Anasayfa » Ayazağa Kurye

Ayazağa Kurye

Ayazağa’da trafik yoğunluğunun fazla olması çoğu kez zaman sınırı olanları zorlar. Acil işlerin aksamasına neden olur. Tam da bu noktada Ayazağa kurye çözümlerimizi kullananlar ayrıcalıklı hale gelerek hem nüfus yoğunluğundan hem de trafik yoğunluğundan etkilenmeden yaşamlarına devam ederler. SYS Kurye ayrıcalıklarıyla her zaman bir noktadan başka bir noktaya ulaştırılması gereken evraklarını, kolilerini rahatça ulaştırabilirler.
Ayazağa İstanbul’un en hareketli bölgelerinden birisidir.

Avrupa yakasında, Anadolu yakasına da yakın sayılabilecek, merkezi bir konumda bulunması ve köklü tarihi Ayazağa’yı her zaman cazip hale getirmektedir. Her sektörden yüzlerce firmaya ev sahipliği yapan Sarıyer Belediyesi ilçesi aynı zamanda nüfus hareketlerinin, yoğunluğun her zaman fazla olduğu yerlerden birisidir. Bu yüzden de her gün bölgedeki vatandaşlar kurumsal ve bireysel paketlerini, gönderilerini farklı adresler arasında taşıma, getir-götürünün yapılması gereği duyarlar.

Ayazağa kurye çözümlerimiz pek çok avantajı bir arada sunar. Bu yüzden yıllardır müşterilerimizin vazgeçilmez iş ortağı olmuş konumdayız ve her gün müşteri sayımızı arttırmayı sürdürüyoruz.

Ayazağa kurye hizmeti her şeyden önce hızlıdır. Hız beraberinden zamandan tasarruf yapmayı sağlar. İstanbul gibi bir metropolde herkesin zamanı yetiştirememekten şikayetçi olduğu ortamda motorlu kurye uygulamalarımızdan istifade edenler işlerini çok daha hızlı hallederler.
Moto kuryelerimizin tamamı yeni nesil motosikletlerle hizmet vermekte, gerekli belge ve sertifikaya sahip bulunmaktadırlar. Ayazağa ve diğer bütün lokasyonların ayrıntılı bilgisine sahip olan ekiplerimiz adresleri en hızlı şekilde bulabilmekte, hiçbir tereddüt yaşamadan lokasyonlar arası getir-götür yapabilmektedirler.

Ekiplerimizin her biri kurye alanında deneyim sahibi, işinin ehli, özverili ve güler yüzlü kişilerdir. Emanet aldıkları gönderilere en az sizler kadar hassasiyet gösterir, taleplerinizi eksiksiz yerine getirmek için canla başla çalışırlar. Bütün bunlar da her seferinde beklentilerin üzerinde sonuçlarla karşılaşmanızı sağlar.

Ayazağa kurye hizmetlerimiz emekten tasarruf sağlar. Herhangi bir paketi, evrakı ya da dosyayı bir noktadan başka bir noktaya taşımak sizler için biz zaman kaybıdır. Yolda geçireceğiniz saatleri telafi etmek adına çoğu kez ek mesaiye kalmak, işinizi evinize taşımak, geceleri ve hafta sonları dahi çalışmak zorunda kalırsınız. Oysa bizler sizin adınıza gönderilerinizi taşırken sizler asıl işlerinizle meşgul olur, üretmeye devam eder, zamanınızı dilediğiniz gibi ayarlar, işinizden arta kalan sürede hobilerinizle veya sevdiklerinizle birlikte olabilirsiniz.

İstanbul Kurye uygulamalarımızın yoğun talep görmesinin nedenlerinden birisi güvenilir olmamızdır. Hiç kimse güven duymadığı kişilerle birlikte çalışmak, birlikte bulunmak istemez. Hele de özel eşyalarını, değerli evraklarını teslim etmez. Firmamız kurumsallığın verdiği ciddiyet ve etik değerlere saygı çerçevesinde her zaman güvenilir hizmet vermektedir. Trafik ve hava koşulları her ne olursa olsun gönderileriniz zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmekte, istediğiniz gibi taşınmaktadır.

Motorlu kuryelerimiz yasal olarak engeli bulunmayan her türlü gönderinizin taşımasını yapabilmektedir. Uygulama detaylarımız tamamen sizin ihtiyacınıza başlıdır. Dilerseniz sizden aldığımız bir paketi istediğiniz adrese bırakabiliriz. Dilerseniz belirttiğiniz adresten bir paketi adınıza alıp size teslim edebilir ya da adınıza havalimanına gelen bir paketi alıp size getirebiliriz. İmzalanması gereken bir evrakınızı alıp imzalatıp geri teslim edebiliriz. Tamamında sonuna kadar güvenebileceğiniz bir hizmet sunarız.

Ayazağa kurye fiyatlarımız mesafeye, gönderiye, gönderi zamanına, gönderinin aciliyet durumuna göre değişebilmektedir. Mesai saatleri dışındaki uygulamalarımız motorlu gece kurye kapsamına girmektedir. Kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı hizmet politikamız sayesinde her zaman taşımalarınız en iyi fiyatlarla yapılmaktadır.