İçeriğe geç

Çavuşbaşı Kurye

Çavuşbaşı Kurye
Çavuşbaşı Kurye

İş hayatımızda veya evdeyken aniden bir şeyleri bir yere ulaştırmamız gerekebilir veya ulaştırmayı unuttuğumuz şeyler olabilir. Bunca işimizin içinde bir de bunlarla uğraşmak mümkün değildir. Ancak bu gibi işlerimizi anında halletmek de imkânsız değildir. Şehir içinde taşımacılık hizmeti vermekte olan Çavuşbaşı kurye, her an yer yerde yanı başınızda hizmetinizdedir. Dilediğiniz zaman arayıp hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız, kalitesi, tecrübeli çalışan kadrosu ve geniş yelpazesi hizmetleri ile müşterisinin takdirini kazanmayı başarmıştır. Oldukça yoğun bir müşteri kitlesine ulaşan firmamız, yenilikçi yanını da ihmal etmiyor.

Günümüzde hayat son derece hızlı ve yoğun bir şekilde yaşanmaktadır. Yaşamın koşturmacalar ile dolu olmasından kaynaklı birçok şeye yetişmemiz neredeyse imkânsız olmuştur. Bugün kişisel bakımımıza bile neredeyse zaman ayıramıyor ve sürekli ertelemek zorunda kalıyoruz. Değil kişisel bakımımıza zaman ayırmak, ailemize ayırdığımız zaman da çok kısıtlıdır. Aile ile bile zaman geçiremiyor iken bir şeyleri bir yere ulaştırmamız hayalidir.

Son derece kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmakta olan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak adına birçok adım atmıştır. Bunların başında güven gelmektedir. Güven kazanmak için firmamız, tüm hizmetlerinde belgelere dayalı hareket etmektedir. Müşteriden gelen özel dosya veya eşyanın taşınmasından önce bir sözleşme imzalanarak bu emanetler sözleşme ışığında garantiye alınmış olur. Bunun yanı sıra hızlı ve temiz iş yapmakta olan Çavuşbaşı kurye, dakik olduğunu her hizmetinde net bir şekilde göstermektedir.

Daha önce benzeri kalitede ve hızda bir kurye hizmeti ile karşılaşmadığınızı iddia ediyoruz. Firmamız, hızı ile nam salmış ve adeta ışık hızında ulaştırma yapmaya devam etmiştir. Günümüzde çok yoğun bir müşteri kitlesine sahip olmamızın da en büyük nedenlerinden biri budur. Sizler de kaliteli ve hızlı bir hizmet almak istiyorsanız eğer en doğru adrestesiniz.

SYS Kurye ,kendi ile aynı sektörde hizmet vermekte olan birçok firmadan daha uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Günümüzde her firmanın fiyatları birbirinden farklıdır. Firmamız, emanet aldığı yükün büyüklüğüne ve gideceği mevkie göre kurye ücreti belirlemektedir. Bu nedenle net bir fiyat olmadığını belirtmek isteriz. Kurye hizmetinin fiyatlarını merak ediyorsanız, iletişim numarasından arayarak kuryenin gideceği mevkii ve emanet edilecek eşyayı söyleyin, akabinde buna göre bir hesap yapılarak ücretlendirme yapılır.

Firmamız, diğer firmalara nazaran daha uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir ve bu yönü ile de müşterisinin takdirini kazanmayı başarmıştır. En uygun fiyata kaliteli ve güvenilir hizmeti ayağınıza kadar getirdiğimizi bir kez daha hatırlatmakta fayda var. Bu sektörün en uygun fiyata hizmet veren tek firması olarak, dönemsel indirimler de uygulamaktayız. Sizler de en uygun fiyata kurye hizmeti almak istiyorsanız Çavuşbaşı kurye, yedi yirmi dört saat aralıksız hizmetinizdedir.

Kuryelerin kargolardan farkı taşıdığı yük ve gittiği yerdir. Kargolar uzağa yük taşıma yapar ve ağır yük alır. Ancak kuryeler tam tersi daha hafif eşyalar ile şehir içinde taşımacılık hizmeti verirler. Bu iki hizmet arasındaki bu büyük farkı asla unutmamak gerekir. Yedi yirmi dört saat hizmetinizde olan Çavuşbaşı kurye, aşağıdaki ürünlerim taşıma hizmetini vermektedir.

*Dosyalar ve evraklar

*Küçük hediyelik eşyalar

*Çok ağır olmayan yiyecek veya içecekler

*Çok ağır olmayan ev dekorasyon ürünleri

*Banka kartı veya banka bildirimleri

*Tebligatlar

Şehir içinde sipariş edilmiş hafif bir ürün (tekstil)

*Küçük elektronik ürünler

Çavuşbaşı Kurye Hizmeti

Alanında uzman ekibi ve son model motorları ile her zaman kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdüren firmamız Sys Kurye, Çavuşbaşı kurye hizmetleri ile yanınızda olmaya devam ediyor. Gönderilerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırarak sizleri çok mutlu ediyoruz. Teslimat işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için alınması gereken her türlü önlemi eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Önlemlerimize rağmen bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak probleminizi en kısa süre içerisinde çözmeye çalışıyoruz.

Sektörde meydana gelen gelişmeleri her zaman en yakından takip ediyoruz. Modern bir şekilde kurye hizmeti vererek sizleri mutlu ediyoruz. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına uygun pek çok çözüm seçeneği sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerden gerçekten memnun kalarak ayrılmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Çavuşbaşı kurye hizmetlerimiz sayesinde çeşitli özellikteki gönderileriniz için taşıma hizmeti veriyoruz. Bu gönderilerden bazıları şu şekildedir:

 • Teknolojik ürünler
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Giyim, ayakkabı, takı ve aksesuar çeşitleri
 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri
 • Sağlık ürünleri
 • Kitap, hobi ve yaşam ürünleri
 • Süpermarket ve temel gıda ürünleri
 • Hediyelik eşya çeşitleri
 • Dosya, evrak, fatura, belge vb.
 • Pasaport, ehliyet, ruhsat, kimlik vb.
 • Kırtasiye ürünleri

Gibi daha pek çok gönderinizi alıcısına ulaştırıyoruz. Son teknoloji ve donanımlı motorlarımız sayesinde geçilmesi en zor olan sokaklardan rahat bir şekilde geçiyor ve trafikte sorun yaşamıyoruz. Çavuşbaşı kurye hizmetlerimizi sizlere daha profesyonel bir şekilde sunmak için iş birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Destek ekibimiz yol durumuna, hava durumuna ve diğer durumlara göre kuryemizi yönlendirmektedir. Kuryemiz almış olduğu bilgilere göre gerekli ekipmanlarını takıp yola çıkarak sorunsuz teslimat sağlamaktadır.

Gönderinizin şu an nerede olduğunu, ne zaman teslim edileceğini ve doğru adrese teslim edilip edilmediğiniz görebilmeniz için anlık konum hizmeti veriyoruz. Dilediğiniz zaman anlık konum uygulamamız sayesinde kurye gönderileriniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman destek ekibimizi arayarak da gönderiniz ile ilgili aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Sorularınızı detaylı bir şekilde cevaplayarak aklınızda hiçbir soru işaretinin kalmamasını sağlıyoruz.

Çavuşbaşı kurye hizmetimiz ile sizin için sunmuş olduğumuz bir diğer çok avantajlı hizmet ise Vip Kurye hizmetimizdir. Vip Kurye hizmetimiz sayesinde 15 dakika ile 60 dakika arasında gönderilerinizi alıcısına teslim ediyoruz. Daha donanımlı motorlar ile hizmet vererek konum fark etmeksizin en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde teslimat işlemlerinizi tamamlıyoruz. Aradığınız hizmeti en iyi şekilde bulabilmeniz için her zaman çok çalışmaya devam ediyoruz.

Çavuşbaşı kurye hizmetleri ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmak için dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde cevap vererek yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. İsterseniz iş yerimize gelerek de sunmuş olduğumuz kurye hizmetleri ile ilgili daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

İş yerimize gelen müşterilerimizi her zaman evlerindeymiş gibi ağırlayarak keyifli zaman geçirmelerini sağlıyoruz. Endişelerinizi tamamen ortadan kaldırarak hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile faydalanmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimizin sunmuş olduğumuz Çavuşbaşı kurye hizmetlerimiz ile ilgili yapmış olduğu değerlendirmeleri çok önemsiyoruz. Aldığımız her türlü yorum ve değerlendirme neticesinde kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmek için çok çabalıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp