İçeriğe geç

Tahtakale Kurye

Acil teslim edilmesi gereken paketler, hassas paketler ve önemli evraklar moto kuryeyle taşınmaktadır. Moto kurye, hızlı taşıma imkanı sunduğu gibi paketin zarar görmemesini de sağlar. Moto kuryeler birçok avantaja sahiptir. Bu avantajlardan müşterilerin de faydalanması için SYS Kurye ailesi olarak Tahtakale kurye alanında hizmet vermekteyiz.

Kuryeler donanımlı kişilerden oluşturulmaktadır. Kurye olmak isteyenler özenle seçilir ve göreve yerleştirilir. Bu sayede olası bir aksiliğin önüne geçilir. Bizler sektörde bilgi ve birikimlerimiz sayesinde güvenle tercih edilmekteyiz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunarak sektörde başarı basamaklarını hızla çıkmaktayız. Güvenilir, doğru ve bütçe dostu moto kurye hizmeti için sizler de Avrupa Yakası Kurye alanında firmamızı tercih edebilirsiniz.

Moto kurye olarak adlandırılan kişiler bu meslek için uygun özellikleri taşıyan kişilerden oluşturulmuştur. Kişilerin taşıması gereken bazı özellikler ve yerine getirmesi gereken bazı sorumluluklar bulunmaktadır. Bizler bu özellikleri taşıyan, sorumluluklarını yerine getiren kişilerle çalışmaktayız. Tahtakale kurye alanında verdiğimiz hizmet doğrultusunda yüksek memnuniyet sağlıyoruz. Ekibimizin sorumlulukları:

 • Müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirmek
 • Doğru iletişim kurmak
 • Firmanın konumunu riske atacak davranışlardan kaçınmak
 • Zamanı doğru değerlendirmek
 • Paketlerin güvenliğini ve gizliliğini korumak

Motor kuryelerimizin sorumlulukları yukarıda yer aldığı gibidir. Müşteri odaklı hareket eden kuryelerimiz aynı zamanda firmanın sektördeki konumunu zedeleyecek davranışlardan kaçınır. Firmaya karşı sorumluluklarının bilincinde olan ekibimiz zamanı doğru kullanır. Zaman aşımı olmadan paket teslimi yapar. Ekibimiz paketlerin gizlilik ve güvenlik ihlali olmaması için gerekli tüm önlemleri alır. Sizler de Fatih kurye alanında firmamızı tercih ederek herhangi bir aksilik yaşama ihtimalinizi en aza indirebilirsiniz.

Motor kuryeler belirli bir plan doğrultusunda çalışır. Kuryeler bu planın dışına çıkamaz. Çünkü kuryeler SYS Kurye bünyesinde görev yapmaktadır. SYS Kurye, sektörde kalitesinden ödün vermeden başarılı ve doğru çalışmalar gerçekleştiren bir firmadır. Firmamızda görevli kurye ekibimiz her zaman planlı hareket eder. Taşınması gereken paketleriniz için firmamızla iletişime geçebilir ve bulunduğunuz adrese kurye talep edebilirsiniz. İstanbul Kurye  alanında hizmet veren ekibimiz istediğiniz saatte adresinize ulaşır.

Fatih Belediyesi içinde paketinizi sizden alan ekibimiz motosiklete paketi yerleştirir ve paketin hasar almaması için güvenlik tedbirlerini uygular. Dilerseniz bulunduğunuz adrese kurye çağırmak yerine firmamıza gelerek paketinizi gönderebilirsiniz. Ekibimiz gönderici bilgilerini aldıktan sonra paketi inceler. Ardından paket bilgileri kaydedilir. Alıcı adresi ve alıcı bilgileri alınır. Paket istenilen saatte alıcı adresine teslim edilir. Gönderici ve alıcı bilgileri güvenlik açısından gereklidir. Paketler istenilen saatte alınır ve teslim edilir. Acil olan paketler için hızlı kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Alıcı paketi teslim aldıktan sonra göndericiye bilgi verilir.

Motor kuryelerle farklı birçok ürün taşınır. Tahtakale kurye alanında taşınan ürünler arasında genellikle evrak, dosya, belge, kimlik, pasaport, çiçek gibi eşyalar yer alır. Acil teslim edilmesi gereken, hassas olan eşyalar moto kuryeyle taşınır. Aynı zamanda sağlık sektöründe de paket taşınır. Numuneler ve ilaçlar kuryelerle adrese teslim edilebilir. Alınan güvenlik tedbirleri kapsamında herhangi bir aksilik yaşanmadan teslimat yapılmaktadır. Uygun fiyatlı taşıma çalışmalarından faydalanmak isteyenler firmamızı tercih edebilir.

Sektörün önde gelen ismi olarak bilgi ve birikimlerimiz doğrultusunda en doğru çalışmaları sunmaya devam edeceğiz. Farklı kategorilerde yer alan paketleri özenle taşıyarak müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına çözüm sunmaktayız. Sizler de güvenilir, uygun fiyatlı, zamanı doğru kullanan kurye firması için bizi tercih edebilirsiniz.

Tahtakale Moto Kurye

Tahtakale moto kurye hizmetimiz ile bitmek bilmeyen İstanbul trafiğinde hızlı ve ekonomik seçenekler sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için alanında uzman çalışma arkadaşlarımız, deneyimli şoförlerimiz ve donanımlı motorlarımızla 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. İstanbul’un her noktasına hızlı ve güvenilir şekilde teslimat yaparak sizleri mutlu ediyoruz. Kurye işlemlerinin hızlı şekilde yapılmasın gerektiğinin bilincinde olarak dakikalar içerisinde istediğiniz adrese teslimat yapıyoruz.

İhtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunarak yanınızda oluyoruz. Evrak, belge, dosya, kimlik, cüzdan gibi önemli paketlerinizi tüm güvenlik tedbirlerini alarak istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. Teslimat sırasında bir sorunla karşılaşmanız durumunda probleminizi en kısa sürede çözüyor, gönderiniz zarara uğramışsa bunu maddi ve manevi şekilde en kısa sürede karşılıyoruz.

Destek ekibimizle ortak şekilde çalışarak en hızlı şekilde teslimat yapmaya çalışıyoruz. Destek ekibimiz yolun durumuna göre kuryemizi yönlendirerek trafiğe takılmasını veya yanlış yola sapmasını önlüyoruz. Tahtakale moto kurye sürücülerimiz her zaman takip edilerek bir sorun yaşanması durumunda kısa sürede müdahale edebiliyoruz.

Anlık konum ve konum bilgilendirme özelliğimiz sayesinde gönderinizi istediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Ayrıca taşıma esnasında bir gelişme yaşanırsa sizleri bilgilendiriyoruz. Bu sayede gönderinizin nerde olduğunu, doğru adrese ulaşıp ulaşmadığını, doğru kişiye mi teslim edildiğini, sağlam şekilde mi teslim edildiğini öğrenmeniz mümkün.

Tahtakale Motor Kurye

Kalitemizden ödün vermeyerek ihtiyacınıza en uygun çözümler sunan firmamız Tahtakale motor kurye ile yanınızda. Hizmetlerimizden yararlanmak için istediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz konumun bilgilerinizi alarak adresinize kuryemizi yönlendirir. Adresinize gelen kuryemiz de gönderinizi teslim alarak istediğiniz konuma hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırmaktadır.

İşte Tahtakale motor kurye hizmetlerimizden yararlanmak bu kadar kolay… Geleneksel kargolardan daha hızlı ve daha güvenilir hizmet vererek sizleri mutlu ediyoruz. Geleneksel kargolara göre avantajlarımız şu şekildedir:

 • Gönderinizi teslim aldıktan sonra merkez şubeye götürür. Merkez şubeden de dağıtım yapılarak istediğiniz adrese teslim edilir. Sys kuryede ise bize ulaşmanız durumunda kuryemiz adresinizden gönderinizi teslim alır ve istediğiniz adrese teslim eder. Aktarmasız ve şubeye götürme gibi süreçler olmadığından daha hızlı teslimat gerçekleşir.
 • Kargo şirketlerinde mesai saatleri dışında çalışılmadığı için, teslim alma, dağıtıma çıkarma gibi hizmetler iş gününü beklemektedir. Ancak biz 7 gün 24 saat hizmet verdiğimiz için mesai saatlerini beklemenize gerek kalmaz ve zamandan tasarruf etmiş olursunuz.
 • Kargo şirketlerinde süreç uzun sürdüğünden ve aktarmalı şekilde gerçekleştiğinden gönderinize zarar gelebilir. Ve bu durumda hakkınızı alamayarak mağdur kalırsınız. Kuryemizde ise gönderinize zarar gelmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Önlemlere rağmen yine de zarar gelirse zararınız firmamız tarafından en kısa sürede karşılanmaktadır.

Tahtakale Motorlu Kurye

Fiyatlarımızı belirlerken fiyat listesiyle çalışmayıp aldığınız hizmete göre ücret ödemenizi sağlıyoruz. Yani yakın mesafeye gönderi yollayacaksanız uzak mesafe ücreti ödemiyorsunuz. Fiyat belirlerken dikkat ettiğimiz özellikler:

 • Gönderinin adresinizden alındığı konum ile teslim edildiği konum arasındaki mesafe
 • Gönderinizin uzunluğu, ağırlığı ve özellikleri
 • Tercih ettiğiniz kurye hizmeti
 • Tercih ettiğiniz motor modeli

Tahtakale Motorlu Kurye

Tahtakale motorlu kurye hizmetlerimiz için sizlere çözümler sunarak ihtiyaçlarınızı en kısa sürede hallediyoruz. Daha acil ihtiyaçlarınız için Express kurye hizmetimizle sizlerleyiz. Express kurye motorlarımız daha donanımlı olduğu için 2 kat daha hızlı teslimat sağlar. Gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz konum yakın ise 15-30 dakika arası, uzak ise 45-60 dakika arasında teslimatı yapılmaktadır. Tahtakale kurye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz numaralarımızdan bize her zaman ulaşabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp