İçeriğe geç

Çamlıca Kurye

Çamlıca Kurye
Çamlıca Kurye

Günümüz de en önemli kavramlardan biridir zaman. İşte, evde, gezerken hep bir zamandan tasarruf etme hali vardır. En önemlisi de çalışma hayatında zamandan tasarruf etmektir. Bir evrak, paket ya da taşınması gereken malzemelerin taşınması için iki seçenek vardır; kargo ve ya Çamlıca kurye Fakat kargo kullanmanın bazı dezavantajları vardır.

Bunların başında zaman sıkıntısı gelir. Kargoyla gönderilen ürünlerin ulaşması 15 günü bulabilmekte hatta bazen kargolar kaybolmaktadır. Sürücü size ulaştırana kadar birçok yer gezmekte bu sırada kargonuz hasar görebilmektedir. Bu durum firmalar için büyük riskler oluşturur. İşte Çamlıca kurye olgusu da o an kendini göstermektedir.

Motorlu kurye taşıma işlerini en kolay biçimde gerçekleştiren dağıtım şeklidir. Zamandan tasarruf sağlar. En büyük avantajı ise aynı gün için de teslimat sağlanmasıdır. Değişen zaman ve teknoloji ile birlikte işlerin aksamaması ve hızlı ulaşım amaçlanması nedeni ile daha çok tercih edilmektedir. Özellikle büyük şehirlerde trafik sıkıntısından dolayı küçük işletmelerden büyük şirketlere kadar genellikle bu kuryeleri tercih etmektedirler. Büyük şirketlerin yanı sıra çalıştıkları iş yerlerini bırakıp gidemeyecek olan evrak veya paket gönderme de zaman sıkıntısı yaşayanlar da kurye yöntemini tercih ediyorlar.

Firmamız motorlu kurye konusunda en üst seviyede hizmet vermeyi amaçlamıştır. Araçlarımıza her gün gereken özen gösterilip her türlü bakımları yapılmaktadır. Çalışma arkadaşlarımız her gün erken saatlerde İstanbul da dağıtım yapmaya başlamaktadırlar. Telefonla veya internet sitemizden bize ulaşıp fiyata onay verdiğiniz zaman arkadaşlarımız direk olarak size yönlendirilmektedir. Size en yakın kurye yönlendirilip sadece size ait evrak veya paket gönderinizi teslim aldıktan sonra ürün en hızlı şekilde hiçbir yere uğramadan direk alıcıya ulaştırılmaktadır.

Göndermiş olduğunuz gönderiniz bire bir gönderi olacağından kaybolma kırılma gibi durumlarla siz değerli müşterilerimizi endişe içerisine düşürmüyoruz. SYS Kurye olarak en sağlıklı şekilde taşıma yükümlülüğünü üstleniyoruz. Peki, burada işimiz bitti deyip çekiliyor muyuz? Hayır! Ürün teslim edildikten sonra da müşteri hizmetlerimiz takibini en kaliteli şekilde yapmaktadır. Zamanınız en kıymetli hazinenizse bizi aramanız yeterli olacaktır.

Hayatın günlük koşturması içerisinde bir yere gitmek için metrobüs, metro, vapur ve otobüs gibi ulaşım bağlantılarını sıklıkla kullanırız. Aynı gün içerisinde birden çok yere ulaşılması, bayilere yanıt verilmesi, müşteri, ihale ya da iş tekliflerinde son dakika istenen değişiklikleri, evrakların aynı gün, farklı yerlere yetişmek zorunda olması ise bu alternatifleri işe yarar kılmıyor. Bunun yerine bu işin gerektirdiği araç, donanım ve personeliyle profesyonel olarak kurye firmaları hizmet vermektedir. Üsküdar gibi bir ilçede kuş bakışı kısa mesafelerde yaşanan trafik keşmekeşlerini herkes bilmektedir.

İstanbul’un trafik sıkışıklığı Dünya sıralamasında her sene ilk üç içinde yer almaktadır. İş merkezleri ve yaşam alanlarının dağınıklığı en büyük zorlukların başında gelir. Her gün işe gitmek ya da eve gelmek için kıta değiştiren kaç şehir vardır ki? Burada hem kişisel hobilerine vakit ayırabilmek hem de zaman kazanabilmek için, yiyecek sektörü haricinde de gazeteci, doktor, ilaç dağıtımı gibi acil ve öncelik gerektiren işlerde çalışan kişilerce de sürüş keyfi için kullanılan alternatif ulaşım aracı motosikletlerdir.

Teknoloji ile birlikte farkında olduğumuz üzere evrak, dosya ya da dokümanların gizliliğinin korunması ve aynı şehir içinde seri iletilmesi, binlerce kişinin çabasını etkileyebilmektedir. Verilen sürede yetişmeyen anlaşma ya da dosyalar şirketleri idari ya da adli yaptırımlara maruz bırakabilir. GPS sistemleri ve telefon uygulamaları ile adresten teslim alım ya da bırakım müşterilere anında iletilmektedir.

Profesyonel hizmet sağlayıcı firma olarak seri ve güvenilir Çamlıca kurye ağımız ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu sayede ortalama kargo ulaşım süresini dakikalara indiriyoruz. Kargonun zamanında iletimini uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Trafik ve zaman problemlerinizin çözümü için çalışıyoruz, hızlı ve tam zamanında teslimat yapıyoruz.

Çamlıca Kurye Hizmeti

Gündelik hayat koşuşturmamız içinde yoğun tempoda ilerliyoruz. Bir evrakın veya paketin yerine doğru zamanda gönderilmesi işlerimizin rutini açısından önemlidir. Bu noktada biz kuryeler devreye giriyoruz. İstediğiniz her türlü kargo, evrak, dosya, paket hatta yemek siparişlerinizi hızlı ve güvenli şekilde istenilen adrese teslim ederek zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz. Bu sayede işleriniz bir aksaklık olmadan devam ediyor.

SYS Kurye olarak, İstanbul’da Çamlıca kurye olarak hizmet verdiğimi firmamızda 20 senedir tüm gönderilerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde adreslerine ulaştırıyoruz. Ulaşımın hızlı olduğu kadar güvenli olmasına da önem gösteriyoruz. İstanbul’da bulunan firmamızda şehir içinde Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere iki bölgede de aktif bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Sadece il içi değil il dışına gidecek olan gönderileriniz için de hizmet veriyoruz. Gönderilerinizin büyüklüğü veya ağırlığına göre teslimatları motosiklet veya ticari araçlarımızla gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyatlandırma sistemimiz ve güvenilir taşımacılığımızla sektörde yerimizi koruyoruz. Müşteri güven ve memnuniyetini ön planda tutan, disiplinli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla faaliyete başladığımız günden beri güveninizi boşa çıkartmadan kesintisiz şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Çamlıca kurye alanında faaliyet gösterdiğimiz firmamızda gönderileriniz için 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Ekspres kurye hizmetimiz sayesinde yakın mesafelerde 30, uzak mesafelerde de 90 dakikaya kadar teslimatlarınızı istenilen adrese sorunsuz, güvenli ve hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Şehir içi trafik şartlarını da göz önünde bulundurarak hareket ediyor, müşteri memnuniyetini iş disiplinimizle sağlıyoruz. Öte yandan Adana, Ankara, Antalya, İstanbul ve İzmir bölgelerine uçak kargo imkânı sağlıyoruz. Hız odaklı olan bu kargo seçeneğimizle kırılabilen, hassas kargolar veya bozulma riski taşıyan gıda kargolarınızı güvenli ve sorunsuz şekilde hava kargo taşımacılığımız aracılığıyla istenilen adrese ulaştırıyoruz. Çamlıca kurye olarak çalıştığımız firmamızda işinde uzman ve deneyimli ekibimizle hizmet veriyoruz.

Çamlıca kurye olarak hizmet veren çalışanlarımız alanında uzman ve deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Kuryelerimiz yola hâkim, zamanı iyi kullanabilen, işini disiplinli şekilde güler yüzlülükle gerçekleştiren kişilerdir. Taşıma esnasında oluşabilecek sorunlara karşı alternatifler üreterek çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemektedirler. Ayrıca, kurye işlemleri için kullanılan araçlarımızın düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. Yolculuk sırasında herhangi bir olumsuzluk veya aksilik yaşanmaması adına kullandığımız araçlarımızın belirli periyotlarla bakımını gerçekleştiriyoruz. Araçlarda sorun olması durumunda ivedilikle tamirini yaptırıyoruz.

Gönderilerinizle alakalı firmamızın uyguladığı bazı prosedürler şunlardır:

  • Taşınma sırasında kuryelerimizin sağlığını tehlikeye atacak hiçbir kimyasal ve biyolojik gönderinin taşınmasına müsaade etmiyoruz.
  • Taşınması ve bulundurulması yasak olan hiçbir maddeyi taşımıyoruz.
  • Söylenen paket içeriği ile olan paket içeriği arasındaki farklardan doğan yasal sorunlarda sorumluluk paketi gönderen müşteriye aittir.

Kurye, kargo ve taşımacılık alanında uzun yıllardır verdiğimiz hizmetle müşterilerimizin güvenini ve saygınlığını kazanmış bir firma olmanın verdiği mutlulukla yolumuza devam ediyoruz. Sektördeki gelişmeleri takip ederek kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Çamlıca kurye olarak gönderilerinizin en hızlı ve en güvenli şekilde adreslerine teslim edilmelerini en az sizin kadar önemsiyor, seçkin ekibimiz ve kaliteli araçlarımızla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm

İndirimli Fiyatlar İçin

X
× WhatsApp