İçeriğe geç

Aydın Kurye

Aydın Kurye
Aydın Kurye

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun pek çok çözüm seçeneği sunarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını çok önemsiyoruz. Aydın kurye hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalarak ayrılmaları için elimizden gelenin an iyisiniz yapmaya çalışıyoruz.

Kurye hizmetleri sunmuş olduğu pek çok avantaj sayesinde oldukça rağbet gören bir hizmettir. Mesai saati ve dağıtım günü gibi şeylerin olmaması sunmuş olduğu avantajlardan en önemlileridir. Tabi bu avantajlardan yararlanmanız için tercih etmiş olduğunuz kurye firmasına dikkat etmeniz gerekir. Yeterli deneyime sahip olmayan kurye firması gönderilerininiz yanlış kişiye teslim edilmesine ya da gönderinizin kaybolmasına neden olabilir.

Firmamız Sys Kurye tam da bu noktada müşterilerinin yanında olarak profesyonel kurye hizmeti vermektedir.

Aydın kurye hizmetlerimizi her zaman güvenilir bir şekilde sunarak adımızdan sık sık söz ettiriyoruz. Gönderinizin sorunsuz bir şekilde doğru alıcıya teslim edilmesi için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak problemi en kısa süre içerisinde çözüyoruz.

Aydın kurye hizmetlerimiz sırasında kuryelerimizin can güvenliğini de her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Her türlü koruyucu ekipmanı temin ederek, motorlarının düzenli bir şekilde bakımlarını yaptırıyoruz. Her zaman gerekli eğitimleri almış ve deneyimli olan kişiler ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Personellerimize sürekli eğitimler vererek alanlarında uzman hale gelmelerini sağlıyoruz.

7 gün 24 saat boyunca çalışmalarımızı sürdürerek ihtiyacınız olan her an yanınızda oluyoruz. Her an yola çıkmak için hazır bir şekilde bekleyerek bize ulaşım sağlamanız durumunda kısa süre içerisinde adresinize ulaşıyoruz. Okuldan, evden, iş yerinden, ofisten, parktan, sokaktan, hastaneden, kütüphaneden, alışveriş merkezinden dilediğiniz her yerden bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Aydın Kurye

İstanbul Aydın kurye hizmetlerimiz ile pek çok çeşitten gönderinizi taşıyoruz. Taşımış olduğumuz gönderilerden bazıları şunlardır:

 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Teknolojik eşya çeşitleri
 • Dosya, evrak, belge, fatura vb.
 • Kimlik, ruhsat, ehliyet, kredi kartı, nakit para, cüzdan vb.
 • Evcil hayvan ürünleri
 • Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri
 • Kırtasiye ürünleri
 • Hobi ürünleri
 • Müzik ürünleri
 • Süpermarket ve temel gıda ürünleri
 • Giyim ve ayakkabı ürünleri
 • Takı, çanta ve aksesuar çeşitleri

Aydın kurye hizmetlerimiz ile gönderinizi dilediğiniz yere en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. İşlemlerimiz ile ilgili müşterilerimizi sürekli bilgiler vererek endişelerini tamamen ortadan kaldırıyoruz. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayarak gönderinizin son durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Aydın kurye fiyatları dönemden döneme göre değişkenlik göstermektedir. Bizler Sys Kurye firması olarak her zaman uygun fiyatlar ile çalışmalarımızı sürdürerek sizleri memnun ediyoruz. Kampanyalar yaparak avantajlı fırsatlarımızdan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz.

Sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak için yapmanız gerekenler çok basittir. Dilediğiniz zaman telefon numaramızı arayabilir veya WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Size anında dönüş yaparak faydalanmak istediğiniz hizmet ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

İsterseniz iş yerimizi ziyaret ederek de hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Müşterilerimizi iş yerimizde her zaman en güzel şekilde ağırlamaya çalışıyoruz. Bütçelerine ve ihtiyaçlarına uygun bir şekilde hizmet vererek hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimizden almış olduğumuz tüm değerlendirme ve yorumlara göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmek için çalışıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara