İçeriğe geç

Acıbadem Kurye

Acıbadem Kurye
Acıbadem Kurye

Büyükşehirlerde nüfus yoğunluğunun sebep olduğu engellerden dolayı gönderilerin zamanında iletilmesi için hızlı teslimata ihtiyaç gün geçtikçe artmıştır. Bundan dolayı İstanbul gibi büyükşehirlerde trafik unsurundan etkilenmeksizin motorlu kurye en doğru tercihtir. Acıbadem kurye hizmeti trafik sebebiyle yaşanan gecikme gibi engellere takılmadan gerekli kargonun taşınması için en hızlı ve en pratik yoldur. Kargoların istenilen süre zarfında iletilmesi açısından çok büyük önem taşımaktadır.

Kalabalık nüfusu sebebiyle İstanbul’un trafiği halkın başlıca problemlerinden biridir. Günün ilk ışıklarından itibaren trafik büyük bir sorun olmaya başlar, özellikle de iş çıkışı saatlerinde zamanında bir yere ulaşmak neredeyse imkansız bir hale gelir.

Bu yoğun trafiğin içinde kamyonet tarzı büyük kargo araçları ulaşımda büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Trafiğe takılan kargo araçları belirlenen süre zarfında yetiştirilmesi gereken önemli paket veya evrakların teslimatını geciktirmekte ve mağduriyete sebep olmaktadır.

Kaliteli hizmetimiz ile zamanında yetişmesi gereken her türlü evrak, belge, hediye, dosya gibi önemli paketleriniz kurye taşımacılığı ile güvenle alıcısına teslim edilir. Özel günlerinizde iletmeniz gereken hediye paketi, çiçek, değerli eşya gibi paketlerinizin en çabuk ve en güvenli şekilde taşınması için hizmetinizdeyiz.

Acil gönderilmesi gereken paketleriniz için bizi arayabilir, belirlenen süre zarfında yetişmesi gereken kargolarınız için hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İş hayatında yetişmesi gereken belgeleriniz olduğunda aksaklıklar yaşamamak adına firmamızdan teslimat talep edebilir, mail veya faks ile iletilmesi mümkün olmayan ıslak imzalı belgelerinizi gereken adrese doğrudan ve hızlı bir şekilde ulaştırmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firmamız için güvenlik ve çabukluk daima ön plandadır. Deneyimli kurye kadromuzla trafiğe takılmadan en hızlı ve güvenli şekilde teslimatınız gerçekleşir. Yüksek hassasiyet gerektiren paketleriniz, kaliteli hizmetimiz ile hiçbir zarar görmeden tam zamanında alıcısına ulaştırılır.

Kurye hizmetimize talep eden müşterilerimizin gönderileri gizliliğe önem verilerek ve büyük bir hassasiyet ile taşınır. Kadıköy Belediyesi gibi büyük bir ilçede nasıl yetişecek telaşına kapılmadan firmamızı tercih ederek paketlerinizin gözünüz arkada kalmadan güvenle teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Motor kullanımı birçok açıdan avantaj sağlar. Trafikte, araçlar arasında bekleme derdi olmadan kolaylıkla yol alabilirsiniz. Pek çok insan iş çıkışı trafiğe takılmadan ulaşmak istediği yere varmak ister. Zaten bütün günün stresi ve sıkıntısı yetmezmiş gibi bir de trafik çilesi çekmek istemez.

İstanbul’da yaşıyorsanız bu stres biraz daha fazladır. Günün, kendisine kalan serbest zamanını yolda geçirmemeye çalışır. Bu yüzden ulaşımını en hızlı şekilde gerçekleştirme yolunu arar. Motor kullanımı, zaman tasarrufuyla büyük yarar sağlar.

Park yeri sorununun olmaması ise, bir diğer avantajı… Gitmek istediğimiz çoğu yere, park yeri bulma kaygısı nedeniyle şahsi araçlarımız yerine otobüsle gitmek zorunda kalırız. Şahsi araçlarımızla gittiğimiz zaman, park yeri bulamayınca ücretli otoparkları kullanmak zorunda kalırız. Yani hem yakıt parası hem de park parası veririz ve maliyetimiz daha da artar. Motor kullanımı sayesinde, park sorunu yaşamazsınız. Yani hem yerden hem de cebinizden tasarruf sağlarsınız.

Yakıt tasarrufu sağlamada da, motor kullanımı büyük avantajlar sağlar. Her yıl yenilenen yakıt fiyatları pek çok insanın cebini yakar nitelikte. Bu durum, insanların toplu taşıma araçlarına yönelmesini sağlıyor. Ama trafikten kurtuluş olmuyor yine de. Motor kullanımı bu açıdan da büyük tasarruf sağlıyor. Yani ekonomik olarak da büyük faydası vardır.

Motor kullanımının bu derece kolaylık sağladığı bir durumda; kuryelikte kullanılmasının ne kadar büyük bir avantaj yaratacağı aşikar. Anadolu Yakası Kurye kullanımı; hem müşteriler hem de firma sahipleri için bulunmaz bir nimet.

SYS Kurye olarak müşterilerimize kısa zamanda ihtiyaç duydukları hizmeti ulaştırıyoruz. Bu sayede hem müşteri memnuniyetini sağlıyoruz, hem de şirketimizin hizmetlerinin güvenilirliğini ispatlamış oluyoruz.

Zamanın ne kadar değerli ve geri alınamayacak bir şey olduğunun farkındayız. Acıbadem kurye sayesinde, zamanın her saniyesini değerlendiriyor ve müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermek için çalışıyoruz. Beklemek, yaşamı duraksatır; yaşamın devamını sağlamak için buradayız.

Acıbadem Kurye Hizmeti

Müşterilerin en önemli arzusu mesafe ne olursa olsun kuryelerinin en kısa süre içerisinde teslim edilmesidir. Mesafeleri kısa kılan en önemli ulaştırma araçları kuryelerdir. Kuryelerİmiz sayesinde ulaştırmak istediğiniz herhangi bir kuryeyi en kısa süre içerisinde ulaştırmaktayız. Bu kurye türü motorlu taşıtların taşıyabileceği ebat ve ağırlıktaysa kuryelerinizi tahmin edeceğinizden daha kısa sürede ulaştırmaktayız.

Müşteriler için kısa sürede kurye teslimi son derece önemlidir. Özellikle İstanbul gibi metropol, çarpık kentleşmenin olduğu, dar ve kalabalık sokakları kısa sürede aşıp bir kuryeyi teslim etmek daha da önemlidir. Bu önemin farkına olup, Acıbadem kurye olarak özellikle Anadolu yakasında saatleri dahi aşmayacak hızda kuryelerinizi teslim etmekteyiz. Kurye teslimatında Anadolu yakasının yanı sıra Avrupa yakasına ve şehirlerarası kurye hizmeti de vermekteyiz. Firma olarak bizler, müşteri memnuniyeti önceliğimiz ile kuryenizi güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz.

Acil teslimatların kurtarıcısı motor kuryelerdir. İstanbul gibi kalabalık bir şehirde bu ihtiyacın farkında olup, Acıbadem kurye ile acil kuryelerinizi güvenle taşıyan en doğru adresi bizler temsil etmekteyiz.

Müşterilerimizin kuryeleri hakkında genel korkusu taşınan kuryenin vaktinde ulaşıp ulaşmadığı kadar güvenle ulaşmasıdır. Ancak Acıbadem kurye olarak tecrübeli ve bilgili kuryelerimiz, güvenli ve hızlı motorlarımızla kuryelerinizi sağ salim teslim etmektedir. Kuryelerimiz, taşınan ürünün cinsine göre tedbir alır ve hassasiyet göstererek verilen kuryeyi taşır. Kuryelerimiz, kullandığı hız ile taşınan kuryeye zarar vermez, aksine sahip olduğu tecrübe ile hem hızlı hem de güvenli teslimat yapmaktadır.

Müşterilerimize hızlı ve güvenli kurye hizmeti vermenin yanı sıra 7/24 istedikleri zaman kurye teslim etme hizmeti de vermekteyiz. Acil teslimatlarınız için SYS Kurye müşteri hizmetlerimizi arayarak bulunduğunuz adrese bizler gelmekteyiz.

Acıbadem kurye ile pek çok cinsten kuryenizi dilediğiniz adrese teslim etmekteyiz. Kuryelerinizin motorla taşınabilecek ebatta ve ağırlıkta olması gerekmektedir. Şirketler arası yaptığımız anlaşmalar ile şirketler arası kurye hizmetini de profesyonel bir şekilde vermekteyiz. Bunun yanında özel ve günlük kurye ihtiyacınıza da yanıt vermekteyiz. Örneğin;

  • Şirketler arası dosya teslimatı yapma,
  • Çiçek veya pasta türünde hediyelik eşyaları ulaştırma,
  • Fatura, önemli belgeler gibi birçok ürün taşımasını güven içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Araç kurye ile kuryelerinizin ulaşımı günlerinizi alırken Acıbadem kurye ile saatler içerisinde teslimatınız gerçekleştirmekteyiz. Minimum ücret ile hem hızlı teslimat hem de uygun fiyattan yararlanmış olmaktasınız. Talebiniz üzere adresinize yönlendirilen kurye ile şubeye gitme gibi durumlarla uğraşmadan kısa sürede işleminiz gerçekleşmektedir. Müşterilerimizin zamanının ne kadar kıymetli olduğunun farkında olarak hem işlemlerinizde hem de kuryenizin ulaşımında sizlere zaman kazandırmaktayız.

Kuryelerin taşınma işlemlerinde zaman, güvenli taşıma, müşteri memnuniyeti gibi unsurlar son derece önemlidir. Müşteriler kuryeleri için endişe duymayacakları güvenli bir firma seçmek ister. İşte tam bu noktada akla gelen en güvenilir kurye firmalarından biri Acıbadem kurye firmamızdır. Firma olarak müşteri memnuniyeti önceliğimiz ile kuryelerinizi ürün hassasiyetine uygun taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Acıbadem kurye olarak taşınma işlemini gerçekleştirirken ürünü yağmur, rüzgâr, kar, sıcaklık gibi her türlü dış etkenlerden korur, motor üzerinde bulunan özel taşıma haznesinde taşırız. Donanımlı ve güvenli motorlarımız ile ürün güvence altına alınmaktadır. Kuryelerimiz kırılabilir veya dökülebilir ürünlerde son derecede dikkatli sürüş gerçekleştirmektedir. Ürünün herhangi bir deformasyona uğramadan belirtilen adrese teslim ederler. Bu alanda önemli evrak ve dosyalarınız da aynı titizlik ve önemle adresine teslim edilmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp