İçeriğe geç

Haseki Kurye

Haseki Kurye
Haseki Kurye

İstanbul’un her noktasına kısa bir sürede ulaşım sağlayan firmamız Sys Kurye Haseki kurye hizmeti ile her zaman sizinle. Alanında uzman çalışanlarımız ve son teknoloji, donanımlı motorlarımı ile sizleri memnun ediyoruz. Uzun yıllardır bu alanda çalışarak edinmiş olduğumuz deneyim ve tecrübelerimiz ile ihtiyacınıza yönelik çözümleri en iyi şekilde sunuyoruz.

Haseki kurye hizmetimiz ile gönderilerinizi adresinize kadar gelip teslim alarak istediğiniz adrese güvenilir bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz. Taşıma sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz. Motorlarımızın düzenli bir şekilde bakımlarını yaparak sürücülerimizin güvenliğini sağlıyoruz.

Haseki kurye hizmetlerimizden yararlanarak pek çok kategorideki ürününüzün güvenilir ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Taşıma hizmeti sunduğumuz kategorilerden bazıları şu şekildedir:

 • Ev yaşam kategorisi
 • Kozmetik, sağlık ve güzellik kategorisi
 • Spor kategorisi
 • Anne ve bebek kategorisi
 • Süpermarket kategorisi
 • Temel gıda kategorisi
 • Kitap, kırtasiye, ofis kategorisi
 • Yapı market kategorisi
 • Moda, giyim, aksesuar kategorisi
 • Teknolojik aletler kategorisi

Bunlar gibi daha pek çok kategoriden ürününüzün taşınmasını sağlıyoruz. Yanıcı, patlayıcı ya da taşınması yasal olmayan ürünlerin taşıma hizmetini vermiyoruz. Kurye hizmetimiz ile en geç 1 saatte ürününüzü teslim edebilirsiniz. Dilerseniz Vip kurye hizmetlerimizden yararlanarak daha kısa bir süre içerisinde de teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kurye hizmetlerimiz ile taşıma hizmeti değil aynı zamanda sizlere zaman kaybettiren gümrük ve konsolosluk gibi işlemlerinizi hallediyoruz. Sizin adınıza işlemleri tamamlayarak her aşamada sizleri bilgilendiriyoruz.

Sizlere daha iyi bir şekilde hizmet vermek için 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyoruz. Dilediğiniz zaman bize ulaşım sağlayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde sizlere dönüş yaparak isim, soy isim ve adres gibi bilgilerinizi alıyoruz. Adresinize en yakın olan kuryemizi yönlendirerek sizlere yardımcı oluyoruz.

Kısa bir süre içerisinde adresinize gelen kuryemiz gönderinizi alarak zarar gelmeyecek şekilde motoruna yerleştirmektedir. Daha sonra teslim edilmesini istediğiniz adrese doğru yola çıkarak kısa bir süre içerisinde ulaşmasını sağlamaktadır. Teslimatı yaptıktan sonra durum hakkında sizi bilgilendirerek Haseki kurye hizmetlerimizden memnun kalıp kalmadığınızı sormaktadır.

Eğer memnun kalmadığınız bir durum varsa bunu en kısa süre içerisinde hallederek mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlamaktadır. Sys Kurye olarak hizmetlerimizden %100 memnun kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Gelişmeleri her zaman yakından takip ederek beklentilerinizi karşılıyoruz.

Kalitemizden herkes faydalanabilsin diye fiyatlarımızı her zaman uygun tutuyoruz. Aldığınız hizmete göre ödeme yapmanızı sağlayarak sabit fiyatlarla çalışmıyoruz. Gönderinizin özellikleri, teslim edilmesini istediğiniz konumun uzaklığı ve tercih ettiğiniz kurye hizmetine göre uygun bir fiyat sunarak sizleri memnun ediyoruz.

Ayrıca düzenli bir şekilde kampanyalar düzenleyerek avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimizin her zaman arkasında durarak sizleri mağdur etmiyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak isterseniz dilediğiniz zaman bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

İsterseniz iş yerimizi ziyaret ederek de yüz yüze görüşme sağlayabilir ve daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi en güzel şekilde karşılayarak akıllarına takılan soruları teker teker cevaplıyoruz. Uygun fiyatlar sunarak ekonomik açıdan da yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimizden mutlu bir şekilde ayrılmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlerden gelen dilek ve şikayetler doğrultusunda kendimizi her geçen gün yeniliyoruz. Kalitemizden ödün vermeyerek daha fazla büyümeye devam ediyoruz.

Haseki Kurye Hizmeti

Gelişen teknolojinin beraberinde getirdiği yenilikler nedeniyle hizmet sektörünün en çok gelişen alanlarından olan kurye hizmeti, son zamanlarda oldukça revaç görmekte ve bu hizmete olan ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır. Hayatı her anlamıyla hızlı yaşayan modern insan hizmet alırken de aynı hız beklentisine girmektedir. Hızlı teslimat güvenli taşıma prensibine sahip Haseki kurye, bu anlamda müşterilerinin beklentilerini tam anlamıyla karşılamaktadır. Faaliyete başladığı ilk günden bu yana tüm çalışmalarını müşteri ve çözüm odaklı yürüten firmamız bünyesinde mesleğinin tüm detaylarına hakim olan ekip arkadaşları çalışmaktadır.

Firmamızın profesyonelliğini tam anlamıyla sahaya yansıtan personellerimiz çalıştıkları bölgenin tüm sokaklarını iyice tanımakta, bu nedenle teslimat sırasında en kısa yolları kullanarak hızlı teslimat yapmaktalar. Aynı zamanda trafiğin sürekli yoğun olduğu bir bölgede hizmet veren Haseki kurye çalışanları alternatif sokaklardan geçerek teslimatın aksamasına engel olmaktalar. Geniş kurye kadrosuna sahip firmamız gece gündüz ayrı ekiple çalışarak 7/24 müşterilerine kusursuz hizmet vermektedir.

Sunduğu hizmetleriyle başarısını ve tecrübesini konuşturan Haseki kurye, kendini daim geliştirmekte yenilikçe teknolojiyi takip ederek hizmetinin güncel standartlara uyumunu üst seviyede tutmaktadır. Alanında deneyim sahibi kurye kadrosuyla sahada başarılı işler yürüten firmamız müşterilerin güvenini kazanarak yoluna devam ediyor. Aynı güveni kaybetmemek için çalışma prensiplerinden asla ödün vermeden tüm kalite standartlarına uyarak hareket etmektedir. Haseki kurye, sizlere hem standart hem de özel kurye hizmetleri sunmaktadır. Birçok ayrıcalığı bir arada sunan özel kurye hizmetlerimiz müşterilerimizin acil ihtiyaçlarını karşılamaya odaklı bir biçimde yürütülmektedir:

 • Acil kurye hizmeti
 • Express kurye hizmeti
 • VİP kurye hizmeti

Sunduğumuz bu kurye hizmetleri özel kurye hizmetleri kategorisinde değerlendirilmektedir. Kaza, yaralanma, ani hastalık gibi acil durumlarda gerekli tüm malzemelerin en kısa sürede teslimini gerçekleştiren acil kurye hizmeti müşterilerin acil ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Sadece bir müşteriye odaklı çalışma prensibine sahip Express kurye hizmeti aracılığıyla sizden alınan paketleriniz başka hiçbir adrese uğramadan direkt teslimat adresine götürülür.

En hızlı ve aynı zamanda sigortalı kurye hizmeti çeşidi olan VİP kurye hizmeti ise özellikle korunması oldukça önemli olan eşya ve evrakların taşınmasında tercih edilen tam garantili hizmet çeşididir.

Tüm çalışmalarını yüksek kalite standartlarına uygun bir biçimde yürüten Haseki kurye, yürüttüğü tüm çalışmalarını itina ile gerçekleştirmektedir. Yaptığı tüm teslimat işlemlerinde dakik, hızlı, güler yüzlü, titiz davranan ekibimiz müşterilerimiz tarafından olumlu geri dönüş almaktalar. Müşterilerimizin memnuniyetinin motive edici özelliği ile yolumuza hız kesmeden devam ediyoruz. Paketleriniz tüm hava koşullarında özenle muhafaza edilmektedir. Hava ve trafik koşullarını teslimata çıkmadan hesaba katan kuryelerimiz bu konuda herhangi bir aksaklık yaşamamaktalar. Ani oluşabilecek sorunlara daim hazırlıklı olan ekibimiz böylesi durumlarda çok hızlı çözüm üretme yeteneğine sahip olduğu için oluşan sorunu müşteriye yansıtmadan halletmektedir.

Hizmetimizin kalitesi kadar ekonomik oluşu da müşterinin dikkatini çekmektedir. Sunduğumuz standart ve özel kurye hizmetlerimizi makul fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz için müşterilerimiz seçimlerinin doğru olduğuna kendileri karar veriyorlar. Haseki kurye olarak tüm ayrıcalıkları bir paket halinde müşteriye sunduğumuz için sürekli gelişip büyümeye devam ediyoruz. Sürekli bakımları yapılan motorlarımız sahada yüksek performans sergilemeye müsait oldukları için hem çalışanlarımız hem de müşterilerimiz için güvenli olmakta ve aynı zamanda ekibimizin hızlı teslimatını desteklemektedir. Sunduğumuz tüm kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Günün istenilen saatinde tüm hızımızla siz müşterilerin hizmetindeyiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp