Anasayfa » Koşuyolu Kurye

Koşuyolu Kurye

Kadıköy’ün çalışma hayatının öne çıktığı semtlerinden biri olan Koşuyolu kurye hizmetlerinin çokça tercih edildiği yerlerden biridir. Şişli ile Kadıköy arasında kalan, Harem Arabalı Feribot İskelesi, Avrasya Tünelinin girişine yakın olan ve Kadıköy ile Boğaz Köprülerine ulaşan yolların rotasında bulunan Koşuyolu kurye tercihinin en fazla yapıldığı semtlerden biridir. Zaman kaybını engellemek için özellikle Avrupa yakasına gönderilecek önemli paketlerin teslimatında İstanbul Kurye seçeneklerinin daha fazla değerlendirildiği bir bölgedir. Anadolu yakasında ise sanayinin kalbi durumunda bulunan Pendik ve çevresi ile Sabiha Gökçen havalimanına yapılacak servisler için Kadıköy Belediyesi en çok tercih edilen ilçelerinden biridir.

Ülkeminiz en büyük şehri olan İstanbul aynı zamanda dünyanın sayılı metropolleri arasında yer almakta. Yalnızca nüfusunun büyüklüğü ile değil, yaşam ve çalışma alanlarının yayıldığı alanın da genişliği ile diğer metropollerden ayrılan İstanbul’un trafiksiz günde bile bir ucundan diğer ucuna rahatlıkla 2 saati bulabilmektedir. Birçok şehrin aksine “şehir merkezi” kavramı olmayan İstanbul’da, şehrin her bir semti ayrı bir merkez haline gelmiştir. Bu durum İstanbul’da yaşamayı hem kolaylaştıran bir durumken, özellikle çalışmayı zorlaştıran bir durum olmaktadır.

Her gün milyonlarca kişinin sadece semt değil, ilçe hatta kıta değiştirdiği İstanbul’da bu trafik hareketliliği içinde bir noktadan diğer noktaya gitmek çok meşakkatli, yorucu hatta tehlikeli olabilen bir süreç. Yaşayan ve çalışan sayısıyla beraber artan araç sayısının yanında toplu taşıma araçlarının fazlalığı da bu durumu etkileyen en önemli etmenlerden biri sayılmaktadır.

Günümüz çalışma hayatı internetin varlığı ile büyük bir hız kazanmış olsa da ıslak imza gerektiren evrakların numunelerin veya zaman hassasiyeti olan herhangi bir nesnenin bu yolla gönderilememesi işletmeleri alternatif yollar aramaya itmiştir. Yoğun trafikte hızlı bir biçimde yol almak için en iyi ulaşım aracı olan motosikletin bu amaçla kullanımının ardından, birçok işletme bu hizmeti bizim gibi motor kurye alanında uzmanlaşmış şirketlerden sağlamaya başlamışlardır.

Bu yoğun insan hareketliliğinin en fazla görüldüğü ilçelerden biri ise hem iş yerlerinin hem de konutların yoğun olarak yer aldığı ve nüfusu birçok ilimizden fazla olan Kadıköy’dür. Kadıköy her biri farklı sebeplerle birbirlerinden önlü semtleriyle, ülkemizde ismini herkesin mutlaka en az bir kez duyduğu ilçelerimizden biridir ve özellikle ülkemizin kültür sanat hayatına yön veren birçok mekân ve kuruluş burada hizmet vermektedir.

Bize göre güvenlik, Koşuyolu kurye servisi konusunda hız kadar önemlidir. Bundan dolayı hizmetlerimiz için müşterilerimize motor kurye gönderirken bütün araçlarımızın bakımlarının yapılmış olmasını dikkat ediyor, bizimle beraber çalışmaya başlayan kuryelerimizin sadece motosiklet kullanma yeteneklerini değil, kurallara uyma ve dikkatli motor kullanmak konularındaki dikkatlerini de değerlendiriyoruz.

Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz kurye sektöründe maksimum güvenlik ve güvenlik ile müşterilerimizin her türlü isteklerini karşılamak için faaliyet göstermekteyiz. Müşterilerimizden kurye talebinde bulunmadan önce aşağıdaki bilgileri dikkate almalarını rica ederiz. Sormak istediğiniz her soru için SYS Kurye Call Center’ımızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Bulundurulması veya taşınması yasak olan silah, madde, evrak gibi paketlerin taşınması yapılmamaktadır.
  • Paket içeriği hakkında hatalı bilgi verildiği oluşabilecek yasal ve adli sorumluluklar paketi teslim eden müşteriye aittir.
  • Kuryenin sağlığını tehdit edecek, özel saklama kaplarında olsa bile, biyolojik, kimyasal, radyoaktif vb. maddelerin taşınması yapılmamaktadır.