İçeriğe geç

Sıracevizler Kurye

Sıracevizler Kurye
Sıracevizler Kurye

Sıracevizler kurye işletmesi olarak sizlere kaliteli, profesyonel, uygun fiyatlı, hızlı ve daha pek çok özelliği bünyesinde barındıran bir kurye hizmeti sunmaktayız. Vermiş olduğunuz siparişleriniz anlık olarak güncellenen teknolojik sistemlerimize düşmekte ve bizlerin çok kısa süre içerisinde haberimiz olmaktadır. Hazırlanmış olan siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından teker teker kontrol edilmek suretiyle teslim alınmakta ve ürün bilgileri ışığında yüksek modelli motorlarımızın ürün taşıma haznelerine planlı bir şekilde yerleştirilmektedir. Daha sonra çevresel bilgiler ve navigasyon sistemleri sayesinde adreslerinize giden kısa, doğru ve güvenilir güzergâhlar tespit edilerek nakliye aşamasına geçilmektedir. İnternet üzerinden sipariş verme aşamasında tercih etmiş olduğunuz ödeme ve teslimat yöntemlerine uymak suretiyle siparişlerinizi sizlere sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz.

Sıracevizler kurye işletmesi olarak kuryelerinizi sizlere teslim etme aşamasından sonra internet sitemize girmek suretiyle aldığınız hizmet ile ilgili yorumlar yapmanızı istemekteyiz. Yaptığımız yorumları dikkatli bir şekilde inceleyerek sunmuş olduğumuz hizmetin eksik yanlarını saptayarak bu eksiklikleri gidermek adına çalışmalar yapmaktayız. İşletme olarak baştan sona kaliteli ve profesyonellik içinde sunmuş olduğumuz bu kurye hizmetinin en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin takdirlerini, mutluluklarını ve memnuniyetlerini kazanmaktır.

Sıracevizler kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz hizmetin sorunsuz, hasarsız ve güvenilir olabilmesi adına ürün bilgileri alanında kurye elemanlarımıza detaylı eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde kurye elemanlarımızın her ürün hakkında bilgileri bulunmakta ve motorlara ürünleri yerleştirme aşamasında bu bilgiler ışığında hareket ederek güvenli hale getirmeleri sağlanmaktadır.

Sıracevizler kurye işletmesi olarak bünyemizde çalışan elemanlarımız yumurta gibi kırılacak ürünlerinizi sabitlemek, domates gibi ezilecek ürünlerinizi en üst kısma koymak suretiyle güvenli hale getirmektedirler. Bu sayede müşterilerimizin tüm siparişleri hiçbir hasar görmeden kendilerine teslim edilmektedir. İşletmemiz bünyesinde bulunan bu önemli özelliğin en büyük amacı siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve hasarsız bir hizmet sunarak memnuniyetlerinizin kazanılmasıdır.

Sıracevizler Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak sunduğumuz hizmetin bir aşaması olan teslimat aşamasında pek çok yöntem ortaya koymaktayız. Temassız teslimat, zili çalmadan teslimat ve normal teslimat yöntemleri müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Bu teslimat yöntemleri sayesine müşterilerimizin uygunluk durumlarına göre siparişlerini teslim almaları ve rahatlarını hiç bozmamaları amaçlanmaktadır.

Temassız teslimat özelliği de işletmemizin tarafından en çok sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Vermiş olduğunuz siparişler kurye elemanlarımız tarafından adreslerinize getirilmekte ve kapınıza asılmaktadır. Daha zili çalmakta ve oradan ayrılan elemanlarımız hiçbir temas kurmadan siparişlerinizi sizlere teslim etmektedirler. Bu sayede siz müşterilerimiz günlük uygunluk durumlarınızı hiç bozmadan sipariş verdiğiniz tüm ürünlerinizi teslim alabilme şansına sahip olmaktasınız.

Sıracevizler kurye işletmesi olarak sunduğumuz her hizmeti hızlı olarak sunmakta ve bu hızlı hizmetler yanında ayrı olarak acil hizmet seçeneği de bulundurmaktayız. Sipariş verme aşamasında not kısmına acil hizmet istiyorum diye belirttiğiniz zaman bünyemizde ayrı bir şekilde yer alan kurye elemanlarımız ve motorlarımız aracılığı ile sizlere acil olarak hizmet sunmaktayız.

Sıracevizler kurye işletmesi olarak acil kurye hizmetini genellikle acil ilaç ihtiyaçlarında, resmi kurumlara evrak teslimatlarında ve acil market ihtiyaçlarında yerine getirmekteyiz. Sipariş verdiğiniz andan itibaren mümkün olan en kısa süre içerisinde istediğiniz hizmeti eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde alacağınızdan en ufak bir şüpheniz olmasın.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp