İçeriğe geç

Öğümce Kurye

Öğümce Kurye
Öğümce Kurye

Öğümce kurye işletmesi olarak her zaman müşterilerimizin zamandan tasarruf etmelerini sağlayacak nitelikte hızlı hizmetler ortaya çıkarmaktayız. Hizmetlerimizin hızlı yapılara sahip olabilmesi için her zaman uzun soluklu ve geniş çaplı çalışmalar meydana getirmekteyiz. Hizmetlerimizin hızlı olarak sunulması müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini, takdirlerini ve beğenilerini kazanmamızı sağlamaktadır. Kurye hizmetlerinin hızlı olarak meydana getirilmesi için pek çok özellik işletmemiz bünyesinde bulunmaktadır. İşletmemiz bünyesinde bulunan önemli özellikler aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir;

  • Kullanılan motosikletlerin bakımlı ve yüksek modelli olması,
  • Kurye elemanlarımızın motor kullanımları konusunda yetenekli olması,
  • Teknolojik sistemlerden ve cihazlardan fayda sağlıyor olmamız,
  • Güzergâh belirleme noktasında navigasyon sistemlerinden faydalanma,
  • Sipariş verme aşamasında belirttiğiniz yol tariflerinin incelenmesi gibi pek çok özellik işletmemiz bünyesinde bulunmakta ve sizlerin zamandan tasarruf sağlamanız amaçlanmaktadır.

Öğümce kurye isimli işletme olarak motosikletlerimizin satın alımları aşamasında manevra kabiliyetlerine her zaman özen göstermekteyiz. Manevra kabiliyetleri fazla olan motosikletlerimiz sayesinde en yoğun trafik durumlarında dahi hizmetlerimizin hızlı olarak sunulması sağlanmaktadır. Ayrıca tüm motosikletlerimizin bakımlarını zamanında yaptırmakta ve gerekli görüldüğü zamanlarda yüksek modelleri ile değişimleri sağlanmaktadır. Bu sayede motor arızalanma risklerini en alt basamaklara indirmekte ve hizmetlerimizin hızlı şekilde sunulmasını sağlamaktayız.

Öğümce kurye işletmesi olarak çok uzun yıllardan bu yana siz değerli müşterilerimize en güvenli şekilde hizmetler sunmakta ve işletmemizin parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasını sağlamaktayız. İşletme olarak güvenli hizmet sunabilmek adına her şeyden önce sipariş verdiğiniz tüm ürünlerinizi dikkatli ve özenli şekilde paketlemekteyiz. Paketleme aşamalarında her zaman kaliteli ve sağlam yapılara sahip ambalajlar kullanmaktayız. Bu sayede sipariş verdiğiniz tüm ürünler her türlü darbeye karşı ekstra korunaklı yapılara sahip olmaktadır. Bu sebepten dolayı bünyemizde paketleme makinaları bulundurmakta ve bu makinalar sayesinde her zaman sorunsuz ve hatasız şekilde ürünleri paketleme şansına sahip olmaktayız.

Öğümce Kurye Hizmeti

Öğümce kurye isimli işletme olarak kullandığımız motosikletlerimize de ayrı bir özen göstermekteyiz. İşletmemiz bünyesinde kullanılan motosikletlerimizin ürün taşıma kısımları her zaman güvenli yapılara sahip olmaktadır. Ürün taşıma haznelerinin güvenli yapılara sahip olabilmeleri için özenli ve titiz şekilde yapılandırılmalarını sağlamaktayız. Ürün taşıma haznelerinin yapılandırılması aşamasında kaliteli kartonlar, köpükler ve yumuşak zeminler kullanmaktayız. Bu sayede dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı ürünleriniz koruma altına alınmakta ve sizlere güvenli hizmetler sunulmaktadır. Ayrıca sipariş verdiğiniz ürünleriniz her zaman eksiksiz şekilde sizlere teslim edilmektedir. Eksiksiz ürün teslimat özelliği için kurye elemanlarımız tüm siparişlerinizi teker teker kontrol etmekte ve bu kontrollerden sonra adreslerinize getirmektedir.

Öğümce kurye işletmesi olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak adına pek çok teslimat seçeneğini bünyemizde bulundurmaktayız. Müşterilerimiz kendi uygunluk durumlarına göre seçebilecekleri pek çok teslimat seçenekleri ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Normal teslimat, süreli teslimat, zili çalmadan teslimat ve temassız teslimat gibi pek çok önemli teslimat seçeneği bünyemizde bulunmakta ve sizlerin tercihlerine sunulmaktadır.

Öğümce kurye işletmesi olarak hizmetlerimizin hızlı, güvenli, kaliteli ve sorunsuz olabilmesi için kurye elamanlarımızın deneyimli, tecrübeli ve profesyonel olmalarına ayrı bir özen göstermekteyiz. Bu sebepten dolayı tüm kurye elemanlarımıza detaylı ve geniş çaplı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde hizmetlerimize karşı olan taleplerin her geçen gün artış göstermesini sağlamaktayız. Ayrıca elemanlarımızın işe alımları aşamasında da pek çok denemeden geçirilmesini sağlamaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp