İçeriğe geç

Rasathane Kurye

Rasathane Kurye
Rasathane Kurye

İstanbul’un merkezi noktalarından biri olan Rasathane bölgesi, şehrin en yoğun insan popülasyonu olan bölgelerinden biridir. Alana özel yaşanan bu yoğunluk özellikle iş giriş çıkış saatlerinde kendini göstererek, araç seyahatlerini kısıtlamaktadır. Bu sebepten semtin taşımacılık ve iş yükü aksayarak, çeşitti maddi sıkıntıları beraberinde getirmektedir. Özellik kurye teslimat hizmetleri konusunda dört teker araçların kullanımı, gönderilerin gecikmesi, trafiğe takılarak ulaşılması gerektiği zamanda ulaşamaması sorununu doğurmaktadır. Rasathane kurye alanında kullanılan dört tekerlekli araçlar, sıkışıp kilitlenen trafiklere karşı manevra kabiliyetlerinin az olmasından dolayı, çözüm üretmekte zorlanmaktadır.

 • Pratik altyapı seçenekleri
 • Çözüm odaklı ve planlı çalışma
 • Özel paket taşımacılığı
 • Profesyonel teslimat hizmeti

Gerek bölgenin eski yapılaşmaları, gerekse de eski ve dar sokakları Rasathane kurye hizmetlerinin aksamalarına sebep olan etmenler arasındadır. Bölgedeki teslimat sıkıntıları konusunda deneyimli firmamız kurye hizmetleri ile tüm bu sıkıntılarınıza kalıcı çözümler sunmaktadır. Sys Kurye olarak deneyimli personellerimiz eşliğinde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi sınırlarının tümünden bölgeye özel hizmetler vermekteyiz. Alanında öncü hizmet ağı ile tüm Türkiye’de adından söz ettiren firmamız, şeffaf fiyat politikaları kapsamında en kaliteli kurye teslimat hizmetini, en ucuz fiyatlara sizlerle buluşturuyor. Motor kurye ekiplerimiz bölgede sınır tanımaz hizmetler vererek, sıkışık trafik, dar sokaklar ve zamanında teslimat gibi tüm problemleri sorun olmaktan çıkarıyor.

 • Ekspres kurye taşımacılığı
 • Araçlı kurye hizmeti
 • Toplu dağıtım işleri
 • Acil kurye işlerinize hızlı ve kalıcı çözümler

%100 müşteri memnuniyeti önceliğiyle kurye teslimat işlerinize kesin çözümler sunan firmamız, eşi benzeri olmayan altyapısı ve gelişmiş navigasyon sistemleri ile sizlere konforlu bir gönderi seçeneği sunuyor. Ulusal ve uluslararası kurye piyasası gelişmelerini yakından takip eden ARGE ekibimiz, daha kaliteli ve daha güvenli bir teslimat hizmeti için 7 gün 24 saat parolasıyla, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Kurye hizmetlerimiz kapsamında sizlere sunduğumuz toplu dağıtım seçeneğiyle, düğün, kına, nikâh, sünnet, nişan, açılış, baby shower, parti, yıldönümü, iftar ve doğum günü dâhil olmak üzere aklınıza gelen tüm etkinlik düzenlemelerinizle ilgili, çağrı kartlarını sizin adınıza sahiplerine elden teslim ediyoruz. Böylece siz yorulmadan pratik bir şekilde yükünüzün hafiflemesine yardımcı oluyoruz. Gece ya da gündüz acilen gönderilmesi gereken evrak, belge ya da faturalarınız, Sys Kurye özel taşıma seçenekleri ile sorun olmaktan çıkıyor. Dilediğiniz her an firmamızı arayarak ekspres ve acil kurye seçeneklerinden yararlanabilir, olabilecek en hızlı şekilde özel evraklarınızın tesliminin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

 • Hava kurye taşımacılığı
 • Nöbetçi kurye hizmeti
 • Gece kuryesi taşımacılığı
 • VIP kurye hizmetleri

Evcil hayvan taşımacılığı, ağır tonajlı paketler, teknolojik aletler, haftalık ve aylık kurye hizmeti gibi birçok konuda bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli müşteri hizmetleri çağrı merkezi personelimiz, kurye teslimat taşımacılığı hakkında aklınıza takılan tüm konularda, sizlere eşsiz bilgiler vermektedir. Rasathane kurye hizmetleri konusunda deneyimli personellerimiz, teslimat operasyonları konusunda planlı ve programlı özel bir çalışma yürüterek, mümkün olan en kısa sürede adreslerine ulaştırmaktadır. Değerli müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde günden güne büyüyen firmamız Sys Kurye olarak, uzun soluklu iş ortaklıkları ve en iyi referans gayesiyle, tüm işlerine aynı özenle yaklaşmaktadır. Rasathane kurye sektöründe kalitesinden ödün vermeyen firmamız, en kaliteli teslimat seçenekleri ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

 • En Uygun fiyat garantisi
 • Sektör takibi
 • Güvenli taşımacılık firması
 • %100 müşteri memnuniyeti
 • 7/24 çağrı merkezi danışma hizmeti

Rasathane Kurye Hizmeti

Türkiye’de birçok farklı sektörde hizmet vermekte olan yüzlerce firma bulunmaktadır. Bu firmaların her biri insanların ihtiyaçlarına göre doğmuş ve şekillenip büyümüştür. İnsanların beslenme barınma gibi temel ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için çevreden de birçok konuda destek alması gerekmektedir. İnsanın en temel ihtiyaçlarından tutalım ihtiyaç olmayan şeylere kadar birçok noktada hizmet sunmakta olan firmalar mevcuttur.

Günümüzde en çok ihtiyaç duyduğumuz sektör kurye sektörüdür. Kuryelerin hayatımızdaki yeri çok büyüktür ve onlar bizim olmazsa olmazımız olmuş durumdadırlar. Sürekli olarak bir şeylerimizi getirip götürme konusunda bizlere son derece kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunarak yanımızda yer alan kuryeler olmazsa hayat durma noktasına gelir. Günümüzde yaptığımız alışverişten tutalım başvurduğumuz pasaporta kadar hemen hemen her şeyimizi kuryeler kapımıza getirmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte alışverişimizi de artık internetten yapmaya başladık. Bu nedenle internetten yaptığımız alışverişi kapımıza getiren kişi dolayısıyla kurye olmaktadır.

Firmamız, kurye hizmeti konusuna kendini soruları geliştirmiş ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için tecrübeli çalışan kadrosu ile canla başla çalışmaktadır. Kurulduğu günler bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan değerli firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmış bulunmaktadır. Rasathane kurye, müşteri memnuniyetine büyük bir önem veriyor ve bu konuda da gittikçe gelişiyor. Sunduğu kaliteli güvenilir hizmetten sonra müşterinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış olan firmamız, yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmetinizdedir.

Özel eşyalarımızın veya alışverişimizin taşınması konusunda her zaman güvenilir bir firma ile işbirliği yapmayı ve gönül rahatlığı ile işlerimizi devam etmeyi isteriz. Rasathane kurye bu konuda hiç düşünmeden sırtınızı dayayabileceğiniz ve dilediğiniz zaman gönül rahatlığı ile hizmet talebinde bulunabileceğiniz bir firmadır. Eşi benzeri olmayan hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak konusunda yenilikler yaparak hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizler de kaliteli ve güvenilir bir hizmetten faydalanmak istiyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu unutmayınız.

Geçmişten günümüze gelişme gösteren ve her geçen gün biraz daha büyüyen değerli firmamız, müşterisine kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır. Adeta ışık hızında hizmet sunan Rasathane kurye, kız konusunda hiçbir zaman problem yaşamamış tam tersine rekor kıracak hızlar ve hizmet sürmüştür. Aynı zamanda her hizmetinde adeta kalitesini konuşturan firmamız, bu yönü ile de bu sektörde hizmet sunmakta olan diğer firmalarla arasındaki en büyük farkı göstermiş bulunmaktadır. Hem kaliteli hem güvenilir hem hızlı hem de son derece mütevazı bir hizmet sunan firmamız, adından sıkça söz ettirmektedir. Her geçen gün büyüyen ve müşteri kitlesini de büyüten Rasathane kurye, yedi yirmi dört saat hizmetinizdedir.

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de belli başlı bir sistem e dayalı kullanılmakta olan araçlar vardır. Kuryelerin temel ihtiyacı olan ulaşım en stratejik araç üzerinden gerçekleştirilmektedir. Motosikletin hem ebat olarak küçük olmasından hem diğer araçlara göre çok daha az yakıt yakmasından hem oldukça hızlı olmasından hem de diğer araçların giremeyeceği tüm patika ve küçük yollara girebilmesinden kaynaklı kurye hizmetinde kullanıldığını biliyor muydunuz? Rasathane kurye, tüm kurye hizmetlerinde motosiklet kullanmaktadır. Firmamız sıfır alınmış olan motosikletler ile halka kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaya devam ediyor.

Kuryeler hem şehir içindeki kısa mesafeler e hizmet sunduğu hem de motosiklet kullanarak hizmet sunmakta olduğu için taşımakta olduğu eşyaların daha büyüklüğü ve ağırlığı belli bir seviyeye kadardır. Rasathane kurye olarak bizler aşağıda sıralanmış eşyaların taşıma hizmetini sunmaktayız:

* Pasaport

* Kimlik kartı

* Ehliyet

* Kişisel belgeler veya banka kartları

* Küçük elektronik cihazlar

* Takı ve aksesuarlar

* Ağır ve büyük olmayan tekstil ürünleri

* Yiyecek ve içecekler

* Büyük olmayan müzik aletleri

* Marketten yapılmış alışveriş ürünleri.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp