İçeriğe geç

Boğazköy Kurye

Boğazköy Kurye
Boğazköy Kurye

Boğazköy kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana İstanbul ilinde hizmet sunmakta ve sunduğumuz kurye hizmetinin bünyesinde pek çok özelliği bulundurmamız sayesinde müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız.

İşletme olarak bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza, kullandığımız motorlarımıza, ortaya çıkardığımız fiyatlarımıza, sunulan hizmetin güvenli olup olmamasına, teknoloji kullanımına çok fazla özen göstermekte ve bu özen sayesinde sunulan hizmetin kalitesini en üst basamaklara taşımaktayız.

Boğazköy kurye işletmesi olarak bünyemizde çalışan elemanlarımıza sunulan kurye hizmetinin her aşaması ile ilgili detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde memnun kalacağınız bir hizmet almanız sağlanmaktadır.

Ayrıca kullandığımız motosikletlerimizin tüm periyodik bakımlarını zamanında ve eksiksiz bir şekilde yaptırmakta ve düzenli olarak yüksek modelleri ile değişimlerini sağlamaktayız. Motorlarımızın bu şekilde özelliklere sahip olmasından dolayı sunulan hizmetin güvenli ve hızlı bir şekilde sunulması sağlanmakta ve sizlerin övgüleri kazanılmaktadır.

İşletme olarak sunulan hizmet bünyesinde teknoloji kullanımına çok büyük özen göstermekte ve sunulan hizmetin kalitesini artırmasına sebebiyet vermekteyiz. Teknoloji kullanımı sayesinde sunulan hizmetin eksiksiz, güvenli, hızlı olmasını sağlamaktayız. Ayrıca motorlarımızın bünyesinde bulunan motor takip cihazları sayesinde siparişlerinizin anlık olarak hangi konumda olduğu tespit edebilir ve kendinizi ona göre ayarlayabilirsiniz.

Boğazköy kurye işletmesi olarak işletmemiz ile kuracağınız iletişime çok büyük özen göstermekte ve bu özen sayesinde sizlere pek çok farklı iletişim kanalları sunmaktayız.

WhatsApp canlı destek hattı numaralarımızdan bizlere atacağınız mesajlar karşılığında anlık olarak iletişim kurabilme şansına sahip olmaktasınız. Canlı kişiler tarafından sizlere anında cevap verilmekte ve sorunlarınız anında çözüme kavuşturulmaktadır. İnternet adreslerimizde de canlı destek hatlarımız bulunmakta ve bilgisayarlar aracılığı ile sizlere iletişim hizmetleri sunulmaktadır.

Boğazköy kurye işletmesi olarak bünyemizde bulunan ve en çok tercih edilen iletişim kanalımız telefonlar ile yapılan görüşmelerdir. Bu iletişim kanalının kaliteli bir şekilde hizmet verebilmesi adına bünyemizde santral elemanlarımız ve sekreterlerimiz bulunmaktadır.

Santral elemanlarımız ve sekreterlerimizin sunduğumuz kurye hizmeti hakkında detaylı bilgilere sahip olmaları sizlere detaylı, doğru ve eksiksiz bilgi sunmalarını sağlamaktadır.

Boğazköy Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz müşterilerimize uzun yıllardan bu yana pek çok teslimat seçeneği sunmaktayız. Bu teslimat seçeneklerinden bir tanesi de zili çalmadan teslimat yöntemi olarak karşınıza çıkmaktadır. İnternet üzerinden sipariş verme aşamasında seçebildiğiniz bu teslimat yöntemi en çok kullanılan yöntemler arasında yer almaktadır.

İnternet üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerinizi adreslerinize getiren profesyonel kurye elemanlarımız siparişlerinizi kapınıza asmakta ve olay yerinden ayrılmaktadır. Daha sonra sizlere telefon ile haber vererek teslimatın sonlanmasını sağlanmaktadır.

Zili çalmadan teslimat yöntemi sayesinde ailenizden her hangi birinin uyuyor olması ve rahatsız edilmek istemiyor olması durumlarını yerine getirmekteyiz.

Boğazköy kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize aldığınız hizmet karşısında kapıda ödeme yöntemi sunmaktayız. Kapıda ödeme yöntemi sayesinde kartlarınızda para olmadığı zaman nakit olarak ödeme yapabilmektesiniz.

Ayrıca isterseniz ürünlerinizi kontrol edebilir ve daha sonra post cihazlarımız sayesinde yine kredi kartlarınız ve bankomat kartlarınız ile ödeme yapabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Boğazköy kurye işletmesi olarak bünyemizde bulunan kapıda ödeme yöntemi müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ödeme yöntemleri arasında yer almaktadır. Bu yöntem sayesinde her zaman müşterilerimizin övgülerini, takdirlerini ve memnuniyetlerini kazanmaktayız. Siz müşterilerimizin övgülerini ve takdirlerini kazandığımız zaman mutlu olmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp