Anasayfa » Keşan Kurye

Keşan Kurye

Ulaşımın sıkıntılı olması ve acil kargoların bu durumdan etkilenmesinden dolayı alternatif ulaştırma yolları aranmıştır. Bu ulaştırma yollarından biri, motorlu kuryelerdir. Motorların süratli olması, kalabalık ve dar sokaklarda zorlanmadan yol almaları tercih edilmelerini sağlamıştır. Keşan kurye olarak, bu ihtiyacınızın farkında olup son model motorlarımız, donanımlı ve tecrübeli sürücülerimiz ile SYS kurye firması bünyesinde sizlere hizmet sunmaktayız.

Şehirleşmenin artması, yoğun araç trafiğinin oluşması gibi unsurlar birçok ilde ulaşım sıkıntısına neden olmaktadır. Keşan ve civarında çarpık kentleşmenin olması, tek yönlü dar sokakların çok fazla olması ve bu dar sokaklarda inanılmaz araç trafiğinin olması ulaşımı büyük oranda kısıtlamaktadır. Ulaşımı sağlamak için kısa mesafede dahi uzun bir yol kat etmek gerekmektedir. Bu durum kargo ulaşımını da etkilemektedir. Kısa sürede gelmesi planlanan birçok kargo bu durumun azizliğine uğramıştır. Birkaç saate gelebilecek kargolar günler sonra gelebilmektedir.

Motor gibi iki tekerlekli araçlar dört tekerlekli araçlara nazaran hem daha hızlı hem de trafikte daha rahat hareket halindedirler. Bu da motorlu kuryelere olan talebi arttırmıştır. Şehirler Arası Kurye olarak, Edirne Belediyesi il sınırlar içerisinde kuryenizi verdiğiniz andan itibaren, istediğiniz saatte teslimat etmemizi istediğiniz adrese zaman aksaması olmadan ulaştırmaktayız. Artık acil kuryeleriniz ulaşması gereken adrese tam vaktinde ulaşacaktır.

Kuryelerinizin vaktinde ulaşması kadar güvenilir bir şekilde ulaşması da önemlidir. Motor kurye firma sayısı fazla olsa dahi kuryenizi güvenle teslim edebileceğiniz firma sayısı aynı oranda değildir. Keşan kurye firması olarak, teslim ettiğiniz kuryeyi istediğiniz saatte ulaştırmanın garantisini verirken aynı zamanda güvenle ulaştırmanın da garantisini vermekteyiz. Teslim aldığımız her kuryeye emanet gözüyle bakıp teslim aldığımız şekilde hiç bir deformasyona uğramadan verilen adrese teslim ediyoruz. Kuryeleriniz cinsine göre muhafaza edilmektedir. Dosya ve benzeri kuryelerde herhangi bir şekilde açılma veya karıştırma durumu söz konusu değildir.

Motorlu kuryelerde araçlara nazaran ebat ve ağırlık olarak daha hafif ürünler taşınmaktadırlar. Hızlarının kesilmemesi, kuryeyi taşıyan çalışanlarımızın hayatını riske atmamak için bir motorun taşıyabileceği ağırlık ve ebatta kurye ürünleri kabul etmekteyiz. Bunlar;

  • Şirketler arası dosyalar,
  • Sevdiğiniz kişilere göndermek istediğiniz bir hediye,
  • Çiçek,
  • Yiyecek,
  • Tekstil vb. herhangi bir ürün tarzında birçok taşınabilir kuryeyi sizler için istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Keşan kurye olarak, şirketlerle anlaşma sağlayarak şirketler arasında düzenli olarak evrak alışverişini aksatmadan gerçekleştirmekteyiz.

Bazı kuryelerin acillik durumları belli olmamaktadır. Keşan kurye olarak, 7/24 her an acil kuryeleriniz için size hizmet etmeyi beklemekteyiz. Keşan ve civarında oturuyorsanız acil kuryeleriniz için çağrı merkezinden bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. Kuryelerimiz en kısa sürede vereceğiniz adrese gelip ürünü teslim alır ve iletmek istediğiniz adrese en kısa sürede teslimat yapmaktadır. Kuryenizin cinsine göre (kırılabilir, dökülebilir vs.) gereken tedbirler alınır ve güvenle ulaşmışı sağlanmaktadır. Firma olarak sadece şehir içi kuryelerinizi değil, şehir dışı kuryelerinizi de ulaştırmaktayız.

Hızlı bir çağda yaşamanın getirdiği en önemli şeylerden biri her şeyin aynı oranda hızlı olmasını istemektir. Kurye alanında siz değerli müşterilerimize en hızlı hizmeti veren, çağın hızına ayak uyduran motorlu kuryelerimizdir. Kuryelerinizi günlerce beklemeden güvenle teslim almanın rahatlığını yaşamak veya en kısa sürede acil kuryelerinizi teslim etmenin rahatlığını yaşamak için aramanız gereken en doğru adres Keşan kurye firmamızdır. Güvenle kurye gönderebileceğiniz en doğru adresiz.