizle taşımaktayız. Taşıdığımız ürünün cinsine göre ekip ve ekipmanlarımız ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

Sys Kurye bünyesinde verdiğimiz Sinop uçak kargo hizmetimiz şu şekildedir;

 • Hemen hemen her üründe kargo taşımacılığı yapmaktayız; dosya, evrak, gıda, ilaç, değerli eşya vb. uçak ağırlığını aşmayacak standart ölçülerde kargo hizmetini vermekteyiz.
 • Şehirler Arası Kurye hizmetinden 7/24 faydalanmanız mümkündür. İletişim numaraları ile daha detaylı bilgi sunulmaktadır.
 • Çok acil kargolarda koordinasyonu çalıştığımız uçak firmaları ile aynı gün kargo teslimi yapmaktayız.
 • Hassas, değerli, paha biçilemeyen özel kargolar için Vip kargo hizmeti sunmaktayız. Bu tarz kargolar için özel ekip ve ekipmanlarımızla çalışmaktayız.

Sizler de Turkish Cargo firmasının her türlü avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Kargo hizmeti sunmak için bilgi, deneyim, tecrübe, ekip ve ekipman gerekmektedir. Sinop uçak kargo olarak bir kargo şirketinin taşıması gereken bütün vasıflara sahibiz. Bunun yanında biz diğer firmalardan ayıran en önemli özellik müşteri odaklı çalışma sistemimizdir. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz ile hem güven dolu hem de özenle hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimiz kargolarını verdikleri andan itibaren teslim edilene kadar ki süreci takip edebilmektedirler. Güvenli taşıma sistemlerimizle kargolar herhangi bir deformasyona uğramadan ilk alındığı anda ki hali ile adrese teslimi sağlanmaktadır. Süreç içerisinde çalışan bütün ekiplerimiz profesyonel ve deneyimli taşıma ekipleridir. Ekipler arasındaki koordineli iletişim ağı sayesinde kargolar teslim edilmesi gereken saat ve tarihte teslim adresine ulaştırılmaktadır.

SYS Kurye bünyesinde çalışan Sinop uçak kargo firmamızın bütün avantajlarından sizler de kargolarınızı teslim ederek faydalanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hızlı, güvenli ve profesyonel bir çalışma hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Sinop Uçak Kargo

Şehir dışına kargo göndermenin en hızlı ve güvenilir yolu, hava yolu taşımacılığını kullanmaktır. Gün içinde teslimat yapıldığı takdirde Sinop’tan başka bir ile veya başka bir şehirden Sinop’a gönderiler ulaşabilmektedir. SYS Kurye, müşterilerinin her ihtiyacını düşünür. Bu ihtiyaçları en hızlı ve kaliteli şekilde yerine getirmek isteyen bir firma olarak hizmet alanlarından biri de hava yoludur. Sinop’a gönderilerin hızlı ulaşması veya Sinop’tan gönderilecek olan paketlerin hızlı ve en güvenilir şekilde şehir dışına ulaşabilmesi için İstanbul Sinop uçak kargo ile hizmet vermektedir.

Tarım, balıkçılık, turizm gibi işgücünü etkileyen alanlar, kargo hizmetlerini de ilgilendirir. Sinop’ta üretilen ve farklı bölgelere gönderilmesi gereken ürünler hava yolu kullanılarak başka illere kolayca taşınır. Ayrıca bu ürünlerin arasında acil teslimat gerektiren malzemeler de vardır:

 • Tıbbî malzemeler
 • İlaçlar
 • Sağlık ürünleri
 • Önemli evraklar
 • Değerli eşyalar
 • Özel sipariş ürünleri
 • Elektronik cihazlar
 • Yedek parçaları

Uçakla taşınması mümkün olmayan ürünlerin haricindeki bütün gönderileri alıyor, istediğiniz ile teslim ediyoruz.

Sinop uçak kargo ile il dışına gönderi yapan müşterilerimizin memnun kalması çalışma azmimizi arttırıyor. Bu alanda uluslararası standartlara göre hizmet veren firmamızın en önemli amacı, müşterilerinin verdiği hizmetle ilgili bir olumsuz düşünceye kapılmamasıdır. Özenle çalışan bir ekibimiz var. Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, nadir de olsa yaşanan sorunları, en kısa sürede çözebilen bir personelle çalışmak, işten alınan verimi de arttırmaktadır.

Sinop uçak kargo hizmetini kullanan müşterilerimiz hızlı teslimat yapmak istedikleri için hava yoluyla gönderi yapmayı tercih eder. Acil teslimat yapmayı gerektiren malzemelerin hızlı ve güvenli bir yolla şehir dışına çıkması için hava yolu en iyi seçenektir. Çünkü uçak kargoda taşınan ürünler ya aynı gün ya da ertesi gün teslim edilir.

Uzak şehirlerarasındaki mesafeyi kısaltan en etkin yol, uçak kargo hizmetidir. Bu sebeple de ister çalışanlar için ister şahsî gönderiler için en ideal yöntemlerden biri budur. Özellikle bozulma riski olan, kırılma ihtimali bulunan bir malzemenin ya da kaybolma olasılığı bulunan değerli bir eşyanın teslimatı için en güvenilir seçenek, hava yolu kargodur.

Sinop uçak kargo hizmetini tercih eden müşterilerimiz kullandığımız elektronik takip sisteminden oldukça memnundur. Bu sayede gönderilerinin nerede olduğunu ve teslimatıyla ilgili bilgileri kolayca öğrenebilirler. Teslimatı tamamen sizin gereksinimiz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

 • Kapıdan kapıya
 • Kapıdan havalimanına
 • Firmadan havalimanına.

Sinop uçak kargo hizmetinden yararlanmak isteyen müşterimiz, çağrı merkezini aradığında nasıl bir hizmet almak istediğini anlatır, konuyla ilgili olan personelimiz de bir taşıma planı yaparak kurye hizmeti sağlayan ekip arkadaşına görevi teslim eder. Kuryemiz de istekleri yerine getirir. Uçak diğer ile vardığında da o ilde hizmet veren kuryemiz adrese teslimatı gerçekleştirir.

Sinop uçak kargo ile 52 farklı noktaya kolayca erişiyoruz. Havalimanı bulunan her ilimize en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaşabiliyoruz. En kısa sürede ulaşımın gerçekleştirilebilmesi ve acil teslimatlar için firmamız 24 saat mesai yapar. Firma olarak amacımız insana hizmettir. Bu sebeple de uçak kargo ücretlerini en ekonomik şekilde tutmaya gayret ediyoruz.

Sinop’tan hangi ile gidileceği, paketin hangi semtten havalimanına taşındığı, paketin boyutu gibi ögeler değerlendirilerek fiyatlar belirlenir. Fakat kargoyu başka yollarla uzak bir şehre yollamaya çalışmak gidilen mesafe dolayısıyla daha fazla masrafa mal olabilir. Bu sebeple hem zaman tasarrufu sağlayan hem de sadece kullanılan hizmet kadarı karşılandığı için uçak kargo en tercih edilebilir yöntemlerin başında gelir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara