İçeriğe geç

Çınardere Kurye

Çınardere Kurye
Çınardere Kurye

Çınardere kurye işletmesi olarak her zaman bünyemizde deneyimli, tecrübeli ve profesyonel yapılara sahip elemanlar bulundurmaktayız. Elemanlarımızın bu yapılara sahip olmasından dolayı pek çok fayda ortaya çıkmaktadır. Elemanlarımız sayesinde ortaya çıkan önemli faydalar aşağıdaki gibi listelenebilmektedir;

  • Müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerinin ve takdirlerinin kazanılması,
  • Hizmetlerimizin en hızlı şekilde sunulması ve müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesi,
  • Tüm hizmetlerimizin her zaman güvenli şekilde sunulması,
  • Teslim edilen siparişler bünyesinde eksik ürün bulunmaması,
  • Müşterilerimiz ile kaliteli şekilde iletişim kurabilmek gibi pek çok önemli fayda deneyimli elemanlarımız sayesinde hizmetlerimiz bünyesinde yer almaktadır.

Çınardere kurye işletmesi olarak bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın tamamına düzenli aralıklar ile geniş çaplı şekilde eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde kurye hizmetlerimizin kalite oranlarını her zaman en üst basamaklara taşımakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Kurye elemanlarımıza verdiğimiz eğitimler her zaman uzman eğitim işletmeleri ve eğitimciler tarafından verilmektedir. Bu sayede eğitimlerimizin her zaman başarılı geçmesi sağlanmaktadır. Ayrıca kurye elemanlarımızın işe alımları aşamasında pek çok denemeden ve sözlü mülakatlarından geçirilmesi sağlanmaktadır. Bu aşamalarda başarılı olarak işe başlatılan elemanlarımız sayesinde direkt olarak sorunsuz şekilde hizmet sunabilme şansına sahip olmaktayız. Ayrıca eleman sayılarımızın fazla olmasından dolayı müşterilerimizin sıra beklemeden hızlı şekilde hizmet alabilmesini sağlamaktayız.

Çınardere kurye işletmesi olarak hizmetlerimiz bünyesinde kullandığımız motosikletlerimize ayrı bir özen göstermekteyiz. Motosikletlerimizin tüm periyodik bakımlarını zamanında, eksiksiz ve orijinal parçalar ile yaptırmakta ve hizmetlerimizin sorunsuz olarak sunulmasını sağlamaktayız. Ayrıca motorlarımıza yaptığımız bakımlar sayesinde motor arızalanma risklerini de en alt seviyelere indirmekteyiz. Motorlarımızın mevsimlik lastik değişimlerini zamanında yaptırmakta ve güvenli şekilde hizmetler sunabilme şansına sahip olmaktayız. Ayrıca gerekli görüldüğü zamanlarda motosikletlerimizin üst modelleri ile değişimlerini sağlamakta ve hizmet kalitemizin artırılmasını sağlamaktayız. Çalışan elemanlarımızın güvenliğini sağlamak adına da motorlarımız bünyesinde en kaliteli kaskların bulunması konusunda hassas şekilde davranmaktayız.

Çınardere Kurye Hizmeti

Çınardere kurye işletmesi olarak motorlarımız bünyesinde bulunan ürün taşıma haznelerine de ayrı bir özen göstermekteyiz. Bu ürün taşıma haznelerinin geniş ve güvenli yapılara sahip olması müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması açısından önemli bir noktada yer almaktadır. Ürün taşıma haznelerimizin geniş yapılara sahip olması müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her türlü ürünü sipariş verebilmesini sağlamaktadır. Bu sayede müşterilerimiz göllerince alışveriş yapabilmektedir. Ürün taşıma haznelerinin güvenli yapılara sahip olabilmesi için içyapılarının yumuşak zeminler, köpükler ve kartonlar ile kaplanmasını sağlamakta ve bu sayede tüm ürünlerin dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı koruma altına alınmasını sağlamaktayız. Sizlerde bu şekilde kaliteli motosikletlerimiz ile güvenli ve hızlı hizmetler almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Çınardere kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana günün her saatinde yemek hizmetleri sunmaktayız. Motorlarımızda bulunan yemek taşıma haznelerinin hava geçirmez yapılara sahip olmasından dolayı yemekleriniz her zaman sizlere sıcak olarak teslim edilmekte ve sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Çınardere kurye işletmesi olarak bünyemizde her zaman güncel teknolojik sistemler ve cihazlar kullanmaktayız. Teknolojik sistemlerimizin siparişlerinizi anlık olarak bizlere aktarıyor olması hizmetlerimizin hızını artıran en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Ayrıca kullandığımız navigasyon sistemleri sayesinde de adreslerinize giden güzergâhlar arasından en doğru olanı tespit ve tercih edilmektedir. Teknolojinin bünyemizde yer almasından dolayı her zaman kaliteli şekilde hizmetler sunmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp