İçeriğe geç

Şaşkınbakkal Kurye

Şaşkınbakkal Kurye
Şaşkınbakkal Kurye

Modern yaşam koşullarında konforlu ve refah içerisinde bir yaşam sürdürmek herkesin idealidir. Yoğun hayat akışı sırasında verimli bir şekilde zaman yönetimi yapmak isteyen binlerce kişi eskisi gibi yüz yüze alışveriş yöntemini terk ederek sanal platformlar üzerinden ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek alışveriş yapmaktadır. Alışveriş sektöründe bir dünya markası olmayı amaçlayan birçok firma, kurumsal özelliklerini tamamlamak adına dağıtım hizmetlerinde ismini altın harflerle yazdırmış bir firma olan Sys Kurye adlı firmamızla çalışmayı tercih etmektedir. 2013 yılından itibaren yaptığımız tüm çalışmalar sonrasında sektörümüzün en çok tavsiye edilen firması olmanın gururuyla başta İstanbul olmak üzere dünyanın birçok noktasına dağıtım hizmeti sağlamaktayız.

Çalışmalarımızdaki üstün performansla sağlam eşya taşıma felsefesi sayesinde Şaşkınbakkal kurye noktasında İstanbul sakinlerinin aklına ilk gelen firmalardan birisi olmayı başardık. Kendisini dünyaya kanıtlamış birçok firma gün içerisindeki kurye teslimatında firmamızdan hizmet almaktadır. Biz, dürüst, ahlaklı ve ticari kâr amacı gütmeksizin hizmet sağlayarak bugün yeni kurulan firmaların hizmet kalitesini belirlerken örnek aldığı firma olduğumuzun bilinciyle Şaşkınbakkal kurye çalışmalarında sizlere de harika bir deneyim yaşatma sözü veriyoruz.

Moto kurye hizmetleri sağlayan firmalar bulundukları şehrin bütün noktalarını iyi bir şekilde bilmek zorundadır. Aksi takdirde müşteriler tarafından istenen siparişler büyük bir kuyruk oluşturacağından dolayı gereken performans sağlanamayacaktır. Firmamız, hizmet sağladığı şehirlerde sizlerden gelen siparişleri en kısa sürede ulaştırabilecek kadar şehrin bütün alanlarına hâkim kişilerle çalışmaktadır. Kurye çalışmalarında yakın mesafelerde yarım saat uzun mesafelerde ise bir buçuk saat gibi kısa bir sürede siparişlerinizi istediğiniz adreslere bırakmaktayız.

Çalışanlarımız güler yüzlü, dinamik ve pozitif enerjili kişilerdir. Eşyalarınızı trafik kurallarına saygılı bir şekilde mümkün olan en kısa sürede adreslerinize sağlam bir şekilde ulaştırmaktayız. Kurye hizmetlerimizle tanıştıktan sonra sürekli olarak bizlerden hizmet almak isteyeceksiniz.

Hepimizin sınav, doğum günü ve yıldönümü gibi özel günlerde randevulu kurye hizmeti sağlayacak bir firma ile çalışma ihtiyacı duyduğu dönemler olmaktadır. Şaşkınbakkal kurye çalışmalarımızda sizlere randevulu kurye hizmetleri de sunmaktayız. Motor kurye çalışanlarımız sizlerin adresine gelerek taşıtmak istediğiniz eşyalarınızı dünya standartlarındaki malzemeleri kullanarak paketlemekte ve sağlam bir şekilde dilediğiniz adreslere bırakmaktadır.

Biz, üstün performanslı dağıtım hizmetleri sunarak İstanbul trafiğine çözüm oluşturacak hizmetler sağlamaktayız. Çalışmalarımız sonrasında sizlerden gelen teşekkür içerikli geri dönüşler bizleri işlerimize daha da sarılarak çalışma hayatımıza devam etmemiz noktasında teşvik etmektedir.

Çalışanlarımız, meslekte uzun yıllar çalışmanın vermiş olduğu donanım ile sizlerden gelen talepleri doğru anlayarak hızlı bir şekilde çözüm üretebilecek nitelikte kişilerdir. Firmamız olarak, müşteri memnuniyetini ve beğenisi önemsiyoruz. Bu noktada başarılı olabilmek adına günümüz teknolojisinin bizlere sunduğu nimetleri sürekli olarak takip ederek kendimizi ve çalışanlarımızı geliştirmekteyiz.

Kuryelerimizin sağlığına zarar verecek nitelikteki eşyaların taşınması noktasında hizmet sağlamamaktayız. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda müşterilerimizin cebine zarar vermeyecek şekilde fiyatlandırma politikası izlemekteyiz. Şaşkınbakkal kurye çalışmalarındaki dost firmanız olmak adına sizlere yardım elimizi uzatmaktayız. Siparişlerinizi modern tekniklerle jet hızında taşımaktayız.

Firmamızın e ticaret sitesindeki müşteri iletişim numaralarından bizleri arayarak fiyat teklifi alabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 7/24 kurye hizmetleri sunmaktayız. Dünyanın tüm noktalarına kurye hizmetleri sunan firmamız, sizlerin tüm kurye taleplerinizi ayrıcalıklı bir şekilde tamamlayacak nitelikte hizmetler sağlamaktadır. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız. İddialı dağıtım hizmetleri için bizlere ulaşın.

Şaşkınbakkal Kurye Hizmeti

Kurye hizmetleri birçok gönderi işleminde ciddi şekilde kolaylık sağlamaktadır. Şaşkınbakkal kurye uygulamalarımızla sizleri uzun süreli teslimat işlemlerinden kurtarıyor ve hızımızla kalitemizi birleştirerek sağladığınız faydayı arttırmayı amaçlıyoruz. Özellikle e-ticaret sektörünün yoğun şekilde kullanıldığı günümüzde teslimat noktalarında karmaşalar oluşmakta ve bir ürünün alıcısına ulaşması hayli zaman almaktadır. Bununla birlikte şehirlerin trafik ve insan kalabalıklığı süreçleri daha fazla uzatmaktadır. Sektörün önde gelen firmaları arasında yer aldığımız için aşamaların tamamında bunun bilinciyle hareket ediyoruz.

Şaşkınbakkal kurye olarak alanında oldukça tecrübeli ve uygulama süreçlerinde işinde uzman kadromuzla teslimat sorunlarınızın ivedilikle çözülmesini sağlıyoruz. Gönderi adına ihtiyaç duyduğunuz beklentilerinizi çok iyi bilerek harekete geçiyoruz. Herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan ne zaman çağırırsanız anında yardımınıza koşuyoruz. Sunmuş olduğumuz güvenilir, kaliteli ve hızlı uygulamalarımızla ürün taşıma alanında ciddi biçimde fark yaratıyoruz.

Kuryelerimizin şehir içi tüm güzergâhlara hâkim olması sayesinde zamandan tasarruf edilmesini sağlıyoruz. Hızlı olabilmek adına kesinlikle en ufak bir risk bile almıyoruz. Aynı zamanda motor ve araçlarımızın kontrollerini göz ardı etmeden sürekli olarak denetliyoruz. Tedbirleri sıkı bir şekilde uygulamamız nihayetinde süreçlerin daha çabuk ilerlemesini sağlıyoruz. Gerekli tüm tedbirlerimizi harfiyen uygulamamıza rağmen her ihtimale karşı paketlerinizi güvencemiz altında sigorta kapsamına alıyoruz. Şaşkınbakkal kurye ekibi olarak şehir içerisinde olduğu kadar şehir dışı gönderilerinizde de hızımız ve kalitemizden taviz vermiyoruz.

Anlaşma sağladığımız uçak kargo firmaları aracılığıyla, kuryelerimizle adreslerinizden teslim aldığımız paketlerinizi adreslerine varmaları için yola çıkarıyoruz. Gündüz veya gece gibi ayrım yapmıyoruz. 7 gün 24 saat istediğiniz her an işlemlerinizi ilerletiyoruz. Nöbetçi kurye sistemimiz sayesinde acil kurye desteği vererek tüm saatleri değerlendiriyoruz. Eğer paketleriniz motorlarımıza sığmayacak yapıdaysa özel araçlarımızla teslimat gerçekleştiriyoruz.

Şaşkınbakkal kurye ailesi olarak motivasyonumuzu memnuniyetinizden alıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz her kusursuz işlemde sizlere sağladığımız faydaları bilerek her zaman daha fazla şevkle çalışıyoruz. Hizmetlerimizde kolaylık sağlayabilecek tüm uygulamaları vakit kaybetmeden işleme alıyoruz. Bu sayede daha hızlı ve kaliteli çözüm yolları üreterek her zaman daha iyisini hedefliyoruz. Her gün daha iyi hizmeti sizlere ulaştırmak adına kontak çeviriyoruz.

Hizmetinize sunduğumuz;

  • Acil ve nöbetçi kurye seçeneği
  • Şehir içi ve şehir dışı kesintisiz teslimat
  • 7/24 aksamayan, çalışır haldeki sistem
  • Gönderi takip özelliği
  • Vip araç seçeneği
  • Her aşamada yüzde 100 müşteri memnuniyeti
  • Bütçe dostu olan fiyat politikası
  • İşinde uzman ve eğitimli kadro
  • Bakımları yapılmış araç ve motorlarla taşımacılık

Hizmetlerimizle sizler için yol almaya ve avantajlarımızı aksatmadan sunmaya devam ediyoruz.

Şaşkınbakkal kurye ekibi olarak her zaman fiyatlarımızı bütçeye dost seviyede tutmaktayız. Detaylı bir şekilde özendiğimiz ücretlendirme politikamızla cebinizden yüksek paraların çıkmamasını istiyoruz. Paketlerin gideceği mesafe, gönderi boyut ve ağırlığı, tercih edilecek hizmet seçeneği gibi etkenler neticesinde sizlere ilettiğimiz ücretlendirmemizin ulaşılabilir seviyede olmasına dikkat ediyoruz. Taşınması konusunda yasaklama bulunmayan tüm gönderilerinizi taşıyabiliyoruz. Elektronik eşya, değerli eşya, ticari gönderi, bireysel gönderi, evrak ve dosya gibi bütün paketlerinizi hassasiyetle taşıyoruz.

Bizleri tercih ederek işlerinize yansıyacak pozitif etkilerin keyfini sürmenizi istiyoruz. Şaşkınbakkal kurye müşteri hizmetlerimizle süreçlerin tüm aşamalarında daima merakınızı gidermek adına hizmetinizdeyiz. İletişim bilgilerimizden çok kolay bir biçimde irtibata geçerek hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz. Emanetlerinizi ekibimizin himayesinde belirlenen adreslere taşımakta ve hiçbir şekilde gözünüzü arkada bırakmamaktayız. Kaliteli, hızlı ve uygun seviyelerdeki fiyatlarımız aracılığıyla tüm avantajlarımızdan yararlanmak adına geç kalmayın.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara