İçeriğe geç

Darphane Kurye

Darphane Kurye
Darphane Kurye

Özellikle İstanbul ilinin Darphane bölgesi için oldukça nitelikli ve profesyonel düzeyde Darphane kurye çalışmaları ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye markamız, kendi sektöründe yüksek tecrübe sahibi teknik ekip personeline de sahiptir. Profesyonel seviyede motosikletli kurye hizmetleri ve direkt olarak genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile tanınmakta olan firmamız, uluslararası düzeyde temel hizmet ve kalite standartlarıyla da öne çıkmaktadır. Oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahip olan SYS Ekspres Kurye işletmemiz, birinci sınıf kalitede motosiklet filosu ile kendi sektörünün önde gelen isimleri arasında en üst sıralarda yer almaktadır.

Modern çağımızda giderek önemi artan ve gün içerisinde en çok tercih edilmekte olan teknik hizmetler arasında kendisine yer bulmakta olan genel kurye çalışmaları, pek çok çeşitli tarz ve niteliklerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Dünyanın pek çok farklı noktalarında olduğu gibi özellikle ülkemiz olan Türkiye’de de oldukça popüler bir şekilde tercih edilmekte olan kurye hizmetleri, herhangi bir teknik envanter ve materyallerin A noktasında B noktasına taşınması açısından elzemdir. Özellikle ülkemizin en kabalalık şehri olan İstanbul için de oldukça büyük bir önem arz eden kurye çalışmalarının en önemli parçalarından bir tanesi de motosikletli kurye hizmetleri olarak öne çıkmaktadır.

Temel olarak kurye işleri kapsamında oldukça başarılı ve nitelikli düzeyde teknik hizmet standartları ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye markamız, genel müşteri memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutması ile tanınmaktadır. Haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz bir şekilde motosikletli kurye hizmetleri ile tanınmakta olan firmamız, oldukça modernize ve yenilikçi seviye motorlu kurye çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Uluslararası düzeyde genel hizmet ve kalite standartları ile kendi alanında en çok tercih edilen işletmelerin başında gelmekte olan SYS Ekspres Kurye işletmemiz, en üst düzey kalite ve makul fiyatları da harmanlamış bir şekilde hizmetlerine devam etmektedir.

Profesyonel düzeyde motosikletli kurye hizmetleri ile her türlü acil evrak ve materyallerin taşınması için oldukça hızlı ve etkin seviyede çalışmaları ile tanınmakta olan SYS Ekspres Kurye markamız, son model ve birinci sınıf kalitede kurye araç filosuna da sahiptir. Temel müşteri memnuniyeti odaklı teknik hizmetleri ve oldukça uygun fiyatlı hizmet standartları ile öne çıkmakta olan firmamız, kendi alanında geniş tecrübe sahibi teknik ekip kadrosu ve kurye personeli ile tanınmaktadır. 7 gün ve 24 saat olmak üzere kesintisiz hizmet anlayışı ile tanınmakta olan SYS Ekspres Kurye markamız, oldukça geniş kapsamlı bir hizmet ağına da sahip olması ile tercih edilmektedir.

Özellikle İstanbul şehrinin Darphane bölgesi için oldukça başarılı ve etkin düzey kurye hizmetleri ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye işletmemiz, pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutmaktadır. Söz konusu markamız, oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir hizmet portföyüne de sahiptir. SYS Ekspres Kurye firmamız, pek çok çeşitli iletişim yollarını da işletme bünyesinde ihtiva etmektedir. Şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere birçok farklı hizmetleri ile öne çıkmakta olan markamız;

  • İşletme internet web sitemiz, firma GSM telefon numaramız, kurumsal e-posta adresimiz veya
  • Genel işletme şube merkezimiz aracılığı ile oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlamanız mümkündür.

Darphane Kurye Hizmeti

Günümüzde trafik yoğunluğu büyük bir sorun oluşturmaktadır. Gerekli atılım ve çalışmalar yapılsa dahi yoğunluk artmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde her gün karşılaştığımız bu sorun sebebiyle birçok aktivite ve işlemlerimizden doğru zamanlarda faydalanamıyor sorunlar yaşıyoruz. Yeni sistemlerle gelişmeye devam eden dünyamızda artık hız büyük bir önem kazanmıştır. İnternet tabanlı gelişimler sebebiyle çok kısa sürelerde etkileşimler gerçekleşmektedir. Teknoloji ve hızın bu kadar önem kazandığı bir devirde bizde hız ve kalite sunma yolunda her zaman ilerlemeye devam ediyoruz.

Darphane kurye ekibi hizmeti sizlere sunarken dakikalar ile belirtilen sürelerde önemli işlerinizi tamamlayabiliyor, teslimatlarınızı yapabiliyor. Bu işlemleri gerçekleştirirken de sizlerin istek ve beklentilerini göz ardı etmeden sistematik ve planlı bir iş gücü kullanıyor. Tecrübesiyle ve donanımlı ekip üyeleriyle sizlere günün her saati hizmet vermeye devam ediyoruz. Esas öncelik sizlerin iç rahatlığıyla ürünlerinizi bizlere emanet edebilmeniz, bizlerinde görevlerimizi çok kısa sürelerde yerine getirebilmemizdir.

Darphane kurye kendi bölgesinden başlayarak İstanbul’un bütün ilçelerine kaliteli hizmeti götüren ekibimiz 7/24 hizmet vermektedir. Hem müşteri temsilcilerimiz hem de kuryelerimiz günün her saati çalışmaktadır. Gündüz teslimatlarına artık gece teslimat seçeneklerimiz de eklenmiştir. Nöbetçi kurye hizmetimiz de bulunmakta sizlerin ihtiyacı olan her an hizmete hazır olduğumuzu göstermek istemekteyiz. İstanbul bölgesi içerisinde verdiğimiz hızlı hizmetlerimize şehirler arası gönderim hizmetimizle de katkıda bulunmaktayız.

Evrak, kişisel eşya ve kolilerinizin ölçüleri ve ağırlığı sebebiyle Darphane kurye ekibi tarafından taşınamadığı durumlarda araç ile hizmet sunabilmekteyiz. Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan başlayarak işlemleriniz tamamlanana kadar her süreçte detaylı olarak bilgilendirilmektesiniz. Çok acil işleriniz için vip gönderim seçeneğimizle tanışmanızı isteriz. Kısa sürelerde tamamlanan tüm gönderileriniz sonrası hızlı hizmetlerimizden memnun olacaksınız.

Haftanın her günü verdiğimiz, saat sınırlaması ve hizmette sınır olmadan gerçekleştirdiğimiz tüm iş faaliyet aşamalarımızda sizlerin beklentilerine en doğru yönlendirmelerle hizmet vermek istiyoruz. Oluşacak her türlü sorun için pratik ve çözümleyici seçenekler sunarak sizleri memnun etmek istiyoruz. Darphane kurye yetkililerimiz kurye motor ve araçlarına gerekli bakımları her zaman uygulamaktadır. Çalışma arkadaşlarımız kendisi ve trafikte bulunan herkesin can güvenliğine gerekli özeni göstermektedirler. Bu sebeple tehlike madde taşımalarına izin verilmemektedir. Sigortamız kapsamında güvenle taşınan teslimatlarınız ile iç huzurunuzla işlemlerin tamamlanmasını bekleyebilirsiniz. Sizden teslim alınan ve göndermek istediğiniz konum ve kişilere ulaştırılan eşyalarınız hakkında tüm aşamalarda bilgilendirilmektesiniz. Darphane kurye ekibimiz planlı ve bilgilendirici çalışma sistemiyle sürekli çalışmak isteyeceksiniz.

Şehir içi ve şehir dışı hızlı hizmet

•7/24 destek hattı

•vip hizmet

•Gece gönderi kabulü ve teslimat seçenekleri

•Avantajlı fiyatlar

•Tecrübeli personel

•Güvenli taşımacılık ve teslimat

•Motor kurye veya araç ile teslimat seçenekleri ile Darphane kurye tercihleriniz arasında artık ilk sırada yer alacak.

Her geçen gün iş faaliyetlerimiz kapsamında gerçekleşen güncel çalışmaları takip ediyoruz. Nasıl daha hızlı ve daha kaliteli hizmet sunabiliriz sorusu ışığında firma olarak gelişmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve hizmetlerimizden en doğru şekilde faydalanmaları bizler için büyük önem arz etmektedir. Sizlerde güler yüzlü ekibimiz ile tanışmak, hızlı hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Avantajlı ve bütçe dostu fiyat tarifelerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Tekil ve çoklu gönderimleriniz için kendinize en uygun tarifleri seçebilirsiniz. Tüm karar verme aşamalarında personellerimiz size detaylı bilgi vererek yardımcı olacaktır. Darphane kurye ailesi her zaman sizinle…

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp