İçeriğe geç

Söğütlüçeşme Kurye

Söğütlüçeşme Kurye
Söğütlüçeşme Kurye

Günümüzde insanlar artık işlerini kendileri yapma gereği duymuyorlar çünkü onların ihtiyaçlarını giderecek binlerce firma kurulmuş bulunmaktadır. Gıdadan giyime, teknolojiden bakıma aklınıza gelebilecek her sektörde hizmet veren firmalar oluşmuştur. Bugün saç bakımımızı kendimizi yapmıyor kuaföre gidip kuaförümüze yaptırıyoruz. Bugün yorulduğumuzda evimize gündelikçi çağırıp evimizi temizletiyoruz. Aynı şekilde yemek yapmak istemediğimiz zaman dışarıdan yemek istiyoruz ya da alışverişimizi evden yapıyoruz ve firmalar yaptığımız alışverişte aldığımız ürünleri evimize kadar getiriyorlar.

Peki, bu getir götür işlerini kimler mi yapıyor? Haydi, gelin hep beraber ayağımıza kadar hizmet getiren o kahramanların kimler olduğunu belirleyelim. Bahsettiğimiz üzere evimize yemeklerin veya alışverişte aldığımız ürünlerin gelmesi, geçmişte var olan bir uygulama değildi. Özellikle teknolojinin gelişmesi ve yaygınlaşması ile de ortaya çıkmış olan kurye hizmeti, oldukça yeni ve gerekli bir uygulamadır. Söğütlüçeşme kurye, kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imza atmış ve halkın ayağına hizmet götürmeye devam etmiştir.

Kurye hizmeti kargo hizmetinden daha sonra oluşmuş ve oldukça tercih edilen bir uygulamadır. Kargo hizmeti kurye hizmeti kadar hızlı ve acil işlerde kullanılan bir hizmet değildir. Kargo hizmeti ağır yükleri taşır ve şehirlerarası hizmet verir. Ancak kurye hizmetinin bundan farkı şehir merkezi içerisinde daha küçük ve anlık taşımacılık hizmeti vermesidir.

Söğütlüçeşme kurye, müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyor ve her hizmetinde kalitesini ön plana çıkarmaya devam ediyor. Firmamız tecrübeli ve atılgan çalışan kadrosu ile yedi yirmi dört saat aralıksız hizmet vermektedir. Oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmeti ile bu sektörün en çok tercih edilen ismi olmaya devam ediyor. Her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişen ve hizmetlerine yenilerini de katan firmamız, büyümeyi ve devamlılığı esas almaktadır.

Günümüzde birçok taşıma hizmetinde büyük araçlar kullanılmaktadır. Bunun nedeni taşınan yükün ağırlığı ve gidilen mesafenin uzaklığıdır. Ancak kurye hizmeti vermekte olan firmamız, tüm hizmetlerinde motosiklet ile mesafeleri kat etmektedir. Motosiklet kullanmamızın en büyük sebeplerinden biri bu aracın ebat olarak diğer araçlardan çok küçük olması ve küçük olmasından kaynaklı otomobillerin giremediği her yere girebilmesidir.

Söğütlüçeşme kurye, hizmette kullandığı tüm motosikletleri sıfır şekilde satın almış ve düzenli olarak bakımlarını yapmaktadır. Düzenli bakımları yapılan motosikletler son derece sağlam ve uzun ömürlüdürler. Hem küçük hem de hızlı olan bu araç otomobillere nazaran oldukça az yakıt da yakmaktadır. Her bakımdan oldukça iyi ve alternatifli olan motosiklet, kurye hizmeti sunmakta olan firmalar için olmazsa olmazdır.

Her firmada mutlaka eleman alımında belli başlı bazı kriterler göz önünde bulundurulmaktadır. Firmaların yapılacak işe göre alınacak elemana biçtikleri kriter şartları firmadan firmaya değişim göstermektedir. Hizmeti vermekte olan firmamız için kurye olarak işe başlayacak çalışanın belli başlı bazı şartlara uyuyor olması gerekmektedir. Bu şartları sağlayabilmiş 18 yaş üzeri herkes kurye olabilmektedir. Söğütlüçeşme kurye olarak bir kuryede aradığımız kriterler aşağıda saymış olduğumuz gibidir:

* Motosiklet sürebilmek ve ehliyete sahip olmak

* Korku, heyecan, panikatak gibi ani rahatsızlıkların olmaması

* On sekiz yaşını doldurmuş olmak

* Denge veya hız sorununun olmaması

* İyi ve çözüm odaklı bir iletişime sahip olmak

* Firmanın kurallarına uymak ve düzenli bir şekilde sorumluluklarını yerine getirmek

Söğütlüçeşme kurye, her şeyden önce müşterinin istediği kalitede bir hizmet sunmayı esas almaktadır. Tüm çalışanlarını kurye hizmetini daha iyi sunabilmek için profesyonel bir eğitimden geçiren firmamız, hizmet ağını gittikçe büyütüyor ve yayıyor. Söğütlüçeşme kurye, kurye hizmeti verirken ücretlendirmeyi emanet edilen eşyanın ağırlığına ve gideceği yerin uzaklığına göre hesaplamaktadır. Mesafeler her ne kadar uzak olursa olsun ücretlendirmenin çok büyük ve abartılı olmayacağını şimdiden dile getirmek isteriz. Firmamız son derece uygun fiyata kurye hizmeti sunmaktadır. Sizler de hem kaliteli hem güvenilir hem de son derece uygun fiyata hizmet veren bu firmadan faydalanmak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz.

Söğütlüçeşme Kurye Hizmeti

İlk motorlu kurye1989 yılında kuruldu. O günden bu güne ilerlemiş teknolojimiz ve iletişim yöntemlerimizle insanlar için daha kullanışlı hale geldi. Eski zamanlardan bu yana kuryeler ile ilgili değişen çok şey oldu ve zamanla daha da hızlandılar. Hayatımızın neredeyse her alanında yer alan bir hizmet haline geldi. İnsanların hayata bakışını değiştirdi. Evinizden, iş yerinizden veyahut başka bir yerden bambaşka bir yere ulaştırmak istediğiniz eşyaları, belgeleri, yiyecekleri vs. Söğütlüçeşme kurye sayesinde kısa sürede ulaştırabilirsiniz. İnsanların hayatlarını bu denli kolaylaştıracağını tahmin bile edemezdik.

Örneğin, acıktığımızda ve vaktimiz çok da yoksa yemek yapmakla uğraşmak yerine tek bir telefonla veya internet üzerindeki yemek sitelerinden tek bir tuşla verdiğimiz siparişi kısa sürede kapımıza ulaştırıyor. Sıcacık yemeklerimiz her zaman kapımızda oluyor.

Söğütlüçeşme kurye, genellikle daha küçük boyutlardaki paketleri alıcıya ulaştırır. Bu nedenden dolayıbirlikte arabalı kuryelerimizde mevcuttur. Arabalı kuryeler genellikle şehirler arasında veya şehir içinde toplu bir şekilde kargo dağıtımı sırasında yer alır. İnternet alışverişlerinizde de şehirler arası kuryeler yerini alır. Eşyalarınız veyahut almanız veya göndermeniz gereken ürünleri özenli bir şekilde onlara hiçbir zarar gelmeden gitmesi gereken yere zamanında ulaştırır. Bazı zamanlar tabii ki de istenmeyen aksaklıklar meydana gelebilir. Bu tür zamanlarda da şirketimiz aksaklıklardan dolayı meydana gelen zararı karşılar. Müşterilerinin memnuniyetsiz bir durumda olmasını asla istemez.

Kuryelerimizin her biri tamamen deneyimli ve her koşula uyum sağlayabilen çalışanlardan oluşur. Farklı zamanlaması olan teslimat türlerimiz ve buna uygun çalışan kuryelerimiz bulunur. İlk olarak Normal teslimat dediğimiz, gün içerisinde istenilen adrese teslimat yapılan Özel Kurye hizmetimiz. İkinci olarak ise Hızlı teslimat dediğimiz, en yakın kuryenin yönlendirmesi ile yapılan Ekspres Kurye hizmetimiz. Son olarak da Acil teslimat dediğimiz, en hızlı şekilde alıcıya ulaştırılması gereken belgeyi veya ürünü trafik gibi sorunlara maruz kalmadan alıcıya ulaştıran Vip Kurye hizmetimizdir. Teslimat zamanı ne kadar kısa olursa olsun kuryelerimiz, ulaştırmaları gereken ürünleri onlara hiçbir zarar gelmeden alıcısına ulaştırmakla yükümlüdür.

Şirketimiz, Söğütlüçeşme kurye olarak çalışanların güvenliğine titiz bir şekilde yaklaşmaktadır. Öncelikle çalışanlarımıza mesleki yeterlilik eğitimi aldırmakta ve bunu zorunlu tutmaktayız. Onların güvenliği için gerekli olan bütün ekipmanlar (kask, sürücü montu, pantolon, ayakkabı, eldiven, dizlik, bel koruyucu) eksiksiz olarak tarafımızca temin edilmektedir. Bütün bunlar hem onların güvenliğini sağlamakta hem de siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir şekilde teslimat gerçekleştirmemize olanak sunmaktadır.

Bizler, yirmi dokuz yıldır ecza depolarımızdan eczanelere ilaç gönderimi yapmakta olan bir şirketiz. İlaçların zarar görmeden taşınması bizim için oldukça önemlidir. Bunu da gerekli eğitimlerini tamamlamış olan kuryelerimiz sayesinde gerçekleştirebilmekteyiz. Özellikle bazı ilaçların soğuk bir şekilde taşınması gerekmektedir. Bunun için araçlarımızda gerekli ekipman olsa da hızlı ulaşımın bu konudaki önemi tartışılamaz. Bunu da kuryelerimiz sayesinde gerçekleştirebilmekteyiz. Ecza depoları için acil durumlarda eczanelere ilaç gönderebilmek önemli bir iştir. Günümüzde artan araç sayısı ile birlikte ortaya çıkan trafik kirliliği bizlerin işini zorlaştırmaktadır. Acil durumlarda ulaştırmamız gereken ilaçları trafik yoğunluğundan araçlarla maalesef geciktirebilmekteyiz. Özellikle böyle durumlarda Söğütlüçeşme kurye ile çalışmak hızımızı artırmaktadır. Böylece sağlık konusunda hizmet veren bizler, durumun ivediliğini ve ehemmiyetini kuryelerimiz sayesinde ön planda tutmaktayız.

Şirketimiz sadece eczanelere hizmet vermemektedir. Kronik bir rahatsızlığınız varsa ve reçeteniz olmasına rağmen çevrenizde bulunan eczanelerden ilaç temin edemediyseniz bizlere destek hatlarımızdan ulaşıp aynı gün içerisinde hızlı bir şekilde ilaçlarınıza ulaşabilirsiniz. İlaçlarınızın zarar görmeden taşınması, ilacın yapısına göre donanımlarımızın olması ve kuryelerimiz sayesinde minimum zaman dilimi içerisinde sizlere ulaşması, şirketimizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerdir. Konu sağlık olduğunda zamanın değerini ön planda tutan Söğütlüçeşme kurye, bu konuda elimizden gelenin en iyisini yaptığımızın teminatını sizlere veriyoruz. Eğitimli kuryelerle, güvenli ve sağlam bir şekilde, en kısa sürede ilaçlarınıza ulaşmak istiyorsanız kaynağınızın şirketimiz olması gerektiğini düşünüyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara