İçeriğe geç

Türk Hava Yolları Kargo

Türk Hava Yolları Kargo
Türk Hava Yolları Kargo

Günlük hayatta şehirlerarası ve uluslararası olarak birçok teslimat gönderimi ve alımı gerçekleştiriyoruz. Kimi zaman hemen zarar görebilecek, kırılabilecek, kolay hasar görebilecek ve kolay bozulabilecek teslimatlar alıyor ve gönderiyor olabilirsiniz. Ürünlerinizin hemen zarar ve hasar görmemesi için birçok farklı teslimat şekli mevcuttur. En güvenilir ve en kaliteli teslimat seçeneklerinden biri olan Türk Hava Yolları kargo hizmeti sayesinde sizler de şehirlerarası ve uluslararası teslimatlarınızı güvenli bir şekilde teslim alabilir ve gönderebilirsiniz.

Özel ekipmanlar ile konforlu ve kaliteli bir yolculuk yapacak olan teslimatlarınız; uygun ısıda, uygun koşullarda, uzman ekip eşliğinde ve yüksek hassasiyet unsurlarına uygun şekilde güvenilir bir teslimat süreci geçireceklerdir. Teslimatlarınız yüksek güvenlik önlemleri alınarak, yapılarına uygun şekilde depolanarak teslim edilecek olup, titizlikle taşınmaktadır.

Türk Hava Yolları kargo seçeneği sayesinde teslimatlarınız uygun koşullar sağlanarak, yüksek hassasiyet ve özel dikkatle taşınmaktadır. Uzman ekip kontrolünde olan teslimatlarınız alıcısına ulaştırılana dek yüksek hassasiyet koşulları dahilinde taşınır. Meyve ve sebzeler, özel sağlık ürünleri, ilaç malzemeleri gibi birçok özel ürünün taşınması için tercih edebileceğiniz Uçak kargo sayesinde önemle teslimatlarınızın taşınmasını sağlayabilirsiniz. Uluslararası kalite standartları göz önünde bulundurularak teslimatlarınız gerçekleştirilir, yüksek müşteri memnuniyeti sağlanır. Şehirlerarası ve uluslararası teslimatlarınız için güvenle tercih edebileceğiniz uçak kargo hizmeti sayesinde teslimatlarınız en kısa sürede güvenle alıcısına ulaştırılır. En hızlı ve en güvenilir ulaşım araçlarından biri olan uçaklar sayesinde teslimatlarınız güvenle alıcısına ulaştırılırken aynı zamanda uygun fiyatlar dahilinde bütçenizi sarsmadan teslimat hizmeti sunulur.

Türk Hava Yolları kargo hizmetini tercih ederek sizler de şehirlerarası ve uluslararası teslimatlarınızı güvenle alıcısına ulaştırabilirsiniz. Uçak kargo sayesinde canlı hayvandan değerli eşyalara, teknolojik ürünlere, hızlı bozulabilen ürünlere ve küçük paketlere dek tüm teslimatlarınızı kolayca alıcısına ulaştırabilirsiniz. Özel kargolarınız için güvenle tercih edebileceğiniz uçak kargo hizmeti sayesinde taze meyve ve sebzeler, süt, et ve süt ürünleri ilk günkü tazeliği ile karşı tarafa ulaştırılır.

Kolay ve hızlı rezervasyon avantajı sayesinde sizler de en kısa sürede yerinizi alarak teslimatlarınızın kısa sürede alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilir, uygun fiyatlardan güvenle yararlanabilirsiniz. Evcil dostlarınız için de güvenle tercih edebileceğiniz uçak kargo hizmeti sayesinde uluslararası ve şehirlerarası olarak evcil dostlarınıza konforlu ve güvenilir seyahat hizmeti sunulmaktadır. Evcil dostlarınız için de güvenle tercih edebileceğiniz uçak kargo hizmeti güvenilir, kaliteli ve hızlı bir seçenektir. Evcil dostlarınız uygun koşullar sağlanarak, güvenle, en kısa sürede karşı tarafa ulaştırılır.

İklim ve diğer çevresel unsurlar göz önünde bulundurularak, hızlı ve konforlu bir şekilde teslimatlarınız en kısa sürede alıcısına ulaştırılır. Ürünleriniz kendi özel yapılarına uygun koşullarda özenle taşınır. Uygun fiyatlar dahilinde taşınan ürünleriniz oldukça kaliteli şekilde, uygun koşullarda alıcısına ulaştırılırken aynı zamanda web sitesinden teslimatınızın kontrolünü ve durumunu güncel olarak takip edebilirsiniz.

300’den fazla noktaya sevkiyat hizmeti sağlayan Türk Hava Yolları kargo hizmeti sayesinde sizler de teslimatlarınızı uluslararası ve şehirlerarası olarak güvenle alıcısına ulaştırma fırsatı yakalayabilir, uygun fiyatlardan güvenle yararlanabilirsiniz. En kısa sürede alıcısına ulaştırılacak olan teslimatlarınız yapılarına özel koşullarda güvenle taşınmaktadır. Konforlu, kaliteli ve modern yöntemlerle güvenle taşınan paketlerinizin teslimatı uzman bir ekip kontrolünde sağlanmaktadır. Sizler de uçak kargo hizmetinden yararlanarak uygun fiyatlar dahilinde kısa sürede teslimatlarınızın alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Kargo Hizmeti

Sys Kurye firması olarak uzun seneler boyunca taşımacılık alanında çalışmalarını sürdürerek edinmiş olduğumuz deneyimlerimiz ile profesyonel bir şekilde Türk Hava Yolları kargo hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizi büyük bir özenle gerçekleştirerek herhangi bir sorun yaşamanızın önüne geçiyoruz. Gönderilerinizin zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz. Önlemlerimize rağmen bir sorun yaşamanız durumunda daima yanınızda olarak sorunu en kısa süre içerisinde yok ediyoruz.

Teknoloji dünyasında ortaya çıkan gelişmeleri her zaman yakından takip etmeye çalışıyoruz. Bu doğrultuda ihtiyaç ve beklentilerinizi gidermek için sizlere en modern hizmet seçeneklerini sunuyoruz. Hizmetlerimiz sırasında bir sorun yaşamamanız için kesintisiz müşteri desteği hizmeti sunuyoruz. Dilediğiniz zaman bizi arayarak çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ve tecrübeli çalışanlarımız kargonuz ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu detaylı bir şekilde yanıtlayarak endişe etmenizi engellemektedir. Kargonuzun nerede olduğunu ve ne durumda olduğunu öğrenmek için de iletişime geçebilirsiniz.

Kargo gönderim işlemlerinde son zamanlarda Türk Hava Yolları kargo imkanının da sık sık kullanılmakta olduğu çok net bir şekilde gözlenmektedir. Peki, Türk Hava Yolları kargo hizmet seçeneklerimiz nelerdir? Türk Hava Yolları kargo hizmet seçeneklerimizden bazıları şu şekildedir:

 • Genel kargo gönderimi
 • Özel kargo gönderimi
 • Tehlikeli madde kargo gönderimi…

Taşınmasını istediğiniz kargonuzu inceleyerek özelliklerine en uygun olan taşıma seçeneğimiz ile kaliteli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz. Kargolarınızı saatler içerisinde alıcısına teslim ederek sizleri çok memnun ediyoruz.

Türk Hava Yolları kargo hizmetimizle çeşitli ürünlerin ve nesnelerin gönderilmesini sağlıyoruz. Taşıma hizmeti vermiş olduğumuz gönderilerden bazıları şu şekildedir:

 • Gıda ürünleri
 • Teknolojik eşyalar
 • Tekstil ürünleri
 • Tıbbi ürünler
 • Metal ürünleri
 • Dosya, belge, evrak, fatura vb.
 • Kimlik, ruhsat, ehliyet, pasaport vb.
 • Yedek parça gibi daha pek çok türden gönderinizin taşınmasını sağlıyoruz.

Hem diğer gönderilerin hem de uçaktaki yolcuların güvenliği için yanıcı, patlayıcı ya da taşınması yasal olmayan kargoların taşıma hizmeti gerçekleştirmiyoruz.

Türk Hava Yolları kargo hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz durumunda sizlere kısa süre içinde yanıt veriyoruz. Taşınmasını istediğiniz gönderiniz ile ilgili gerekli bilgileri alarak istediğiniz tarih için randevu oluşturuyoruz. Belirtilen gün geldiği zaman dilerseniz iş yerimize gelerek kargonuzu bizlere teslim edebilir ya da adresinize gelerek kargonuzu teslim almamızı sağlayabilirsiniz.

Taşıma işlemlerimiz sırasında aklınıza herhangi bir soru işareti olmaması adına süreç ile ilgili sizleri sürekli bilgilendiriyoruz. Kargonuz alıcısına teslim edildiği anda sizlere bildirim gönderiyoruz. Daha sonra hem alıcının hem de göndericinin hizmetlerimiz ile ilgili değerlendirme yapmasını istiyoruz. Memnun kalmadığını bir durum varsa bunu en kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak sizleri mutlu ediyoruz.

Türk Hava Yolları kargo hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin en çok merak ettiği konu fiyat konusudur. Fiyatlarımız sabit olmamakla beraber bazı durumlara göre değişkenlik göstermektedir. Bundan ötürü hizmetlerimiz ile ilgili daha sağlıklı bir şekilde bilgi almak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Peki, Türk Hava Yolları kargo hizmetleri güvenilir midir? Yorumlarımızı inceleyerek gayet güvenilir bir hizmet olduğunu görebilirsiniz. Türk Hava Yolları kargo hizmetimiz kargoların zarar görmemesi için tercih edilen en mantıklı seçeneklerden biridir. Kısa bir zaman dilimi içinde müşterimizin kargosunun doğru yere ulaşması konusunda yardımcı oluyoruz. Kargonuzun deforme olması ya da kırılması gibi durumlar kesinlikle yaşanmamaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp