İçeriğe geç

Mudanya Kurye

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Mudanya Kurye

Sys Kurye her hizmetinde olduğu gibi Mudanya kurye hizmeti ile de sektörde adından sık sık söz ettirmektedir. Uzun yıllar boyunca bu alanda çalışmalarını sürdürerek edinmiş olduğu deneyim ve tecrübeler ile müşterilerine her zaman kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına yönelim çözüm seçenekleri sunarak beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Mudanya kurye hizmetlerimizi her zaman garantili bir şekilde sunarak da müşterilerimizi memnun ediyoruz. Hizmetlerimiz sırasında bir problem çıkmaması için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Bir problem yaşanması durumunda her zaman müşterilerimizin yanında olarak sorunu kısa süre içerisinde çözüyoruz.

Son teknoloji ve donanımlı motorlarımız ile pek çok türden gönderinizi en kısa süre içerisinde alıcısına ulaştırıyoruz. Geçilmesi en zor olan sokaklardan kolayca geçip trafiğe takılmayarak zaman kaybetmenizi önlüyoruz. Mudanya kurye hizmetlerimiz ile taşıdığımız gönderilerden bazıları şunlardır:

 • Dosya, belge, fatura, evrak vb.
 • Sağlık malzemeleri
 • Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri
 • Giyim ve ayakkabı ürünleri
 • Aksesuar çeşitleri
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Teknolojik ürün çeşitleri
 • Kimlik, ehliyet, ruhsat, pasaport vb.
 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Süpermarket ve gıda ürünleri
 • Yedek parça
 • Pet shop ürünleri

Gibi daha pek çok gönderinizi Mudanya kurye hizmetlerimiz ile kaliteli bir şekilde sunuyoruz. Gece gündüz demeden 7 gün 24 saat boyunca faaliyet göstererek ihtiyacınız olan her an yanınızda olmaya çalışıyoruz.

Dilediğiniz zaman bize ulaşarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Çağrı merkezi elemanlarımız anında dönüş yaparak sizlere yardımcı olmaktadır. Gönderiniz için en uygun motor çeşidi ile hizmet vererek sizleri mutlu ediyoruz. Hizmetlerimiz sırasında kuryemizin can güvenliğini de ön planda tutuyoruz. Motorlarımızın bakımlarını aksatmadan yapıp gerekli ekipmanları kuryelerimiz için temin ediyoruz.

Bursa kurye hizmetlerimiz bünyesinde her zaman gerekli eğitimleri almış ve deneyimli kişileri bulunduruyoruz. Kuryelerimize sürekli eğitimler vererek alanlarında uzmanlaşmalarını sağlıyoruz. Sys Kurye olarak müşterilerimizin memnun kalmasını çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Mudanya kurye hizmetlerimiz ile sizler için Express kurye hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizle daha acil bir şekilde teslim edilmesini gereken gönderilerinizi sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. Gönderilerinizin teslim edilmesini istediğiniz konum yakın mesafede ise 15 dakika ile 30 dakika arasında, gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz adres uzak mesafede ise 45 dakika ile 60 dakika arasında teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Kurye fiyatlarımızı her zaman uygun oranlarda tutarak müşterilerimizi mutlu ediyoruz. Pek çok kampanya düzenleyerek avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz sırasında müşterilerimiz ile her zaman iletişim halinde kalarak akıllarına takılan soruları cevaplıyoruz. İhtiyaçlarına uygun alternatifler sunarak aradıkları hizmeti bulmalarında yardımcı oluyoruz.

Kurye fiyatlarımızı belirlerken bazı durumları göz önünde bulunduruyoruz. Bu durumlar şunlardır:

 • Gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz konumun uzaklığı
 • Gönderinizin uzunluğu, ağırlığı ve diğer özellikleri
 • Tercih ettiğiniz motor modeli
 • Tercih ettiğiniz kurye hizmeti

Bu durumlara göre her bütçeye uygun fiyatlar sunarak kalitemizi herkesin görebilmesini sağlıyoruz. Müşterilerimiz için anlık konum hizmeti vererek gönderilerini takip edebilmelerini sağlıyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde gönderinizin tam olarak nerede olduğunu, gönderinizi kimin taşıdığını, gönderinizin ne zaman alıcının adresine ulaşacağını ve diğer bilgileri kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için bize ulaşın.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×