İçeriğe geç

Söğütlüçeşme Kurye

Günümüzde insanlar artık işlerini kendileri yapma gereği duymuyorlar çünkü onların ihtiyaçlarını giderecek binlerce firma kurulmuş bulunmaktadır. Gıdadan giyime, teknolojiden bakıma aklınıza gelebilecek her sektörde hizmet veren firmalar oluşmuştur. Bugün saç bakımımızı kendimizi yapmıyor kuaföre gidip kuaförümüze yaptırıyoruz. Bugün yorulduğumuzda evimize gündelikçi çağırıp evimizi temizletiyoruz. Aynı şekilde yemek yapmak istemediğimiz zaman dışarıdan yemek istiyoruz ya da alışverişimizi evden yapıyoruz ve firmalar yaptığımız alışverişte aldığımız ürünleri evimize kadar getiriyorlar.

Peki, bu getir götür işlerini kimler mi yapıyor? Haydi, gelin hep beraber ayağımıza kadar hizmet getiren o kahramanların kimler olduğunu belirleyelim. Bahsettiğimiz üzere evimize yemeklerin veya alışverişte aldığımız ürünlerin gelmesi, geçmişte var olan bir uygulama değildi. Özellikle teknolojinin gelişmesi ve yaygınlaşması ile de ortaya çıkmış olan kurye hizmeti, oldukça yeni ve gerekli bir uygulamadır. Söğütlüçeşme kurye, kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imza atmış ve halkın ayağına hizmet götürmeye devam etmiştir.

Kurye hizmeti kargo hizmetinden daha sonra oluşmuş ve oldukça tercih edilen bir uygulamadır. Kargo hizmeti kurye hizmeti kadar hızlı ve acil işlerde kullanılan bir hizmet değildir. Kargo hizmeti ağır yükleri taşır ve şehirlerarası hizmet verir. Ancak kurye hizmetinin bundan farkı şehir merkezi içerisinde daha küçük ve anlık taşımacılık hizmeti vermesidir.

Söğütlüçeşme kurye, müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyor ve her hizmetinde kalitesini ön plana çıkarmaya devam ediyor. Firmamız tecrübeli ve atılgan çalışan kadrosu ile yedi yirmi dört saat aralıksız hizmet vermektedir. Oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmeti ile bu sektörün en çok tercih edilen ismi olmaya devam ediyor. Her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişen ve hizmetlerine yenilerini de katan firmamız, büyümeyi ve devamlılığı esas almaktadır.

Günümüzde birçok taşıma hizmetinde büyük araçlar kullanılmaktadır. Bunun nedeni taşınan yükün ağırlığı ve gidilen mesafenin uzaklığıdır. Ancak kurye hizmeti vermekte olan firmamız, tüm hizmetlerinde motosiklet ile mesafeleri kat etmektedir. Motosiklet kullanmamızın en büyük sebeplerinden biri bu aracın ebat olarak diğer araçlardan çok küçük olması ve küçük olmasından kaynaklı otomobillerin giremediği her yere girebilmesidir.

Kadıköy kurye, hizmette kullandığı tüm motosikletleri sıfır şekilde satın almış ve düzenli olarak bakımlarını yapmaktadır. Düzenli bakımları yapılan motosikletler son derece sağlam ve uzun ömürlüdürler. Hem küçük hem de hızlı olan bu araç otomobillere nazaran oldukça az yakıt da yakmaktadır. Her bakımdan oldukça iyi ve alternatifli olan motosiklet, kurye hizmeti sunmakta olan firmalar için olmazsa olmazdır.

Her firmada mutlaka eleman alımında belli başlı bazı kriterler göz önünde bulundurulmaktadır. Firmaların yapılacak işe göre alınacak elemana biçtikleri kriter şartları firmadan firmaya değişim göstermektedir. Hizmeti vermekte olan firmamız için kurye olarak işe başlayacak çalışanın belli başlı bazı şartlara uyuyor olması gerekmektedir. Bu şartları sağlayabilmiş 18 yaş üzeri herkes kurye olabilmektedir. İstanbul Kurye olarak bir kuryede aradığımız kriterler aşağıda saymış olduğumuz gibidir:

* Motosiklet sürebilmek ve ehliyete sahip olmak

* Korku, heyecan, panikatak gibi ani rahatsızlıkların olmaması

* On sekiz yaşını doldurmuş olmak

* Denge veya hız sorununun olmaması

* İyi ve çözüm odaklı bir iletişime sahip olmak

* Firmanın kurallarına uymak ve düzenli bir şekilde sorumluluklarını yerine getirmek

Söğütlüçeşme kurye, her şeyden önce müşterinin istediği kalitede bir hizmet sunmayı esas almaktadır. Tüm çalışanlarını kurye hizmetini daha iyi sunabilmek için profesyonel bir eğitimden geçiren firmamız, hizmet ağını gittikçe büyütüyor ve yayıyor. Söğütlüçeşme kurye, kurye hizmeti verirken ücretlendirmeyi emanet edilen eşyanın ağırlığına ve gideceği yerin uzaklığına göre hesaplamaktadır. Mesafeler her ne kadar uzak olursa olsun ücretlendirmenin çok büyük ve abartılı olmayacağını şimdiden dile getirmek isteriz. Firmamız son derece uygun fiyata kurye hizmeti sunmaktadır. Sizler de hem kaliteli hem güvenilir hem de son derece uygun fiyata hizmet veren bu firmadan faydalanmak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×