İçeriğe geç

Celaliye Kurye

Celaliye Kurye
Celaliye Kurye

Celaliye kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize her zaman hasarsız bir hizmet sunabilmek adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Motorlarımızın ürün taşıma kısımlarının yumuşak zeminler, kartonlar ve havalı ambalajlar ile kaplanıyor olması, kurye elemanlarımızın motor kullanımı konusunda ki yetenekleri, teknoloji kullanımı ve kurye elemanlarımızın ürün bilgileri sunulan hizmetin hasarsız şekilde sunulmasını sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak müşterilerimizin ürünlerini hasarsız şekilde teslim almak istediklerini çok iyi bilmekteyiz. Bu bilinç sayesinde her zaman hassas, özenli, titiz ve profesyonel şekilde hizmet sunmaktayız. Bu şekilde hizmet sunabilmek adına tecrübeli ve deneyimli kurye elemanlarımızdan, yüksek modelli ve bakımlı motosikletlerimizden ve kullandığımız teknolojik sistemlerimizden çok büyük oranda fayda sağlamaktayız.

Celaliye kurye işletmesi olarak hasarsız şekilde hizmet sunabilmek adına motosikletlerimize çok özen göstermekte ve devamlı olarak güvenli hale gelmelerini sağlamaktayız. Düzenli olarak motorlarımızın kontrollerini yapmakta ve siparişlerinize dış etkenler gelecek darbele karşı kalkan olabilmelerini sağlayacak nitelikte dizayn etmekteyiz. Ürün taşıma kısımlarımızın güvenli yapıda bulunması bizler için önemli konular arasında yer almaktadır. Bu sebepten dolayı ürün taşıma kısımlarının güvenli şekilde dizayn edilmesi için özel olarak elemanlarımızı görevlendirmekteyiz.

Celaliye kurye işletmesi olarak ortaya koyduğumuz pek çok teslimat seçenekleri arasında temassız teslimat seçeneği de bulunmakta ve müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Temassız teslimat seçeneği müşterilerimizin kıyafet olarak uygunluk durumlarını değiştirmemelerini sağlamakta ve sağlıklı bir teslimat olanağının ortaya konulmasını sağlamaktadır. Teslimat seçeneklerinin fayda olması ve özen ile yerine getirilmesi müşterilerimizin memnun oldukları en önemli konular arasında yer almaktadır.

Celaliye kurye işletmesi olarak bünyemizde hizmet veren her kurye elemanımıza teslimat seçenekleri hakkında özel ve detaylı eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde teslimat seçenekleri eksiksiz ve sorunsuz şekilde uygulanmakta ve bu sayede müşterilerimizin aldıkları hizmetin teslimatı hakkında memnun olmaları sağlanmaktadır.

Celaliye Kurye Hizmeti

Celaliye kurye işletmesi olarak her zaman ortaya en uygun fiyatları çıkarmakta ve müşterilerimizin maddi açıdan zorlanmadan hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. Bu uygun fiyatların yanı sıra çeşitli zaman dilimlerinde indirim ve kampanyalar ortaya koymaktayız. Babalar günü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde müşterilerimizin indirimler sayesinde rahat bir şekilde hizmet alabilmelerini amaçlamaktayız.

İşletme olarak müşterilerimizin aldıkları hizmet karşısında maddi olarak zorlanmamaları bizler için en önemli konular arasında yer almaktadır. Bünyemizde hizmet veren muhasebe elemanlarımız indirim ve kampanyalar konusunda uzun çalışmalar, hesaplamalar ve hesap tabloları yapmakta ve bu çalışmalar sayesinde pek çok indirim ve kampanya düzenleyebilmekteyiz. Müşterilerimizin kurye sektöründen beklentilerini araştırdığımız zaman en göze çarpan beklenti uygun fiyatların ve indirimlerin fazla olmasıdır. Biz de bu beklentiyi fazlası ile yerine getirmekteyiz.

Celali motorlu kurye işletmesi olarak müşterilerimize pek çok ödeme yöntemi sunmakta ve bu yöntemler arasında kendi maddi durumlarına en uygun olanını seçebilmelerini sağlamaktayız. Kapıda ödeme yöntemi, EFT, FAST, internet üzerinden havale ile ödeme yapabilme gibi pek çok yöntem bünyemizde bulunmakta ve sizlere sunulmaktadır. İsterseniz internet sitemiz üzerinden sipariş verme aşamasında banka yolu ile ödeme yapabilir isterseniz de mobil bankacılık uygulamalarından hesaplarımıza gönderim sağlayabilirsiniz. Bünyemizde bulunan bu ödeme seçenekleri her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, beğenilerini ve övgülerini kazanmamızı sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp