İçeriğe geç

Beyazıt Kurye

Beyazıt Kurye
Beyazıt Kurye

Beyazıt kurye alanında hizmet sunan firmamız farklı kategorilere ait birçok ürünü taşıyor. Geçmişten günümüze gelen taşımacılık sektöründe pek çok yenilik yaşandı. Bu yenilikler doğrultusunda geliştirilen kurye çalışmaları ise günümüzün en çok tercih edilen çalışması oluyor. Günümüzde evden eve, evden ofise veya ofisten ofise taşıma hizmeti veriliyor. Son yıllarda e-ticaretin artmasıyla önem kazanan moto kuryeler hem alışveriş sektöründe hem de yeme içme sektöründe tercih ediliyor.

Fatih Belediyesi içinde satın alınan ürünlerin taşınmasında moto kurye tercih edilirken yeme içme sektöründe paketlerin teslim edilmesinde de moto kurye tercih ediliyor. Beyazıt kurye alanında ön plana çıkan firmamız SYS Kurye bu sektörün güvenilir ismi olarak tercih ediliyor.

Avrupa Yakası Kurye alanında hizmet veren firmamız geniş kapsamlı çalışmalar yapıyor. Sektörün ihtiyacı doğrultusunda gelişen bu çalışmalar artık hemen her müşterinin istek ve ihtiyacına çözüm oluyor. Günümüzde yoğun ilgiyle tercih edilen kuryeler özel kişilerden oluşturuluyor. SYS Kurye ailesi olarak bizler de ekibimizi özenle oluşturmuş bulunmaktayız. Ekibimizin genel özellikleri:

 • Güvenilirdir.
 • Tecrübe sahibidir.
 • İşini özenle yapar.
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutar.
 • Sorumluluk sahibidir.

Firmamızda görevli kuryeler güvenilir kişilerden oluşmaktadır. Taşınan tüm paketlerin gizliliği ve güvenliği ekibimiz tarafından kontrol altında tutulur. Tecrübe sahibi ekibimiz işini özenle yapar. Müşteri memnuniyeti her zaman önemlidir. Ekibimiz değerli müşterilerimizin memnuniyetini korumak ve sarsmamak adına özenle ve dikkatle çalışmalar gerçekleştirir.

Sorumluluk sahibi olan ekibimiz aynı zamanda bölgenin yol bilgisine hakimdir. Bu sayede iki farklı adres arasında vakit kaybetmeden paket teslimi yapar. Motosiklet kullanmayı bilen, ehliyet sahibi ekibimiz her zaman en doğru çalışmalarla hizmet vermektedir.

Beyazıt kurye alanında hizmet veren firmamız birçok avantajı beraberinde getiriyor. Motor kuryeler motosikletle taşıma yapıyor. Motosikletle yapılan taşıma işlemleri ise kargo araçlarına göre daha avantajlı kabul ediliyor. Beyazıt üzerinde bulunan ev, okul, ofis, mağaza, otel, kafe gibi farklı adreslere paket taşımacılığı yapılıyor. Beyazıt kurye alanında sağlanan avantajlar:

 • Zaman kaybı yaşanmaz.
 • Farklı kategorilere ait birçok ürün taşınır.
 • Paketler doğrudan adrese teslim edilir.
 • İstek üzerine paketler sadece tek kişiye teslim edilebilir.
 • Paketler istenilen saatte teslim edilebilir.
 • Uygun fiyatlıdır.

Kurye ile taşınan paketler istenilen saatte istenilen kişiye teslim edilebilir. Paketler standart teslimat olduğunda gün içinde birkaç saatte teslim edilir. Fakat özel istek doğrultusunda paketlerin teslimat saati ayarlanabilir. Moto kuryeler trafikte daha kolay hareket etmektedir. Yol bilgisine hakim olan kuryeler kısa sürede paketi teslim eder. Böylelikle zaman kaybı yaşanmaz. Evrak, belge, telefon, bilgisayar, yemek gibi birçok ürün taşınabilir. Tüm taşıma işlemleri doğru fiyat aralığında müşteriye sunulmaktadır. Birçok avantajı beraberinde getiren kurye hizmeti firmamız tarafından verilmektedir.

SYS Kurye çalışma saatleri müşteri için belirlenmiştir. 7/24 hizmet sunan firmamız her an kurye hizmeti verebilir. İhtiyacınıza ve isteğinize göre bulunduğunuz adrese kurye çağırabilirsiniz. Kuryemiz paket özelliklerine göre adresinize gelerek teslimat için yola çıkacaktır. Eğer adrese kurye çağırmak istemiyorsanız firmamıza gelerek istediğiniz kurye hizmetinin detaylarını bizimle paylaşabilirsiniz.

Kuryeyle teslimatta ödemeyi gönderici veya alıcı yapabilir. Ödeme hem nakit olarak hem de kartla yapılabilir. Paketler için gerekli tüm güvenlik önlemleri alınır. 7/24 hizmet veren ekibimiz müşteri odaklı çalışmalarla sektörde varlığını korumaya devam edecektir. Sizler de istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmamızın sunduğu hizmetlerden güvenle faydalanabilirsiniz. Bizler Beyazıt kurye alanının güvenilir ismi olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Beyazıt Kurye Hizmeti

Beyazıt kurye sektöründe adını herkese duyuran değerli firmamız en prestijli kurye şirketlerinden biridir. Her an ve her yerde sizlere en yakın kuryemizle hizmetinizdeyiz. 7/24 sınırsız hizmetimizle gün içinde kargo ulaştırma amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yoğunluğa, trafiğe ve geniş çalışma stiline alışmış rakip firmalarımızdan farklı olarak disiplinli ve sorumluluk sahibi çalışma tarzımızla kıymetli müşterilerimize özenli bir hizmet sunuyoruz. İstek ve önerileriniz doğrultusunda firmamızı günden güne daha da geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu firmamız, her an yanınızda bulunarak teslimatlarınız için en doğru tercih olma yolunda ilerlemektedir.

Beyazıt kurye sektöründe profesyonel çalışan ekibiyle birlikte 7/24 hizmet veren firmamız, bizlere ulaştığınız andan itibaren çalışmalara başlar ve bulunduğunuz noktaya en yakın kuryemizi göndererek paketinizi teslim alır. Belirttiğiniz zaman dilimini aşmadan teslimat yapmaya özen gösteren tecrübeli kuryelerimiz, siz müşterilerimizin bizi tercih etmesini sağlayan en özel çalışanlarımızdır. Çünkü zaman ve çalışma disiplini hem biz hem de bizi tercih eden müşterilerimiz için en önemli iki unsurdur. Bulunduğumuz konumda birçok insan tarafından tercih edilmemizin bir sebebi de güvenli teslimat garantisi sunma becerimizdir. Kırılabilecek, hasar görebilecek değerli paketlerinizi özenle teslim alıyor ve taşırken bu unsurlara bağlı kalarak pakete zarar verebilecek her türlü durumdan kaçınıyoruz.

Beyazıt kurye firmaları arasında bulunan uzman firmamızı müşterilerimiz kargo şirketleriyle yaşadıkları sorunları tekrar yaşamamak, paketlerine daha kolay ulaşmak ve ulaştırmak için tercih ederler. Trafiğin ve yoğunluğun yüksek olduğu İstanbul’da müşterilerimiz teslim alacakları paketlerine daha hızlı ve kısa yoldan ulaşabilmek adına bizleri seçerler. Hizmetinde olduğumuz müşterilerimizin paketlerini sadece şehir içinde değil 7/24 çalışma tarzımızla şehir dışına da taşımaya devam ediyoruz. Beyazıt kurye sektöründe hızla büyüyen ve müşterilerin memnuniyetini kazanan firmamız özenle çalışmakta, hijyen ve sağlık kurallarını her şeyden daha üstte tutmaktadır. Değerli çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığını tehlikeye atacak herhangi bir durumda haklarınızı saklı tutuyoruz. Bu nedenle güvenilirliğin önemsendiği firmamızda müşterilerimiz için büyük bir avantaj sağlanmaktadır.

Motorlu kurye hizmetinin yaygınlaşmaya başladığı günümüzde güvenilir firmalar bulmak pek de mümkün değil. Paketin çalınması, kaybolması ya da hasar görmesi gibi durumlarda birçok firma sorumluluk almamaktadır. Ancak firmamız herhangi bir problem karşısında müşteri ve kurye haklarının gizliliğini korur. Herhangi bir problem oluşmaması adına firmamız disiplinli, tecrübeli, bilgili ve sorun çözme yeteneği gelişmiş kuryeler ile ortaklık sağlamaktadır. Beyazıt kurye hizmetlerinin birçoğunda bulamayacağınız hız ve kalite garantisini bünyemizde barındırıyoruz. Ayrıca kuryelerimiz sizler için bütün çabalarını sarf ederek zaman kısıtlaması olmaksızın çalışmayı sürdürmektedir. Gece gündüz demeden çalışan kuryelerimiz, özel günlerinizde de yanınızda. Ulaşması gereken çiçek, hediye ve diğer paketleriniz için sevdiklerinize en hızlı yollardan ulaşıyoruz.

Beyazıt kurye sektöründe hız kesmeden büyüyen firmamız profesyonel ekibiyle 7/24 hizmetinizde. Son model motorlarımız ile kapınıza kadar geliyor, bizlere teslim ettiğiniz paketleri özenle taşıyoruz. Şehir içi ve şehir dışı çalışmalarımız ile değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlarken, günden güne kalitemizi arttırıyoruz. Güvenlik ve konfor ilkelerinin buluştuğu firmamızda müşterilerimizin fikir ve düşüncelerini önemsiyoruz. Kalite ve profesyonelliğin buluştuğu firmamız siz değerli müşterilerimize son model motorlarımızla hızlı hizmet sunmaktadır. Özel siparişlerinizin belirttiğiniz zaman diliminde ulaştırılması ve profesyonel ekip arkadaşlarımızın sizlere kaliteli hizmet sunması için bizleri tercih edebilirsiniz. Sizler de kısa sürede teslimatlarınızın sizlere ve sevdiklerinize ulaşmasını isterseniz, güvenliğin son derece önemsendiği çalışmalarımıza ortak olabilir, ekip arkadaşlarımıza paketlerinizi rahatlıkla teslim edebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara