İçeriğe geç

Akaretler Kurye

Akaretler Kurye
Akaretler Kurye

İstanbul gibi zamanın çoğunun trafikte geçirmek zorunda kalınan, sürekli bir yerlere yetişmek zorunda olunan büyük bir şekilde zaman daha büyük önem taşımaktadır. Bizler bu noktada Akaretler kurye ile gönderilerinizin daha kısa zamanda taşınmasını sağlamaktayız.

Böyle bir şehirde bir yerden başka bir yere gitmek dahası bir eşya veya herhangi bir ileti taşımak oldukça zordur. Bu ve buna benzer durumlarda genellikle kargo şirketlerinden destek alınır ama çoğu zaman bu da çözüm olmaz. Çünkü kargo şirketleri de aynı trafiğe takılacaklardır.

Akaretler kurye ile gönderi türü ne olursa olsun, boyutu ne olursa olsun, saat kaç olursa olsun her şekilde taşınmasını sağlarız. Hava yağmurlu da olsa karlı da olsa gönderileriniz adreslerinizden alınır ve taşınır.

Gerekli tüm donanıma sahip motorlarımızla gönderilerinize herhangi bir zarar gelmemesi için tüm önlemler alınarak yola çıkılır. Ekip arkadaşlarımızın tamamı müşteri ihtiyacını iyi analiz eden, yılların tecrübesine sahip, güler yüzlü, çözüm odaklı anlayış içinde olan, genç arkadaşlarımızdır.

Gönderileriniz firmamızca hem uygun fiyattan alıcıya teslim edilir, hem zaman konusunda tasarruf sağlamış olursunuz. Müşteriler gönderileri için herhangi bir yere zorunda değillerdir, kuryemiz göndericinin adresine gidip gönderiyi alır. Yine aynı şekilde gönderiyi alıcının adresine teslim eder.

Avrupa Yakası Kurye hizmetlerimiz piyasa fiyatları göz önüne alındığında son derece makul fiyatlardır. Beşiktaş Belediyesi ilçesi içinde kuryelerimiz iletilerinizi en kısa sürede, zarar görmeden, itina ile taşınmaktadır. Kargo süreçleri düşünüldüğünde kurye hizmetlerimizin ne kadar uygun fiyatlı olduğu anlaşılacaktır.

Müşteri hizmetlerini arayarak müşterilerimiz iletileri hakkında boyut ve ağırlık gibi bilgiler verdiklerinde yaklaşık fiyat bilgisi alabilirler. Bunun dışında yine web sitemizden hizmetlerimiz hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. İrtibat numaralarımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

SYS Kurye olarak hizmetlerimizde kargo hizmetinden farklı şekilde faaliyetler sürdürmekteyiz.

  • SYS Kurye 7/24 çalışmalarına devam etmektedir.
  • İletileriniz belli saat sonra ertesi güne kalır gibi bir uygulama olmadan istediğiniz saatte alınır ve hemen teslim edilmesi gereken adrese doğru yola çıkılır.
  • İleti gönderecek müşterimizin çağrı merkezine ulaşıp adresi vermesi yeterlidir. Bölgeye en yakın olan kurye ilgili noktaya yönlendirilir ve ileti alınıp teslim adresine doğu yola çıkar.

Kuryelerimiz büyük araçlar gibi trafiğe takılmayacaktır. Müşterilerimizin iletileri taşınırken en kısa ve trafiği olmayan güzergâhlar belirlenmektedir. Kuryelerimizin motorları boyut olarak da araç kadar büyük olmadığından trafiğe takılmadan boş olan yollardan devam edecektir.

Motorların manevra kabiliyeti de yüksektir. Bunların yanı sıra bir de merkezden kuryeler sürekli takip edilmekte ve en hızlı gidebileceği yollar sürekli kontrol edilmektedir. Bu nedenle de mümkün olan en hızlı şekilde iletiler istenen adrese ulaştırılacaktır.

Akaretler kurye ekiplerimiz iletilerinizi zaman gözetmeksizin istediğiniz her an istediğiniz adresten alıcıya iletmek üzere teslim alırlar. Bu sırada bir sözleşme yapılır. İletilerinizin herhangi bir zarara uğramadan taşınması garanti edilir. Kuryelerimiz motorlu olduklarından değişen hava şartlarından müşterilerimizin iletilerinin zarar görmemesi için gerekli donanıma sahiptirler.

Kargo şirketlerinde taşıma süreci çok uzun ve yer değişikliği sırasında sürekli araç ve el değişimi de olduğundan zarar görme riski daha fazlayken motorlu kurye aracılığı ile taşınan iletileriniz adresten alınıp alıcıya ulaşana kadar el ve araç değişikliği yaşanmayacağı için daha güven içinde taşınmış olacaktır. Ayrıca tüm darbelere karşı korunaklı olarak iletilerinizin taşınması için gerekli korunaklar da motor da mevcuttur.

Akaretler Kurye Hizmeti

Profesyonel ekip arkadaşları ve donanımlı motorlarıyla hizmet veren firmamız Akaretler kurye ile sizlerin memnuniyetini sağlıyor. Güler yüzlü çalışanları ve hızlı teslimat hizmetleriyle yanınızda olan Sys kurye ihtiyacınıza yönelik çözümler sunarak sizleri mutlu etmeye devam ediyor. Bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine düzenli şekilde hizmet veren firmamız yoğun İstanbul trafiğinde bile en kısa sürede teslimat yaparak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Biz vakit kaybettirecek işlemlerinizi en kısa sürede hallederken siz de öncelikli işlerinizi halledebilirsiniz. Veya sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz.

Bize numaralarımızdan ulaştığınızda adresinize kadar gelerek gönderinizi teslim alıyor ve istediğiniz adrese hızlı ve güvenilir şekilde teslim ediyoruz. Acil işlemleriniz için de Akaretler kurye hizmetimiz sayesinde 7 gün 24 saat çalışarak daima yanınızda oluyoruz. Sizlere daha kaliteli hizmet vermek için araçlarımızın düzenli şekilde bakımını yaptırarak bir problem çıkmasını önlüyoruz. Her türlü güvenlik önlemlerimizi alarak sorunsuz şekilde teslimat gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizin her zaman arkasında durarak bir sorun yaşamanız durumunda sorununuzu en kısa sürede çözüyoruz. Gönderilerinizi garantili şekilde taşıyarak güveninizi sağlıyoruz.

Donanımlı motorlarımız sayesinde trafiğe takılmadan ve en dar sokaklardan bile rahat şekilde geçerek teslimatınızı yapıyoruz. Ekip arkadaşlarımız ile sürücülerimiz iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Ekip arkadaşlarımız trafik yoğunluğuna göre sürücümüzü yönlendirerek vakit kaybetmeden teslimat yapmalarını sağlamaktadır.

Akaretler kurye geleneksel kargoların çok ötesinde verdiği hizmetlerle müşterilerini memnun etmektedir. Kargo şirketlerinde gönderiyi teslim alma, merkez şubeye teslim etme, iş gününde dağıtıma çıkarma şeklinde süreç işlendiğinden hem vakit kaybettiriyor hem de gönderilerinize zarar gelebiliyor.

Firmamız gönderinizi teslim alıp direkt teslim ettiği için işleminiz çok daha kısa sürüyor. Ayrıca mesai saatlerinde çalışmayıp 7/24 çalışıldığı için iş gününü beklemenize de gerek kalmıyor. Kuryemizle evrak, belge, hediyelik eşya, dosya, pasaport, kimlik, para ve çiçek gibi pek çok ürününüzü kısa sürede teslim ediyoruz.

Akaretler kurye anlık konum özelliğiyle de endişelerinizi ortadan kaldırıyor. Gönderim şu an nerde? Doğru adrese teslim edildi mi? Sağlam şekilde ulaştı mı? Gönderim ne zaman teslim edilir? Gibi sorularınız için anlık konum uygulaması hizmeti vererek motorlarımızı istediğiniz zaman izleyebilme özelliği sunmaktadır.

Akaretler kurye sektöre atıldığı ilk günden beri hep kaliteli hizmet anlayışıyla hareket etmiştir. Araçların bakımına, çalışanların eğitimine ve donanımlarına özenle dikkat ederek kaliteli şekilde hizmet vermiştir. Firmamız gelişen teknolojiyi daima yakından takip ederek en iyi çözümleri sizlere sunmuştur. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma şekliyle her geçen gün büyümeye devam etmiştir.

Akaretler kurye kaliteli hizmetlerini uygun fiyatlarla sunarak müşterilerini sürekli hale getirmiştir. Önemli evraklarınızı, zamanında yetiştirilmesi gereken hediyelerinizi ve acil ihtiyacınız olan ürünleri en hızlı ve en güvenilir şekilde teslim ederek müşterilerini mutlu etmiştir.

Fiyatlarımız hakkında net bir listeyle çalışmayarak aldığınız hizmete uygun şekilde ödeme yapmanızı sağlıyoruz. Fiyat belirlerken şu özelliklere dikkat ediyoruz:

  • Gönderinizin teslim alınmasını istediğiniz nokta ile ulaştırılmasını istediğiniz nokta arasındaki uzaklık,
  • Gönderinizin uzunluğu ve ağırlığı,
  • Tercih ettiğiniz kurye hizmeti,
  • Tercih ettiğiniz motor çeşidi,

Bu şartlar dikkate alınarak kaba bir fiyat belirlenir. Piyasanın altında sunduğumuz fiyatlar sayesinde paranız cebinizde kalır. Akaretler kurye’yi tercih ederek kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp