İçeriğe geç

Batı Kurye

Batı Kurye
Batı Kurye

SYS Kurye olarak uzun zamandır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Hem İstanbul’un tüm ilçelerine hem de diğer il ve ilçelerimize kurye hizmetimizle ulaşmaya devam ediyoruz. Kaliteli hizmetimizin ulaşmadığı yerleri de hizmet bünyemize ekleyerek sizleri sürekli kurye firması arama derdinden kurtarıyoruz. Hizmetinden memnun kalmadığınız için sürekli yeni bir firma arayışına girersiniz. Bizlerde sektöre öncülük eden firma olarak sizlerin gönderilerine çare olarak geliyoruz. Yenilikçi hizmetlerimizle kurye sorununuza çözümler getiriyoruz. Batı Kurye olarak her zaman tüm gönderileriniz için hazır bekliyoruz.

Kurye sektörü en çok gelişen ve büyüyen sektörlerin başında gelmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle kişiler alışverişleri bile internet ortamında yapmaktadır. Bu alışverişler sonucunda alınan ürünlerinde alıcı kişilere ulaştırılma görevini de kurye sektörü üstlenmektedir. Günlük oluşan siparişlerin karşı tarafa ulaştırılması bu işi profesyonel bir şekilde yapan kuryelere düşmektedir. Evde unutulan bir kimliğin, ofise getirilmesi gereken bir belgenin, havaalanına yetiştirilmesi gereken bir pasaportun, bir sanayi dükkanına acil bir şekilde ulaştırılması gereken bir parçanın yolu mutlaka kurye sektöründen geçmektedir. Bu ürünlerin sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşınması için Batı kurye devreye girmektedir. Kişiler kendileri taşıma görevini üstlense de tecrübe olmadan yapılan işin sonucu maddi ve manevi zarara uğratabiliyor. Alanında uzmanlaşmış ve her bir detayı profesyonel bir şekilde düşünerek yapan kurye firmalarından mutlaka hizmet almalısınız.

Batı kurye hizmetimizle herkese ulaşmak istiyoruz. Kişi ve kurum ayırt etmeksizin bizleri arayarak hizmet talep eden herkese sevgiyle yaklaşıyoruz. Kaliteli hizmetimizi herkesle buluşturarak gönderilerinizi alıcı kişilere teslim edeceğiz. Fiyatlarımızı uygun seviyelerde belirlemeye çalışıyoruz. Bütçe dostu ve her bir durumda bile siz değerli müşterilerimizi düşünen firmamızla sizleri güvenilir hizmetlerimizle buluşturuyoruz. Fiyatlarımızı olabilecek en uygun seviyelerde belirlemeye çalışıyoruz. Gönderilerinizin:

  • Hız,
  • Mesafe,
  • Boyut,
  • Ağırlık gibi özelliklerini ele alarak en uygun seviyelerde fiyatlarımızı sizlere sunuyoruz. Gönderinizin içerisi ne olursa olsun fiyatlarımız hep uygun seviyelerde olacaktır.

Batı kurye olarak uygun fiyatlara kaliteli hizmet veriyoruz. Kullandığımız araçlar son yeniliklerden oluşmaktadır. Çalışma arkadaşlarımız tecrübeli ve donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Düzenli olarak eğitimlerimizi gerçekleştirerek kendimizi sürekli yenileme ve büyütme fırsatı yakalıyoruz.

Batı Kurye Hizmeti

Batı kurye olarak sizlere yenilikçi hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Hızlı ve pratik yapılarından dolayı en çok tercih edilen araçların başında motorlar gelmektedir. Sürmesi ayrı keyif veren motorların kullanımı da sürekli artmaktadır. İstanbul gibi şehirlerde en büyük kurtarıcı araçlardan bir tanesidir. Hızlı ulaşım sağlamaları, en dar sokaklara bile sorunsuzca girmesi motorları kurye sektöründe daha cazip hale getirmektedir. Tecrübeli ve ehliyetli kurye arkadaşlarımız motorları dikkatli bir şekilde kullanacaklardır. Gönderileriniz için kusursuz bir motor ve donanımlı bir sürücü ile sizlere ulaşıyoruz. Gönderileriniz gerekli benimseyici tavır eşliğinde sorunsuz bir şekilde taşınacaktır. Tam saatinde alıcı adrese ulaştırılacaktır. Gönderileriniz sizlerden alınırken hassasiyet veya kırılma gibi durumları ele alınarak daha dikkatli bir şekilde taşınacaktır.

Bizleri gönderileriniz için gece veya gündüz fark etmeksizin içiniz rahat bir şekilde arayabilirsiniz. Beklemeden direkt çağrı merkezlerine bağlanacaksınız. Sizlerden gerekli bilgiler alındıktan sonra en yakın Batı kurye arkadaşımız adresinize yönlendirilecektir. Şehrin ihtiyaç grafiğine göre yeterli sayıda kurye arkadaşlarımız hazır beklemektedir. Hizmet almak için bekleme gibi olumsuz bir durum yaşanmayacaktır. Gönderileriniz sorunsuz bir şekilde sizlere ulaştırılacaktır. Firma olarak bizler hızlı ve kaliteli teslimat hizmetlerimizle büyümeye devam edeceğiz. Sizlerin tercihi ve desteğiyle de bu sektörde bulunarak sizlerle yenilikçi hizmetlerimizi buluşturacağız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp