İçeriğe geç

Edirne Kurye

Edirne Kurye
Edirne Kurye

Edirne’da kendi aracınız olsa dahi işlerinizi ve gereksinimlerinizi meşguliyetlerden, trafik yoğunluğundan, acil durumlardan yapamayabilirsiniz. Bunu çözebilecek güvenilir ve hızlı Edirne Kurye ararsınız. Devreye biz gireriz.

En yoğun trafikte bile emanetinizi aklınız kalmadan hızlı bir şekilde yerlerine ulaştıracak eğitimli ve tecrübeli, Edirne’nin tüm harita bilgisine sahip Edirne Kurye ekiplerimizle en girift adresleri çözerek, en zorlu yolları aşarak ve en değerli gönderilerinizi taşıyarak sizin için iletiyoruz. Hayli firma arasından sizin için bu işi yapacak olanı seçmekte zorlanabilirsiniz.

Burada da artılarımız bizi diğerlerinden öne çıkarıyor, bugüne dek yaptığımız işler ve müşteri memnuniyetlerimiz bizlerin ve siz değerli müşterilerimizin teminatıdır. İhtimamla seçilmiş personellerimiz adresinizden gönderinizi alıp, Ulaştırma Bakanlığı’nca verilmiş yetki belgelerimiz ve güler yüzleriyle sizlere güven aşılayacaktır. Elverişsiz ve dar sokakları bakımları düzenli yapılan ve servis ağına bağlı çalışan araçlarımızla kat ederek ulaştırırız ve bu sayede asla yolda iletiniz kalmaz.

GPS sistemi ile an ve an araçlarımızın konum ve durumunu takip ederiz. Hizmetlerimiz arasında gece kurye görevi, ekstra hızlı V.İ.P. kurye görevi gibi ihtiyaç ve durumunuza uygun bir sürü seçenek bulunmaktadır. Ya ilet ya ilet ilke sözümüz ile de sizler için çalışmayı bir başarı olarak görürüz. İletinizin güvenliğini sağladığımız gibi çalışan güvenliğine de önem veriyor profesyonel ekipmanlar ve donanım yeterliliği ile iki tarafı da güvence altına alıyoruz. Sizin güvenceniz biz, bizim ise sizsiniz. Yılların tecrübesiyle size Edirne’de en iyi kurye hizmetini sağlamak adına yatırımlar yapıyoruz. Size daha hızlı hizmet sunmak için şehrin çeşitli yerlerine yaydığımız çalışma ağımızı her geçen gün büyütüyoruz.

Sözün kısası sizlere hizmet vermek adına elimizden gelenden fazlasını yapıyoruz ve yapmaya hazırız. Eğer yazının bu kısmına gelmişseniz sizi etkilediğimizi biliyoruz ve paketinizi taşımaya hazırız. Tek yapmanız gereken bizi aradıktan sonra arkanıza yaslanıp beklemeniz hatta beklemenize gerek bile yok çünkü hemen oradayız. İddialı mı görünüyoruz? Gerçeği size ispat etmemizin tek yolu var o da numaramızı çevirmeniz ve keyfinize bakmanız.

Edirne ülkemizin hatta dünyanın en güzel illerinden biri… Ancak her güzel şeyin bir kusuru olduğu gibi Edirne’nin de bir kusuru var. Ülkemizin açık ara en kalabalık şehri olan Edirne, konu trafiğe gelince de diğer illerimize büyük bir fark atıyor. Bu trafik herkesi etkilediği gibi teslimat işlerini de olumsuz anlamda etkiliyor. Bu olumsuz durumu bir nebze olsun bertaraf etmenin en gözde seçeneği ise Edirne Kurye.
Son dönemlerde, trafik yoğunluğunun fazla olduğu illerde, çeşitli zarf, evrak ve benzeri paketleri, istenilen adrese zamanında ve güvenli bir şekilde teslim etmek amacıyla motorla yapılan teslimatlar büyük rağbet görmektedir.

Bunun nedenleri arasında moto kuryelerin, teslimat sırasında motor kullandıkları için yoğun trafikten daha az etkilenmeleri, motorların diğer araçlara oranla sağladığı geniş manevra alanı sayesinde trafik ne kadar yoğun olursa olsun, teslimatlarını zamanında gerçekleştirme konusunda her zaman birkaç adım önde olmaları sayılabilir.
Ayrıca trafikte az yer kaplamaları, Edirne il sınırları içinde belki de trafikten sonraki en büyük sorunu olan park yeri sıkıntısını sıkıtı olmaktan çıkararak moto kuryelerin daha verimli çalışmasını mümkün kılmaktadır. Aynı şekilde motorların trafikte sağladığı pratiklik, verimlilik ve esneklik, gündelik yaşamda zamanı etkin kullanma konusunda da çok önemli artılar katmaktadır. Motorların sağladığı düşük yakıt tüketimi ise moto kuryelerin daha verimli ve kaliteli hizmet vermesi açısından çok değerlidir.

Firmamız, siz değerli müşterilerimizin, Edirne Kurye sisteminin teslimat açısından sağladığı bu büyük artılardan yararlanabilmesi için uzman kadro ve deneyimli personeliyle hizmet vermektedir. Edirne Kurye Hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip göndermek istediğiniz paketi hazırlamak, almamızı istediğiniz adresi ve paketin teslimat adresini belirtmek.
Paketiniz, işinde uzman moto kuryelerimiz tarafından tam zamanında ve güvenli bir şekilde belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.

Ayrıca acil ulaştırılması gereken evrak, zarf, mektup ve benzeri paketleriniz varsa paketiniz belirttiğiniz adresten alınarak istediğiniz adrese zamanında ulaştırılacaktır. Gönderilerinizi, Edirne’nin istediğiniz yerinden alıp, Edirne’nin istediğiniz adresine, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş anlayışı ve deneyimli Edirne Kurye ekibiyle, tam zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edecektir.

Edirne Kurye Hizmeti

Globalleşen ve büyüyen taşımacılık operasyonlarının yoğun bir şekilde kullanıldığı İstanbul Edirne kurye sektörünün öncüsü olan firmamız, siz değerli müşterilerimize hızlı ve kesin çözümler sunmak parolasıyla günden güne büyüyüp kendini geliştirmektedir. Alanlarında uzman harita ve yol bilgisine sahip kurye ekiplerimiz Edirne’nin her yanına ulaşıyor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, paketlerinizi güvenle adreslerine ulaştırıyor. Sürüş eğitimi konusunda uzman ekibimizle kargo taşımacılığında, son teknoloji gelişmeleri yakından takip ediyor ve donanımlarımızı her an güncel hale getiriyoruz.

Kurye taşımacılığı hizmeti zor bir hizmettir. Gerektiği gibi yapılmadığı takdirde hem zamanınızdan hem de cebinizden çalacaktır. Profesyonel çalışmalar ve altyapı gerektiren sektörümüzde, sizlerin değerli gördüklerinize değer vermek, önem atfettiklerinize özen göstermek en öncelikli görevimizdir. Firmamız olarak geride bıraktığımız background özelimizde siz değerli müşterilerimizin ilgi, alaka ve memnuniyetleri bizim için her zaman ve her alanda en önemli gösterge olmuştur. Hızla kurumsallaşarak piyasanın enlerinden olmayı başardığımız zamanlarda yine en önemli gösterge sizin destekleriniz ve bize göre mükemmel geri dönüşleriniz ile olmuştur. Edirne kurye firması olarak bizlerde kurye taşımacılığının öneminin farkında olmaya devam edip siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini boşa çıkarmadan tüm ekip ve ekipmanlarımızla, çalışmalarımıza tüm hızıyla devam etmekteyiz.

Kurye hizmetimiz kapsamında sizden taşınacak paketin bilgilerini alıyor, deneyimle ve uzman ekiplerimizle yönlendirmelerini yapıyoruz. Örnek vermek gerekirse 2 kg’a kadar olan paketlerinizi 15 kg’a kadar olan paketlerinizle ayrı ayrı bir değerlendirme, paketleme ve taşıma süreci gerçekleştiriyoruz. Planlama departmanımızın alanında uzman çalışanlarıyla bu ve benzeri operasyonları daha hızlı yürütmek ve herhangi bir teknik aksaklığa mahal vermemek açısından oldukça titiz bir şekilde işleri sizin adınıza yürütüyoruz.

Dünyayı taşıyoruz mottosu ile çıktığımız Edirne kurye taşımacılığı piyasasında, yemekten evraklara, hediyeliklerden sürpriz çiçeklere kadar siz değerli müşterilerimizin kurye işlerini itina ile çözüme kavuşturuyoruz. Bizleri yapacağımız operasyonlarımız için önceden arayıp uygun planlamalar alabilir ve fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz. Şeffaf fiyat politikalarımız sayesinde, tarafımızdan işlerinizde devamlılık görür ve asla kendinizi yarı yolda bırakılmış hissetmezsiniz. Bizlerle iletişimlerinizde aklınıza takılan ve aklınızda olan ne varsa deneyimli çağrı merkezi ekibimize sorabilirsiniz. Dakik kurye anlayışıyla Edirne kurye sektörünün öncülerinden olan firmamız hızlı ve güvenli taşımacılık faaliyetlerine profesyonel ekipleriyle birlikte hız kesmeden devam etmektedir.

Sektörde yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimizi günümüze taşırken, çağın gerekliliklerine ayak uyduruyoruz. İnternet alt yapımızdan sosyal medya platformlarımıza, çağrı merkezimizden kurumsal kimliğimize kadar, yazılımsal ve donanımsal alanlarda öncülük etmeye devam ediyoruz.  Yerinde ve zamanında pürüzsüz ulaşım sağlamak adına gerek araç kapasitemiz, gerekse altyapımızın sağlamlığıyla siz değerli müşterilerimize, gönül rahatlığıyla referans olabileceğiniz deneyimler yaşatıyoruz. Kişisel çözüm ortağınız olarak sizin için hayatı kolaylaştırmaya çalışan firmamız sizin yerinize davetiyeleriniz, faturalarınız, broşür ve dergileriniz başta olmak üzere, her çeşit çoklu dağıtımlarınızın da hızla teslimini yapmaktadır. Günün her saatinde ve Edirne’nin her noktasında yüzlerce kişi ve kuruluşun hizmetini vermekte olan firmamızı arayarak sizde taşınmasını istediğiniz paketleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bizlere ulaştığınız andan itibaren tecrübeli operasyon merkezimizin çalışanları tarafından yapılacak yönlendirmelerle kafanızdakileri çözüme kavuşturabilir, bizimle çalışmanın ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Edirne kurye sektöründe hizmet veren firmamızın özel kurye ( VIP, Express ) seçenekleriyle de çok acil olan gönderilerinizi alıyor ve gün içinde mümkün olan en kısa sürede sizler adına teslimatını gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra gözünüzden kaçan atladığınız veya zamansız bir şekilde göndermeniz gereken paketlerinizi ‘’ gece kuryesi ‘’ hizmetimizle sizler için gerçekleştiriyoruz. İddia ediyoruz işimizi iyi yapıyoruz. Her zaman hızlı, her zaman güvenli ve tam zamanında gönderileriniz için bizleri seçin. Çayınız soğumadan gönderiniz kapınızda olsun.

  • Express kurye hizmetleri
  • Gece kuryesi
  • Toplu Dağıtımlar
  • VIP kurye hizmetleri
  • Hava kargo hizmetleri
  • Aynı gün taşımacılık
  • Arabalı kurye
  • Planlı ve entegre taşımacılık
  • % 100 müşteri memnuniyeti
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp