Anasayfa » Beylerbeyi Kurye

Beylerbeyi Kurye

Beylerbeyi günümüzde yüzlerce işletmeye, firmaya, kamu kurumuna ev sahipliği yaptığı gibi binlerce kişinin de konakladığı bir semt olmaktadır. Hal böyle olunca semt genelinde günün her saati hareketlilik olmakta, yaşam hiç durmadan akmaktadır. Akışın olduğu yerde de doğal olarak insanların lojistik ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Beylerbeyi kurye uygulamalarımızla geleneksel kargolardan son derece farklı çözümlere imza atıyor, bireysel ve kurumsal paketlerinizi dilediğiniz adresler arasında taşıyoruz. İster Beylerbeyi’nde semt içinde bir adresten başka bir adrese, isterseniz de İstanbul’un herhangi bir yerinden Beylerbeyi’ne gelecek her türlü paketinizde hizmet verebiliyoruz.

Üsküdar İstanbul’un en gözde ilçelerinden birisidir ve Üsküdar’ın her bir köşesinin tarihi, kültürel yanı vardır. Bunlar arasında özellikle Beylerbeyi geçmişten günümüze Üsküdar Belediyesinin sembol yerlerinden birisidir. Tarihi Osmanlı Devleti’ne kadar uzanan ve beylerbeylik makamından adını alan semt, uzun yıllardır gelişimine devam etmekte, tarihi ve doğal güzellikleriyle her zaman gerek Üsküdar’ın gerekse İstanbul’un ilgi odaklarından olmaktadır.

Beylerbeyi kurye uygulamalarımızı kullanıcılarına pek çok avantajı bir arada sunuyor. Her şeyden önce motor kurye çözümlerimiz hızlıdır ve semt içinde ya da diğer noktalarda en uzak lokasyonlar arasında dahi 180 dakika gibi bir sürede teslimat garantisi veriyoruz.

Beylerbeyi trafiğinin son derece yoğun olduğu, kimi zaman saatlerce süren araç kuyruklarının oluştuğu düşünüldüğünde her gün insanlar zamanlarının büyük kısmını yollarda geçirmektedirler. Bu da işlerin yavaşlamasına neden olmakta, insanlar işlerini yetiştirebilmek amacıyla ya ek mesaiye kalmakta ya eve iş götürmekte ya da hafta sonları da çalışmak zorunda kalmaktadırlar. Oysa Beylerbeyi kurye hizmetlerimizle biz paketlerinizi çok hızlı taşıyor, dilediğiniz yerden paketinizi teslim alıp istediğinizi noktaya getiriyoruz.

Ayrıca müşterilerimize kurumsal bir motorlu kurye ile çalışma olanağı sağlıyoruz. Kurumsallığın verdiği ciddiyet ve hassasiyetle bütün paketlerinizin güvende olmasını sağlıyoruz. Sizlerden ricamız paketlerinizi iyi ambalajlamanızdır. Ambalajlamanızı iyi yaptığınız taktirde paketinizi teslim aldığımı gibi teslim edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Beylerbeyi kurye hizmetlerimiz her zaman müşteri memnuniyeti odaklıdır ve sizlerin ihtiyaçlarınızı ne oranda karşılayabilirsek o derece memnun kalacağınızı biliyoruz. Bu nedenle her zaman çok geniş bir kurye seçeneği oluşturuyor, herkesin ihtiyacına göre motorlu kuryeye tarafımızdan sahip olabilmesini sağlıyoruz. Başlıca motorlu kurye seçeneklerimiz şunlardır:

  • Normal moto kurye: Sadece Beylerbeyi içinde değil, bütün bir İstanbul genelinde adresten adrese aynı gün teslim edilmesi gereken bir paketiniz varsa normal moto kurye uygulamamızı seçebilirsiniz. Uygulamamızda bölgelere göre ufak farklılık olabilmekle birlikte 120 ila 180 dakika arasında paketleriniz bir noktadan alınıp diğerine teslim edilmektedir.
  • Hızlı moto kurye: Ekspres moto kurye olarak da bilinen uygulamamız hızlı ulaştırılmasını istediğiniz evraklarınız, acil paketleriniz içindir. Bölgelere göre İstanbul Kurye uygulamamızla teslimatlarımız 60 ila 90 dakika arasında yapılabilmektedir.
  • Acil moto kurye: Önemli kurye gönderileriniz için acil kuryemizi tercih edebilirsiniz. En seri, en süratli ve en güvenli teslimatlar için Vip kurye olarak da bilinen lojistik faaliyetimizi kullanabilirsiniz. İstenen adresler arasında acil kuryemizle 45 ila 60 dakika arasında teslimat gerçekleştirilebilmektedir.
  • Gece moto kurye: Mesai saatleri dışındaki paket, evrak, belge gönderileriniz için gece kurye hizmetimiz aksam ve geceleri de hizmetinizdedir.

Beylerbeyi kurye çözümlerimizde her zaman en gelişmiş teknolojileri, en modern ekipmanları kullanıyoruz. SYS Kurye müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre faaliyetlerimizi esnetiyor, 7 gün, 24 saat Beylerbeyi genelinde en yakın moto kurye olarak görev yapıyoruz.