İçeriğe geç

Çukurbostan Kurye

Çukurbostan Kurye
Çukurbostan Kurye

Yoğun trafiğin yaşandığı, kalabalık şehirlerde uzak noktalar arasında ulaşımı sağlamak oldukça zordur. Yaşanan bu yoğunluktan kargo süreçleri de etkilenmektedir. Önemli paketlerin teslimat süreleri uzayarak, teslim tarihi gecikmektedir. Firmamız bu olumsuzlukların önüne geçebilmek için Çukurbostan kurye ile hizmet vermektedir. Ticari ya da taksi türü araçların hareket alanının kısıtlı olması sebebiyle, belirlenen şeritler içerisinde hareket etmektedir. Son model motorlarımız sayesinde, en yoğun trafiğin bulunduğu bölgelerde bile kolaylıkla ulaşım sağlamaktayız. Gönderileri belirtilen süreler içerisinde alıcı adrese teslim etmek, firmamızın öncelikleri arasındadır. Üstelik mesafelerin bizim için bir önemi yoktur. İster bir sokak ilerisi isterseniz iki yaka arasında ürünleriniz için teslimat talep edebilirsiniz. Gece de dâhil olmak üzere günün her saatinde sizlere hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Profesyonel sürücüler tarafından kullanılan motorlar trafik şartlarından etkilenmeden teslimatlarını gerçekleştirebilmektedir. Bu durumun en büyük avantajı ise zamandan tasarruf etmektir. Saatler boyu teslimat beklemek ya da bir yerden bir yere elden paket ulaştırmak yerine, alanında uzman çalışanlarımız sayesinde güvenli teslimat yapmak firmamız sayesinde artık oldukça kolay. Çukurbostan kurye, teknolojik ekipmanları aracılığıyla belirttiğiniz adreslere en kısa sürede ulaşmaktadır. Şirketler arası doysa ve evrak gönderimleri için oldukça talep gören bu yöntem sayesinde, toplantılar arası bekleme süreleri kısalmaktadır. İnternet aracılığı ile gönderilemeyen evrakların güvenli kişiler tarafından teslim edilmesi şirketler için önemli bir unsurdur. Müşterilerimiz ile yaptığımız tüm görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Teslimat noktası, alıcı, gönderen ve kuryemize daire tüm bilgiler tedbir amacıyla kayıtlı bulunmaktadır. Böylelikle en önemli evrakları bile bizlere güvenle teslim edebilirsiniz.

Çukurbostan Kurye Hizmeti

Müşteri hizmetlerimiz ile yaptığınız görüşmenin ardından Çukurbostan kurye talep edebilirsiniz. Teslimatı yapılacak ürün hakkında detaylı bilgilendirme sonrasında en yakın Çukurbostan kurye sizlere ulaşmak için yola çıkmaktadır. Geniş teslimat seçeneklerine sahip firmamız, tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler yürütmektedir. Ancak motor sürücülerimizin ve diğer araçların güvenliği açısından motor üzerinde taşınamayacak ürünlerin teslimatını gerçekleştirememekteyiz. Teslimat yaptığımız ürünlerden bir kaçı şöyledir:

  • Acil teslim edilmesi gereken ilaçlar
  • Öğrenci proje ve ödevleri
  • Özel günler için alınan hediyeler
  • Yiyecek ve içecek türleri
  • Doysa ve evraklar
  • Motor üzerinde taşınmaya uygun küçük ve orta boy paketler
  • Çiçek

Ve daha pek çoğu teslimatını gerçekleştirdiğimiz ürünler arasında bulunmaktadır. Teslimat yapılacak ürün, seçilen araç ve iki nokta arasındaki mesafe fiyatlarda belirleyici unsur olmaktadır. Fiyatlarımız kargolara göre değişiklik gösterse de avantajlı fiyatlarımız sayesinde müşterilerimize kolaylık sağlamaktayız. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda fiyat seçenekleri oluşturulmaktadır. İletişim numaralarımızdan bizlere gece gündüz rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimize bağlanarak bilgi almak istediğiniz konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Çukurbostan kurye çalışmalarımız sayesinde sayısız müşterimizin önemli ve özel anları için yardımcı oluyoruz. Bizlere teslim ettiğiniz ürünleri hiçbir bozulma ve hasar görmeden alıcı adrese ulaştırabilmek amacıyla, Çukurbostan kurye personelimiz oldukça titiz davranmaktadır. Hava koşulları nedeniyle bozulmaya elverişli gıdaları, hızlı teslimat avantajımız ile teslimat noktasına herhangi bir sorun oluşmadan ulaştırmaktayız. Uzun yıllar boyu yürüttüğümüz çalışmalar ve elde ettiğimiz tecrübelerimiz sayesinde siz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız. Acil durumlarda ulaştırılması gereken; kimlik, pasaport gibi önemli eşyaları müşterilerimizden alarak alıcıya oldukça hızlı bir biçimde teslim etmekteyiz. Bu sebeple merkezimiz haricinde, belirli yol güzergâhlarında kuryelerimiz müşterilerimize daha kısa sürelerde ulaşabilmek için beklemektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp