İçeriğe geç

Beylerbeyi Kurye

Beylerbeyi Kurye
Beylerbeyi Kurye

 Beylerbeyi kurye uygulamalarımızla geleneksel kargolardan son derece farklı çözümlere imza atıyor, bireysel ve kurumsal paketlerinizi dilediğiniz adresler arasında taşıyoruz. İster Beylerbeyi’nde semt içinde bir adresten başka bir adrese, isterseniz de İstanbul’un herhangi bir yerinden Beylerbeyi’ne gelecek her türlü paketinizde hizmet verebiliyoruz.

Beylerbeyi günümüzde yüzlerce işletmeye, firmaya, kamu kurumuna ev sahipliği yaptığı gibi binlerce kişinin de konakladığı bir semt olmaktadır. Hal böyle olunca semt genelinde günün her saati hareketlilik olmakta, yaşam hiç durmadan akmaktadır. Akışın olduğu yerde de doğal olarak insanların lojistik ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

Üsküdar İstanbul’un en gözde ilçelerinden birisidir ve Üsküdar’ın her bir köşesinin tarihi, kültürel yanı vardır. Bunlar arasında özellikle Beylerbeyi geçmişten günümüze Üsküdar Belediyesi’nin sembol yerlerinden birisidir. Tarihi Osmanlı Devleti’ne kadar uzanan ve beylerbeylik makamından adını alan semt, uzun yıllardır gelişimine devam etmekte, tarihi ve doğal güzellikleriyle her zaman gerek Üsküdar’ın gerekse İstanbul’un ilgi odaklarından olmaktadır.

Anadolu Yakası Kurye uygulamalarımızı kullanıcılarına pek çok avantajı bir arada sunuyor. Her şeyden önce motor kurye çözümlerimiz hızlıdır ve semt içinde ya da diğer noktalarda en uzak lokasyonlar arasında dahi 180 dakika gibi bir sürede teslimat garantisi veriyoruz.

Beylerbeyi trafiğinin son derece yoğun olduğu, kimi zaman saatlerce süren araç kuyruklarının oluştuğu düşünüldüğünde her gün insanlar zamanlarının büyük kısmını yollarda geçirmektedirler. Bu da işlerin yavaşlamasına neden olmakta, insanlar işlerini yetiştirebilmek amacıyla ya ek mesaiye kalmakta ya eve iş götürmekte ya da hafta sonları da çalışmak zorunda kalmaktadırlar. Oysa kurye hizmetlerimizle biz paketlerinizi çok hızlı taşıyor, dilediğiniz yerden paketinizi teslim alıp istediğinizi noktaya getiriyoruz.

Ayrıca müşterilerimize kurumsal bir motorlu kurye ile çalışma olanağı sağlıyoruz. Kurumsallığın verdiği ciddiyet ve hassasiyetle bütün paketlerinizin güvende olmasını sağlıyoruz. Sizlerden ricamız paketlerinizi iyi ambalajlamanızdır. Ambalajlamanızı iyi yaptığınız taktirde paketinizi teslim aldığımı gibi teslim edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Beylerbeyi kurye hizmetlerimiz her zaman müşteri memnuniyeti odaklıdır ve sizlerin ihtiyaçlarınızı ne oranda karşılayabilirsek o derece memnun kalacağınızı biliyoruz. Bu nedenle her zaman çok geniş bir kurye seçeneği oluşturuyor, herkesin ihtiyacına göre motorlu kuryeye tarafımızdan sahip olabilmesini sağlıyoruz. Başlıca motorlu kurye seçeneklerimiz şunlardır:

  • Normal moto kurye: Sadece Beylerbeyi içinde değil, bütün bir İstanbul genelinde adresten adrese aynı gün teslim edilmesi gereken bir paketiniz varsa normal moto kurye uygulamamızı seçebilirsiniz. Uygulamamızda bölgelere göre ufak farklılık olabilmekle birlikte 120 ila 180 dakika arasında paketleriniz bir noktadan alınıp diğerine teslim edilmektedir.
  • Hızlı moto kurye: Ekspres moto kurye olarak da bilinen uygulamamız hızlı ulaştırılmasını istediğiniz evraklarınız, acil paketleriniz içindir. Bölgelere göre kurye uygulamamızla teslimatlarımız 60 ila 90 dakika arasında yapılabilmektedir.
  • Acil moto kurye: Önemli kurye gönderileriniz için acil kuryemizi tercih edebilirsiniz. En seri, en süratli ve en güvenli teslimatlar için Vip kurye olarak da bilinen lojistik faaliyetimizi kullanabilirsiniz. İstenen adresler arasında acil kuryemizle 45 ila 60 dakika arasında teslimat gerçekleştirilebilmektedir.
  • Gece moto kurye: Mesai saatleri dışındaki paket, evrak, belge gönderileriniz için gece kurye hizmetimiz aksam ve geceleri de hizmetinizdedir.

Beylerbeyi kurye çözümlerimizde her zaman en gelişmiş teknolojileri, en modern ekipmanları kullanıyoruz. SYS Kurye müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre faaliyetlerimizi esnetiyor, 7 gün, 24 saat Beylerbeyi genelinde en yakın moto kurye olarak görev yapıyoruz.

Beylerbeyi Kurye Hizmeti

Hızla ilerleyen teknolojik gelişmeler hayatımızın her alanında olduğu gibi eşya taşımacılığı noktasında da kolaylıklar sağlayan cihazlar üreterek dağıtım firmalarının yardımına koşmaktadır. Günümüzde birçok e-ticaret firması müşterilerine internet sayfaları aracılığıyla ürünlerini satarak, dünya ticaret hacminden payına düşen kısmı büyütmek hedefini gütmektedir. Yapılan araştırmalar, sanal platformlardan hizmet alan müşterilerin siparişlerini kısa süre içerisinde sağlam bir şekilde almadıkları durumlarda bir daha aynı firma ile çalışmadıklarını göstermektedir.

İstanbul, ülkemizin en çok nüfusa sahip şehri olarak gün içerisinde çoğu zaman trafik yoğunluğu yaşanabilmektedir. Günlük hayatın yoğun temposunda yüz yüze alışveriş yapmak yerinde bulduğu konumdan sipariş vermeyi tercih eden müşterilere, satın aldıkları ürünleri kısa sürede ulaştırmak için İstanbul’u çok iyi bir şekilde bilerek eşyaları kısa sürede ulaştırabilecek niteliklere sahip bir firmadan hizmet aldığınızda amacınıza ulaşma konusunda en akılcı seçeneği seçmiş olursunuz.

Beylerbeyi kurye çalışmalarında müşterilerimizin en çok tercih ettiği firma olmaktan gurur duymaktayız. Sektördeki üstün performanslı çalışmalarımız sayesinde sektörümüzün lider firmalarından biri olarak anılmaktayız. Sys Kurye, güvenilir eşya taşımacılığında uzmanlaşmış bir dağıtım firmasıdır. İstanbul’un her iki yakasına da kurye hizmetleri sağlayan firmamız, Beylerbeyi kurye isteklerinizi en kısa sürede profesyonel bir şekilde karşılamaktadır.

Şirketler arası iş yükü oluşturan evrak taşıma işlerinde hızlı bir şekilde dağıtım hizmeti veren firmalardan hizmet alınması başarılı sonuçlara ulaşmanıza öncü olmaktadır. Beylerbeyi kurye hizmetleri denilince akla gelen ilk firma olmanın özgüveniyle, her türlü evraklarınızı yakın mesafelerde yarım saat uzak mesafelere ise en geç iki saat içerisinde ulaştırmaktayız.

Moto kurye hizmetleri, doğum günü gibi özel günler için istenilen saatte hediyelik eşya ve diğer malzemelerin ulaştırmasını sağlamaktadır. Sevdiklerinizin her türlü özel gününde randevulu moto kurye hizmetlerimizden yararlanarak istediğiniz ürünleri zamanında ulaştırma deneyimini yaşayacaksınız.

Çalışanlarımız, güler yüzlü, sektörün inceliklerini bilen, dinamik kişilerdir. Sizlerin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak adına dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışan personelimiz Beylerbeyi kurye çalışmalarınızda aradığınız hizmetleri profesyonel bir şekilde sağlamaktadır.

Firmamız olarak, dağıtım sektöründeki hizmetlerimizle sizleri buluşturmaya başladığımız ilk günden beri sizlere kaliteli bir eşya taşımacılığı hizmeti sunmak adına çabalamaktayız. Özellikle kırılabilecek malzemeler kullanılarak üretilen malzemelerinizin İstanbul’daki noktaya sağlam ve hızlı bir şekilde ulaştırılmasında etkili olabilecek tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip edinerek hizmetlerimizi gün be gün geliştirmekteyiz. Beylerbeyi kurye hizmetleri sağlayan çalışanlarımız sizlerin adreslerine son teknoloji ürünü cihazlarımızla donatılmış araçlarımızla gelerek, eşyalarınızı dünya standartlarındaki malzemeler kullanarak paketleyerek ve zamanında ve sağlam bir şekilde İstanbul’daki belirttiğiniz adreslere bırakmaktadır.

Tüm çalışanlarımız, eşya taşıma sürecinde trafik kurallarına uyarak motor sürmektedir. Kuryelerimizin sağlığına zarar verebilecek içerikteki ürünlerin taşınmaması firmamızın en temel prensibidir. Eşyalarınız taşınmadan önce sigortalanarak sizlerin gereksiz yere maddi kayba uğramanızın önüne geçilmektedir.

Firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu tüm hizmetler modern, kaliteli ve konforlu olacak şekilde sunulmaktadır. Hizmetlerimizi sizlerin bütçelerine en uygun şekilde fiyatlandırmaktayız. Ticari kâr gütmeden sizlerin memnuniyetiniz odaklı bir şekilde çalışmaktayız. Firmamızın müşteri iletişim numaralarından bizleri arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ya da eşyalarınızı taşımamız için profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız. Karşılıklı güven esasıyla Beylerbeyi kurye çalışmalarınızdaki seçiminiz olarak çalışma hayatımıza devam etmekteyiz. İddialı hizmetlerimiz sizlere ayrıcalıklı bir eşya taşımacılığı imkanı sağlayarak konforlu bir hayat sürdürmeniz noktasında yardımcı olacaktır.

Vizyonumuz, firmamız olarak sağladığımız tüm hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde yanıtlayarak müşteri kitlemizi genişletmek, tüm Türkiye ve dünya genelinde şubeler açarak global bir dağıtım firması olmaktır. Bu vizyona sizlerin çevrenizdekilere tavsiyeleri sonucunda emin adımlarla ilerlemenin sevincini yaşamaktayız. Beylerbeyi kurye hizmetleri için aradığınız adres, firmamızdır.

 

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp