İçeriğe geç

Ayazağa Kurye

Ayazağa Kurye
Ayazağa Kurye
 

Ayazağa’da trafik yoğunluğunun fazla olması çoğu kez zaman sınırı olanları zorlar. Acil işlerin aksamasına neden olur. Tam da bu noktada Ayazağa kurye çözümlerimizi kullananlar ayrıcalıklı hale gelerek hem nüfus yoğunluğundan hem de trafik yoğunluğundan etkilenmeden yaşamlarına devam ederler. SYS Kurye ayrıcalıklarıyla her zaman bir noktadan başka bir noktaya ulaştırılması gereken evraklarını, kolilerini rahatça ulaştırabilirler.
Ayazağa İstanbul’un en hareketli bölgelerinden birisidir.

Avrupa yakasında, Anadolu yakasına da yakın sayılabilecek, merkezi bir konumda bulunması ve köklü tarihi Ayazağa’yı her zaman cazip hale getirmektedir. Her sektörden yüzlerce firmaya ev sahipliği yapan Sarıyer Belediyesi ilçesi aynı zamanda nüfus hareketlerinin, yoğunluğun her zaman fazla olduğu yerlerden birisidir. Bu yüzden de her gün bölgedeki vatandaşlar kurumsal ve bireysel paketlerini, gönderilerini farklı adresler arasında taşıma, getir-götürünün yapılması gereği duyarlar.

Avrupa Yakası Kurye çözümlerimiz pek çok avantajı bir arada sunar. Bu yüzden yıllardır müşterilerimizin vazgeçilmez iş ortağı olmuş konumdayız ve her gün müşteri sayımızı arttırmayı sürdürüyoruz.

Ayazağa kurye hizmeti her şeyden önce hızlıdır. Hız beraberinden zamandan tasarruf yapmayı sağlar. İstanbul gibi bir metropolde herkesin zamanı yetiştirememekten şikayetçi olduğu ortamda motorlu kurye uygulamalarımızdan istifade edenler işlerini çok daha hızlı hallederler.
Moto kuryelerimizin tamamı yeni nesil motosikletlerle hizmet vermekte, gerekli belge ve sertifikaya sahip bulunmaktadırlar. Ayazağa ve diğer bütün lokasyonların ayrıntılı bilgisine sahip olan ekiplerimiz adresleri en hızlı şekilde bulabilmekte, hiçbir tereddüt yaşamadan lokasyonlar arası getir-götür yapabilmektedirler.

Ekiplerimizin her biri kurye alanında deneyim sahibi, işinin ehli, özverili ve güler yüzlü kişilerdir. Emanet aldıkları gönderilere en az sizler kadar hassasiyet gösterir, taleplerinizi eksiksiz yerine getirmek için canla başla çalışırlar. Bütün bunlar da her seferinde beklentilerin üzerinde sonuçlarla karşılaşmanızı sağlar.

Ayazağa kurye hizmetlerimiz emekten tasarruf sağlar. Herhangi bir paketi, evrakı ya da dosyayı bir noktadan başka bir noktaya taşımak sizler için biz zaman kaybıdır. Yolda geçireceğiniz saatleri telafi etmek adına çoğu kez ek mesaiye kalmak, işinizi evinize taşımak, geceleri ve hafta sonları dahi çalışmak zorunda kalırsınız. Oysa bizler sizin adınıza gönderilerinizi taşırken sizler asıl işlerinizle meşgul olur, üretmeye devam eder, zamanınızı dilediğiniz gibi ayarlar, işinizden arta kalan sürede hobilerinizle veya sevdiklerinizle birlikte olabilirsiniz.

Ayazağa kurye uygulamalarımızın yoğun talep görmesinin nedenlerinden birisi güvenilir olmamızdır. Hiç kimse güven duymadığı kişilerle birlikte çalışmak, birlikte bulunmak istemez. Hele de özel eşyalarını, değerli evraklarını teslim etmez. Firmamız kurumsallığın verdiği ciddiyet ve etik değerlere saygı çerçevesinde her zaman güvenilir hizmet vermektedir. Trafik ve hava koşulları her ne olursa olsun gönderileriniz zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmekte, istediğiniz gibi taşınmaktadır.

Motorlu kuryelerimiz yasal olarak engeli bulunmayan her türlü gönderinizin taşımasını yapabilmektedir. Uygulama detaylarımız tamamen sizin ihtiyacınıza başlıdır. Dilerseniz sizden aldığımız bir paketi istediğiniz adrese bırakabiliriz. Dilerseniz belirttiğiniz adresten bir paketi adınıza alıp size teslim edebilir ya da adınıza havalimanına gelen bir paketi alıp size getirebiliriz. İmzalanması gereken bir evrakınızı alıp imzalatıp geri teslim edebiliriz. Tamamında sonuna kadar güvenebileceğiniz bir hizmet sunarız.

Ayazağa kurye fiyatlarımız mesafeye, gönderiye, gönderi zamanına, gönderinin aciliyet durumuna göre değişebilmektedir. Mesai saatleri dışındaki uygulamalarımız motorlu gece kurye kapsamına girmektedir. Kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı hizmet politikamız sayesinde her zaman taşımalarınız en iyi fiyatlarla yapılmaktadır.

Ayazağa Kurye Hizmeti

İstanbul 16 milyonluk nüfusu ile dünyanın en önemli metropolleri arasındadır. Kalabalık nüfusu sebebiyle sürekli devam eden trafiği ile bir yerden bir yere ulaşmak çok zor hale gelmiş durumdadır. Ulaşım bu kadar zorken kargo teslim almak veya bir yerden bir yere ürün yollamak günler sürmektedir. Tam da bu noktada firmamız kurye ihtiyaca yönelik çözümleriyle yanınızda. Ayazağa kurye hizmetimiz sayesinde Ayazağa’dan İstanbul’un her noktasına hızlı ve güvenilir şekilde teslimat yapıyoruz.

Ayazağa kurye ile para, cüzdan, pasaport, kimlik, evrak, dosya, para, yiyecek, hediyelik eşya, kıyafet, faturalar, ilaçlar gibi motorla taşınabilecek (yanıcı, patlayıcı ve taşınması yasal olmayan ürünler hariç) gönderilerinizi taşımaktayız. Gönderinizin özelliklerine ve ağırlığına en uygun motorumuzla taşıma gerçekleştiriyoruz.

Dar sokaklarda ve yoğun trafiklerde motorla taşıma yaparak işinizi kolaylaştırıyoruz. Evden çıkmadan ve trafikle uğraşmadan işlerinizin halledilmesini sağlıyoruz. Sizlere bir telefon kadar uzağız. 7 gün 24 saat boyunca hizmet vererek en çok ihtiyacınız olan zamanda bile yanınızda oluyoruz. Sadece bireysel müşterilere değil kurumsal işyerlerine de düzenli şekilde hizmet vererek işlerini hafifletiyoruz. Müşterilerine ürün gönderimi yapıyoruz. İş anlaşması, para ve evraklarını ortaklarına iletiyoruz.

Ayazağa kurye hizmetimizde müşteri memnuniyeti ön plandadır. Zorlu hava şartlarına, kötü yollara ve yoğun trafiğe karşı her türlü tedbirimizi alarak sorunsuz ve güvenilir taşıma yapıyoruz. Taşınma sırasında bir sorunla karşılaşırsanız eğer sorunu profesyonelce hallediyoruz. Gönderinizin kırılması veya bozulması gibi durumlarda maddi ve manevi zararınız firmamız Sys kurye tarafından karşılanmaktadır.

Kuryelerimiz gönderinizin taşınması esnasında trafik kurallarına uyarak güvenli şekilde sürüş gerçekleştirmektedir. Kuryelerimizin güvenliği bizler için çok önemlidir. Bu nedenle taşıma işlemini çalışma arkadaşlarımızla iş birliği içerisinde gerçekleştirerek iş yükünü paylaştırıyoruz. Bu sayede trafikte oluşabilecek riskleri en aza indiriyoruz.

Ayazağa kurye fiyatlarımızı belirlerken dikkate aldığımız şartlar şu şekildedir:

  • Gönderinizin teslim alındığı nokta ile teslim edildiği nokta arasındaki uzaklık.
  • Gönderinizin hacmi.
  • Tercih ettiğiniz kurye hizmeti.
  • Tercih ettiğiniz motor çeşidi.

Daha çok acil işlemleriniz için Express kurye hizmetimiz ile sizlerleyiz. Express kurye yakın mesafede 15 dk ile 30 dk arası uzak mesafe ise 45 ile 60 dk arasında teslim etmektedir. Express kurye için kullandığımız motorlar daha donanımlı olması sebebiyle 2 kat daha hızlı teslimat sağlamaktadırlar.

Ayazağa kurye hizmetimizden yararlanmak isterseniz 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz adres bilginizi alarak, ilgili noktaya en yakın kuryeyi göndermektedir. Dakikalar içerisinde adresinize gelen kuryemiz gönderinizin özelliklerine en uygun motor çeşidiyle teslimat yapmaktadır.

Anlık konum özelliğimiz sayesinde kuryenizin hareketlerini takip edebilirsiniz. Acaba gönderim nerde? Gönderime zarar gelmiş midir? Doğru adrese mi teslimat yapıldı? Ne kadar sürede teslim edilir? Gibi sorularınızı çözüyoruz. Ve güvenilir şekilde taşıma yapıyoruz.

Ayazağa kurye avantajları şu şekildedir:

  • Gönderinizin teslimatı aktarmasız yapıldığı için kısa sürer.
  • Pek çok sektöre hizmet verdiği için ulaşması kolaydır.
  • Her türlü gönderiniz güvenli bir şekilde istediğiniz konuma ulaştırılır.
  • Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunduğumuz için kârlı hizmet alırsınız.
  • Yoğun trafik ve dar sokaklarda bile rahat şekilde hizmet verdiğimiz için teslimat süresi kısa sürer.
  • Gönderilerinizin gizlilik kurallarına uyarak taşınması sağlanır.

Sizler de Ayazağa kurye hakkında bilgi almak veya avantajlı tekliflerimizden yararlanmak isterseniz her zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Sizleri memnun etmek için elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli hizmet için bizi arayın.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara