Anasayfa » Yenibosna Kurye

Yenibosna Kurye

Günümüzde kalabalık ve büyük şehirlerin başta gelen sorunların olan trafik, sizi işinizden alıkoyabilir. Ancak firmamız kargonuz için bu soruna çözüm buldu. Kargoculuk sektöründe bir devrim niteliği taşıyan Yenibosna kurye hizmeti metropollerin trafik sorununa takılmaz. Taşıması zor, acil yetiştirilmesi gereken kargolarınız için bize ulaşabilirsiniz. Artık karmaşık adresler için endişelenmenize gerek yok. Çalışma arkadaşlarımızın deneyimi ve alanında uzman bilgisine sahip olmaları nedeniyle güvenli taşımacılığı garanti ediyoruz.

İş sektörlerinin çoğalması ve birbirine bağlanması ile şirketler arası gönderiler artmıştır. Buna bağlı olarak fazlasıyla yoğun ve stres yükü olan insanların düşünmesi gereken bir başka konu kargolarını en güvenli hangi yol ile ulaştırabilecekleri olmaktadır. Taşımacılık alanında güvenilir hizmet veren bir firma bulmak gittikçe zorlaşmaktadır.

Birçok insan taşımacılık sektöründeki gecikmelerden ve hasarlı gönderimlerden şikayetçi. Toplumun bu yeni sorununa çözüm olarak kargo taşımacılığında kullanılan eski araçları terk ettik. Müşterilerimize verdiğimiz değer nedeniyle onların kaygılarını tanıyoruz. Güven, hız ve hasarsız ulaşım konularındaki şikayetlerinizi ve kaygılarınızı unutturan bir yöntem benimsedik. Kargo taşıma hizmetini motorlarımız aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.

Eski, hantal ve trafik aşmak yerine trafiğin nedeni olan kamyonetler ile sağlanan taşımacılık anlayışını terk ettik. Şirketimizin Bahçelievler kurye alanında vermiş olduğu hizmet sayesinde artık kargonuzun güvenliği ve ulaşım süresi konusunda endişelenmeyeceksiniz. Gönderinin paketlenmesine hava koşullarının kötü olması dikkate alınarak gereken özen gösterilir. Karda, yağmurda, fırtınada ve her türlü kötü hava koşullarına takılmadan kargonuzun güvenle adrese ulaşmasını sağlıyoruz. İşinde uzman kuryelerimiz ve düzenli olarak bakımı yapılan, gelişmiş motorlarımızın aracılığıyla işlerinizin aksamasını önlüyoruz.

Gönderinin güvenliği yanında kargonuzun hızlı ve ekonomik ulaşımını da sağlıyoruz. Peki, ücretlendirme nasıl yapılıyor? Gönderinizin hangi saatlerde yapıldığı ve gönderici-alıcı arasındaki mesafe ücretlendirme konusunda belirleyicidir. Verdiğimiz İstanbul Kurye hizmeti sayesinde evraklarınız, kargonuz ve taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın ekonomik bir ücret karşılığı adrese teslimini sağlıyoruz.

Gelişen teknolojiyle birlikte zaman kavramı önem kazandı. Akıllı telefonlar, bilgisayarlar, yazılımlar sayesinde artık her sektörde her şey anında yapılıyor. Ancak her şey sanal ortamda yapılamaz örneğin resmi bir evrakın mutlaka aslının döküman olarak hazırlanması ve imzalanması gerekiyor. Peki, bu evrak gün içinde yerine nasıl ulaştırılır? Teknolojinin gelişme hızıyla doğru orantılı ilerleyen Avrupa Yakası Kurye hizmeti ile gönderinizi istediğiniz zaman yerine ulaştırmak mümkün.

Kuryecilik hizmeti uzun yıllardır her sektörden firmanın ya da bireylerin vazgeçilmezidir. Diğer kargo hizmetlerine kıyasla daha özel bir sistemle çalışmaktadır. Ayrıca fazla prosedüre gerek yoktur. Örneğin bir kargo şubesine gitmeniz gerekmez ya da barkod doğru basıldı mı gibi endişelere gerek kalmaz.

Kargo sistemlerinde önce şubelerden gönderiler toplanır, sonra merkeze gider daha sonra dağıtıma çıkar ama kurye hizmetinde böyle durumlar söz konusu değildir. Kargolar gün içinde belli saatlerde dağıtıma çıkar. Kurye sadece size özeldir. Zamanı siz belirlersiniz.

Gönderiniz ne olursa olsun her yeniliğe uyum sağlayan uygulamalarımız ile mesafeyi dert etmeyin! Standart kargo hizmetinin ötesinde bir altyapıyla akıllı telefonlarınıza uygulamamızı yüklemeniz yeterli. Gerisini Yenibosna kurye yapar. Son model motorlarımız ve tecrübeli kurye ekibimiz ile gönderiniz İstanbul’un neresine isterseniz güven içinde teslim edilir.

Bahçelievler Belediyesigibi ilçelerde büyük kargo araçları trafikte sıkışırken Yenibosna kurye zamanla yarışır. Bu yarış halinde dahi firmamız sektörün gerektirdiği her türlü önlemi almıştır. İş sağlığı güvenliği önlemleri, gönderi gizliliğinin sağlanması, gönderinin zarar görmesi halinde tazmin etme, kurumsal firmalar ile sözleşmeli çalışma sistemi, gönderiyi kayıt altına alma, sms ve mail ile anında bilgilendirme hizmetleriyle yanınızdayız.

Firmamızın İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde merkezleri bulunmaktadır. Her şehirde sistem aynı şekilde çalışmaktadır. Hizmetlerimiz arasından sizin için en uygununu seçerek işlemlerinizi daha seri hale getirmeniz mümkün. Sadece evrak değil aynı zamanda ilaç, dondurulmuş ürün, elektronik cihaz, mekanik parça ve benzeri farklı gönderi çeşitleriyle çözüm ortağınız olmaya adayız. SYS Kurye 7/24 hizmet anlayışıyla zaman ya da mekân kısıtlaması olmaksızın gönderinizi istediğiniz yere teslim ediyoruz.