İçeriğe geç

Akpınar Kurye

Akpınar Kurye
Akpınar Kurye

Her birimiz günlük streslerimizin nedenlerinden biri olarak yavaş hizmeti sayabilir. Gerek restoran tarzı yemek sektöründe gerek ise banka ya da posta gibi bekleme gerektiren işler olsun, her birimiz hızlıca akan hayatlarımızın bir parçası olan işletmeler tarafından bekletilmeyi yaşamlarımıza stres katan bir faktör olarak sayabiliriz. Bunlar biri olan kargo hizmetleri de bazen sinir bozucu bir etken olmanın dışına çıkarak hayatımızı etkileyecek önemli bir mesele haline gelebilir. Patronunuz tarafından istenen bir evrağın ulaşımı ya da belirsiz biri tarafından adınıza gönderilen bir postanın elinize geçmesi gerektiği zamanlar olabilir. Böyle durumlarda Akpınar kurye olarak son model motosikletlerimiz, memnuniyetinizi önemseyen çalışanlarımız ve 7/24 sunduğumuz hizmetimiz ile sizlere memnun kalacağınız bir kargo hizmeti sunmanın yanı sıra aynı zamanda özel olarak önemlilik gerektiren gönderilerinizi ciddiyet ile teslim alarak güvenli bir şekilde dilediğiniz konuma en hızlı şekilde ulaştırmayı kendimize meslek ediniyoruz.

Siz de hızlı ve kaliteli hizmetimizden yararlanmak istiyor, memnun kalacağınız bir kurye hizmeti arıyor ancak bulamıyorsanız artık doğru yerdesiniz. Sahip olduğunuz gönderinin özellikle metropoliten alanlarda oturuyorsanız size ulaşma süresini fazla buluyorsanız işletmemiz Akpınar kurye güvencesi ile gönderilerinize asla beklemediğiniz bir hız ve güvenli teslimat ile ulaşabilir. Hizmetlerimizden memnun kalarak bizleri dilerseniz tekrar gönderileriniz için tercih edebilirsiniz!

Akpınar kurye olarak müşterilerimizin gönderilerinin her biri sahip oldukları farklı özelliklere göre fiyatlandırılarak teslim edilir. Bu fiyatlandırma sistemi size ulaşması gereken ürünün türü, kuryemizin ana noktadan size olan uzaklığı, ürününüzün ağırlığı ve büyüklüğü gibi birçok etkene bağlı olarak gerçekleştirilir. Siz de kendi ürününüzün teslimat fiyatı hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız sizler ile paylaşmış olduğumuz iletişim numarasından bizlere ulaşarak temsilcimiz yardımı ile gönderinize özel olarak hazırlanmış fiyattan haberdar olabilirsiniz. Akpınar kurye hizmeti sunan firmamızın temsilcileri, ürününüzün sizler ile paylaşmış olduğumuz özelliklerini tek tek hesaba katarak sizler için en uygun ve ulaşılabilir fiyatı bildirmekle yükümlüdür. Hizmetimizden memnun kalmanız için fiyatlarımızı uygun ve koşullara bağlı tutmaya özen gösteren bir firmayız.

Akpınar Kurye Hizmeti

Sizlere sunduğumuz hizmet kargolarınızın türüne dayandığı gibi aynı zamanda gönderilerinizin dilediğiniz alana olan ulaşımının ne kadar mühim olduğuna göre de farklılık gösteriyor. Tüm müşterilerimize ister talepleri doğrultusunda isterlerse sahip olduğumuz listeye göre dizilmiş önem sırasına göre hızlandırılmış bir hizmet servisi sunmaktayız. Bu sıra evraklar, dosyalar ve bilinmeyen gönderiler gibi nesnel açıdan önem arz eden gönderiler olabildiği gibi dilerler ise müşterilerimizin arzusu yönünde şekil alarak hız anlamında değişiklik gösterebilir. Tüm işlemlerimizi hızlı gerçekleştirsek de ehemmiyet gerektiren durumlarda talep üzerine hareket ederek memnuniyetinizi ve mutluluğunuzu yine en önemli noktaya koyarak sizlere paketlerinizi güvenli ve kaliteli şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz.

Akpınar kurye hizmetleri sizlere her şart altında hızlı bir hizmet sözü veriyor olsa bile bu hizmetin süresi değişiklik gösterebilir. Normal ve alışagelmiş şartlar altında aşağı-yukarı 40 dakika süren bir hizmet süresine sahip olsak bile bu durum beklenmedik hava şartları ya da anormal etkenler ile birkaç dakika değişkenlik gösterebilir. Ürününüzün aşırı büyük olması ya da ana merkezden aşırı uzak olması bahsettiğimiz durumlar arasında örnek gösterilebilir. Akpınar kurye tarafından sizler ile paylaşılan iletişim numarası yolu ile elemanımıza ürününüzün özelliklerinden bahsedebilirsiniz. Bu şekilde elemanımız sizlere tahmini bir ulaşım süresi sağlayabilir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara