İçeriğe geç

Mudanya Kurye

Mudanya Kurye
Mudanya Kurye

Sys Kurye her hizmetinde olduğu gibi Mudanya kurye hizmeti ile de sektörde adından sık sık söz ettirmektedir. Uzun yıllar boyunca bu alanda çalışmalarını sürdürerek edinmiş olduğu deneyim ve tecrübeler ile müşterilerine her zaman kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına yönelim çözüm seçenekleri sunarak beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Mudanya kurye hizmetlerimizi her zaman garantili bir şekilde sunarak da müşterilerimizi memnun ediyoruz. Hizmetlerimiz sırasında bir problem çıkmaması için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Bir problem yaşanması durumunda her zaman müşterilerimizin yanında olarak sorunu kısa süre içerisinde çözüyoruz.

Son teknoloji ve donanımlı motorlarımız ile pek çok türden gönderinizi en kısa süre içerisinde alıcısına ulaştırıyoruz. Geçilmesi en zor olan sokaklardan kolayca geçip trafiğe takılmayarak zaman kaybetmenizi önlüyoruz. Mudanya kurye hizmetlerimiz ile taşıdığımız gönderilerden bazıları şunlardır:

 • Dosya, belge, fatura, evrak vb.
 • Sağlık malzemeleri
 • Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri
 • Giyim ve ayakkabı ürünleri
 • Aksesuar çeşitleri
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Teknolojik ürün çeşitleri
 • Kimlik, ehliyet, ruhsat, pasaport vb.
 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Süpermarket ve gıda ürünleri
 • Yedek parça
 • Pet shop ürünleri

Gibi daha pek çok gönderinizi Mudanya kurye hizmetlerimiz ile kaliteli bir şekilde sunuyoruz. Gece gündüz demeden 7 gün 24 saat boyunca faaliyet göstererek ihtiyacınız olan her an yanınızda olmaya çalışıyoruz.

Dilediğiniz zaman bize ulaşarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Çağrı merkezi elemanlarımız anında dönüş yaparak sizlere yardımcı olmaktadır. Gönderiniz için en uygun motor çeşidi ile hizmet vererek sizleri mutlu ediyoruz. Hizmetlerimiz sırasında kuryemizin can güvenliğini de ön planda tutuyoruz. Motorlarımızın bakımlarını aksatmadan yapıp gerekli ekipmanları kuryelerimiz için temin ediyoruz.

Kurye hizmetlerimiz bünyesinde her zaman gerekli eğitimleri almış ve deneyimli kişileri bulunduruyoruz. Kuryelerimize sürekli eğitimler vererek alanlarında uzmanlaşmalarını sağlıyoruz. Sys Kurye olarak müşterilerimizin memnun kalmasını çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Mudanya kurye hizmetlerimiz ile sizler için Express kurye hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizle daha acil bir şekilde teslim edilmesini gereken gönderilerinizi sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. Gönderilerinizin teslim edilmesini istediğiniz konum yakın mesafede ise 15 dakika ile 30 dakika arasında, gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz adres uzak mesafede ise 45 dakika ile 60 dakika arasında teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Kurye fiyatlarımızı her zaman uygun oranlarda tutarak müşterilerimizi mutlu ediyoruz. Pek çok kampanya düzenleyerek avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz sırasında müşterilerimiz ile her zaman iletişim halinde kalarak akıllarına takılan soruları cevaplıyoruz. İhtiyaçlarına uygun alternatifler sunarak aradıkları hizmeti bulmalarında yardımcı oluyoruz.

Kurye fiyatlarımızı belirlerken bazı durumları göz önünde bulunduruyoruz. Bu durumlar şunlardır:

 • Gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz konumun uzaklığı
 • Gönderinizin uzunluğu, ağırlığı ve diğer özellikleri
 • Tercih ettiğiniz motor modeli
 • Tercih ettiğiniz kurye hizmeti

Bu durumlara göre her bütçeye uygun fiyatlar sunarak kalitemizi herkesin görebilmesini sağlıyoruz. Müşterilerimiz için anlık konum hizmeti vererek gönderilerini takip edebilmelerini sağlıyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde gönderinizin tam olarak nerede olduğunu, gönderinizi kimin taşıdığını, gönderinizin ne zaman alıcının adresine ulaşacağını ve diğer bilgileri kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için bize ulaşın.

İstanbul Mudanya Kurye

Büyük şehirlerde moto kurye hizmeti vermek çok önemli bir iştir. Fazlasıyla özen isteyen, tecrübe isteyen, yetenek isteyen bir iştir. Birçok zorlukla başa çıkılabilecek sabra ve karaktere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu trafik sıkıntısıyla başa çıkabilmek için deneyimli bir şoförlük ve sabır gerekmektedir. Şirketimiz bünyesinde çalışan İstanbul Mudanya kurye çalışanlarımız şoförlük konusunda çok deneyimli ve tecrübeli elemanlardır. Çalışanlarımızın bu olumlu özellikleri sebebiyle çok iyi bir hizmet sunmaktayız.

Ayrıca, insanların yaptıkları işleri sevmeleri gerekmektedir. Bilindiği üzere motor kullanma büyük bir kesim tarafından çok büyük zevkle yapılmaktadır. Çalışanlarımızın bu tutkuya sahip olmaları bizim için en önemli etkenlerdin bir tanesidir. Hem işini yapıp hem de çok sevdiği aktivitelerden birini yerine getirmek çok büyük çalışma şevki vermektedir. Bu sayede çalışanlarımızın yüzleri daima gülmekte ve insanlara saygıyla yaklaşmaktadırlar.

Başka bir husustan bahsedecek olursak, gün içerisinde bir kurum arasında evrak akışı olmaktadır. Bu evrakların birçoğu acele ve ivedi evraklar olmaktadır. Daha önce bahsettiğimiz üzere büyük şehirlerdeki trafiğinin yoğunluğu sebebiyle otomobil kullanımı ile ivedi olan evrakların zamanında kurumlara teslim edilmesi çok zor bir hal almaktadır. Bu aşamada Mudanya kurye devreye girmektedir. Motorlarımızın boyut bakımından trafikte çok hızlı ve seri şekilde ilerliyor olması ve çalışanlarımızın şoförlük bakımından çok deneyimli olmaları bu evrakların zamanında kurumlara yetiştirilmesi konusunda çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede çoğu kurumun ivedi olan işleri zamanında, hatta zamanından daha önce kurumlara ulaşmakta ve büyük sıkıntıların önü kesilmektedir.

Kurye hizmetimizi hem motorlarla hem de otomobillerle vermekteyiz. Şehir içi kurye hizmetlerini bakımları zamanında yapılmış, çalışanlarımız tarafından bir zevk, hobi haline gelmiş olan motorlarımızın son derce temiz ve kullanışlı olması bizim için çok önemlidir.  Şehir dışı olan hizmetlerimizi bünyemize ait otomobillerle vermekteyiz. Bu sayede her türlü hizmeti en yüksek tecrübe ve en iyi seviyede vermekteyiz.

Değişen hava şartlarını göz önünde bulundurarak her türlü tedbirleri alıyor, çalışanlarımızın güvenliğini sağlıyor, aynı zamanda sizlere de kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mudanya kurye firmamız ile her türlü pakete ek olarak sizler için önem taşıyan ve aciliyeti bulunan; evrak, hediye, kırılabilir eşya ve bizzat kişiye özel teslim edilmesi gereken kargoları adresinizden alıp, en güvenli şekilde istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlıyoruz. Bu sırada müşteri memnuniyeti esasına dayanarak, taşıma sırasında bizden kaynaklı oluşabilecek her türlü sorun için sorumluluğu almakta ve sizlere taşıdığımız her ürün için tamamen ücretsiz bir şekilde temin etmenize garanti vermekteyiz.

Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz bu noktada teslimatlar sırasında geçirdiğimiz zorlu Covid-19 vakasını unutmuyor, hem sizlerin hem de çalışanlarımızın sağlığı için de önlemler alıyoruz. Temassız teslimat ve online ödeme kolaylıklarımızın yanı sıra paketlerimizin de hijyenini sağlamaya hala devam etmekteyiz.

Sizlere 7/24 en kaliteli şekilde Mudanya kurye hizmeti vermek için çalışıyoruz, bu noktada acil durumlar ve siparişlerinizin aksamaması adına nöbetçi ve gece mesaisi şeklinde çalışan ekiplerimiz bulunmakta. Gece mesaisi ve nöbetçi olarak çalışan ekiplerimiz de diğer ekiplerimiz gibi sizlere aynı tarife, süre ve tamamen aynı disiplinde hizmet vermekte. Firma olarak bu işe başladığımız ilk günden beri aynı motto ile ilerlemekteyiz. Zaman, disiplin ve müşteri memnuniyeti bizler için büyük önem taşımaktadır. Bizler için müşteri her zaman haklıdır ve bütün çalışanlarımızla birlikte bu düşünceyi benimsemiş bir şekilde çalışmaktayız.

Çağrı merkezlerimiz sayesinde siparişleriniz hakkında güncel bilgilere 7/24 ulaşmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda çağrı merkezlerimize yapacağınız aramalarda sizlerden gelecek bütün talep ve şikayetleri titizlikle değerlendirip, kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Bizler için sizin fikirleriniz ve memnuniyetiniz önemli çünkü sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm

İndirimli Fiyatlar İçin

X
× WhatsApp