İçeriğe geç

Kınalıada Kurye

Kınalıada Kurye
Kınalıada Kurye

Kınalıada kurye hizmeti pek çok kullanıcının hayatını kolaylaştırmaktadır. Çoğu zaman ilerlemenin mümkün olmadığı ve saatler sürüdüğü İstanbul trafiğinde araçlarla bir yerden bir yere ulaşmak oldukça zorlaşmıştır. Yakın mesafelerde bile, kilitlenmiş araç trafiği sebebiyle ulaşım süreleri uzamaktadır. Bu sebeple gönderilen kargolar, iletilmek istenen evraklar ve hatta acil iletim ürünleri bile beklenilen saatin çok sonrasında teslim edilmektedir. Tüm bu sorunlarla uğraşmanıza artık gerek kalmadı. Çünkü Kınalıada kurye hizmetimiz sayesinde iletim sürelerini en aza indirme garantisi veriyoruz. Güvenin ve kalitenin tek adresi olan firmamız çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Öncelikle elindeki ürünü başka bir adrese göndermek isteyen müşterimiz iletişim adreslerimiz üzerinden gece gündüz fark etmeksizin bizlere ulaşmaktadır. Bulunduğu adresi bizlere belirtmesinin ardından personelimiz en kısa sürede yola çıkıyor. Teslim edilecek ürün Kınalıada kurye tarafından, kayıt altına alınmasının ardından hasar görmeyecek şekilde yola çıkmaya hazır hale getiriliyor. Alıcı adresi, gelişmiş teknolojik ekipmanlarımız sayesinde kolaylıkla tespit edilmektedir. Tıkanmış ve yoğun bir trafik olsa bile Kınalıada kurye ekibimiz kolaylıkla yol almaktadır. Belirtilen süreler içerisinde gönderilen ürünü alıcı tarafa ulaştırıyoruz. Hem alıcıyı hem de göndereni memnun eden teslimat sürecimiz tamamlanmaktadır.

Devamlı faaliyet gösteren firmalar, toplantı sonrası imzalanması gereken dosyalar, iki firma arasında internet aracılığı ile gönderimi yapılamayan evrakların iletimi sebebiyle oldukça uğraşmaktadır. Yoğun trafik içerisinde, özellikle mesai saatleri sırasında bir yerden başka bir yere geçmek çalışanların uzun saatlerine mâl olmaktadır. Bu süreleri Kınalıada kurye hizmetimiz sayesinde oldukça kısaltmaktayız. Yalnızca dosya ve evrakların taşınması değil aynı zamanda önemli bir ilacın acil teslimatı ya da arkadaşınıza yapacağınız sürpriz için aldığınız hediyenin teslimatı gibi çok çeşitli talepler doğrultusunda hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz aldıkları kaliteli hizmet ve güvenli teslimat sonucunda firmamızdan oldukça memnun kalmaktadır. İstanbul kurye firmaları içerisinde en çok tercih edilenlerden biri olan şirketimiz yoğun talep görmektedir.

  • Güvenli teslimat
  • Uzman personel
  • Profesyonel sürücüler
  • Son model motosikletler
  • Acil iletim
  • Uygun fiyat seçenekleri, firmamızın sizlere sağladığı imkânlardan yalnızca birkaçıdır.

Kınalıada Kurye Hizmeti

Çağrı merkezlerimiz aracılığı ile bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Tüm bütçelere uygun seçeneklerimiz ile kolay teslimat imkânı sunmaktayız.

Firmamızı tercih eden binlerce kullanıcıdan biri olmak istiyorsanız bizlere ulaşmanız oldukça kolay. Kınalıada kurye zamanında teslimat ile mühim anların kurtarıcısı olmaktadır. Telaş anında önemli olan pek çok şey unutulmaktadır. Acil iletim gerektiren durumlarda bizleri tercih ederek en kısa sürede paketinizi iletebilirsiniz. Göndermek istediğiniz ürünün detayları, ücretin belirlenmesi esnasında sizlere sorulmaktadır.

  • İletmek istediğiniz paketin boyutu
  • Göndereceğiniz adresin uzaklığı
  • Seçilen motor türü gibi faktörler fiyatlandırma aşamasında müşteri temsilcimiz tarafından detaylı bilgilendirme ile kullanıcılara anlatılmaktadır.

Kınalıada kurye yaz ve kış ayları fark etmeksizin hizmet vermeye devam etmektedir. Yoğun kar yağışı, yağmur gibi olumsuz hava koşullarında ya da Afrika sıcaklarının arttığı, dışarı çıkmanın tehlikeli olduğu durumlarda bile çalışanlarımız sizler için gönderilerinizi iletmeye devam etmektedir. Ürünlerin taşınması için herhangi bir kısıtlama yoktur. Gıda paketlerinden ilaçlara, dosyalara, ödev projelerine, giyim ürünlerine kadar pek çok paket iletilmektedir. Geniş bir yelpazede sunulan hizmetlerimiz müşteri memnuniyetini hedefleyerek gerçekleştirilmektedir. Planlanmadık şekilde gelişen durumlar için de bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizler için en kısa sürede randevu oluşturacaktır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp