İçeriğe geç

Şaşkınbakkal Kurye

Modern yaşam koşullarında konforlu ve refah içerisinde bir yaşam sürdürmek herkesin idealidir. Yoğun hayat akışı sırasında verimli bir şekilde zaman yönetimi yapmak isteyen binlerce kişi eskisi gibi yüz yüze alışveriş yöntemini terk ederek sanal platformlar üzerinden ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek alışveriş yapmaktadır. Alışveriş sektöründe bir dünya markası olmayı amaçlayan birçok firma, kurumsal özelliklerini tamamlamak adına dağıtım hizmetlerinde ismini altın harflerle yazdırmış bir firma olan Sys Kurye adlı firmamızla çalışmayı tercih etmektedir. 2013 yılından itibaren yaptığımız tüm çalışmalar sonrasında sektörümüzün en çok tavsiye edilen firması olmanın gururuyla başta İstanbul olmak üzere dünyanın birçok noktasına dağıtım hizmeti sağlamaktayız.

Çalışmalarımızdaki üstün performansla sağlam eşya taşıma felsefesi sayesinde Şaşkınbakkal kurye noktasında İstanbul sakinlerinin aklına ilk gelen firmalardan birisi olmayı başardık. Kendisini dünyaya kanıtlamış birçok firma gün içerisindeki kurye teslimatında firmamızdan hizmet almaktadır. Biz, dürüst, ahlaklı ve ticari kâr amacı gütmeksizin hizmet sağlayarak bugün yeni kurulan firmaların hizmet kalitesini belirlerken örnek aldığı firma olduğumuzun bilinciyle Şaşkınbakkal kurye çalışmalarında sizlere de harika bir deneyim yaşatma sözü veriyoruz.

Moto kurye hizmetleri sağlayan firmalar bulundukları şehrin bütün noktalarını iyi bir şekilde bilmek zorundadır. Aksi takdirde müşteriler tarafından istenen siparişler büyük bir kuyruk oluşturacağından dolayı gereken performans sağlanamayacaktır. Firmamız, hizmet sağladığı şehirlerde sizlerden gelen siparişleri en kısa sürede ulaştırabilecek kadar şehrin bütün alanlarına hâkim kişilerle çalışmaktadır. Kadıköy Kurye çalışmalarında yakın mesafelerde yarım saat uzun mesafelerde ise bir buçuk saat gibi kısa bir sürede siparişlerinizi istediğiniz adreslere bırakmaktayız.

Çalışanlarımız güler yüzlü, dinamik ve pozitif enerjili kişilerdir. Eşyalarınızı trafik kurallarına saygılı bir şekilde mümkün olan en kısa sürede adreslerinize sağlam bir şekilde ulaştırmaktayız. İstanbul Kurye hizmetlerimizle tanıştıktan sonra sürekli olarak bizlerden hizmet almak isteyeceksiniz.

Hepimizin sınav, doğum günü ve yıldönümü gibi özel günlerde randevulu kurye hizmeti sağlayacak bir firma ile çalışma ihtiyacı duyduğu dönemler olmaktadır. Şaşkınbakkal kurye çalışmalarımızda sizlere randevulu kurye hizmetleri de sunmaktayız. Motor kurye çalışanlarımız sizlerin adresine gelerek taşıtmak istediğiniz eşyalarınızı dünya standartlarındaki malzemeleri kullanarak paketlemekte ve sağlam bir şekilde dilediğiniz adreslere bırakmaktadır.

Biz, üstün performanslı dağıtım hizmetleri sunarak İstanbul trafiğine çözüm oluşturacak hizmetler sağlamaktayız. Çalışmalarımız sonrasında sizlerden gelen teşekkür içerikli geri dönüşler bizleri işlerimize daha da sarılarak çalışma hayatımıza devam etmemiz noktasında teşvik etmektedir.

Çalışanlarımız, meslekte uzun yıllar çalışmanın vermiş olduğu donanım ile sizlerden gelen talepleri doğru anlayarak hızlı bir şekilde çözüm üretebilecek nitelikte kişilerdir. Firmamız olarak, müşteri memnuniyetini ve beğenisi önemsiyoruz. Bu noktada başarılı olabilmek adına günümüz teknolojisinin bizlere sunduğu nimetleri sürekli olarak takip ederek kendimizi ve çalışanlarımızı geliştirmekteyiz.

Kuryelerimizin sağlığına zarar verecek nitelikteki eşyaların taşınması noktasında hizmet sağlamamaktayız. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda müşterilerimizin cebine zarar vermeyecek şekilde fiyatlandırma politikası izlemekteyiz. Şaşkınbakkal kurye çalışmalarındaki dost firmanız olmak adına sizlere yardım elimizi uzatmaktayız. Siparişlerinizi modern tekniklerle jet hızında taşımaktayız.

Firmamızın e ticaret sitesindeki müşteri iletişim numaralarından bizleri arayarak fiyat teklifi alabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 7/24 kurye hizmetleri sunmaktayız. Dünyanın tüm noktalarına kurye hizmetleri sunan firmamız, sizlerin tüm kurye taleplerinizi ayrıcalıklı bir şekilde tamamlayacak nitelikte hizmetler sağlamaktadır. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız. İddialı dağıtım hizmetleri için bizlere ulaşın.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×