İçeriğe geç
Anasayfa » Küçüksu Kurye

Küçüksu Kurye

Son yılların gelişen teslimat seçenekleri arasında adından sıklıkla söz ettirmekte olan motor kuryeler, hızlı ve kişiye özel teslimatlar gerçekleştirmektedirler. Özellikle iş hayatındaki insanların zamanlarını en iyi şekilde kullanabilmeleri adına, teslim edilmesi gereken evrak ve belgelerin zamanında teslim edilmesi konusunda motor kurye teslimatından faydalanmaktadırlar.

Küçüksu kurye olarak firmamızı tercih eden müşterilerimizin zamanında teslim edilmesi gereken önemli evrak, belge ve dosyalarını diledikleri adreslere istenilen saatler arasında teslim etmekteyiz.

Sys Kurye bünyesinde hizmet vermekte olan İstanbul Kurye daima müşteri memnuniyetine önem veren ve çalışmalarını müşteri odaklı yürütmekte olan kaliteli bir firmadır. Bu sebeple hem firmamızın kalitesini korumak hem de firmamızı tercih eden müşterilerimizin güvenini sarsmamak adına alanında profesyonel ve güler yüzlü kişiler ile çalışmaktayız.

Müşterilerimizi memnun etmek ve kapsamlı bir hizmet seçeneği sunmak adına firmamız olarak birçok ürünün taşımacılığını kaliteli ve güvenli bir şekilde yapmaktayız. Kaliteli bir teslimat hizmeti almak istiyorsanız Küçüksu kurye olarak taşımacılığını yaptığımız ürünler genellikle şu şekildedir:

● Hediyelik eşyalar

● Evrak ve belgeler

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● Kimlik ve pasaport

● Çiçekler

● Medikal malzemeler

Küçüksu kurye olarak taşımacılığı resmi olarak yasaklanmış olan ürünlerin teslimatını yapmamaktayız. Ayrıca trafikteki diğer insanların ve motor kuryelerimiz can güvenliğini korumak adına çok büyük ve ağır olan ürünlerin taşımacılığı da yapılmamaktadır. Bunların dışında daha birçok ürünün taşımacılığı firmamız tarafından kaliteli ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Firmamıza gelebilecek zamanınızın olmadığı durumlarda dilerseniz bulunduğunuz adrese özel kuryelerimizi de yönlendirmekteyiz. Bu şekilde evinizden ya da iş yerlerinizden de teslim edilmesini istediğiniz ürünlerinizi gönül rahatlığı ile firmamıza emanet edebilirsiniz. Hangi şekilde olursa olsun kuryelerimiz paketlerinizi daima kaliteli ve güvenli bir şekilde istediğiniz adreslere zamanında ulaştıracaktır.

Firmamızı tercih eden müşterilerimize günün her saatinde yardımcı olabilmek adına çalışmalarımızı daima 7/24 sürdürmekteyiz. Haftanın her günü hizmetinize açık olan Küçüksu kurye olarak görüş ve önerilerinize de daima açık olan bir müşteri hizmetlerimiz bulunmaktadır. İnternet adresimizden de kolaylıkla ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında da daima çözüm odaklı çalışmalar yürütmektedir.

Motor kuryelerin birçok önemli özelliği bulunmaktadır. Alanında profesyonel bir motor kuryenin muhakkak resmi bir sürü belgesi olmak zorundadır. Ayrıca profesyonel bir motor kurye zamanını iyi bir şekilde kullanmayı bilmeli ve teslimat sürecinde gecikmeler yaşamamak adına gerekli konum bilgisine yeterince sahip olmalıdır.

Firmamızı tercih eden değerli müşterilerimizin kuryelerimizden kaynaklı bir sorun yaşamamaları adına Küçüksu kurye çalışanlarımızın her birisi de sürücü belgesine sahiptir ve alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Kendinizi özel hissedeceğiniz ve isteklerinizin dikkate alınacağı bir hizmet almak isterseniz, firmamızı tercih eden bütün müşterilerimizin teslimat seçeneği konusunda tek adresi olmak adına, kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Üsküdar kurye bünyesinde hizmet vermekte olan firmamız yıllar içinde edinmiş olduğu tecrübe ve iş birikimi ile daima müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini esas alarak gelişmektedir. Bu sebeple, fiyat seçeneklerimiz daima ekonomik ve müşterilerimizin memnun kalacağı şekilde hazırlanmaktadır.

Taşımacılığı yapılacak olan ürünün ağırlığına göre fiyat seçeneklerimiz değişmektedir. Bu sebeple dilediğiniz adreslere teslimatının gerçekleştirilmesini istediğiniz ürünlerinizin ağırlık ve hacmine göre değişen fiyat seçeneklerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim adresimizden kolaylıkla firmamıza ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×