İçeriğe geç

Akçaburgaz Kurye

Akçaburgaz Kurye
Akçaburgaz Kurye

Akçaburgaz kurye, trafikte çok zaman kaybetmeden hizmeti gerçekleştirmesi açısından firmamız ve firmamızı tercih eden müşterilerimiz için önemlidir. İstanbul ve birçok şehirde nüfus ve araç kullanımı arttıkça trafikte ulaşımın zorlaşmakta olduğunu görüyoruz. Bu işe olan yoğunluğu firmamızı geliştirmek için kullanmak istiyoruz. Her araçla kuryelik yapılmakta fakat ulaşım konusunda motor daha zahmetsiz görülmekte… Bunun yanında, birçok kuryemiz tarafından sürüş konusunda zevk verdiğini bilmekteyiz. Firmamız yapılan toplantılarda elde ettiği veriler gereğince kuryelerimizi bu zevkten mahrum bırakmayıp teşvikimizi sürdürüyoruz. Önemli olan bir başka durum ise güvenliktir. Bildiğimiz üzere motorlu taşıtlarda güvenlik sağlanmazsa, kazada ölüme veya ağır yaralanmalara yol açabiliyor.

Bu mevcut sorunun önüne geçme planlarımızda hiçbir masraftan kaçınmayıp kask, özel korumalı kıyafet ve kullanılan motorun düzenli bakımını üstlenmekten çekinmiyoruz. Firmamızda çalışan, çalışmayan her insanın sağlığı ve canı bizim için önemlidir. Sorumluluğumuzun bilincinde olup bu tip kazaların önüne geçmek için elimizden geleni yapıyoruz.
Zaman, firmamız için önemli bir unsurdur. Her çalışanımız farkında ve zamanı en iyi şekilde yönetmek için çabalamaktadır. Özellikle Akçaburgaz kurye olarak çalışmakta olan çalışanlarımız için, bu durumu esnetme amacındayız. Kendilerine ve ailelerine vakit ayıramadıklarını yapılan toplantılar ile gözlemlemiş bulunmaktayız

İstanbul’da yer alan Akçaburgaz kurye firmamızda müşteri ve işçi memnuniyetiyle çalışmamızı sürdürüyoruz. Firma bünyemizde hızlı ve titiz çalışmak ilk önceliğimiz olup çalışanlarımızı teşvik etme amacındayız. Bu amaç içinse toplantılar düzenleyip, var olan sorunları dinleyerek devamlı bir çözüm üretmeyi amaçlıyoruz. Çalışanlarımızın yaptığı işten zevk alması ve bu işi yaparken olabilecek tehlikelerin önüne geçmek ilk hedefimiz. Firmamızın bünyesinde iyiye ve gelişime yönelik çok fazla hedeflerimiz bulunmaktadır. Bu hedefleri gerçekleştirmek için kafa kafaya veriyor, müşterilerimizin sıkıntılarını göz önünde bulunduruyor ve çalışanlarımıza bu konuda gerekli eğitimlerimizi veriyoruz. Günün sonunda memnun ve gülümseyen yüzlerle mutlu oluyoruz. İnsan ilişkileri firmamız için önemli olup bu ilişkileri güçlendirmekte bir başka hedefimiz.

Akçaburgaz Kurye Hizmeti

İstanbul’da sizlere en verimli hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız, zamanınızdan tasarruf etmenizi,  teslimatlarınızı güvenilir ve hızlı bir biçimde ulaştırmak adına tecrübeli kadromuz ile birlikte hizmetinizde. Akçaburgaz kurye kadromuz ile ulaştırmada gerekli işlerinizi kolaylaştırmak için buradayız.

Güvenli hizmet kalitesiyle sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek, teslimatlarınızı zamanında gerçekleştirebilmeniz için omzunuzdaki yükü hafifletiyoruz. Motor ve araç kuryelerimiz gerek şahıs gerekse işletmeler, firmalar adına hizmet vermektedir. Göndermek istediğiniz ürün içeriğinin gizliliği bizler için de esastır.

Zaman ile yarış içinde olduğunuz yoğun tempolu günlerinizde önemli evrak ve dosyalarınız, ulaştırılması gereken ürün, sipariş ya da hediyeleriniz özen ve güvenle teslim edilir ve de sizlere ulaştırılır. Sizlerin memnuniyetini esas alarak Akçaburgaz kurye kuryelerimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Firmamız adresten alıp, dilediğiniz adrese teslimat sağlamak adına sizleri trafiğin stresinden ve zaman kaybından oluşabilecek olumsuz koşulların önüne geçmek için hizmetinizde. Kötü hava koşulları, yoğun trafik sıkışıklığı, uzak mesafelerde ulaşım zorluğu gibi durumları bir sorun olmaktan çıkarıp sizlere çözümlerle, gerekli imkân koşullarını sağlayarak gereğinden fazla lojistik masraflarından da kurtulabilmeniz adına bütçenize daha uygun hâle getirmek için hizmetinizdeyiz.

Aynı gün içinde yapmanız gereken teslimat, ulaştırılması gereken faturalarınız İstanbul’un her bir köşesine istenilen özen ve güvence ile hizmetinize sunulmakta. Örneğin E-ticaret ile yaptığınız ürün pazarında, erken teslimat avantajı ile müşteri kitlenizi de memnun bırakacağınız gibi normal iş ya da gündelik hayatınızda da bir eşya ya da iş içerikli acil teslimat gerektiren işleriniz için her daim hizmetinizdeyiz. Özverili, disiplinli ve tecrübeli Akçaburgaz kurye ve araç kurye kadromuz ile birlikte size ulaştırılması gereken bir paket ya da sizin göndermek istediğiniz evrak güvenle iletilmesi gereken noktaya iletilir.

Sizlerin güven ve memnuniyeti bizler için ilham kaynağı olmakla birlikte çalışma ekibimizi motive eden unsurlardır. Hem ekip arkadaşlarımızın güvenliği hem de iş alanındaki verimliliği artırmak amacıyla firmamız sizlere daha iyi hizmet vermek açısından kaliteli motosikletler ve araçlar ile çalışmaktadır. Bizimle birlikte sizlerin de gönderilecek paketleriniz, hediyeleriniz, eşyalarınız, dosya ya da evraklarınız güvence altında.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp