İçeriğe geç

Kocasinan Kurye

Kocasinan Kurye
Kocasinan Kurye

İstanbul günden güne artan nüfusu dolayısıyla daha çok gönderi işlemlerinin yaşandığı bir ildir. İstanbul un bu yoğun gönderi işlemleri ise bazı merkezi bölgelerde yoğunlaşmış durumdadır. Kocasinan bu bölgelerden biridir. Gönderi işlemlerinde özellikle acil ve yükte hafif olan gönderiler moto kuryeler aracılığıyla taşınmaktadır. Kocasinan kurye hizmetleri de bu nedenle bir hayli yoğun geçmektedir. Bölgede motorlu kurye hizmetinin fazlaca talep görmesi hem idari hem de sosyal yaşamın aktif bir rol oynamasından kaynaklıdır. Biz firma olarak bölgede kurye hizmetlerinde oldukça aktif durumdayız. Sektörde güvenilir ve hızlı bir taşımacılık profiliyle kendimize yer bulmaktayız. Aciliyet gerektiren gönderileriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız hız konusunda piyasa ortalamasının çok üzerinde bir performans göstermektedir.

 Kocasinan kurye faaliyetlerimizde özellikle motorlu kurye kullanımına büyük özen göstermekteyiz. Hızlı bir gönderi faaliyetinin gerçekleşebilmesi için diğer araçlara nispeten küçük ve manevra kabiliyeti yüksek olan motor kurye araçları kullanmaktayız. Bu durum bizi bölgede öncü bir firma konumuna taşımaktadır. Ayrıca tüm saha ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre pozisyon alabilecek kabiliyettedir.

Firmamız sektördeki tecrübelerini ve bilgi birikimini temel alarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu amaca ulaşabilmek adına motorlu kurye hizmetlerinden faydalanmaktayız. Her geçen gün artan bir müşteri kitlesine sahip olduğumuzdan dolayı iş hacmimizi de büyütmekteyiz. Bu büyümeyle doğru orantılı olarak hem ekipman yönünden hem de insan gücü bakımından asla geri düşmüyoruz. Son yıllarda hizmet kalitemizin daha fazla beğenilen bir hal alması bu yöndeki gayretlerimizin birer göstergesidir. Motorlu kuryelerin hızlı gönderim işlemlerindeki vazgeçilmez rolünün bilincinde olarak Kocasinan bölgesinde daha aktif bir rol oynamayı amaçlamaktayız.

Kocasinan bölgesinde motor kuryelerin sunduğu hizmetin kilit bir noktayı temsil ettiğinin farkında olan bir firma olarak hizmet kalitemizi korumaya yönelik adımlar atmaktayız. Bu adımların başında şüphesiz personel kalitesini korumak gelmektedir. Personelimizin tamamı kendi alanlarında uzmanlaşmış ve nitelikli kimselerden oluşmaktadır. Özellikle saha çalışanlarımız motorlu araç kullanımı için gerekli olan tüm yetkinliklere sahiptir. Bu yetkinlikler mevzuata uygunluk içerdiği gibi kanuni zaruretleri de karşılamaktadır.

Firma olarak hizmet politikamızı yansıtacak kimselerle çalışmayı şiar edinmiş durumdayız. Bu amaçla tüm motor kurye personelimizi gerekli şartları karşılayabilenler arasından seçmekteyiz. Bu şartlarımız tamamen müşterilerimizin memnuniyetine odaklı bir şekilde oluşturulmuştur. Tüm kurye personelimiz gerekli temas kurulduğu vakitte tamamen çözüm odaklı bir hizmet sunmaktadır. Tüm aksaklık ve problemlerde müşterilerimizin lehine olacak çözüm önerilerini sunmaktayız. Bu denli hassasiyet içeren hizmet politikamız sayesinde bölgede öncü ve örnek alınan bir firma haline gelmiş bulunmaktayız.

Kurye hizmetlerimizde birinci önceliğimiz her zaman hız olmuştur. Bu amaçla tüm saha araçlarımızı ve personelimizi gerekli hıza ulaşabilecekleri şekilde konumlandırmaktayız. Hem gece hem de gündüz fark etmeksizin acil gönderilerinizin tamamı için bizi tercih edebilirsiniz. Sizin için önem arz eden belge veya kargolarınızın en güvenli şekilde karşı tarafa ulaşmasını sağlıyoruz. Bunu yaparken de olabilecek en süratli gönderim işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu denli hıza önem vermemizden dolayı Kocasinan kurye sektöründe benimsenen ve beğenilen bir firmayız. Firmamız tüm trafik kurallarına ve toplum kaidelerine uyarak hızlı gönderim hizmeti sunmaktadır. Bölgede aktif bir şekilde kurye sektörünü domine etmekteyiz. Hizmet kalitemizi bu hızlı gönderim esasına dayandırarak daha da geliştirmeyi amaçlamaktayız. Sektörde her geçen gün büyüyen ve takip edilen bir firmayız.

Kocasinan Kurye Hizmeti

Kocasinan kurye uygulamalarımızla Bahçelievler ilçesinin en gözde mahallelerinden birisi olan Kocasinan ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Bölgemizde yıllardır değişen ve gelişen tüketim alışkanlıklarına, yaşam standartlarına ve hayat şartlarına kurye uygulamalarımızla ayak uyduruyoruz.

Bölgemizde Kocasinan kurye olarak her biri alanında deneyim sahibi, işini özveriyle yapan, kendini sürekli geliştiren ve profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekiplerimiz sahada tamamı yeni model, bakımları aksatılmadan yapılan, en modern donanımlara sahip araçlarla yol almaktadırlar. Çağrı merkezimizde de tamamı kurye sektöründe eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, çözüm odaklı bir ekip görev almaktadır. Bütün bu ayrıcalıklar siz değerli müşterilerimize dünya standartlarında Kocasinan kurye hizmeti olarak geri dönmektedir.

Kocasinan kurye alanında bizler her zaman çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Belli bir sistem dahilinde hareket ediyor olsak da ihtiyaçlarınızı dikkate alıyor, tercihlerinize saygı duyuyor ve beklentilerinizin üzerinde sonuçlara imza atmak adına canla başla çalışıyoruz. Dilerseniz Kocasinan içindeki bir adresten başka bir adrese taşıma yapabiliyoruz. Dilerseniz Kocasinan ile İstanbul’un herhangi bir başka noktası arasında taşımacılık yapabiliyoruz. Hatta birden çok adrese dağıtılması gereken, birden çok adreste imzalatılması gereken paketleriniz dahil tamamına çözüm üretiyoruz.

Kocasinan kurye sektöründe müşterilerimizin beklentilerini dikkate alan bir firmayız. Müşterilerimizin bir kurye hizmetinden en temel beklentileri de hız olmakta, paketlerinin en hızlı şekilde taşınmasını istemektedirler.

Kocasinan kurye uygulamalarımızla her zaman Kocasinan’ın en hızlı kuryesi olma gayesindeyiz. Bunun için bütün kuryelerimizde aynı gün içinde İstanbul’un her yerine teslimat garantisi versek de aynı zamanda farklı kurye modellerimizle herkese ve her ihtiyaca uygun seçenekler sunuyoruz.

Normal kurye modelimizle aynı gün içinde teslimatı yapılmasını istediğiniz paketlerinizi taşıyoruz. En uzak bölgeler arasında dahi en geç 180 dakikada paket teslimatı gerçekleştiriyoruz. Hızlı kurye modelimizle daha hızlı hareket ederek teslimatlarımız çok daha seri biçimde tamamlayabiliyoruz. Bölgelere göre farklılık gösterse de hızlı kurye ile 60 ila 90 dakika arasında paketlerinizi son alıcılarına kadar ulaştırıyoruz.

Çok daha acil bir paketiniz varsa bu durumda acil kurye modelimiz devreye girmektedir. Acil kurye modelimizde iletişime geçtiğiniz anda paketin adresine en yakın kuryemiz harekete geçerek dakikalar içinde adresinize ulaşmakta, paketi alıp teslimat için harekete geçmektedir. Çoğu kez daha kısa sürede teslimat yapılabiliyor olsa da teslimatlarımız 45-60 dakika arasında yapılmaktadır.

Kocasinan genelinde her zaman kurye talepleri mesai saatleri içinde olmayabilmektedir. Mesai saatleri dışında da paket teslimatı yapılması gerekebilmektedir. Kocasinan gece kurye modelimizle mesai saatleri haricinde de taşımacılık yapmayı sürdürüyoruz. Akşamları, geceleri de adınıza yollarda oluyoruz. Gece kuryemiz teslimat sürelerimiz yol durumuna, hava koşullarına ve bölgelere göre değişse de en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Bazen motosikletle taşınamayacak ölçülerde paketleriniz de olabilir. Arabalı kurye ile motosikletle taşınması mümkün olmayan paketlerinizi aynı kalitede, güvenle ve hızlı biçimde taşımayı sürdürüyoruz. Sigortalı taşımacılık yapıyor, Kocasinan kurye ile havalimanları dahil İstanbul’un her yerine en kısa sürede ulaşım sağlayabiliyoruz.

Kocasinan kurye alanında firmamızı ayrıcalıklı kılan etmenlerden birisi motor kurye fiyatlarımız olmaktadır. Bizler her zaman taşıma yapacağımız mesafeye, paket özelliklerine ve kurye modeline göre fiyatlandırma yapıyoruz. Hızdan, kaliteden, güvenlikten ödün vermeden, Kocasinan’ın en uygun fiyatlı kuryesi olabilmeyi başarıyoruz. Dilediğiniz zaman iletişime geçebilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara