İçeriğe geç

Şehit Muhtar Kurye

Şehit Muhtar Kurye
Şehit Muhtar Kurye

Şehit muhtar kurye isimli işletme olarak siz müşterilerimize her zaman memnun kalacağınız şekilde eksiksiz bir hizmet sunmaktayız. Vermiş olduğunuz siparişlerin eksiksiz bir şekilde sizlere ulaşabilmesi adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özelliklerin faydalarını her zaman görmekteyiz. Kullandığımız teknolojik sistemlerimiz sayesinde internet üzerinden verdiğiniz siparişleriniz liste halinde ekranlarımıza düşmektedir.

Bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımız ekranlarımıza düşen listeleri dikkatli ve özenli şekilde kontrol ederek sipariş vermiş olduğunuz tüm ürünlerin eksiksiz şekilde sizlere ulaşması konusunda büyük rol oynamaktadırlar. Müşterilerimizin işletmemizden beklentileri arasında ilk sıralarda eksiksiz ürün hizmeti yer almaktadır.

İşletme olarak müşterilerimizin beklentilerine çok büyük özen göstermemizden dolayı siparişleri sizlere getirme aşamasında pek çok kez ürünlerin kontrolleri sağlanmakta ve eksiksiz hizmet verebilmek adına büyük uğraşlar sergilenmektedir. İşletme olarak ortaya koyduğumuz bu eksiksiz hizmet her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini ve övgülerini kazanmamıza çok büyük oranda fayda sağlamaktadır.

Şehit muhtar kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana hizmet sunmakta ve bu uzun yılların getirmiş olduğu deneyimlerimiz sayesinde her zaman memnun kalacağınız şekilde hizmet sunmaktayız. Deneyimli hizmet sunuyor olmamız sunduğumuz hizmetin eksiksiz, sorunsuz ve hasarsız şekilde sunulmasını sağlamaktadır.

Ayrıca işletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımızın da deneyimli ve tecrübeli olmalarına çok büyük oranda özen göstermekteyiz. Bu özen ışığında elemanlarımızın işe alımları aşamasında pek çok sınav ve deneme gerçekleştirmekte ve bu sınavlar sayesinde elemanlarımızın deneyimli olup olmadıklarını belirlemekteyiz.

Bu sınavlardan başarı ile geçen elemanların işe alımlarını sağlamakta ve bu sayede sunulan hizmetin direkt olarak deneyim ve tecrübe çerçevesinde sunulmasını sağlamaktayız. Ayrıca işletme olarak sahip olduğumuz deneyimler ışığında teknoloji kullanımına çok büyük özen göstermekte ve bu sayede sunulan hizmetin kalitesini çok daha üst basamaklara taşımaktayız.

Sizler de deneyimli ve tecrübeli şeklide kurye hizmeti almak istiyorsanız eğer mutlaka işletmemiz ile iletişime geçmeli ve memnun kalacağınız şekilde hizmet almalısınız.

Şehit Muhtar Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak siz değerli müşterilerimize pek çok şekilde teslimat seçeneği sunmakta ve uygunluk durumlarınıza göre hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır. Zili çalmadan teslimat seçeneği de bu seçenekler arasında yer almaktadır. Zili çalmadan teslimat seçeneği daha çok müşterilerimizin evlerinde uyuyan birileri veya küçük bebekler olduğu zaman tercih edilmektedir.

Bu teslimat seçeneği tercih edildiği zaman son derece profesyonel olan elemanlarımız siparişlerinizi adreslerinize getirmekte ve sizleri telefon ile arayarak haber vermektedirler. Bu sayede zili çalmadan ve gürültü yapmadan siparişlerinizin sizlere teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Şehit muhtar kurye isimli işletme olarak siz müşterilerimize piyasa koşullarına her zaman uygun fiyatlı hizmet sunmaktayız. Bu uygun fiyatların yanı sıra çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenleyerek sizlerin çok daha uygun fiyatlara maddi zorluk çekmeden hizmet alabilmenizi amaçlamaktayız.

Bu indirim ve kampanyaları ortaya çıkarabilmek adına bünyemizde hizmet veren muhasebe elemanlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Bu muhasebe elemanlarımızın yaptıkları araştırmalar, hesaplamalar ve çalışmalar bizlere çok önemli yol haritası belirlemektedir. Ortaya koyduğumuz uygun fiyatlar, indirimler ve kampanyalar her zaman müşterilerimizin rahat bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamaktadır.

Sizler de maddi zorluk çekmeden gönlünüzce hizmet almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara