İçeriğe geç

Gülensu Kurye

Gülensu Kurye
Gülensu Kurye

Gülensu kurye olarak İstanbul’un bütün semtlerine gönderilerinizi özenli bir şekilde taşıyoruz. İstanbul’un sıkışık trafiğinde kalmak istemeyen ve zamanın değerini bilen müşterilerimiz, gönderileri olduğunda firmamızı arayıp hizmet talep ediyor. Biz de müşterilerimiz için 7/24 hizmet veriyoruz. Erişimin gün ve gece boyu devam ettiği hizmetimizi özenli bir şekilde sürdürüyoruz. Hava koşulları ne olursa olsun, trafik ne kadar kabalık olursa olsun biz her zaman görevimizin başında, kuryelerimiz sahada teslimatı en iyi şekilde gerçekleştirmek için çabalıyoruz.

SYS Kurye kalitesiyle aynı gün teslimat seçeneğimizle, dakik ve güvenilir hizmetler verdiğimiz için mutluyuz. Müşterilerimizin verdiğimiz kaliteli hizmetten memnun kaldığını görmek, firmamızı ve çalışanlarımızı mutlu ediyor. Çünkü çalışanlarımızla beraber standartların da üstünde bir kalitede hizmet vermeye gayret ediyoruz. Her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek içinde bulunduğumuz yüzyılın teknoloji hızını yakalıyor, biz de hızlı teslimat yapıyoruz.

Gülensu kurye olarak zamanın kıymetini bilen, hızlı akıp giden yaşama ayak uyduran müşterilerimize kurye hizmetlerimizle destek oluyoruz. Çünkü İstanbul’un kalabalık trafiği ve uzak mesafeleri düşünüldüğünde kurye hizmetlerinden istifade etmek hem çok pratik hem de oldukça hızlı bir çözüm olarak karşınızda durur. Biz de hayatı kolaylaştırmak ve müşterilerimize verdiğimiz hizmetin avantajlı yanlarını yansıtmak için çalışıyoruz.

Gülensu kurye hizmetimiz, siz değerli İstanbul sakinleri için tasarlanmıştır. Deneyimli ekibimiz, en acil durumlarda en hızlı teslimatı yapar. Sadece İstanbul içine değil, aynı zamanda il dışı gönderiler olduğunda da ister Gülensu’ya ister Gülensu’dan Türkiye’nin her yerine kolaylıkla ulaşıyoruz. Talep ettiğinizde aynı gün içinde şehir dışına da teslimat yapabiliyoruz. Geniş bir alanda, en iyi hizmeti sunuyoruz. İhtiyaca göre kişiselleştirilmiş çözümlerle gerek bireysel gerekse kuruma has teslimatlar yapıyoruz.

Gülensu Kurye Hizmeti

Gülensu kurye olarak değerli eşyalarınızı ve kimsenin görmesini istemediğiniz özel evrak ve belgelerinizi güvenilir şekilde taşıyoruz. Güvenlik bizim öncelik verdiğimiz konuların başında gelir. Siz değerli müşterilerimizin bize güvenerek gönderinizi teslim ediyor oluşunuz bizim için kıymetli bir adımdır. Biz de firma olarak gönderinin hasar görmeden, en iyi şekilde iletilmesini sağlıyoruz. En iyi şekilde ambalajlanmasından teslimata kadar geçen süre içinde ekiplerimiz hem müşterilerimiz tarafından hem de kurum içinde personelimiz tarafından izlenir. Böylece herhangi bir aksaklığa izin verilmez.

Gülensu kurye sistemimiz, yılların tecrübesi sonucunda ortaya en iyi şekilde çıktı. Dünden bugüne ve geleceği olacak şekilde hizmet unsurlarımızı her zaman yeniliyoruz. Motosikletlerimizden araçlara donanımdan yazılıma bütün hizmet unsurlarını teknolojik altyapıyla donatıyoruz. Sadece günümüze yönelik kaliteli hizmet gerçekleştirmek istemiyoruz. Aynı zamanda gelecek için yatırım yaparak sürdürülebilir bir iş çıkarmak istiyoruz. Bunun için de bütün personelimiz kendi alanıyla ilgili en iyisi yapmaya gayret ediyor.

Gülensu kurye olarak sigorta güvencesi ile taşıdığımız paketlerin güvenli bir şekilde teslimatını sağlamaktan dolayı çok mutluyuz. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerle çalışma şevkimizi artıyor ve hizmette yenilikler yapıyor, en iyi nasıl hizmet ederiz derdine düşüyoruz. Bunun için de farklı hizmet seçenekleri sunuyoruz. En acil teslimatları yaptığımız gibi, acil olmayan gün içinde teslimatın yeterli olduğu gönderilerimiz de oluyor. Daha özel ihtiyaçların olduğu birkaç saat içinde şehir dışına ulaşması gereken bir gönderi de oluyor. Bütün bu gönderilerin ortak noktası, her birini istenen hızda, dakikada ve güvende teslim edişimiz oluyor. Üstelik en uygun fiyata, en ekonomik koşullarda teslimat yapıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara