Anasayfa » Çamlıca Kurye

Çamlıca Kurye

Günümüz de en önemli kavramlardan biridir zaman. İşte, evde, gezerken hep bir zamandan tasarruf etme hali vardır. En önemlisi de çalışma hayatında zamandan tasarruf etmektir. Bir evrak, paket ya da taşınması gereken malzemelerin taşınması için iki seçenek vardır; kargo ve ya Çamlıca kurye Fakat kargo kullanmanın bazı dezavantajları vardır.

Bunların başında zaman sıkıntısı gelir. Kargoyla gönderilen ürünlerin ulaşması 15 günü bulabilmekte hatta bazen kargolar kaybolmaktadır. Sürücü size ulaştırana kadar birçok yer gezmekte bu sırada kargonuz hasar görebilmektedir. Bu durum firmalar için büyük riskler oluşturur. İşte Çamlıca kurye olgusu da o an kendini göstermektedir.

Motorlu kurye taşıma işlerini en kolay biçimde gerçekleştiren dağıtım şeklidir. Zamandan tasarruf sağlar. En büyük avantajı ise aynı gün için de teslimat sağlanmasıdır. Değişen zaman ve teknoloji ile birlikte işlerin aksamaması ve hızlı ulaşım amaçlanması nedeni ile daha çok tercih edilmektedir. Özellikle büyük şehirlerde trafik sıkıntısından dolayı küçük işletmelerden büyük şirketlere kadar genellikle bu kuryeleri tercih etmektedirler. Büyük şirketlerin yanı sıra çalıştıkları iş yerlerini bırakıp gidemeyecek olan evrak veya paket gönderme de zaman sıkıntısı yaşayanlar da İstanbul Kurye yöntemini tercih ediyorlar.

Firmamız motorlu kurye konusunda en üst seviyede hizmet vermeyi amaçlamıştır. Araçlarımıza her gün gereken özen gösterilip her türlü bakımları yapılmaktadır. Çalışma arkadaşlarımız her gün erken saatlerde İstanbul da dağıtım yapmaya başlamaktadırlar. Telefonla veya internet sitemizden bize ulaşıp fiyata onay verdiğiniz zaman arkadaşlarımız direk olarak size yönlendirilmektedir. Size en yakın Çamlıca kurye yönlendirilip sadece size ait evrak veya paket gönderinizi teslim aldıktan sonra ürün en hızlı şekilde hiçbir yere uğramadan direk alıcıya ulaştırılmaktadır.

Göndermiş olduğunuz gönderiniz bire bir gönderi olacağından kaybolma kırılma gibi durumlarla siz değerli müşterilerimizi endişe içerisine düşürmüyoruz. SYS Kurye olarak en sağlıklı şekilde taşıma yükümlülüğünü üstleniyoruz. Peki, burada işimiz bitti deyip çekiliyor muyuz? Hayır! Ürün teslim edildikten sonra da müşteri hizmetlerimiz takibini en kaliteli şekilde yapmaktadır. Zamanınız en kıymetli hazinenizse bizi aramanız yeterli olacaktır.

Hayatın günlük koşturması içerisinde bir yere gitmek için metrobüs, metro, vapur ve otobüs gibi ulaşım bağlantılarını sıklıkla kullanırız. Aynı gün içerisinde birden çok yere ulaşılması, bayilere yanıt verilmesi, müşteri, ihale ya da iş tekliflerinde son dakika istenen değişiklikleri, evrakların aynı gün, farklı yerlere yetişmek zorunda olması ise bu alternatifleri işe yarar kılmıyor. Bunun yerine bu işin gerektirdiği araç, donanım ve personeliyle profesyonel olarak Çamlıca kurye firmaları hizmet vermektedir. Üsküdar Belediyesi gibi bir ilçede kuş bakışı kısa mesafelerde yaşanan trafik keşmekeşlerini herkes bilmektedir.

İstanbul’un trafik sıkışıklığı Dünya sıralamasında her sene ilk üç içinde yer almaktadır. İş merkezleri ve yaşam alanlarının dağınıklığı en büyük zorlukların başında gelir. Her gün işe gitmek ya da eve gelmek için kıta değiştiren kaç şehir vardır ki? Burada hem kişisel hobilerine vakit ayırabilmek hem de zaman kazanabilmek için, yiyecek sektörü haricinde de gazeteci, doktor, ilaç dağıtımı gibi acil ve öncelik gerektiren işlerde çalışan kişilerce de sürüş keyfi için kullanılan alternatif ulaşım aracı motosikletlerdir.

Teknoloji ile birlikte farkında olduğumuz üzere evrak, dosya ya da dokümanların gizliliğinin korunması ve aynı şehir içinde seri iletilmesi, binlerce kişinin çabasını etkileyebilmektedir. Verilen sürede yetişmeyen anlaşma ya da dosyalar şirketleri idari ya da adli yaptırımlara maruz bırakabilir. GPS sistemleri ve telefon uygulamaları ile adresten teslim alım ya da bırakım müşterilere anında iletilmektedir.

Profesyonel hizmet sağlayıcı firma olarak seri ve güvenilir Çamlıca kurye ağımız ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu sayede ortalama kargo ulaşım süresini dakikalara indiriyoruz. Kargonun zamanında iletimini uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Trafik ve zaman problemlerinizin çözümü için çalışıyoruz, hızlı ve tam zamanında teslimat yapıyoruz.