İçeriğe geç

Merter Kurye

Merter Kurye
Merter Kurye

Merter kurye alanında hizmet veren SYS Kurye, bilgi ve birikim sahibi kişilerden oluşan ekiple çalışmalarını sürdürüyor. Bizler firma olarak hizmet verdiğimiz sektörde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimizin aradığı kalitede başarılı taşıma hizmetini onlara sunuyoruz. Kurye alanında verdiğimiz hizmet doğrultusunda motosikletle daha kısa sürede paket teslimi sağlıyoruz. Paketler daha kısa sürede adrese teslim edildiği için zamandan tasarruf sağlanmaktadır.

Aynı bölge üzerinde farklı iki adres arasında paket taşıyan görevlilere kurye adı verilir. Kuryeler motosiklet kullanarak paket taşımaktadır. Bu nedenle moto kurye olarak da adlandırılır. Geçmişten günümüze gelen paket taşıma işlemlerinde kargo araçları kullanılırken günümüzde kuryeler kullanılmaktadır. Daha kısa sürede paketlerin teslimini sağlayan kuryeler tecrübeli kişilerden oluşturulmaktadır.

Avrupa Yakası Kurye alanında farklı firmalar hizmet veriyor. Bu firmalar arasında doğru firmayla çalışmak müşteriler için ciddi önem taşıyor. Firma seçimi yanlış yapıldığında maddi ve manevi hasara uğramak kaçınılmaz oluyor. Herhangi bir hasarın yaşanmaması adına firma seçimi doğru yapılmalıdır. Firma seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

  • Firmanın tecrübesi
  • Ekip deneyimi
  • Firmanın çalışma saatleri
  • Firmanın sunduğu fiyat teklifi

Kurye alanında firma seçimi yaparken firmanın tecrübesine dikkat etmek gerekir. Tecrübe sahibi firmalar çalışmalarını daha dikkatli gerçekleştirir. Ekibin deneyimi de oldukça önemlidir. Bazı firmalar belirli saatler arasında hizmet verirken bazı firmalar 7/24 hizmet vermektedir. Fiyat teklifi de oldukça önemli bir etkendir.

Güngören Belediyesi ilçe sınırları içinde motor kurye seçimi yapılırken firmamız tercih edilebilir. Bizler uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş başarılı bir ekibiz. Müşteri memnuniyetini ve güvenini sarsmamak adına planlı ve programlı hareket etmekteyiz. Tecrübe sahibi ekibimizle 7/24 paket taşıma hizmeti veriyoruz. Firmamızın sunduğu doğru ve bütçe dostu fiyatlar sayesinde paketler güvenle taşınıyor.

Merter kurye alanında hizmet veren firmamız zaman tasarrufu sağladığı için tercih ediliyor. Firmamız paketleri kısa sürede adrese teslim ediyor. Bu sayede zaman aşımını önlüyor. Günümüzde özellikle acil taşınması gereken paketler için motor kurye tercih ediliyor. Motor kurye sayesinde paketler çok daha kısa sürede adrese ulaştırılmış oluyor. Motor kuryelerle farklı birçok eşya taşınabiliyor. Evrak, belge, dosya, kimlik ve pasaport gibi özel eşyalar taşınabiliyor. Çiçek, pasta, elektronik cihaz gibi farklı kategorilere ait birçok eşya taşınabiliyor.

Eşyaların motosikletle taşıma için uygun olması yeterlidir. Taşıma durumundaki eşyalar hem firmamızdan gönderilebiliyor hem de adresinize gelerek paket taşıma işlemi başlayabiliyor. Göndermek istediğiniz paketi firmamıza gelerek gönderebiliyorsunuz. Aynı zamanda adrese kurye çağırarak paket gönderebiliyorsunuz. SYS Kurye ekibimiz farklı bir adrese gelen paketi teslim alarak size getirebiliyor. Geniş kapsamlı çalışmalarımızdan sizler de güvenle faydalanabilirsiniz.

Merter kurye fiyatları değişebiliyor. Motorlu kuryeler birçok avantajı beraberinde getiriyor. Kuryeler 7/24 taşıma hizmeti verebiliyor. Müşteri isteği üzerine belirli saatlerde teslimat yapılabiliyor. Kuryeler zamandan tasarruf sağladığı gibi maddi tasarruf da sağlıyor. Firmamızda bütçe dostu fiyatlarla taşıma hizmeti veriliyor. Paketler özel ekip eşliğinde adrese ulaştırılıyor. Fiyatlar ise paketin durumuna göre değişiyor. Paket türüne, adedine ve ağırlığına göre fiyat artışı görülebiliyor. Genel olarak bütçe dostu fiyatlarla taşıma yapılıyor. Ödeme işlemleri nakit olarak ya da kartla yapılabiliyor. Aynı zamanda ödeme işlemleri gönderici tarafından ya da alıcı tarafından da yapılabiliyor. Uygun fiyatlı güvenilir taşıma için sizler de SYS Kurye ile çalışabilirsiniz.

Merter Kurye Hizmeti

Büyük şehirlerdeki trafik yoğunluğu gittikçe daha da artarak devam etmektedir. Özellikle İstanbul’da ki yoğun trafik insanlar için büyük bir sorun haline gelmiş durumda. Zamanın bu kadar önemli olduğu şartlarda dakikalar bile çok önemliyken, bir yerden bir yere ulaşmak saatlerinizi götürebiliyor. Bu konuda sizlere kurtarıcı çözümleriyle hizmet veren firmamız Merter kurye hizmeti sunarak adresinizden alınan gönderinin dakikalar içerisinde istediğiniz noktaya güvenilir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Acil durumlarda, önemli işlerinizde kurye seçimi yapmak, çok büyük risklere girmenize sebep olabilir. Firmamız her koşula uygun önlemlerini alarak, profesyonelce ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet şartlarıyla sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Sizler de vakit kaybetmeden, kaliteli hizmetlere erişmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve kampanyalı hizmetlerimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Her türlü hava şartlarında, yoğun trafiklerde bile vakit kaybetmeyerek istediğiniz noktaya güvenilir şekilde teslimat yapıyoruz. Yükünüzün güvenliği için her türlü önlemi alarak özenli şekilde taşıyoruz. Bir sorunla karşılaşılması durumunda tüm zararı firmamızca karşılayarak garantili teslimat sağlıyoruz.

Merter kurye hizmetimizle Merter’in pek çok noktasında dakikalar içerisinde teslimat sağlayabiliyoruz. Saat kaç olursa olsun gönderinizi adresinizden teslim alıyor ve istediğiniz adrese sorunsuz şekilde teslimatını yapıyoruz.

Geleneksel kargo anlayışından daha kaliteli şekilde hizmet veren firmamız kargonun adresten alınması, merkez şubeye iletilmesi, merkez şubeden alınan kargonun dağıtıma çıkması gibi vakit kaybettiren ve kargonuza zarar verebilen şekilde taşıma süreci yerine, adresinizden kargonuzu alıp istediğiniz noktaya güvenilir ve hızlı şekilde teslimatını yapıyoruz. Böylelikle araç değiştirme, şubeye teslim etme gibi şeyler yapmayarak işlemlerimizi kısa sürdürerek vakitten kazanmanızı sağlıyoruz.

Merter kurye hizmetimizle gıda, giyim, tıbbi malzeme ve numuneler, faturalar, hediyelik eşyalar, cüzdan, para, kimlik, pasaport, ehliyet, kart, evrak, belge, dosya gibi birçok çeşit ürününüzü güvenle taşımaktayız. Taşınmasını istediğiniz ürünün motorun taşıyabileceği boyutta olması ve yanıcı, patlayıcı ürün olmaması durumunda her ürününüz taşınmaktadır.

Merter kurye olarak paketleriniz için belirli fiyat aralıklarında çalışmaktayız. Fiyatlarımız gayet makul olup bütçe dostu olarak hizmet sağlamaktayız. Kuryelerinizin gizliliği ve güvenli titiz bir şekilde korunur. Paket içerisinde taşınan ürününüz gizlilik şartlarına uyarak kaliteli hizmet verilmektedir. Sizler için pek çok avantajı bir arada sunarak memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Merter kurye hizmetimizle sizlere kolaylık sağlamaya devam ediyoruz. Vip kurye hizmetimizle de acil ihtiyacınız olan bir ürünü veya acil yetiştirilmesi gerek evraklarınızı yakın mesafedeyse 15-30 dakika içerisinde uzak mesafedeyse 40-60 dakika içerisinde güvenilir şekilde teslim ediyoruz. Vip araçlarımız daha donanımlı olmaları sebebiyle daha hızlı şekilde hizmet vermektedirler.

Merter kurye belirli saat aralıklarında çalışmayarak 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Çünkü Merter’de yaşam 24 saat boyunca aktif şekilde devam etmekte geceleri de acil ihtiyacınız olabilmektedir.

Kurye fiyatlarımız belirli şartlara göre değişmektedir. Şartlar şu şekildedir:

  • Mesafe; adresinizden teslim aldığımız ürünlerin teslimatının yapılmasını istediğiniz adrese göre olan uzaklığının uzak veya yakın olması fiyatları etkilemektedir.
  • Tercih ettiğiniz kurye çeşidi; Express kargo veya Vip kargo tercih etmeniz daha donanımlı araçlar kullanılması ve farklı hizmetler uygulanması gibi etkenlerden dolayı fiyat farkı oluşturmaktadır.
  • Tercih ettiğiniz motor çeşidi; tercih ettiğiniz motor çeşidi de daha donanımlı olması ve daha fazla yakıt harcanması gibi sebeplerden dolayı fiyatı etkilemektedir.

Şartlarımız sayesinde hizmet aldığınız şekilde ödeme yaparsınız. Yakın mesafede olan bir yer için de uzak mesafe ücreti ödemezsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara