İçeriğe geç

Koşuyolu Kurye

Koşuyolu Kurye
Koşuyolu Kurye

Kadıköy’ün çalışma hayatının öne çıktığı semtlerinden biri olan Koşuyolu kurye hizmetlerinin çokça tercih edildiği yerlerden biridir. Şişli ile Kadıköy arasında kalan, Harem Arabalı Feribot İskelesi, Avrasya Tünelinin girişine yakın olan ve Kadıköy ile Boğaz Köprülerine ulaşan yolların rotasında bulunan Anadolu Yakası Kurye tercihinin en fazla yapıldığı semtlerden biridir. Zaman kaybını engellemek için özellikle Avrupa yakasına gönderilecek önemli paketlerin teslimatında kurye seçeneklerinin daha fazla değerlendirildiği bir bölgedir. Anadolu yakasında ise sanayinin kalbi durumunda bulunan Pendik ve çevresi ile Sabiha Gökçen havalimanına yapılacak servisler için Kadıköy Belediyesi en çok tercih edilen ilçelerinden biridir.

Ülkeminiz en büyük şehri olan İstanbul aynı zamanda dünyanın sayılı metropolleri arasında yer almakta. Yalnızca nüfusunun büyüklüğü ile değil, yaşam ve çalışma alanlarının yayıldığı alanın da genişliği ile diğer metropollerden ayrılan İstanbul’un trafiksiz günde bile bir ucundan diğer ucuna rahatlıkla 2 saati bulabilmektedir. Birçok şehrin aksine “şehir merkezi” kavramı olmayan İstanbul’da, şehrin her bir semti ayrı bir merkez haline gelmiştir. Bu durum İstanbul’da yaşamayı hem kolaylaştıran bir durumken, özellikle çalışmayı zorlaştıran bir durum olmaktadır.

Her gün milyonlarca kişinin sadece semt değil, ilçe hatta kıta değiştirdiği İstanbul’da bu trafik hareketliliği içinde bir noktadan diğer noktaya gitmek çok meşakkatli, yorucu hatta tehlikeli olabilen bir süreç. Yaşayan ve çalışan sayısıyla beraber artan araç sayısının yanında toplu taşıma araçlarının fazlalığı da bu durumu etkileyen en önemli etmenlerden biri sayılmaktadır.

Günümüz çalışma hayatı internetin varlığı ile büyük bir hız kazanmış olsa da ıslak imza gerektiren evrakların numunelerin veya zaman hassasiyeti olan herhangi bir nesnenin bu yolla gönderilememesi işletmeleri alternatif yollar aramaya itmiştir. Yoğun trafikte hızlı bir biçimde yol almak için en iyi ulaşım aracı olan motosikletin bu amaçla kullanımının ardından, birçok işletme bu hizmeti bizim gibi motor kurye alanında uzmanlaşmış şirketlerden sağlamaya başlamışlardır.

Bu yoğun insan hareketliliğinin en fazla görüldüğü ilçelerden biri ise hem iş yerlerinin hem de konutların yoğun olarak yer aldığı ve nüfusu birçok ilimizden fazla olan Kadıköy’dür. Kadıköy her biri farklı sebeplerle birbirlerinden önlü semtleriyle, ülkemizde ismini herkesin mutlaka en az bir kez duyduğu ilçelerimizden biridir ve özellikle ülkemizin kültür sanat hayatına yön veren birçok mekân ve kuruluş burada hizmet vermektedir.

Bize göre güvenlik, kurye servisi konusunda hız kadar önemlidir. Bundan dolayı hizmetlerimiz için müşterilerimize motor kurye gönderirken bütün araçlarımızın bakımlarının yapılmış olmasını dikkat ediyor, bizimle beraber çalışmaya başlayan kuryelerimizin sadece motosiklet kullanma yeteneklerini değil, kurallara uyma ve dikkatli motor kullanmak konularındaki dikkatlerini de değerlendiriyoruz.

Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz kurye sektöründe maksimum güvenlik ve güvenlik ile müşterilerimizin her türlü isteklerini karşılamak için faaliyet göstermekteyiz. Müşterilerimizden kurye talebinde bulunmadan önce aşağıdaki bilgileri dikkate almalarını rica ederiz. Sormak istediğiniz her soru için Koşuyolu Kurye Call Center’ımızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Bulundurulması veya taşınması yasak olan silah, madde, evrak gibi paketlerin taşınması yapılmamaktadır.
  • Paket içeriği hakkında hatalı bilgi verildiği oluşabilecek yasal ve adli sorumluluklar paketi teslim eden müşteriye aittir.
  • Kuryenin sağlığını tehdit edecek, özel saklama kaplarında olsa bile, biyolojik, kimyasal, radyoaktif vb. maddelerin taşınması yapılmamaktadır.

Koşuyolu Kurye Hizmeti

Günümüz koşulları göz önünde bulundurulduğunda, en ufak ihtiyaçlarımız için bile çeşitli ulaştırma hizmetlerinden faydalanmaktayız. Aynı gün içerisinde bulunduğumuz noktadan belli uzaklıktaki yerlere ise sıklıkla motor kurye hizmetlerini tercih etmekteyiz. Biz Sys Kurye ailesi olarak, İstanbul’un birçok farklı noktasına olduğu gibi, Koşuyolu kurye hizmetlerinde de rakipsiz bir anlayış çerçevesinde hizmet sunmaktayız.

Firmamız sunmakta olduğu hizmetlerde her zaman hızlı, güvenli ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışını benimser. İçinde bulunduğumuz rekabetçi hizmet ortamından sıyrılmak için, sizlere her zaman tam olarak ihtiyaç duyduğunuz anlarda hızlı bir şekilde hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Eğer siz de çeşitli ihtiyaçlarınız için Koşuyolu kurye hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Alanında profesyonel yönetim kadromuz ve Koşuyolu güzergahına ve çevre trafiğine hakim ekip arkadaşlarımız ile sizlere dört dörtlük hizmetler sunmak adına hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmayı sürdürüyoruz.

Koşuyolu kurye hizmetleri kapsamında markamız birçok farklı ihtiyaç için hizmetler sağlamaktadır. Örneğin birkaç saat içinde belli bir noktaya ulaştırmak istediğiniz herhangi bir paket için bizden yardım talep edebilirsiniz. Size en yakın noktada yer alan motorlu kuryemiz kısa bir süre içinde bulunduğunuz noktaya ulaşarak paketi sizden teslim alacaktır.

Sys Kurye ailesi olarak, bizlere emanet ederek ulaştırmak istediğiniz paketler son derece değerli ve önemlidir. Bu doğrultuda oldukça bilinçli olan motor kuryelerimiz ile sizlere güven dolu taşımacılık süreçlerinin garantisini veriyoruz. Moto kurye hizmetleri kapsamında;

  • Evrak, irsaliye, fatura gibi yazılı belgeler
  • Hediye, çiçek, kapalı orta boy kutu gibi gönderiler
  • İlaç ve reçete gibi gönderiler

ekibimiz tarafından büyük bir profesyonellik doğrultusunda taşınmaktadır. Sizler de bu hizmetlerden uygun fiyat ve güler yüz anlayışı ile faydalanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Motorlu kurye hizmetleri, günümüzün hareketli ve görece daha hızlı olan hayat standartları arasında oldukça gerekli ve aynı zamanda işlevsel bir hizmettir. Ekibimiz 2013 yılından bu yana sürdürdüğü motorlu kurye hizmetlerini İstanbul çapında genişleterek oldukça büyük bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Koşuyolu kurye hizmetlerimiz de Kadıköy’de sürdürmekte olduğumuz birçok kurye hizmetlerinden yalnızca bir tanesidir.

Markamız yalnızca tek bir ihtiyaca yönelik olarak hizmet sunmaktan kaçınan bir anlayışı esas almaktadır. Hem günün her saati tüm ihtiyaçlarınızı hedef noktaya ulaştırabilecek, hem de bunu hızlı bir şekilde yönetebilecek bir firma olarak İstanbul’da en çok tercih edilen kurum olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Siz de Koşuyolu kurye ihtiyacı duyduğunuz her an, günün her saati firmamıza kolaylıkla ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Firmamız Koşuyolu kurye hizmetlerinde uygun fiyat anlayışından ödün vermeden rakipsiz bir hizmet anlayışını benimsemektedir. Oldukça sık tercih edilen motor kurye hizmetlerinde, kaliteli süreçlerin yanında ulaşılabilir bir fiyat politikası benimsemek firmamızın oldukça önem verdiği konuların başında gelmektedir. Bu noktada ulaşılabilir ve yüksek kaliteli hizmet süreçleri firmamızda sizleri bekliyor.

Koşuyolu kurye süreçlerine yeni bir soluk getiren firmamız, İstanbul’da alanında en iyisi olmak adına yoğun çalışmalar gerçekleştirmeye devam etmektedir. Sizler de günlük motor kurye ihtiyaçlarınıza en uygun fiyat ve güler yüz garantisi ile ulaşılabilir bir firmadan çözüm üretmek istiyorsanız tam olarak aradığınız adrestesiniz. Siz değerli müşterilerimize kurye hizmetleri sunmaktan mutluluk duyacağız. Bulunduğunuz adrese hızlı moto kurye talep etmek için ekip arkadaşlarımıza telefon numaramızdan kolaylıkla ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp