İçeriğe geç

Ayasofya Kurye

Ayasofya Kurye
Ayasofya Kurye

Kurulduğumuz ilk günden bu yana tüm çalışmalarımızı müşterilerimize kaliteli hizmet verebilmek amacıyla yürütmekteyiz. Değişen çağın ihtiyaçları gereği, paket iletim alanındaki eksikliği giderebilmek adına motorlarımız ile sayısız teslimat gerçekleştirdik.  Ayasofya kurye aracılığı ile hızlanmış hayat temposuna ve yoğun trafiğe çözüm olmaya devam etmekteyiz. Kalabalık şehirlerin en temel sorunlarından biri olan trafik yoğunluğu, İstanbul’da bulunan bireylere de hayli zorluk yaşatmaktadır. İki farklı konum arası mesafe her ne kadar yakın olsa da araç yoğunluğu nedeni ile istenilen noktaya ulaşmak uzun saatler boyu sürmektedir. Gelişen teknoloji sayesinde birlikte, güncel model motorlarımız ile bu sorunun üstesinden gelmekteyiz. Gelişmiş donanıma sahip motorlarımızla her türlü adrese ulaşmak mümkün. Diğer araçların aksine hareket alanının geniş olması sebebiyle Ayasofya kurye belirtilen adrese çok daha kısa sürede ulaşmaktadır.

Farklı kargo firmaları, teslim ettiğiniz paketi işleme alarak mesai saatleri içerisinde çalışmalarını yürütmektedir. Bunun sonucundan işlemi yetişmeyen paketler bir sonraki güne sarkabilmektedir. Bizler müşterilerimiz için kaliteli hizmet doğrultusunda her an çalışmaya devam etmekteyiz. Kargonuzu bizlere verdikten sonra saatlerce, günlerce beklemenize gerek kalmamaktadır. Müşteri temsilcimize ulaştığınız anda sizlere en yakın Ayasofya moto kurye yönlendirilir. Aynı gün teslim etmemizi istediğiniz ürünleri, birkaç saat içerisinde istediğiniz adrese ulaştırmaktayız. Profesyonel çalışma prensibimiz ile geliştirdiğimiz alt yapı sayesinde kuryelerimiz ekrana düşen çağırı ile hemen yola çıkmaktadır. Müşterilerimizi bekletmemek adına ilçe ve mahalle merkezlerimizin dışında da belirli yol güzergâhlarında Ayasofya kurye beklemektedir. Böylelikle sizlere ulaşma süremizi de kısaltmış oluyoruz.

Ayasofya Kurye Hizmeti

Eğitimli ve alanında uzman sürücülerimiz sayesinde uzak mesafeler arası paket gönderimleri kabus olmaktan çıkmaktadır. Hızlı iletim önceliğimiz ile tüm ekiplerimiz arasındaki senkronizasyon sayesinde, işlemleriniz yavaşlamadan devam etmektedir. İletişim numaralarından bizlere ulaştığınız andan itibaren ekiplerimiz, taleplerinizi gerçekleştirmek için yoğun çaba sarf etmektedir. Motor üzerinde taşınabilecek tüm kargoları gece gündüz demeden teslim etmekteyiz. Üstelik 7/24 çalışma prensibimiz sayesinde müşterilerimizin en önemli anlarında onlara yardımcı olmaktayız. Örneğin bir yere iletilmesi gereken acil bir evrak Ayasofya kurye ekipleri aracılığı ile istenilen vakitte adrese ulaştırılmaktadır.

  • Acil durumlar esnasından yetiştirilmesi gereken belgeler
  • Öğrenci projelerinin okula teslimi
  • İlaç vb. gibi önemli medikal ürünlerin iletimi
  • Şirketler arasında gönderilen evrakların ulaştırılması
  • Özel günler için hazırlanmış hediyeler
  • Özenle taşınması gereken gıdalar gibi pek çok kargo hizmetini müşterilerimizin hayatını

kolaylaştırmak için gerçekleştirmekteyiz.

Çağrı merkezimiz ile yaptığınız görüşmelerde hizmet taleplerinizi iletebilirsiniz. Gün içerisinde sayısız teslimat gerçekleştiren kuryelerimiz teslim aldıkları tüm paketleri özenle taşımaktadır. Kargolar hasarsız bir şekilde alıcı adrese iletilmektedir. Özel günlerinizde ulaştırmak istediğiniz ürünleri bizlere teslim ederek sevdikleriniz için unutulmaz bir an oluşturabilirsiniz. Paketin teslim edilmesini istediğiniz saat aralığında adrese ulaşarak alıcı kişiye teslimatı yapmaktayız.

Kargo iletim süreci esnasında, müşterilerin sürecin tüm detayları hakkında bilgilendirilmesi oldukça önemlidir. Paketin yola çıkmasından itibaren başlayan ulaştırma hizmetini, takip edebilmesi için internet üzerinden takip seçeneğimizi geliştirdik.

Müşterilerimize sunduğumuz bu olanak sayesinde paketin nerede olduğunu, ortalama kaç dakika içerisinde teslim edileceğiniz, kurye bilgisini ve iletimin yapılıp yapılmadığını internet üzerinden takip etmek mümkün. Böylelikle bizlerden hizmet alan müşterilerimiz için güvenli teslimat yapmaktayız. Ayasofya kurye alanında öncü konumundadır. Pek çok firmadan farklı olarak, çalışmalarımızı teknoloji ile birleştirerek müşterilerimize konfor sağlamaktayız. Sizlerde firmamıza başvurarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara