İçeriğe geç

Şirintepe Kurye

Şirintepe Kurye
Şirintepe Kurye

Şirintepe kurye hizmetlerimizle Kağıthane ilçesinin Şirintepe mahallesinde profesyonel çözümler geliştiriyoruz. Şirintepe ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında taşımacılık yapıyor, müşterilerimizin en acil ihtiyaçlarında yardımcı oluyoruz.

Kurye hizmetlerimiz ile yoğun İstanbul trafiğine takılmadan, en uzak noktalar arasında dahi hızla hareket ediyoruz. En uçtan diğer uca dakikalar içinde ulaşabiliyor, geleneksel kargolarla günler alabilecek teslimat sürelerini dakikalara indiriyoruz.

Bulundurulması ve taşınması yasal olarak yasak olmayan her türlü paketiniz için kurye desteği sağlayabiliyoruz. Her türlü evrak, dosya, belge, kimlik, ehliyet, ruhsat, yedek parça, numune, laboratuvar ürünü, hediye, çiçek, pasta gibi ürünlerin taşımacılığını yapabiliyoruz. Tamamen özel araçlarımızla en güvenli ve en hızlı taşımacılığın adresi olmayı başarıyoruz.

Şirintepe kurye alanında daima hedefimiz bütün ihtiyaçlara cevap vermektir. Bunun için farklı kurye modelleri geliştirmiş bulunuyoruz. Şirintepe modellerimizin başında normal kurye gelmektedir. Normal Şirintepe kurye ile aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketlerinizi taşıyabiliriz. En uzak noktalar arasında dahi normal kuryemizle 120 ile 180 dakika arasında paket teslimi yapabiliyor, güvenle alıcı adresine ulaştırıyoruz.

Daha acil ihtiyaçlarınız için Şirintepe hızlı kurye ile öne çıkıyoruz. İletişime geçtiğiniz anda adresinize en yakın kuryemizi yönlendiriyor, dakikalar içinde paketi alıp teslimat için harekete geçmesini sağlıyoruz. Bölgelere göre farklılık gösterebilse de 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapıyoruz.

Çok daha acil ihtiyaçlarınız için Şirintepe acil kurye modelimizi tercihe sunuyoruz. En hızlı, en güvenli ve en seri modelimizle paketlerinizi 45 ila 60 dakika arasında İstanbul’un her noktasına ulaştırmayı vaat ediyoruz. Çoğu kez daha kısa sürede teslimat yapmayı başarıyoruz.

Şirintepe gece kurye modelimizle Şirintepe ile İstanbul’un diğer noktaları arasında mesai saatleri dışında da taşımacılık yapıyoruz. Saat 18’den sonra teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizi gece kuryemizle taşıyarak uygulamalarımızı 7/24 kesintisiz hale getiriyoruz. Şirintepe arabalı kurye modelimizle motosikletlerle taşınması mümkün olmayan paketlerinizi aynı kalite ve güvenilirlikle taşıyoruz.

Kurye hizmeti birçok avantajı bir arada sunmaktadır. Bunların başında zamanda tasarruf ete imkanı gelir. Bizler sizin adınıza taşımacılık yaparken sizler de asıl işlerinizi yapabilir, daha fazla üretebilir, işlerinizi daha kısa sürede halledebilirsiniz. Böylece artan zamanınızı hobilerinize, sevdiklerinize ya da istirahatinize ayırabilirsiniz.

Kurye güvenlidir. Paketlerinizi iyi ambalajladığınız taktirde teslim ettiğiniz gibi alıcısına ulaştırılır. En değerli paketleriniz dahi hiçbir zarar görmeden hedefe ulaştırılır.

Motor kurye uygulamalarımızda her zaman kaliteli, güvenilir ve hızlı taşımacılığın adresi oluyoruz. Tarafımıza ulaştığınız anda taşımacılık sürecini kolaylaştırmak adına bütün imkanlarımızı seferber ediyor, özveriyle çalışıyoruz. Aynı zamanda müşterilerimizin taşımacılık maliyetlerini en aza indirmek adına çabalıyoruz.

Şirintepe kurye fiyatlarımızı her hizmetimizde ayrı detaylandırıyoruz. Birtakım detaylara göre fiyatlarımızı hazırlıyoruz. Kurye fiyatlarımızda en temel belirleyici mesafedir. Paketinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafeyi günümüz teknolojisiyle net olarak hesaplıyor, bunu fiyatlandırmamızda kullanıyoruz.

Mesafe yanında Şirintepe kurye fiyatlarımızda en temel belirleyicilerden birisi kurye türüdür. Her ihtiyaca ve tercihe göre çeşitli kurye modelleri geliştirdiğimiz için aynı zamanda her bütçeye de hitap etmeyi başarıyoruz. Çağrı merkezimiz günün her saati ulaşıma açıktır ve ekiplerimiz sizden gerekli bilgileri talep edecekler, ardından da fiyat teklifimizi sunacaklardır. Alacağınız teklif kurye fiyatları arasında en uygunu olacak, sürekli hizmet alan, üyelik oluşturan müşterilerimiz daha uygun fiyatlı fiyatlarımızı göreceklerdir.

Şirintepe Kurye Hizmeti

Taşımacılık sektörü son yıllarda önemi giderek artan bir iş kolu haline gelmiştir. Özellikle ulaşım araçlarının gelişmesi taşımacılık sektöründe adeta bir çağ atlatmış artık hemen her şey bu yolla bireylere ulaşmaya başlamıştır.

Özellikle 2020 yılında patlak veren Covid-19 salgınıyla beraber Şirintepe kurye hizmeti almak isteyen kişilerin sayısı birkaç kat artmıştır.

Firmamız İstanbul ili sınırları içerisinde hizmet vermekte olup günlük yaşamda taşımacılık konusunda duyduğunuz her türlü ihtiyaç karşısında yanınızda olmayı bir yükümlülük olarak seçmiştir.

İstanbul gibi büyük metropol şehirlerde ulaşım son derece güç bir şekilde yapılmaktadır. Kişiler trafikte kimi zaman saatler harcayabilmektedir. Motor kuryelere bu hususta çok önemli bir iş düşmektedir. Firmamız hemen her türlü ihtiyacınızı yoğun İstanbul trafiğine takılmadan en hızlı şekilde sizlere teslim etmeyi bir görev olarak addetmiştir.

Halk arasında Şirintepe kurye denilince çoğu zaman insanların aklına sadece yiyecek içecek taşımacılığı gelebilmektedir. Biz sadece yiyecek içecek taşımacılığıyla yetinmeyip siz müşterilerimize daha farklı konularda da taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Firma olarak sizlere her türlü evrak, belge, dosya ve aklınıza gelebilecek daha pek çok şeyin taşınmasında aracı olarak rol alıyor, taşınmasını istediğiniz her ne varsa en hızlı şekilde güvenlik ilkesinden ödün vermeden yerine getiriyoruz.

Sizlere Şirintepe kurye hizmeti verirken kesinlikle ödün vermediğimiz bazı ilkeler mevcuttur. Bu ilkelerin en başında müşteri memnuniyeti ilkesi gelir. Firma olarak sizlerin hizmetlerimizden memnun olmanızı sağlamak en temel amacımızı oluşturur. Sizlerin her türlü şikayetlerini dinler ve sorunlarınızı en kısa yoldan çözmeye gayret gösteririz. Firmamızın sahip olduğu misyonun en önemli ögesini sizlerin bize sağlamış olduğunu geri dönütler ve hizmetlerimizden memnun kalmanız oluşturur.

Bunun dışında firmamızın personeli sizlerin her türlü ihtiyacını giderebilecek yetkinliğe ve donanıma sahip kişilerden meydana gelir. Alanında her türlü tecrübeye sahip uzman kişilerle sunmuş olduğumuz hizmet misyonumuzun önemli öğelerinden birini oluşturur.

Biz ayrıca kurye hizmeti verirken sizlerin güvenliğini de göz önünde bulunduruyoruz. Kişisel bilgilerinizi muhafaza altında tutuyor, mahremiyetinizi göz önünde bulundurarak her türlü taşımacılık hizmetinizi yerine getiriyoruz. Güvenlik bizim için son derece önemli olup misyonumuzun bir diğer parçasını oluşturur.

Bizlere ulaşım sağladığınız takdirde gönderdiğiniz ürünün ulaştırılması gereken özel bir gün ya da acilliğine göre size bir motorlu kurye tahsis edilir. Dilerseniz evinizden, dilerseniz istediğiniz adresten gönderiniz teslim alınır. Şirintepe kurye, İstanbul içi,  şehirlerarası ve ülkeler arası olmak üzere üç bölüm olarak çalışmaktadır. İstanbul içi çalışma prensibimiz normal teslimat (120-180 dakika), hızlı teslimat (60-90 dakika) ve acil teslimat (45-60 dakika) olmak üzere üç seçenek halindedir. Şehirlerarası gönderimleriniz için de yine aynı gün içerisinde teslim garantisi sağlanmaktadır.  Ülkeler arası gönderileriniz 2-3 iş günü içinde teslim edilir.

Şirintepe kurye sayesinde evinizden çıkmadan tüm şehirlere uzanabilir, bu sayede günlerce beklemenize gerek kalmadan gönül rahatlığıyla gönderim sağlayabilirsiniz.  Ayrıca müşteri temsilcimizin size vereceği kodu telefonunuzda okutarak gönderinizin nerede olduğunu kontrol edebilir, dilerseniz alıcının müsaitlik durumuna göre gönderinizin birkaç saat ya da birkaç gün sonra teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Gönderinizin teslim edilmesi halinde size bilgilendirme mesajı gönderilir.

Şirintepe Kurye olarak uzman çağrı merkezi kadromuz, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız, 7/24 ulaşabileceğiniz web sitemiz ve telefon numaramız aracılığıyla istediğiniz her şeyi (mesaj, hediye, evrak) tüm şehir içi, şehirlerarası ve ülkeler arasında;  istediğiniz gün ve saat aralığında istediğiniz adrese teslim etme garantisi veriyoruz. Böylece siz değerli müşterilerimizin istediğiniz her an ve istediğiniz her yere dokunabilmeniz; mesafelerinizi yakınlaştırıp kalplerinizi ısıtmanız, varlığınızla olmasa bile hislerinizle orada olmanız için elimizden geleni yapmaya hazırız. Mesafelerimizin değil kalplerimizin bir olması dileği ile.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp