İçeriğe geç

Vaniköy Kurye

Vaniköy Kurye
Vaniköy Kurye

Günümüz Türkiye’sinin gelişen ve değişen şartları insanların ihtiyaç duyduğu şeye kısa sürede ve güvenilir bir biçimde ulaşma ihtiyaçlarını daha çok arttırdı. Öyle ki kalabalık nüfus özelliğine sahip şehirlerin başında yer alan İstanbul’un giderilmesi gereken önemli sorunlarından biri haline geldi. Başlarda sayıları yetersiz kalsa da son birkaç yıldır sayıları günden güne artmaya devam eden Vaniköy kurye bu sorunların giderilmesinde tek çözüm olarak hayatımızdaki yerini almış oldu. Çoğu insan kurya hizmetinin sadece yemek sektöründe kullanıldığını düşünse de kuryeler aslında hayatımızın hemen hemen her alanında yardımımıza koşmaktadır. Son zamanlarda gelişen teknolojiyle birlikte GPS yöntemini kullanmaya başlayan kuryeler kurye sahibi ile arasındaki güven duygusunu sağlamlaştırarak her konuda kurtarıcı olarak karşımıza çıkmaya başladı.

İşte biz müşteri memnuniyetini esas alarak oluşturduğumuz sistemimizde kurye hizmetimizin sahip olduğumuz tüm donanımı kullanarak en iyi sonucu elde etmek için titizlikle hareket etmekteyiz. Yaptığımız işin istenilen sürede ve istenilen şekilde gerçekleşmesi için başta kurye güvenliği olmak üzere kurye sahibi memnuniyetine kadar birçok konuda üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Gerçekleştirdiğimiz hizmetler doğrultusunda müşterilerimizin istek ve şikayetlerini göz önüne alarak firma, kurye ve kurye sahibi arasındaki iletişimin sağlıklı bir şekilde ilerlemesine özen gösteriyoruz. Kurye sahibinin müracaatından itibaren gerçekleştirilmeye başlayan her aşamanın kurye sahibinin bilgisi dahilinde olması, firma dahilinde oluşan bir olumsuzluğun kısa sürede müşteri memnuniyeti çerçevesinde giderilmesi ve kurye ile kurye sahibi arasındaki saygının daimi olması önceliklerimizdendir.

Kuryelerimiz hizmetlerimizin hızla yerine getirilmesinde en çok görev alandır. Sorumluluklarının bilincinde, gerekli eğitim ve belgeye sahip insanlardan oluşmaktadır. Her koşulda güler yüz ve nezaketle işlerini yerine getiren kuryelerimizin bu süreçte yaşadıkları zorlukları hafifletmedeki en büyük görev önce bize daha sonra siz değerli müşterilerimize düşmektedir. İstanbul gibi kalabalık nüfus etkisiyle ortaya çıkan trafik sorununa karşı çözüm olarak motor kullanarak az da olsa trafikteki kalabalığı hafifletmek isteyen kuryelerimiz yine bu noktada hayatımızı kolaylaştırarak trafik sorununu azaltmada kurtarıcımız olmaktadır. Firma olarak biz hayatımızı kolaylaştıran kurtarıcılarımız kuryeler ile çalışmaktayız. Amacımız ise hayatınızı kolaylaştırıp sizleri sorunlarınızdan en kısa sürede en iyisini yaparak kurtarmaktır.

Vaniköy kurye hayatı diğer taşımacılık hizmetlerine göre oldukça zordur. Düşünmesi kolay gelse de bazen iki teker üzerinde kaygan ya da bozuk asfalt zeminde, yağmur, çamur, kar ya da kavurucu temmuz sıcaklarında, çocuğunun sütü biten annenin imdadına yetişiriz kuryeler olarak, bazense misafirler kapıya dayandığında evde kahvesi biten karnı burnunda bir anne adayına.

Günümüz koşul ve rekabetleri, taşıma ve kurye sektörü özelinde ele alındığında, Vaniköy kurye hizmeti diğer aracı teslimat kurumlarına göre yarışa bir kaç sıfır önde başlamaktadır. Globalleşen dünya düzeni bizleri, yapacağımız her işte daha hızlı daha efektif ve daha az maliyet sınırlarına çekmeye zorlamakta. Buda taşımacılık zincirine olan bakışların artmasına sebep olmaktadır. Kasiyersiz market kasaları, drone kargo taşımacılığı gibi örnekler bunun en net ve belirgin göstergesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm bunlar bize günümüz hızına paralel olarak motor taşımacılığının önemini anlatmaktadır. Gerek yoğun trafikle dolu şehir içindeki zamanlaması, gerekse günümüzde kaçınılmaz olarak sıkışık hale gelmiş yaşamlarımıza can suyu niteliğinde bir kolaylık sunması ile vazgeçilmezimiz olmaktadır. Bu sebepten hizmet haritamız her geçen gün kapsamını daha da genişletmektedir.

Diğer taşımacılık sektörleri çalışanlarına göre kuryeler çok daha azimli ve pratiktir. Bunun nedeni Onlar için motor kullanmanın sadece gaza basıp bir yerden başka bir yere gitmek olmamasıdır. Motor sürmek hem bir tutku hem de bir özgürlüktür. Kaza yapan ya da yolda kalan bir motorcunun yardımına hemen oradan geçen ilk motorcu koşacaktır. Fakat maalesef günümüz dünyasında diğer taşıtların mağduriyetlerinde aynı yardım geçerli olamayacaktır.

Bu kapsamda Vaniköy kurye hizmetinin tercih edilmesi ve günümüzde rakipsiz olmasının belli başlı nedenleri vardır. Temel sebepleri ise, pratik olması, hızlı teslimat alanlarında ve sıcak satış sırasında neredeyse rakipsiz yapısı, trafik saatlerinde vazgeçilmez olması, yol ve yakıt gibi araç giderlerinin rakip taşımacılık türlerine göre çok daha düşük olması şeklinde sıralayabiliriz. Kısacası günümüz açısından bir marş pedalından çok daha fazla şey anlamına gelen motorlu taşımacılık hizmeti, hem bir tutku hem de yeniçağın çılgın metropollerinin vazgeçilmez bir unsuru olarak tarih sayfalarındaki yerini çoktan aldı.

Vaniköy Kurye Hizmeti

Moto kuryeler artık hayatımızın bir parçası. Günümüz itibariyle motor kuryeler aracılığıyla hemen hemen her türlü gıda ürünü, belge, dosya vb. aklınıza gelebilecek her şeyin kapınıza kadar gelmesi mümkün hale gelmiştir.

İstanbul ili başta olmak üzere yurdun dört bir köşesine tüm hizmetlerimizi götürüyoruz. İstanbul ilinin her noktasına götürmüş olduğumuz hizmetlerle işlerinizin daha çabuk halledilmesini sağlıyor, zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyor ve kendinize daha çok zamanın arta kalması için en hızlı şekilde hizmetlerimizi yerine getiriyoruz.

Vaniköy kurye hizmetini yerine getiren firmamız cebinizi de düşünerek sizlerin maddi açıdan zorlanmaması için elinden geleni yapıyor. Sizlere sunacağımız hizmetin fiyatını kargonuzun boyutu, ağırlığı gibi birtakım farklı özelliklerine göre belirliyoruz. Siz de dilerseniz hizmetimizden faydalanmadan önce teknik personelimizden bu hususta gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Vaniköy kurye hizmeti veren firmamız güvenliğe son derece önem veriyor, kargolarınızı en uygun koşullarda hiçbir zarara mahal vermeden ayağınıza kadar getiriyor. Ürün çeşitliliğimizle her ne kadar geniş olsa da illegal olarak nitelendirebileceğimiz hiçbir ürünün satışını yapmıyor, bu konuya üst düzey dikkat gösteriyoruz. Eğer bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız firmamızın iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak var olan şikayetinizi teknik ekibimize bildirebilirsiniz. Bu sayede biz de olabilecek en kısa sürede size geri dönüt sağlayarak probleminiz konusunda yardımcı olabiliriz.

Kimi zaman kimsenin görmesini istemediğimiz ya da gizli kalmasının daha uygun olacağı ürünler satın alırız. Sys Kurye firmamız bu konu üzerinde oldukça hassas davranmakta olup mahremiyetinizi asla ihmal etmeden kargonuzu sizlere ulaştırır. Gizliliğe önem mi veriyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz. Kargonuzu firmamızın güvenli ellerine teslim edebilir ve gönül rahatlığıyla kargonuzun size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

Vaniköy kurye hizmeti veren firmamızın uymaya özen gösterdiği birtakım temel ilkeler mevcuttur. İsterseniz bu ilkelerimizi maddeler halinde kısaca şöyle sıralayalım:

  • Müşteri memnuniyeti
  • Gizlilik
  • Güvenlik
  • Hızlı teslimat
  • Uygun Fiyat Politikası
  • Uzman Personelimizle Kaliteli Performans.

Firmamızın kurulduğu günden beri ilk önceliği hep sizlerin memnuniyeti oldu. Sys Kurye olarak sizlerden gelen hiçbir şikayeti göz ardı etmeyip detaylıca inceleyerek firmamızı geliştirmeyi amaç edindik. Bu sayede sektörde yer alan diğer rakiplerimize nazaran hep bir adım daha önde olduk. Gelen kargoda sorun mu var ya da ürününüz geç mi geldi? Bu tip sorunları çözmek artık çok kolay… Firmamız bünyesindeki teknik personelimize sorununuzu bildiriyorsunuz biz de elimizden geldiğince sorunu çözmeye gayret ediyoruz. Müşteri her zaman haklıdır düsturunu temel prensip olarak belirleyen Sys Kurye firmamızı her türlü probleminizde çekinmeden arayabilirsiniz.

Vaniköy kurye hizmeti firmamızın yerine getirdiği geniş hizmet ağının faaliyetlerinden biri olup yukarıda sözü edilen ilkelerin hepsi bu hizmetimiz için de geçerlidir.

Vaniköy kurye hizmeti gibi hizmetler vererek çalışma alanını daha da genişletmiş olan firmamızın sizlere sağladığı faydalar aşikar olarak görülebilir. Bu faydaları maddeler halinde şöyle açıklayabiliriz:

  • Sys Kurye size sunmuş olduğumuz en büyük avantaj zamandır. Hızlı teslimat hizmetimizle sizi yormadan kargolarınızı evinize kadar getiriyor ve yine sizi yormadan kargo gönderim işlemlerinizde yardımcı oluyoruz. Bu işlemleri sizin adınıza biz gerçekleştiriyoruz ve zamandan kazanmanızı sağlıyoruz.
  • Kargonuzu herhangi bir tahribata karşı muhafaza ederek güvenilir bir şekilde size ulaştırıyoruz.
  • Size sunduğumuz hizmetle alakalı sorun yaşadığınızda sizi mağdur etmemek adına hemen yardımcı oluyoruz.
  • Vaniköy kurye başta olmak üzere pek çok farklı alanda hizmetinize koşuyoruz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara