Anasayfa » Akaretler Kurye

Akaretler Kurye

İstanbul gibi zamanın çoğunun trafikte geçirmek zorunda kalınan, sürekli bir yerlere yetişmek zorunda olunan büyük bir şekilde zaman daha büyük önem taşımaktadır. Bizler bu noktada Akaretler kurye ile gönderilerinizin daha kısa zamanda taşınmasını sağlamaktayız.

Böyle bir şehirde bir yerden başka bir yere gitmek dahası bir eşya veya herhangi bir ileti taşımak oldukça zordur. Bu ve buna benzer durumlarda genellikle kargo şirketlerinden destek alınır ama çoğu zaman bu da çözüm olmaz. Çünkü kargo şirketleri de aynı trafiğe takılacaklardır.

Akaretler kurye ile gönderi türü ne olursa olsun, boyutu ne olursa olsun, saat kaç olursa olsun her şekilde taşınmasını sağlarız. Hava yağmurlu da olsa karlı da olsa gönderileriniz adreslerinizden alınır ve taşınır.

Gerekli tüm donanıma sahip motorlarımızla gönderilerinize herhangi bir zarar gelmemesi için tüm önlemler alınarak yola çıkılır. Ekip arkadaşlarımızın tamamı müşteri ihtiyacını iyi analiz eden, yılların tecrübesine sahip, güler yüzlü, çözüm odaklı anlayış içinde olan, genç arkadaşlarımızdır.

Gönderileriniz firmamızca hem uygun fiyattan alıcıya teslim edilir, hem zaman konusunda tasarruf sağlamış olursunuz. Müşteriler gönderileri için herhangi bir yere zorunda değillerdir, kuryemiz göndericinin adresine gidip gönderiyi alır. Yine aynı şekilde gönderiyi alıcının adresine teslim eder.

Akaretler kurye hizmetlerimiz piyasa fiyatları göz önüne alındığında son derece makul fiyatlardır. Beşiktaş Belediyesi ilçesi içinde kuryelerimiz iletilerinizi en kısa sürede, zarar görmeden, itina ile taşınmaktadır. Kargo süreçleri düşünüldüğünde kurye hizmetlerimizin ne kadar uygun fiyatlı olduğu anlaşılacaktır.

Müşteri hizmetlerini arayarak müşterilerimiz iletileri hakkında boyut ve ağırlık gibi bilgiler verdiklerinde yaklaşık fiyat bilgisi alabilirler. Bunun dışında yine web sitemizden hizmetlerimiz hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. İrtibat numaralarımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Akaretler kurye olarak hizmetlerimizde kargo hizmetinden farklı şekilde faaliyetler sürdürmekteyiz.

  • SYS Kurye 7/24 çalışmalarına devam etmektedir.
  • İletileriniz belli saat sonra ertesi güne kalır gibi bir uygulama olmadan istediğiniz saatte alınır ve hemen teslim edilmesi gereken adrese doğru yola çıkılır.
  • İleti gönderecek müşterimizin çağrı merkezine ulaşıp adresi vermesi yeterlidir. Bölgeye en yakın olan kurye ilgili noktaya yönlendirilir ve ileti alınıp teslim adresine doğu yola çıkar.

İstanbul Kurye büyük araçlar gibi trafiğe takılmayacaktır. Müşterilerimizin iletileri taşınırken en kısa ve trafiği olmayan güzergâhlar belirlenmektedir. Kuryelerimizin motorları boyut olarak da araç kadar büyük olmadığından trafiğe takılmadan boş olan yollardan devam edecektir.

Motorların manevra kabiliyeti de yüksektir. Bunların yanı sıra bir de merkezden kuryeler sürekli takip edilmekte ve en hızlı gidebileceği yollar sürekli kontrol edilmektedir. Bu nedenle de mümkün olan en hızlı şekilde iletiler istenen adrese ulaştırılacaktır.

Akaretler kurye ekiplerimiz iletilerinizi zaman gözetmeksizin istediğiniz her an istediğiniz adresten alıcıya iletmek üzere teslim alırlar. Bu sırada bir sözleşme yapılır. İletilerinizin herhangi bir zarara uğramadan taşınması garanti edilir. Kuryelerimiz motorlu olduklarından değişen hava şartlarından müşterilerimizin iletilerinin zarar görmemesi için gerekli donanıma sahiptirler.

Kargo şirketlerinde taşıma süreci çok uzun ve yer değişikliği sırasında sürekli araç ve el değişimi de olduğundan zarar görme riski daha fazlayken motorlu kurye aracılığı ile taşınan iletileriniz adresten alınıp alıcıya ulaşana kadar el ve araç değişikliği yaşanmayacağı için daha güven içinde taşınmış olacaktır. Ayrıca tüm darbelere karşı korunaklı olarak iletilerinizin taşınması için gerekli korunaklar da motor da mevcuttur.