İçeriğe geç

Keşan Kurye

Ulaşımın sıkıntılı olması ve acil kargoların bu durumdan etkilenmesinden dolayı alternatif ulaştırma yolları aranmıştır. Bu ulaştırma yollarından biri, motorlu kuryelerdir. Motorların süratli olması, kalabalık ve dar sokaklarda zorlanmadan yol almaları tercih edilmelerini sağlamıştır. Keşan kurye olarak, bu ihtiyacınızın farkında olup son model motorlarımız, donanımlı ve tecrübeli sürücülerimiz ile SYS Kurye firması bünyesinde sizlere hizmet sunmaktayız.

Şehirleşmenin artması, yoğun araç trafiğinin oluşması gibi unsurlar birçok ilde ulaşım sıkıntısına neden olmaktadır. Keşan ve civarında çarpık kentleşmenin olması, tek yönlü dar sokakların çok fazla olması ve bu dar sokaklarda inanılmaz araç trafiğinin olması ulaşımı büyük oranda kısıtlamaktadır. Ulaşımı sağlamak için kısa mesafede dahi uzun bir yol kat etmek gerekmektedir. Bu durum kargo ulaşımını da etkilemektedir. Kısa sürede gelmesi planlanan birçok kargo bu durumun azizliğine uğramıştır. Birkaç saate gelebilecek kargolar günler sonra gelebilmektedir.

Motor gibi iki tekerlekli araçlar dört tekerlekli araçlara nazaran hem daha hızlı hem de trafikte daha rahat hareket halindedirler. Bu da motorlu kuryelere olan talebi arttırmıştır. Edirne Belediyesi il sınırlar içerisinde kuryenizi verdiğiniz andan itibaren, istediğiniz saatte teslimat etmemizi istediğiniz adrese zaman aksaması olmadan ulaştırmaktayız. Artık acil kuryeleriniz ulaşması gereken adrese tam vaktinde ulaşacaktır.

Kuryelerinizin vaktinde ulaşması kadar güvenilir bir şekilde ulaşması da önemlidir. Motor kurye firma sayısı fazla olsa dahi kuryenizi güvenle teslim edebileceğiniz firma sayısı aynı oranda değildir. Edirne kurye  firması olarak, teslim ettiğiniz kuryeyi istediğiniz saatte ulaştırmanın garantisini verirken aynı zamanda güvenle ulaştırmanın da garantisini vermekteyiz. Teslim aldığımız her kuryeye emanet gözüyle bakıp teslim aldığımız şekilde hiç bir deformasyona uğramadan verilen adrese teslim ediyoruz. Kuryeleriniz cinsine göre muhafaza edilmektedir. Dosya ve benzeri kuryelerde herhangi bir şekilde açılma veya karıştırma durumu söz konusu değildir.

Motorlu kuryelerde araçlara nazaran ebat ve ağırlık olarak daha hafif ürünler taşınmaktadırlar. Hızlarının kesilmemesi, kuryeyi taşıyan çalışanlarımızın hayatını riske atmamak için bir motorun taşıyabileceği ağırlık ve ebatta kurye ürünleri kabul etmekteyiz. Bunlar;

  • Şirketler arası dosyalar,
  • Sevdiğiniz kişilere göndermek istediğiniz bir hediye,
  • Çiçek,
  • Yiyecek,
  • Tekstil vb. herhangi bir ürün tarzında birçok taşınabilir kuryeyi sizler için istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Keşan kurye olarak, şirketlerle anlaşma sağlayarak şirketler arasında düzenli olarak evrak alışverişini aksatmadan gerçekleştirmekteyiz.

Bazı kuryelerin acillik durumları belli olmamaktadır. Keşan kurye olarak, 7/24 her an acil kuryeleriniz için size hizmet etmeyi beklemekteyiz. Keşan ve civarında oturuyorsanız acil kuryeleriniz için çağrı merkezinden bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. Kuryelerimiz en kısa sürede vereceğiniz adrese gelip ürünü teslim alır ve iletmek istediğiniz adrese en kısa sürede teslimat yapmaktadır. Kuryenizin cinsine göre (kırılabilir, dökülebilir vs.) gereken tedbirler alınır ve güvenle ulaşmışı sağlanmaktadır. Firma olarak sadece şehir içi kuryelerinizi değil, şehir dışı kuryelerinizi de ulaştırmaktayız.

Hızlı bir çağda yaşamanın getirdiği en önemli şeylerden biri her şeyin aynı oranda hızlı olmasını istemektir. Kurye alanında siz değerli müşterilerimize en hızlı hizmeti veren, çağın hızına ayak uyduran motorlu kuryelerimizdir. Kuryelerinizi günlerce beklemeden güvenle teslim almanın rahatlığını yaşamak veya en kısa sürede acil kuryelerinizi teslim etmenin rahatlığını yaşamak için aramanız gereken en doğru adres Keşan kurye firmamızdır. Güvenle kurye gönderebileceğiniz en doğru adresiz.

Keşan Moto Kurye

Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan Keşan moto kurye, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Hem kaliteli hem de son derece uygun fiyata hizmet veren firmamız, bu sektörün en çok tercih edilen ismi olmayı başarmıştır. Kaliteli ve güvenilir yanı ile müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başaran firmamız, bu sektörün gururu olmaya devam ediyor.

Daha önce kurye hizmetini bu denli iyi sunan bir firma ile karşılaşmadığınızı iddia ediyor ve sizleri bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz. Günümüzde kargo şirketlerinin sunmadığı hizmeti sunmaktadır kurye firmaları. Kargo hizmeti vermekte olan firmalar şehirlerarası eşya taşıma hizmeti vermekte iken kuryeler tam tersi şehir içi taşıma ve ulaştırma hizmeti vermektedirler. Bu nedenle aslında en çok ihtiyacımız olan hizmetin yani kurye hizmetinin bizler için önemini tekrar anlamış oluyoruz.

Keşan moto kurye, deneyimli, çalışkan, azimli, işini seven ve öğrenmeye açık çalışan kadrosu ile harikalar yaratmaya devam ediyor. Son derece enerjik çalışan ve bu enerjiyi müşteriye de yansıtan çalışanlarımız, kişisel bakımlarına oldukça önem vermektedirler. Her gün düzenli olarak kullandıkları aracı temizleyen ve daha sonra hizmet vermeye başlayan çalışanlarımız, müşteri ile saygı çerçevesinde seviyeli bir iletişim kurarak hizmet vermektedirler. Bu konuda da müşteriden tam not alan firmamız, her geçen gün daha da büyüyor ve genişliyor.

Keşan Motor Kurye

Günümüzde hiçbir şey ilk günkü gibi kalmıyor veya sonuna kadar sağlam bir şekilde kalamıyor. Özellikle trafikte kullanılmakta olan araçlar düzenli olarak bakıma gitmek zorunda yoksa aksi takdirde elimizdeki aracı tamamen kaybetmemiz de mümkündür. Firmamız, tüm araçlarında düzenli bakım yaptırmaya özen gösteriyor. Kurye hizmeti verirken yollarda kalmamak ve zamanında görevini yerine getirmek için sağlam bir araca ihtiyaç vardır. Çalışanlarımız her gün yola çıkmadan önce aracı iyice bir gözlemliyor ve daha sonra hizmet sunmaya başlıyor.

Keşan motor kurye farkı burada da kendini gösteriyor. Kaliteli ve son model araçlar ile hizmet veren firmamız, anlaşmış olduğu tamirhane ile düzenli olarak görüşüyor ve araçlarını düzenli bakımdan geçiriyor. Motosiklet ile hizmet vermekte olan firmamız, işini iyi yapan motosiklet ustası ile işbirliği yapıyor ve yollarda kalmalara son veriyor. Bu şekilde müşterisinin de aksi bir durum yaşamasının önüne geviyor ve kaliteli hizmet sunuyor firmamız.

Keşan Motorlu Kurye

Firmamız, geçmişten günümüze kadar sunduğu tüm hizmetlerde kalitesini ön plana çıkarmış ve son derece başarılı bir hizmet sunmuştur. Günümüzde de kendini yenileyerek oldukça kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan firmamız, müşterisinin güvenini kazanmıştır. Müşteri artık gönül rahatlığı ile bizleri arıyor ve bizden hizmet almak istediğini dile getiriyor.

Güvenilir hizmetleri ile müşterisinin en çok tercih ettiği isim olmayı başaran Keşan motorlu kurye, her hizmetinde kalitesini konuşturmaya devam ediyor. Şeffaf bir şekilde hizmet vermeyi tercih eden firmamız, her hizmetinde sözleşme imzalayarak aldığı eşyaların sorumluluğunu alıyor ve bu şekilde karşı tarafın güven problemi yaşamasını da engelliyor. Sözleşme ve resmi evraklar ile güveni oluşturan firmamız, hizmeti ile de bunu kanıtlıyor. Sizler de güvenerek gönül rahatlığı ile kurye hizmeti almak istiyorsanız bizleri arayın.

Günümüzde yaş, cinsiyet, din, dil, ırk ve düşünce ayırımı yapmaksızın çalışan almakta olan firmamızın belli başlı kriterleri vardır. Her firmanın kendince işe alım kriterleri vardır. Her firma kendi kriterlerine uygun olan kişiyi işe alır. Bizler de belli başlı kriterlerimizi geçen kişileri ise alıyor ve kadromuzu daha da genişletiyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresi olarak profesyonel bir hizmet sunuyor ve bunun devamlı olmasını sağlıyoruz.

Keşan motorlu kurye, on sekiz yaşını geçmiş ve iletişimi güçlü insanlar ile çalışmayı tercih ediyor. Aynı zamanda erkekler için askerliğini yapmış olma şartı koşan Keşan kurye, hizmette devamlılık açısından buna önem veriyor. Firmamız, çalışan kadrosunun motosiklet ehliyeti olması gerektiğini de ilk mülakatta dile getiriyor. İyi bir motosiklet şoförü iseniz bu iş için oldukça uygunsunuz demektir. Trafikte saygılı ve sakin iseniz sınavı geçtiniz demektir.

Firmamız, sadece verdiği hizmeti önemsemiyor aynı zamanda hizmet sunarken çevredeki kimseyi rahatsız etmemeye de büyük önem veriyor. Çalışanlarının trafikte saygılı, sakin ve düzgün ilerlemeleri için düzenli trafik eğitimleri de veren firmamız, profesyonel hizmet örneği olmaya devam ediyor. Bizleri tercih ederek en iyi hizmeti almaya hazır mısınız?

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
×
Tıkla AraWhatsApp