İçeriğe geç
Anasayfa » Kocasinan Kurye

Kocasinan Kurye

İstanbul günden güne artan nüfusu dolayısıyla daha çok gönderi işlemlerinin yaşandığı bir ildir. İstanbul un bu yoğun gönderi işlemleri ise bazı merkezi bölgelerde yoğunlaşmış durumdadır. Kocasinan bu bölgelerden biridir. Gönderi işlemlerinde özellikle acil ve yükte hafif olan gönderiler moto kuryeler aracılığıyla taşınmaktadır. Kocasinan kurye hizmetleri de bu nedenle bir hayli yoğun geçmektedir. Bölgede motorlu kurye hizmetinin fazlaca talep görmesi hem idari hem de sosyal yaşamın aktif bir rol oynamasından kaynaklıdır. Biz firma olarak bölgede kurye hizmetlerinde oldukça aktif durumdayız. Sektörde güvenilir ve hızlı bir taşımacılık profiliyle kendimize yer bulmaktayız. Aciliyet gerektiren gönderileriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız hız konusunda piyasa ortalamasının çok üzerinde bir performans göstermektedir.

 Kocasinan kurye faaliyetlerimizde özellikle motorlu kurye kullanımına büyük özen göstermekteyiz. Hızlı bir gönderi faaliyetinin gerçekleşebilmesi için diğer araçlara nispeten küçük ve manevra kabiliyeti yüksek olan motor kurye araçları kullanmaktayız. Bu durum bizi bölgede öncü bir firma konumuna taşımaktadır. Ayrıca tüm saha ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre pozisyon alabilecek kabiliyettedir.

Firmamız sektördeki tecrübelerini ve bilgi birikimini temel alarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu amaca ulaşabilmek adına motorlu kurye hizmetlerinden faydalanmaktayız. Her geçen gün artan bir müşteri kitlesine sahip olduğumuzdan dolayı iş hacmimizi de büyütmekteyiz. Bu büyümeyle doğru orantılı olarak hem ekipman yönünden hem de insan gücü bakımından asla geri düşmüyoruz. Son yıllarda hizmet kalitemizin daha fazla beğenilen bir hal alması bu yöndeki gayretlerimizin birer göstergesidir. Motorlu kuryelerin hızlı gönderim işlemlerindeki vazgeçilmez rolünün bilincinde olarak Kocasinan bölgesinde daha aktif bir rol oynamayı amaçlamaktayız.

Kocasinan bölgesinde motor kuryelerin sunduğu hizmetin kilit bir noktayı temsil ettiğinin farkında olan bir firma olarak hizmet kalitemizi korumaya yönelik adımlar atmaktayız. Bu adımların başında şüphesiz personel kalitesini korumak gelmektedir. Bahçelievler kurye personelimizin tamamı kendi alanlarında uzmanlaşmış ve nitelikli kimselerden oluşmaktadır. Özellikle saha çalışanlarımız motorlu araç kullanımı için gerekli olan tüm yetkinliklere sahiptir. Bu yetkinlikler mevzuata uygunluk içerdiği gibi kanuni zaruretleri de karşılamaktadır.

Firma olarak hizmet politikamızı yansıtacak kimselerle çalışmayı şiar edinmiş durumdayız. Bu amaçla tüm motor kurye personelimizi gerekli şartları karşılayabilenler arasından seçmekteyiz. Bu şartlarımız tamamen müşterilerimizin memnuniyetine odaklı bir şekilde oluşturulmuştur. Tüm İstanbul Kurye personelimiz gerekli temas kurulduğu vakitte tamamen çözüm odaklı bir hizmet sunmaktadır. Tüm aksaklık ve problemlerde müşterilerimizin lehine olacak çözüm önerilerini sunmaktayız. Bu denli hassasiyet içeren hizmet politikamız sayesinde bölgede öncü ve örnek alınan bir firma haline gelmiş bulunmaktayız.

Kocasinan kurye hizmetlerimizde birinci önceliğimiz her zaman hız olmuştur. Bu amaçla tüm saha araçlarımızı ve personelimizi gerekli hıza ulaşabilecekleri şekilde konumlandırmaktayız. Hem gece hem de gündüz fark etmeksizin acil gönderilerinizin tamamı için bizi tercih edebilirsiniz. Sizin için önem arz eden belge veya kargolarınızın en güvenli şekilde karşı tarafa ulaşmasını sağlıyoruz. Bunu yaparken de olabilecek en süratli gönderim işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu denli hıza önem vermemizden dolayı Kocasinan kurye sektöründe benimsenen ve beğenilen bir firmayız. Firmamız tüm trafik kurallarına ve toplum kaidelerine uyarak hızlı gönderim hizmeti sunmaktadır. Bölgede aktif bir şekilde kurye sektörünü domine etmekteyiz. Hizmet kalitemizi bu hızlı gönderim esasına dayandırarak daha da geliştirmeyi amaçlamaktayız. Sektörde her geçen gün büyüyen ve takip edilen bir firmayız.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×