İçeriğe geç

Yayalar Kurye

Yayalar Kurye
Yayalar Kurye

E-ticaretin günümüzde ulaşmadığı sektör ve insan hemen hemen hiç kalmadı diyebiliriz. Tabi bu yoğunluk da farklı iş kollarını da beraberinde getirmektedir. Lojistik de bunlardan biridir. Kurye ve kuryelerin lojistik sektöründe önemi bu anlamda yadsınamaz bir gerçektir. Adeta taşıyıcı lokomotif benzetmesini burada kullanabiliriz. Paralel bir ilerleme kaydeden bu iki sektör birbirlerine daima gerekmektedir. Ulaşım denildiğinde e-ticaret için kurye ve kuryecilik ayrılmaz bir bütünü oluşturmaktadır. Yayalar kurye sektörün nabzını tutan bir nefer olduğundan işleyişin tam da merkezinde yer almaktadır. Sektörün aldığı tüm güncellemeleri direkt olarak kendisine entegre eden bir anlayış yine şirketimize mahsustur. E-ticareti içeren tüm işletmeler direkt bizim iş alanımıza girmektedir. Büyük ya da küçük ölçekli olması fark etmeksizin tüm işletmeler ile yolumuz mutlaka bir noktada kesişmektedir.

Ürün alımından sonrası yani teslimat süreci firma için ciddi bir mesuliyettir. Bu da bir dizi stres faktörünü  de oluşturmaktadır. Ancak profesyonel ve güvenilir bir ekip ile tüm bu engeller aşılabilmektedir. Yayalar kurye ekibi olarak bu dengeyi koruduğumuza inanıyoruz. İş yavaşlatma ya da ürün kaybı gibi birçok faktörü ortadan kaldırmayı şirket prensibi edinmiş bir kurumuz. Tüm gönderileri zamanında ve güvenli şekilde teslim etmek en büyük sorumluluğumuzdur.

Bu sayede müşterilerimiz ile gönül bağı kurduğumuzun bilincinde olduğumuzdan bunu kaybetme riskini göze alamayacak kadar da profesyonel bir bakış açısına sahibiz. Paketlerinizi herhangi bir darbe ya da sıvı maruziyetine maruz bırakmayacak şekilde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Paketleriniz asla kontrol ya da merak duygusu ile incelenmeden yerine ulaştırılmaktadır. Verilerin gizliliğine ciddi manada önem veriyor, korunması için de ciddi efor sarf ediyoruz.

Yayalar Kurye Hizmeti

Önceden kurye takip sistemi olmayan dönemlerde günlerce haber beklemek durumunda kaldığımız olurdu. Ancak teknolojinin daima ilerlemesiyle sektörün de bu yenilenmelerden nasibini aldığını gözlemlemekteyiz. Yayalar kurye ekipleri ile gönderi numarasını alıp oturduğunuz yerden her an ürün takibini sağlayabilmektesiniz. Gönderinizi bu şekilde hızlı ve doğru şekilde yönetebilmek ciddi bir alt yapıya maruz kaldığınızı göstermektedir. Tüm gönderilerinizde adım adım takibat sağlayabilmek size kontrolün elinizde olduğunu da göstermektedir.

Günün istenilen saatinde ve tatil ya da normal gün fark etmeksizin tüm işleriniz aksamadan ilerleyebilmektedir. Yayalar kurye ekibi ile tüm gönderiler yerine tam zamanında teslimata dayalı bir anlayış ile gönderilmektedir. Gönderi takibi yanı sıra işleyiş olarak yine tüm trafik önlemlerimizi alıyor, can ve mal güvenliği zafiyetinin de önüne geçmek için trafikte tüm kurallara sıkı sıkıya bağlı kalıyoruz. Bu sayede hem kendi canımızı hem de trafikteki diğer kişiler için risk oluşturabilecek durumları oluşmadan yok etmeye gayret sarf etmekteyiz. Rutin kontrollerimizi aksamadan uyguluyor ve trafikte can ve mal kayıplarının önüne geçiyoruz.

İşini riske edemeyecek olan şirketler daima profesyonel bir yaklaşım beklemektedirler. Bu sayede kayıp zamana müsamahası olmayan, sistemli ilerlemeyi benimseyen bir iş ahlakı doğmuştur. Yayalar kurye ile sizler de dakik ve düzgün iş anlayışını benimseyebilir ve iş kayıplarınızın önüne geçebilirsiniz.  Gönderi çeşidiniz ne olursa olsun bizim bakış açımız hepsi için aynıdır. Müşteri memnuniyetine dayalı mahremiyete saygılı iş anlayışı şirketimizin olmazsa olmazıdır.  Verilen tüm talimatları kayıt altına alan müşteri hizmet desteğimiz ile devamlı iletişim halinde olmaktasınız. Yayalar kurye olarak günlük yaşamda sizleri daha rahat ve etkin kılma çabasında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp