İçeriğe geç

Şeyhli Kurye

Şeyhli Kurye
Şeyhli Kurye

Alanında uzman kadrosu ve donanımlı motorları ile her daim yanınızda olan firmamız Sys Kurye, Şeyhli kurye hizmetleri ile de ön plana çıkıyor. Son teknoloji motorlarımız ile 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyoruz. Motorlarımız sayesinde ulaşımın zor olduğu yollardan bile kolay bir şekilde geçerek kaliteli hizmet veriyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun şekilde ayrılmanız için her zaman çok çalışıyoruz. Yaşanan gelişmeleri daima yakından takip ederek ihtiyacınıza yönelik olan çözümleri en iyi şekilde sunuyoruz. Şeyhli kurye hizmetlerimiz ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak sorunu kısa sürede ortadan kaldırıyoruz.

Şeyhli kurye hizmetlerimiz ile pek çok çeşitteki gönderinin güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Taşıdığımız gönderilerden bazıları şu şekildedir:

 • Para, cüzdan vb.
 • Fatura, evrak, belge vb.
 • Çiçek
 • Hediyelik eşya çeşitleri
 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Temizlik ürünleri
 • Sağlık ürünleri
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Giyim ve ayakkabı ürünleri
 • Teknolojik ürünler
 • Pasaport, ehliyet, ruhsat vb.
 • Kişisel bakım ürünleri
 • Oto ve yapı market ürünleri
 • Saat ve aksesuar çeşitleri

Gibi daha pek çok ürününüzün taşınmasını sağlıyoruz. Kurye hizmetimiz sırasında herhangi bir sorun yaşamamanız için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili sürekli sizi bilgilendirerek endişelenmenizi engelliyoruz. İstediğiniz zaman çağrı merkezimize ulaşarak gönderinizin son durumunu öğrenebilirsiniz.

Sys Kurye olarak sizlere her alanda kolaylık sağlıyoruz. Kurye hizmetlerimizden faydalanmak için iş yerimize kadar gelmenize gerek yok. WhatsApp hattımızdan ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet veren çağrı merkezi çalışanlarımız anında sizlere dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet hakkında yardımcı olmaktadır.

Sizlerden adres, isim, soy isim ve taşınmasını istediğiniz gönderinin bilgisini alarak en uygun kuryeyi adresinize yönlendirmektedir. Adresinize gelen kuryemiz, gönderinizi alarak zarar görmeyecek şekilde motora yerleştirmektedir. Yola çıkarak hiçbir yere sapmadan gönderinizi alıcısına ulaştırmaktadır.

Şeyhli kurye hizmetimizde kuryelerimizin güvenliklerini de ön planda tutuyoruz. Gerekli olan tüm ekipmanları sağlayarak sorunsuz bir şekilde motor sürmelerini sağlıyoruz. Motorlarımızın rutin bakımlarını aksatmadan yaparak herhangi bir sorun yaşanmasını engelliyoruz.

Kaliteli hizmetleri ile adından sıkça söz ettiren firmamız uygun fiyatları ile de müşterilerini memnun etmektedir. Kalitemizi herkes görebilsin diye fiyatlarımızı her zaman piyasanın altında tutuyoruz. Sizlere sabit fiyatlar sunmayarak yararlandığınız hizmete göre ücret ödemenizi sağlıyoruz. Düzenli şekilde kampanyalar düzenleyerek avantajlı tekliflerimizden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Fiyatlarımızı belirlerken şu özellikleri dikkate alıyoruz:

 • Gönderinizin boyutu, ağırlığı ve özellikleri
 • Gönderinin teslim alındığı konum ile teslim edilmesini istediğiniz konum arasındaki uzaklık
 • Tercih ettiğiniz kurye hizmetleri
 • Tercih ettiğiniz motor çeşidi

Gönderinizin boyutuna, ağırlığına ve diğer özelliklerine en uygun motor çeşidimiz ile hizmet veriyoruz. Gönderinizin alındığı konum ile teslim edildiği konum arasındaki uzaklığa, tercih ettiğiniz kurye hizmetine ve motor çeşidine göre bütçenize uygun bir fiyat belirliyoruz. Uygun fiyata kaliteli bir şekilde hizmet vererek mutlu olmanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için telefon numaramızdan her zaman arayabilir ya da WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sizlere dönüş yaparak aklınıza takılan soruları teker teker cevaplıyoruz. Dilerseniz iş yerimizi ziyaret ederek de yüz yüze görüşme sağlayabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şeyhli Kurye Hizmeti

Kurye hizmetleri teslimatların en son ve en önemli kısmında yer almaktadır. Bireysel veya ticari gönderilerin zaman açısından tasarruf sağlanarak teslim edilmesi, tüm alıcı ve göndericileri oldukça memnun etmektedir. Şehirlerin birçok noktasında meydana gelen yoğunluklar yüzünden uzayan teslimat süreleri insanların hevesine zarar vermektedir. Şeyhli kurye ekibi olarak müşterilerimizin tüm beklentilerini oldukça yüksek sektör tecrübemizle karşılamaya devam ediyoruz.

Kurye hizmetlerimizi, konusunda uzman tüm kadro bölümlerimiz ve kaliteden bir an bile kopmayan anlayışımızla sürdürüyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her aşamada paketlerinizi yüksek hassasiyetle taşıyarak alıcılarına ulaştırıyoruz. Şeyhli kurye ailesi olarak kurye hizmetlerimizde fark yaratmak adına tüm çalışmalarımızı geliştirerek ve hızlı bir anlayışla işlerinizi çözmek adına ayağınıza getiriyoruz. Tüm taşıma süreçlerimizde müşteri hizmetleri yetkililerimiz sayesinde çözülmedik hiçbir konu bırakmadan, bütün sorularınızı cevaplıyor ve süreçleri çabuklaştırıyoruz.

İşinde oldukça profesyonel ve tecrübeli ekibimiz süreçlerimizi hızlandırmamızda en büyük etken olmaktadır. Güzergâh ve yol bilgileri oldukça yüksek seviyede bulunan kuryelerimiz sayesinde şehir içi gönderilerinizi çok kısa sürelerde yerlerine ulaştırıyoruz. Şeyhli kurye avantajlarımızı 7 gün 24 saat sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz. Gündüz veya gece her istediğiniz saatte karşınızda oluyoruz. Hizmetlerimizi sadece şehir içi ile sınırlı tutmuyoruz. Şehir dışı gönderi gereksinimlerinizi de anlaşmalı uçak kargo firmaları aracılığıyla kısa sürelerde tamamlıyoruz.

Aciliyeti olan tüm teslimatlarınız için günün her saati sunduğumuz acil kurye ve nöbetçi kurye desteğimizle endişeye kapılmanıza gerek kalmadan süreçlerimizi ilerletiyoruz. Taşınmasını talep ettiğiniz paketlerinizin motorlarımıza sığmayacak ölçülerde olması durumunda sizleri çözümsüz bırakmadan özel araçlarımızla paketlerinizi taşımaya devam ediyoruz. Gönderilerinizi aralarında herhangi bir ayrım gözetmeden tamamını özenle taşıyarak en ufak bir zarar bile görmelerini engelliyoruz.

Şeyhli kurye ailesi olarak sektörde ve hizmet anlamında meydana gelen yenilik ve gelişmeleri yakından izleyerek, işlemlerimize katkısı olabilecek tüm seçenekleri vakit kaybetmeden uygulamalarımıza ekliyoruz. Kusursuz bir şekilde yerine getirdiğimiz işlemlerimizin müşterilerimiz için ifade ettiği anlamı çok iyi bilerek hareket ediyoruz. Memnuniyetinizi arttırmak adına kalitemizi tam anlamıyla hizmetinize sunuyoruz.

Motor ve araçlarımızın kontrol ve bakımlarını titizlikle yerine getiriyoruz. Bu sayede meydana gelebilecek sorunların önüne geçiyoruz. Tüm tedbirlerimize rağmen oluşabilecek risklere karşı paketlerinizi güvencemiz altında sigortalıyoruz. Kurallar ve yönetmelikler gereği taşınmasında sakınca bulunmayan bütün gönderilerinizi alarak adreslerine ulaştırıyoruz. Kıymetli eşya, kırılabilecek eşya, her türlü malzeme, bireysel ve ticari gönderilerinizi aynı hassasiyetle taşıyoruz. Şeyhli kurye ekibimizle işlemlerini gerçekleştirdiğimiz müşterilerimizden aldığımız pozitif yorumlarla her güne daha motive bir biçimde başlıyoruz.

 • 7/24 hizmet devamlılığı
 • Acil ve nöbetçi kurye seçeneği
 • Şehir içi ve şehir dışı hızlı teslimat
 • Vip araç ayrıcalığı
 • Müşteri memnuniyeti anlayışı
 • Bakımlı araçlarla hizmet
 • Sürekli müşteri hizmetleri desteği
 • Gönderi takip özelliği
 • Kaliteyle bezenmiş uygulamalar
 • Güvenilir özellikler ile kusursuz teslimat seçeneklerimizden yararlanmak için acele edin.

Şeyhli kurye ekibi olarak fiyat konusunda son derece hassas davranıyoruz. Paketlerinizin boyutları, taşınacakları mesafe ve seçilecek teslimat yöntemlerine göre fiyatlarımızı belirliyoruz. Fiyat belirleme aşamasında verimli iş planlamamız sayesinde ücretlerimizi piyasa şartlarının altında tutuyoruz. Bu sayede herkesin güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizden rahatça faydalanmasını amaçlıyoruz.

Oldukça çeşitli ve hızlı uygulamalarımızdan yararlanmak için bizimle sadece iletişim kurmanız yeterli olmaktadır. Gönderi türü ve tüm detayları paylaşmanızla beraber sizlere en uygun seçenekleri belirliyoruz. Sizlerde hızlı, güvenilir ve kaliteli uygulamalarımızla tanışmak ve kusursuz bir Şeyhli Kurye hizmeti almak için bizi arayın.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara